Zihin Okuma ve Temizleme Teknikleri ile İlgili Konular

Zihin Okuma ve Temizleme Teknikleri ile İlgili Konular

Zihin okuma yurt dışında eğitimlerinin de verildiği farklı bir olgudur. Bunun için henüz yeterli doneleri insanlıkla paylaşmış olmasalar da eğitimi almış ve bunun farkındalığını kazanmış kişiler uygulayabilmektedir. Zihin okumak suretiyle kişilerin bir çok konu üzerindeki meyillerini öğrenmek mümkün olabilmektedir. Bunun dışında zihin okuyabilmek için tabi ki kendi beynimizi de üstün bir şekilde kullanabilmemiz gerekir. Tabi ki zihinsel temizlik yapmak da çok önemlidir. Kişi aslında önce kendi zihnini temizlemek suretiyle bu tekniklere girişmelidir. Günlük koşturmacan allak bullak olmuş bir beyin ile elbette yola çıkılmaz.

Bu teknikler çoğu zaman sonradan öğrenilmektedir fakat bazı durumlarda özel kişilerin bunu kendi içlerinde doğuştan yaşadıklarını da görebilirsiniz. Kimi insanlar bazı sesleri istem dışı duyabilirler. Bazen de altıncı hisleri çok gelişmiş olarak dünyaya geldikleri için istemeseler de hedef aldıkları kişiler hakkında yüzde yüze varan net fikirlere sahip olabilirler. Aslında bu aşamadan sonra bunlar birer fikir değil bilgi niteliğindedir. Burada bahsettiğimiz şey bir önyargıdan çok daha ötesidir. Basit bir önyargıya herkes saniyeler içinde ulaşabilirken zihin okuma ile edinilen bilgiler çok daha detaylı bir durumdur.

Bir kişinin eğitim alarak bu konulara hakim olmak istemesi ülkemizde çok fazla olmasa da yurt dışında çok genel bir konudur. Artık uyanış dünya üzerinde pek çok insan üzerinde başlamıştır. Kimse yaşadığı dünyanın bir son durak olduğuna inanmamakta ve herkes “ötesini” düşünmektedir. Bu gibi işlemlere olan meraklar da bu dürtüler sonucu ortaya çıkıyor zaten.

İnsanların doğa üstü olaylara tepkimeleri özellikle uzak doğu ülkelerinde çok fazladır. Bir çok insan dünya dışı yaşam hakkında fikir sahibi olmak ve uzak alemlere ulaşmak adına çok çeşitli tavırlar sergilemektedir. Bunların başında da “meditasyon” gelir. Bir çok insanın günlük rutini haline gelmiş meditasyonlar ile hem kişisel gelişimlerine yön verdikleri hem de zihin okuma başta olmak üzere kişisel duygu ve düşünce temizliklerini yaptıkları görülmektedir. Milyonlarca insanın bu kadar fazla ilgi göstermesi de ortada bilimsel bir gerçeklik olmasa bile akılların kabul ettiği bir durum yaratmaktadır. Zihin de yeterli berraklığa ulaştığında soru cevap şeklinde kişi kendini geliştirmeye başlamaktadır.

Zihin Okumak Onu Kontrol Etmek Anlamına Gelir mi?

Hayır gelmez. Bir insanın bu gibi özelliklere sahip olması istediği insanı maniple edebileceği anlamına gelmez. Bu etki meselesi daha çok diğer yazılarımızda yer verdiğimiz bağlama büyüsü ya da papaz büyüsü gibi çok keskin ruhani varlıklar yardımları ile de yapılabilen işlemler neticesinde mümkün olabilir. Bunun dışında bir kontrol söz konusu olamaz. Eğer bir tılsım yazılmıyor ve belirli bir ritüel zinciri oluşturulmuyor ise zihin okumak tamamen soyut bir olgu olarak kalacaktır. Zaten buradaki konumuzda öyle kalması üzerinedir.

Kişi okuyabildiği zihin için bir miktar fikir yürütebilir ve bu önerileri de kendisi için kullanabildiği gibi etrafında ki insanlar ile de paylaşabilir. Ama söylemekte fayda var ki bu kadar mesafe kat etmiş ve gerçekten bu yeteneklere sahip olmuş birisi bu durum hakkında kimseye bilgi vermek istemez. Bu yeteneklerini basit sorular karşılığında kullanmaz. Bu kadar karakterini eğitmiş ve kendini geliştirmiş kişilerin başkalarının hayatlarına ve o hayatların gizliliğine çok fazla değer verdiklerini bilmeniz gerekir.

Bu nedenle hiç birini bir medyum olarak göremezsiniz. Bu gibi insanlar kendi dünyalarında yaşar ve sahip oldukları bu gücü sürekli geliştirmeye çalışırlar. Bir çoğunun Allah inancı da o ölçüde geliştiği için maddesel dünyadan elini eteğini her geçen gün çekmektedirler. Dünyadaki nefs bu aşamaya gelmiş kişiler için en büyük düşmandır.

Amatör Olarak Zihin Okumak

Bunun için çeşitli kaynaklarda bilgiler mevcuttur. Bazı imgeleme metotlarını sizler ile paylaşan çok sayıda makale bulabilmeniz mümkündür. Duru ve arınmış bir beyin ve bilinçaltı ile bir miktar başarı elde etmeniz elbette mümkündür. Bu imgelemenin nasıl yapılacağı da çok önemlidir. Örneğin bu imgeleme sırasında düşüncelerini merak ettiğiniz kişi ile kendiniz arasında mor ışıklı bir ortamda bir bağ hayal etmeniz istenir. Bunun sebebi renklerin imgelemede çok büyük rol oynamasıdır. Renksiz bir imgeleme zaten olamaz. Ancak her renginde bir “arzu” karşılığı vardır. Bu karşılıkları da bilip daha doğrusu önce öğrenip ondan sonra bu işlere kalkışmak en doğru tercih olacaktır.

  • İmgelemeden farklı olarak bir yol olarak da kendinize soru sormak formları anlatılır. Bunun içeriğine göz attığınız takdirde göreceksiniz ki soruların cevapları çoğu zaman kendiliğinden ortaya çıkacaktır. “Ahmet bana karşı kötü düşünceler besliyor mu?” gibi bir soruyu içinizde gözlerinizi kapatıp meditasyonel bir halde defalarca sorarsanız size karşı düşünceleri hakkında bir takım şeyler hissetmeye başlarsınız. Eğer yeterli bir duruluğa sahipseniz bir takım silüetler belirebilir. Bunların peşinden giderek de yine gerçek bilgiye ulaşmaya çalışabilirsiniz.”

Beynimiz zannettiğimizden çok daha güçlü ve bu gücü keşfettikçe sonu olmayan okyanus suları gibi genişlemektedir. Allah’ın bizlere verdiği beyin ile karşılaştırdığımızda dünyanın çok daha sığ bir yer olduğunu görüyoruz. Zaten gerçek alem bu dünyanın çok ötesindedir ve beynimizin yaradılışı için bu dünyada yaşamak çok basit kalmaktadır. İnsan beyni efektif kullanıldığı takdirde boyutlar arası geçişi sağlayabilmektedir. Bu güç bizlere doğuştan verilmiştir. Bu gücü beynimiz yaradılışından beri insanlığa net olarak göstermektedir. Bu nedenle günümüzde egemen güçler beyinlerimizi her geçen gün yozlaştırmakta ve dünya işleri ile meşgul edip yormaktadır. Bu duruma örnek vermek gerekirse;

En basit tabir ile “epifiz bezi” olarak bilinen organımızın bile diş macunlarındaki florür ile nasıl köreltildiğini biraz araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Epifiz bezinin bu denli erimesi kişinin nefsine daha çok yenik düşmesine sebebiyet verecektir. Toplu halde yönetmek de yine bu bezin kaybolmasıyla daha da mümkün olmaktadır. Bunun gibi binlerce komplo teorisi hep insanın beynini güçlü kılmamak üzerine tasarlanan hamleleri anlatmak ile meşguldur.

Kısaca insan beyni zihin kontrolü ve zihin temizliği konusunda üstün yeteneklere sahiptir. Burada en temel bilinmesi gereken şey ise kesinlikle bu aşamalara sizler de erişmek istiyorsanız öncelikle hayat tarzınızı değiştirmek ile başlamalısınız. Sürekli olarak sağlıksız yaşayan ve dünya işlerinden başını alamayan, maddesel dünyanın kölesi olmuş kişiler için anlattıklarımızın bir çoğu boş ve anlamsız kalacaktır. Meditasyondan fayda gördüğünüz ve gerçekten çakralarınızın açık olduğu bir hayat istiyorsanız beslenme düzeninden uyku düzenine en temel denklemler ile başlamak çok doğru bir tercih olacaktır.

Zihin Temizlerken Meditasyon Yapmak

En basit yöntem olarak önerilen meditasyonlar zihnin dinlenmesi ve güne yenilenmiş olarak başlanması için çok önemlidir. Bunu günlük rutin haline getiren kişilerde ileri seviyede gelişme gözlemlenmiştir. Bu sebeple vakit ayırıp denemek gerçekten çok önemlidir.

Günlük hayatımızda herkesin olduğu gibi sürekli bir şeyler ile meşgul olan beyin, sağlıksız uyku düzenleri ile de birleşince bir takım sorunlar yaşamaya başlar ve haddinden fazla yorulur. Zihin sürekli günlük düşünceler ile boğulur ve bedene hapsolmaya başlar. Bunun meditasyonlar ile önüne geçmek mümkündür. Temizlenmiş bir zihin ve rahatlamış bir beden ile her türlü zihinsel sorunu aşmak büyük oranda mümkün olabilir. Bunun için gerçekten yeni bir başlangıç yapmak ve tüm yaşamımızı bu yönde değiştirmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir