Zilzal Suresi – Bir İnsanın Gönlüne Aşkı Düşürmek

Zilzal Suresi – Bir İnsanın Gönlüne Aşkı Düşürmek

Bu yöntem kabul görmüş pek çok çalışmadan farklı olarak gerek istediği emek bakımından gerekse de sabırlı olunması gereken süreç bakımından çok değerlidir. Ancak her medyum tarafından uygulanmaz. Bu nedenle de internet ortamlarında da reel ortamlarda da adından çok fazla bahsedildiğini göremezsiniz. Zilzal suresi aslında kadim kitaplar en değerli aşk duası olarak telaki edilse de bulmak ve uygulatmak gerçekten çok zordur.

 • Özellikle ayrılan eşlerin ya da sevgililerin yeniden bir araya gelmesi hususunda derin bir çalışma olarak adlandırılır. Ayrılığın hissettirdiği derin ve depresif ruh halinden tez elden kurtulmak adına insanların sık sık talep ettikleri bu işlem yüzde doksanlara varan başarı yüzdesiyle gerçekten çok benimsenmiştir.
 • Bu zilzal suresi tek başına uygulanmadığı için yanına ebced hesabı ile konan pek çok dua ile bütünleşir. Bir araya gelen bu dualarda celpleri oluşturur. Oluşan celbler kişi için bir çok büyüden daha iyi sonuçlar vermektedir. Bu çalışmanın tercih edilmesinin en büyük faktörü büyülerden korkan insanların celpler ile aynı sonuçları alabilmesinin daha mümkün olmasıdır.

Eski alimlerin inandıkları ve insanlarında inanmalarını sağlamaya çalıştıkları en önemli detay ise niyet unsuruydu. Niyetin her zaman açıkça ve kalben olması gerektiği bu işlem için en çok vurgulanan detaylardandır. Her zaman vesveseye kapıları kapalı olan, şüpheyi aklından sildirmiş bireylerin bu işlemde daha net cevaplar aldığı söylenirdi. Bugün de artık tüm kalbiyle inanan insanların zaten medyumlardan yardım istediğini düşünecek olursak bu süreç kendiliğinden hallolmuş oluyor sanki.

Zilzal Suresi ise Aşkı Kalbe Nasıl Düşürürsünüz?

Önce abdest alınır ve istediğiniz kişi ile kendi adınızı bir kağıda yazıp önünüze koyarsınız. 41 günlük bir sürece kadar uzayabildiği için sabırlı ve sukunetli olmak şarttır. Kaya tuzu bu işlemin olmazsa olmazıdır. Tabi ki tüm meditatif halinizle bir çok stresten arınmış bir şekilde masanın başına geçmelisiniz.

Kaya tuzlarını iri tanelerden 41 adet olacak şekilde yanınıza almalı ve bir cuma öğlen vakti işleme başlamalısınız. 41 gün boyunca zilzal suresi bu kayaların üzerine okunacak olup hiç ara verilmeyecektir. Üzerine okunmuş ve üflenmiş olan kaya tuzlarını bir kesenin içinde bu süreç boyunca biriktirmeye başlayın. 14’üncü günden başlayarak sevdiğiniz kişinin yüreğine düşmeye başlayacak, rüyalanma ve vesvese telakileri ile aklından çıkmamaya başlayacaksınız. Sürecin sonunda bu keseyi ve ismin yazılı olduğu kağıdı denize atabilirsiniz. (Bilineni aksine denize atmak büyü bozma da değil yapma da kullanılır. Ancak genel kanı bu yanlış olan şekildedir.)

Deprem kelimesinin karşılığı olan Zilzal eski kelime olan Zelzele’den türemiş olduğu için en büyük farkları yaratacak süre olarak karşımıza çıkar. Ayetlerde açıkça kişinin dileğinin ne olursa olsun kabul olacağını bize bildirmektedir. Arapaçası Sürat’ul Zelzele olarak geçer. Toplamda 8 ayettir ve 99’uncu suredir. Arzu ve istekler için tarih boyunca inananlar tarafından kullanılmıştır.

Bir diğer kullanım alanı ise hala devam eden ilişki ya da evlilik durumlarını korumak ve bağı kuvvetlendirmektir. bu istek için 41 günlük bir çalışmaya gerek kalmaz. Aşağıda bu süreç hakkında bilgi vereceğiz. Ancak bilmeniz gereken o ki bağlama büyüsü denince adından çok bahsedilmeyen zilzal suresi aslında gereken ilgiyi görmese de bu uygulama başlığı altında en etkili çalışmalardan biri olarak ortaya çıkmaktadır. İnsanların hayatına en çok dokunabilen bir güce sahip olduğu da su götürmez bir gerçektir.

İlişkinin Devam Etmesi Durumundaki Uygulanışı

Perşembe gecesi eyleme başlanır.  İsimlerin yazılı olduğu kağıdın üzerine bu kez bir bardak sirkeli su konur. Sirke suyun 5/1 oranına denk gelmelidir. Bu suyun içine 14 gün boyunca 1 zilal ve 7 kez de Ayet’el Kursi okunur. Bu durum içinde ara vermek yine olmayacaktır. Kesintisiz olarak iki hafta olacak bu işlem için ara vermek zorunda kalırsanız baştan başlamak gerekecektir. Kişi bir hafta içinde etkileri görebilir ve yaşanan sorunların bertaraf olmaya başladığı günler açığa çıkar.

“Zilzal Suresi – Bir İnsanın Gönlüne Aşkı Düşürmek” için 50 yorum

 1. Hocam okuyordum ama 8. Gün yapamadım şimdi baştan mı yapmam gerek siZce bi de ben sizin hakkınızda bi arkadaştan bilgi aldım başka konularda da görüşmek istiyom

  1. İşlem süresince her gün Ya Hanan okunabilir. Dua şu şekildedir: “Lâ ilâhe illâ ente yâ Hannân yâ Mennân Ya Bedies semâvati vel ardı Zel Celâl-i vel ikrâm.” Bunun yanında bu duanın ebced sayısı 109’dur bu nedenle 109 kez “Ya Hanna Esması” da eklenebilir. Allah yardımcınız olsun.

  1. Bir saksı dibin dökebilirsiniz. Kimsenin ayak basmayacağı bir yerlere boşaltım yapabilirsiniz.

 2. Hocam bu duanın yanında yazdığınız esmalarıda okuyunca Allah ın izni ile sonuç alabiliriz değil mi?Başka bir dua yok

 3. Hocam birşey sorsam 41 kaya tuzunun kaç tane zil zal okuyacağız aceba hergün 41 adet alıp 41 gün boyunca yapacakmıyız bunu aceba kaç tane okuyacağız

 4. Hocam ben 41 gün boyunca okudum ama kağıt üzerinden değil telefondan okudum isim yerlerine isimleri söyleyerek okudum yani yazılı kağıttan isim yazarak okumadım ve kaya tuzu uygulamasınıda yazmıyordu diğer siteler sadece 41 gün ara verilmeden okunmasını belirtmişlerdi sizin yazınızı şuan gördüm okudum ama benim uygulama dün bitti şuan bu uygulama olmamışmıdır karşı tarafta 7 gün sonra etkisi olmaya başladı ama sonra tekrar sorun oldu 14 gün sonra tekrar iletişime geçti sonra yine sorun oldu uygulama bitmeden iki gün önce yine iletişime geçtik fakat sonra yine bir bunalım hali oldu ve dün bitti uygulama bugün iletişimi tamamen kopardık biraz bunalım hali oldu normal midir yoksa olmamışmıdır uygulamaya kaya tuzu ile yeniden mi başlamalıyım teşekkürler hayırlı geceler

  1. Tuz çok önemli bir yaratım aşaması ilişki babında bu ritüelde. Bence yeniden benim belirttiğim şekillerde denemelisiniz.

   1. Hocam merhaba sevdiğim kişi ile ayrıldık ama aramızdaki çekim geçmiş değil bir kaç defa görüşmeme karı alıp ipleri kopardık ama yapamadık arkadaş olarak görüşüyoruz şu an ben şimdi 41 günlük uygulamayı mı yapmalıyım yoksa iki haftalık olanı mı?? Bir de 41 günlük uygulamada ek okunacak ya hanna esmasını günde kaç defa okumalıyız. Adet döneminde ara verince tekrar baştan başlamamız mı gerek yoksa kaldığımız yerden devam mı edelim

    1. Hangi işlemin ne için yapılacağı belirtilmiş zaten Özlem hanım, işleme ara vermeseniz daha iyi olur.

 5. Selam hocam hocam bütün yorumları okudum ve net bir cevap bulamadım çok merak ettiğim konu şu 41 gün boyunca okuduğumuz bu zilzal süresi her gün bir tuz parçasina kaç kere okuyacağız acaba kimi bir tuz parçasina 7 kere biri 41 kere bunu tam olarak netleştirirseniz minnettar olurum saygılar hocam

   1. Hocam Allah razı olsun bu dua ne kadar faydalı bir dua imiş böyle. Ben daha önce bu kadar etkili duaları hep aradım. Sadece insanlık için bu paylaşımı yaptığınız için size teşekkür edeirm. Çok sağ olun hocam

    1. Aslında her şeyin çaresi var ama işte doğru eylem doğru kişi. Fayda görmene sevindim kızım.

     1. Merhabalar hocam. Allah razı olsun bu paylaşımlarıniz için. Bizim tek istediğimiz iyi günde kötü günde sevdigimizin yanında olmak… Sevgi öyle güzel bir duygu ki anlatılmaz.
      Bir sorum olacaktı zilzal celbi duasi diye bir şey okudum 7 gün ancak okuduktan sonra tekrar etkisi geçiyor karış taraf soğuyor bilgi veirri misiniz hocam. Teşekkür ederim.

     2. Güzel yorumların için teşekkür ederim Azra Hanım, Allah razı olsun. Ama bu duanın akabinde gelen etkiler öyle hemen geçmez. Tabi ki kişinin davranış şeklinin de önemi çoktur. Gelen insanı siz kendiniz kaçırırsanız o zaman durumlar tabi ki değişir. Ancak normal yollar ile Allah’ın izniyle genelde sonuç alıyor insanlar…

 6. Merhabalar hocam,
  Allah sizden razı olsun. Ben zilzal suresiyle başlayan bir dua okudum.7 gün boyunca. Ve sonuç aldım. Çok teşekkür ediyorum. Fakat şimdi onunla aram bozuldu. Mesajlarima yanıt vermiyor. Cok ağlıyorum hocam. Çok seviyorum çünkü.
  Bu duayi tekrar okumaya başladim ama geri dönmüyor. Acaba ramazan ayı olduğu için dua etkisini göstermiyor mu hocam. Ne yapmalıyım ?Yardımcı olursaniz o kadar mutlu olurum ki

  1. Bir önceki yorumuna da yanıt verdim kızım. Duaların nasıl kabul olacağını ancak Allah cc bilir. Bu konuda kimse bir şey bilemez. Bizler duamızı ederiz sonuç tevekküldür. Hakkında hayırlı olmasını dilerim.

  2. Bu duayı celb siz kendiniz okuyarakmı gerçekleştirdiniz ayrıca bu işlem büyümü sadece duamı yardimci olurmusunuz

 7. Bu yapıcağımız işlem büyümüdür yoksa bağlama duasımıdır ve yaptığımız bu işlem yapılan kişi tarafından veya derin hocalar tarafindan farkedilip ortaya çıkarmı ayrıca farkedilince bozulabilirmi yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

 8. Hocam iyi günler benim anladığım zikzak suresinin 41 gün boyunca her bir Kaya tuzuna 7 kere okunacak kağıda soy isim yazmaya gerek var mi birde yanında hangi sure okunacak ve o kaç kere okunmalı işlem bitince Kaya tuzlarını ne yapacağım

 9. Hocam 14 günlük tertibi sirkeli suya okuyorum ama su içilecek diye okumuştum başka bir sitede sirkeli suya 7 zilzal bu celp ve 7 ayetel kürsü okunacak sonra su içilecek diye belirtmişler sizin yazınızda su saksı dibine ayak basılmayan yere dökülecek gibi belirtmişiniz ben yanlış mı yaptım kötü birşey olur mu ne yapmam lazım bilgi verebilir misiniz hocam hayırlı günler

  1. Bir problem olmaz, ancak benim tarifime uydurup tekrar yaparsan fayda görebileceğini düşünüyorum. Allah’ın izniyle niyet önemlidir.

 10. Hocam 5gündür okuuorum..iki gündür sevdiğim kişiyi rüyamda görüyorum..acaba ondada etkisi oluyormudur.

 11. İyi akşamlar hocam hergün 41 tane zilzal sadece 1 kaya tuzunamı okuyacaz yoksa 41 tane tuzamı 41 adet zilzal okuyacazmı bide benim bulunduğum şehirde deniz yok nehir var ve bu okumadan dolayı musalat olurmu zilzalın yanında okunacak başka bi dua falan var mı.

  1. Bana whatsapp ile ulaşırsan detaylı olarak anlatabilirim. Yazarak zor çünkü bu oran duruma göre değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir