Zeytin Büyüsü

Zeytin Büyüsü

Zeytin büyüsü adıyla bilinen ve tarihte çok eski kaynaklarda adı geçen uygulamanın bir diğer bilinen ismi ise “zeytin çekirdeği büyüsü”dür. Her iki eylemin de içeriği aynı sayılabilir fakat isimleri yörelere ve insanların kullanımlarına göre bazen farklılıklar göstermiştir. Ayrıca zeytin yaprağı büyüsü ve zeytinyağı büyüsü olarak da isimler karşınıza çıkabilmektedir.

En bilinen özelliği 9 gün gibi kısa bir süre içerisinde etki etmesidir. Bu konuda bir çok kaynakta dokuzuncu gün etkinin başlamaması işlemin gerçekleşmeyeceğine anlamına gelir ibaresine neden olmuştur. Bu işlem son derece dakik işlemlerden biridir. Bu yüzden de tercih etmesi biraz kaygı uyandırır. Zira yapılışı ve hazırlanışı bakımından da medyum kişinin çok yoğun çabalar sarf etmesine sebep olmaktadır.

Zeytin büyüsü Etkileri ve Bilinmeyen Yönleri

Zeytin Büyüsü Neden Yapılır

Aslında genel olarak evli insanların ayrılık yaşamaları süresince tekrar birleşmeleri için yapılır. Yani bir eş ayrılmak üzere olup bu durumu kabullenmiyorsa kendisine zeytin büyüsü yardımcı olabilir. Genel olarak gideni geri getiren ve eski eşi yeniden bağlayan büyü olarak telaki edilir. Bir çok etkisini de aşk tılsımları üzerine kurgulattığımız için gönül bağını oluşturmak üzerine çok etkili sonuçlar vermektedir. Bu bir bağlama büyüsü işlemi olarak yer alsa da bir takım farklı detaylar barındırması neticesinde özel bir işlem sıfatı taşır.

Genel olarak işlemi talep eden kişilerin yoğun bir ayrılık acısı içerisinde olduklarını biliyoruz. Bu durumdaki insanların öncelikle ayrıldıkları ya da ayrılmak üzere oldukları eşleri arasında bir burç uyumu var mı yok mu ona bakılır akabinde de yeniden bir birlikteliğin ne kadar mümkün olabileceğinin bakımları yapılır.

Zeytin büyüsü işlemi bir kişiye uygunluğu bakımından karar kılındıktan sonra 9 gün içinde sonuç alınması üzerine kurgulanır ve uygulamaya geçilir. Peki Zeytin büyüsü Nasıl Uygulanır? Dilerseniz biraz da bu konu üzerinden anlatımımıza devam edelim…

Zeytin Büyüsü Yapılışı

Zeytin büyüsü için temel olarak 3 aşama saymak doğru olur. Bu aşamaları bazı medyum arkadaşlar sıralı olarak verirler ancak sıralarından ziyade içerdikleri konular çok önem arz eder. Bu sırayı temel olarak Turan hocamız şöyle vermektedir:

  1. Kişinin isminde yer alan harf sayısına oranla zeytin seçilmesi,
  2. Zeytinin çekirdeklerinin gömülmesi ve diğer kısmının işlem için safrana yatırılması,
  3. Kalan kısmın iyice küçük parçalara ayrılarak vefkin içine sığacak hale gelmesi.

Bu üç temel ayrıntı üzerinden işlemi kurgulamak ve uygulamak mümkündür. Bu işlemlerin daha önceden tecrübeli olan emin ellerde uygulanması çok önemlidir. Çekirdeklerden ayrılmış olan zeytin taneleri çok itinalı bir şekilde ve bizahati işlemi yapan medyum tarafından vefkin içine yerleştirilmelidir. Bu eylemi yapmak işlemin ilk üç günlük süreci içerisinde çok önemlidir. Bu eylemin özel saatleri ve yarım ay döngüsü denen bir süresi vardır. Miladi ve hicri takvim işlemleri olarak ayrılan havas ilmi sırasında miladi uygulamalardan sayılan zeytin büyüsünde ay takvimi baz alınır. Ve ayın hareketleri işlemin bu 9 günlük süresi boyunca gözlemlenir.

Zeytin büyüsü bir ask buyusudur

Felak ve Nas Sureleri Zeytin Büyüsünü Bozar mı?

Bu soru bizlere konu ile ilintili olarak çok kez gelmektedir. Evet bozar. 2 yatsı üzerinde 9’ar kez bu duaları ziyadesiyle okumak inşallah zeytin büyüsünü etkisiz kılar. Fakat öncesinde gerçekten bir zeytin yaprağı büyüsüne maruz kaldığınızdan emin olmamız gerekir. Bunun içinde bakımlar çok önemlidir. İhtimal dahilinde olsa da bu işlemi çok zahmetli bulup tercih etmeyen hoca sayısı fazladır. Bu yüzden bakım yaptırmak çok önemlidir. Felak ve Nas daha bir çok aşk büyüsü etkisine sahip işlemleri de yine etkisiz hale getirmek üzerine %100 etkiler göstermektedir.

Zeytin Büyüsü Sonuçları

Niyaz olunan hedef doğrultusunda kişinin yeniden aşka düşürülmesi ve bağlanması mümkün olunur. Bunun vesilesi ile bir aile kurtulur ve hatta çoluk çocuk huzura erer. Buna vesile olmak için medyum hocanın 9 geceyi çok aktif ve çalışarak geçirmesi lazım gelir. Bu konu oldukça derin ve güçlü detaylar barındırır. Bu gibi internette her kulağa ve göze hitap eden yerlerde çok ayrıntı vermek çok doğru olmaz. Bu konu hakkında çok merak sahibi kişilerin özel olarak iletişim kurmaları ve meraklarını özel olarak has-bahal etmeleri daha doğru olur.

Giden eşlerin ya da sevgililerin geri dönmesi demek bazı kimseler için hayat memat meselesi olabiliyor. Bu yüzdendir ki önemi çok büyük bir işlemdir. Yine de hayatta bu gibi konularda hastalık seviyesinde bağımlı olmamak ve biraz olsun narsist düşünmek gerekir kanımca. Kimsenin sizin hayatınızdan önemli olmadığını unutmayın. Evet ilim her zaman hepimize yardımcı olmak için yazılmış ve biriktirilmiş fakat sonuçların zaman zaman olumsuz olabileceğini de aklınızdan lütfen çıkarmayın. Daha fazla bilgi için arayabilir ya da yorumlarımızdan deneyimlerini paylaşan arkadaşların yazılarını okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir