Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü eski bir çalışmadır. Uzun yıllardan beri çeşitli büyücülerin riayet ettiği yumurta büyüsü hem basit oluşuyla hem de etkisinin çok yüksek olması sebebiyle genel olarak çoğu zaman tercih edilen bir çalışmadır. Yumurta büyüsünde çok tehlikeli sonuçlar doğabilmektedir. Bu yüzden de kara büyü sınıfında değer görmesiyle birlikte edinilen malzemelere ulaşım kolaylığı açısından da sıklıkla uygulanmaktadır.

Genelde kişilere rahmani hiç bir etki vermez. Ayırma büyüsü, hasta etme büyüsü, evlilikleri bitiren büyü, sevgilileri ayıran büyü, eşleri ayıran büyü çeşitli isimlerle anılsa da genel olarak kötü etkiler içermesi adına şeytani sınıfa girer. Yumurta büyüsü bir adet yumurta ile de yapılabilirken 11 adet yumurta kullanıldığı da olabilir. Bu arada farklı sayılara tekamül eden çalışmalarda yine mevcuttur. Bu her işlem de olduğu gibi biraz daha özel olarak kişiye hususi hazırlanan bir işlemdir.

Anadolu’da çok eski bir tarihe sahip olmasının yanı sıra Ortadoğu’nun ileri gelen alimleri tarafından kadim büyü kitaplarında kendine yer bulmuş bir işlemdir. Yumurta büyüsünde yumurtanın üzerine safran ile yazılan ayetlerin ve duaların bütünlüğü, yıkıcı etkisi kişi üzerinde çok kısa sürelerde tesir edebilmekte, en etili sonuçları bizlere kısa süreler içinde verebilmektedir.

Yumurta Büyüsü hakkında bilinmeyenler
Yumurta büyüsünde en etkili işlemler Turan hoca ile yapılıyor

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her medyum hoca için farklı durumlar oluştursa da bizler size genel hatlarıyla bugüne kadar ki tecrübelerimizden yumurta büyüsü nasıl yapılır bu konudaki tecrübelerimizi birkaç cümle ile aktarmak isteriz.

Yarı ışıklı ortamlar yumurta büyüsü için yeterlidir. Yeter ki burada herhangi bir dış faktör, sizleri rahatsız eden bir ses, ikinci bir kişi olmasın. Bu eğer ki bir medyum nezaretinde işlemi yapacak iseniz kendisi ile birlilkte bir oda da olabilirsiniz. Ancak tek başınıza bu işe kalkışacaksınız o zaman kimseyi yanınıza almamalısınız.

Yumurta büyüsü yaparken öncelikle bir saman kağıt, biraz safran mürekkebi ve uygun kalem, ayrıca da en az bir tane bildiğiniz tavuk yumurtasına ihtiyacınız olacak. Bunların temini oldukça kolaydır. Her isteyen insan bu işlemi yapabilmek adına bu malzemeleri rahatlıkla temin edebilir. Asıl maksat kim için uygulayacaksınız onunla ilgili özel bilgileri de hazır etmeniz olmalıdır. Bu anne adı- baba adı- fotoğraf gibi bir takım spesifik bilgiler olabildiği gibi; Şahsi bir eşyası saç teli, sakal teli, adet kanı, ya da bir yara kabuğu gibi deriden bir parça da olabilir. Erkek ya da kadın veyahut kim için yapılacaksa onun için ön hazırlık sürecinde tüm bu malzemeler toplanmış olmalıdır.

Yapılış aşamasında yumurtanın kırılacak olmasından dolayı hazırlayacağınız saman kağıdı biraz büyük seçmelisiniz. Bu kırılan yumurta dışarıya taşmamalıdır. Ayrıca kurutmak da gerekecektir. Bunun için de özel olarak bir odada başında beklemek gerekir. Kuruma aşamasında birinin ya da bir şeyin bu işleme değmesi çok kötü durumlar doğurabilir. İlgili hüddamı görev aşamasında rahatsız etmiş olabilirsiniz. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

Birçok insan bu aşamada dikkatsizliklerinin kurbanı olabilmektedir. Ancak ne olursa olsun birçok platformda anlatılan tüm bilgilerinin doğru olmadığına önem arz etmeniz gerekiyor. Örneğin bu işlemin aslında tek başına yapma aşamasında kişiyi çok zora sokabileceğini hiç bir medyum hoca dillendirmiyor. Sanki bu işlem kişilerin rahatlıkla tek bir yumurta ve kağıt kullanarak yapabilecekleri basit bir dua okuma ritüeliymiş gibi anlatılıyor. Oldukça yanlıştır. Bu işlemin birinci tercihi kesinlikle uzman biriyle yan yana olmak ya da kendisinden bu işlemi talep etmektir.

Turan hoca ile yumurta büyüsü nasıl yapılır
Medyum Turan hoca yumurta büyüsü içeriği hakkında bilgi veriyor

Yumurta Büyüsü Uzaktan Yapılır mı?

Evet yapılabilir. tabi öncesinde medyumunuza bir sözlü vekalet ve eğer ki gerekiyorsa bahse konu materyallerden oluşan bir hazırlık sunmanız gerekir. Bu şekilde ilgili medyum bu işlemi sizler için uzaktan hazırlayabilir ve kargo yoluyla ulaştırabilir. Ancak bu karşılıklı güven aşamasında birbirini tanımayan insanlar için zor olabilir. Kandırılma ve mağdur edilme durumlarının çokça yaşandığı bugünlerde bu riski almak yerine hocayı yerinde ziyaret etmek daha doğru olacaktır. Turan hoca bu konuda her zaman randevu verebilmektedir. Ancak yurt dışı ya da şehir dışı gibi uzak yerlerde bulunup bu yumurta büyüsü işlemini uzaktan çözmek isteyen insanlar için de bu imkan yaratılabilmektedir. Tamamen arz talep meselesi olarak düşünülebilir.

Uzaktan bağlama büyüsü yapmak, uzaktan papaz büyüsü yapmak ya da uzaktan aşk büyüsü yapmak konularına benzer bir işlemdir. Tabi bu saydıklarımız ana başlıklarıyla oldukça fazla içeriği barındıran büyük işlemlerdir. Asıl mesela burada yumurta büyüsünü uzaktan yaptırmak isteyen insanların en azından bir kez olsun yüz yüze gelmesi gerekir. Medyumdan uzak bir şekilde bu işlemi talep edecek olursanız o zaman güven unsuru içinizde bir şüpheye sebep olacaktır. Bu da bir meditasyon zinciri gibi algılanması gereken tüm uygulamalar sırasında aklınıza gelmemesi gereken her şeyi getirecektir. Yani bir anlamda kendinizi vesveselerden uzak tutmanız açısında bu durum oldukça önemlidir.

Yumurta Büyüsünde Sonuçlar

Her ne kadar işlemin sonuçları kötü olarak telaki edilse de bu yaptırmayı talep eden kişi tarafından başarılı olunduğu anlamına gelmektedir. Birini ayırmak üzerine kurulu bu işlemin ana temasından sonra gerçekten de çok etkili geri dönüşler alınır. Saydığımız kurallara riayet eden tüm herkes için kurallar nettir. Çağrılacak olan Hüddam’a istediği hamleleri sırasıyla ve düzgün olarak verebilmek sonrasında yüklediğiniz sorumluluğa riayet etmesini sağlamaktır. Bu işlemlerde korkutucu ve ürkütücü bir yan her zaman vardır. O yüzden tavsiyemiz bir medyum aracılığıyla hayata geçirmektir.

Bu işlemin bozulması adına Turan hocadan yardım alabilirsiniz. Yumurta büyüsünü kesinlikle yapmamaktadır. Zira şeytani içerikleri olan hiç bir işlemde bulunmamaktadır. Ancak bir takım kötü etkiler görüyor, işinizden, eşinizden sebepsiz sorunlarla uzaklaşıyorsanız; Ya da hiç hesapta olmayan bir takım tuhaf durumlara maruz kaldıysanız yumurta büyüsünün size karşı yapılmış olmasından şüphe edebilirsiniz. Bunlar tabi ki rabıta bakımlarıyla daha kolay görülebilir. Bu yüzden bakımlar için ücretsiz olarak Turan hocamıza danışabilirsiniz. Yumurta büyüsünde en kesin bilgileri kendisinin 30 yılı aşkın deneyimlerinden aktarmaya çalıştık. Elbette her havas işlemi gibi bu işleminde gizli kalmış perde arkası görüntüleri mevcuttur.

Daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

Yumurta Büyüsünde Bozma İşlemi

Eğer ki eşinizin ya da sizin böyle bir etkiye maruz kaldığına emin olduysanız bozma işlemi için Turan hoca ya da hangi medyumdan destek aldıysanız kesin olarak talimatlarına uymanız gerekmektedir. Ayrıca tek başınıza değil, eşinizi ya da sevgilinizin de yumurta büyüsü bozma işlemine katılması gerekiyor.

Bozma işlemi işlem tamamen tuttuktan sonra gerçekleşebilir. Yapılma aşamasında durdurmak mümkün değildir. Bu aşamada fark ettiyseniz büyük ihtimalle geç kalmışsınız demektir. Medyum Turan hoca bakımlardan sonra sizlere neler yapılması gerektiği konusunda bilgiler verecektir. Ancak korumaya alınmanız ve büyünün def edilmesi biraz zaman alacaktır. 21 güne kadar uzayabilen bozma işlemlerinde her zaman aynı hamleler yapılmaz. Bu yüzden detaylı olarak incelenmesi şarttır içinde bulunulan durumun.

“Yumurta Büyüsü” için 54 yorum

 1. Bizim evimizde de bazı gizli yerlerde yumurta buluyoruz insanın erişebileceği yerlerde acaba büyü olabilir mi bildiğimiz yumurta yani bu sene 5 6 tane bulduk evin içinde evimiz köy evi yanıtlarsanız sevinirim.

 2. Komşumuz bir çöp tenekesinde ailemizin bulunduğu fotoğraf bulmuş siyah bir poşette ve yanında bolca kırılmış yumurta kabuğu varmış resmi daha önce biz çıkartmadık ama sosyal medyada 1 defa paylaşmıştık ve muhtemelen ordan çıkarttılar ayrıca resimde iğne delikleri vardı 4 köşesinde 4 er defa bunu bulduktan sonra ailemde ciddi değişimler oldu hocam yardımcı olursanız sevinirim

  1. Bu şekilde yapılabilen şeytani işlemler hayli fazladır. Ama sizin durumunuz anlatımınıza bakılırsa biraz karışık görünüyor. Benim bunu detaylı bir bakım yaparak tespit etmem gerekiyor. Bu yüzden de bana telefon ile ulaşırsanız ne gerekiyor birlikte bakma şansımız olur.

 3. Hocam ben yıllar önce dükkanımda kullanılmayan arka camda poletin için de asılı yumurta buldum yumurtanın sivri kısmı bal mumu ile kapatılmış içinde ise ayetler vardı sanırım bu tür ne için yapılır bana dükkanda telefon çalındığını ve geri getirtme için yaptıklarını söylediler ben o ara çılgına döndüm ama nasıl olduğunu hatırlamadığım şekilde unuttum ve yokmuş gibi hayatıma devam ettim yıllardır işlerim rast gitmiyor ve kendimde değilim aklım gidip geliyor bana cevap acil yardım edin

  1. Dükkanına yumurta büyüsü yapılmış. Sanırım çok uzun da zaman geçmiş. Ne yapabiliriz bu şekilde bilmem mümkün değil tabi ama bana whatsapp ile resmini gönderebilirsen o poşetin bakım yaparız. Sonra sana tavsiyelerim olabilir.

 4. Bizim arabanın kaputu dan yumurta çıkmış bir tane ne demek oluyor acaba nolur söyleyin çok tedirginiz ne yapmamız lazım

  1. Hemen şu ya da bu olmuş demek doğru olmaz. O yumurtanın durup dururken oraya gelmiş olma ihtimali de yok tabi. Ama bana resmini atarsanız daha rahat bakım yapabilirim. Acaba bir büyü mü yapıldı yoksa normal bir olay mı anlamış oluruz.

  1. Evet işlem sonunda görülür fakat bunu söylemek etik olarak bir çok medyum hocanın kabul etmediği ve imtina ettiği bir durumdur.

 5. Merhaba Bu yumurta olayı benimde başım da kümrsde tavuğun yumurtlama mümkün olmayan Bi yerde 1 yumurta buldum Bi kaç ay oldu bugün de tesadüf evin çatısına çıktım ordads eski ni ayakkabı dolabı önü açık orda bir yumurta buldum çatıya tavuk çıkması imkansız o dolapta çatya çıkmasında imkansız nasıl yardımcı olabilirsiniz

  1. Birileri o vakit yumurtayı oraya koydu. Yazıda zaten belirtileri de okumuşsunudur. Bunları yaşıyorsanız iletişime geçiniz whatsapp ile daha çabuk görüşebiliriz. Eğer böyle bir tesire maruz kaldıysanız çözmek gerekecek hemen.

 6. Hocam bizim anne tarafımızda hiç huzur yok herkesin kendine göre dertleri mutsuz bide abimin sera yaptığı yerde soba borusu nda yumurta bulmuş.bide şunu sorucam yumurta büyüsü tüm aileyi etkiler mi şahsi mi olur sülale bakımından etkiler mi

 7. Hocam ben sözlendikten bikac gun sonra bir sabah evimizin camina yumurta atildigini fark ettik. Yumurta parcalanip yere dokulmus. Kabuk parcalarinin uzerinde kirmizi renkle yazilar vardi. Acaba bu ne nedir. Ayrica yumurta olayindan 1 ay sonra kapimizin uzerinde saklanmis bir kalip sabun bulduk.

  1. Birinin sizinle ilgili tehlikeli niyetleri olabilir. Duruma bakım yaparak bir tespitte bulunsak iyi olacak gibi. Bana o yazıların resmini gönderme şansınız olursa size yardımcı olmaya çalışırım Burcu hanım. Geçmiş olsun dileklerimle Allah yardım etsin ki inşallah büyü değildir.

 8. Merhaba, evinizin balkonunda nişanlımın evimize hediye ettiği saksı çiçeğin içinde üstü kuru yaprakla kaplanmış onun altında içinde kırmızılı renk olan toprak ve altında üç parça kuşbaşı boyutunda kırmızı et bulduk. Bu olaydan 4 ay önce de spor ayakkabımın sag ayağında baş parmağı hizasinin aktı kesik bulduk. Durum hakkında fikir alabilir miyim

  1. Bana whatsapp ile bahsettiğiniz şeylerin fotoğrafını gönderirseniz daha rahat yardımcı olabilirim.

 9. Hocam arkadaşımın evinde eski üstü bez parçasıyla dikilmiş bir sandalye varmış. Bir gün halası otururken burda bana birşey batıyor demiş ve akabinde hemen kalkarak kontrol etmişler. Bezi yırtarken altın Da bir yumurta olduğunu farketmisler ve yumurtayı alıp kırmışlar . Ama yumurta nin içi simsiyah bur şekilde olduğunu görmüşler bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz Teşekürler

  1. Yumurta büyülerinde genel olarak tabi ki yumurta beklediği için bozulabilir. Siyah olması da çürüdüğünü gösteriyor. Ama emin olmak için arayın bakım yapalım. Whatsapp ile görüşebiliriz

 10. Hocam biz 7-8 sene önce evde bizim kasede Arapça harfler yazılı bir şekilde bulmuştuk şimdide çatıda 3 tane yumurta bulduk babam hasta bipolar bunla alakası olabilir mi

  1. Olabilir ama kesin bir şey demek zor tabi ki. Bana fotoğraf gönderirseniz bakalım derim.

 11. Hocam bizim kapımızın önüne bir adet yumurta ve karşı dairemizin kapısının önüne de bir adet yumurta kırılmış bu büyü müdür ne anlam ifade ediyor ?

  1. Yumurta büyüleri evin içinde zuhur eder dışarıda olan bir hadise olarak kayıtlarda geçmez. İçiniz ferah olsun.

 12. Merhaba Hocam, evimizin bahçesinde yaklaşık 6 aydır tek tek olmak üzere 5-6 defadır yumurta buluyorum.Evim zemin kattadır, bir insan rahatlıkla pencereye uzanabilir.En son yine bugün sabah namazı sonrası yatak odası penceresinin dış tarafında ferforje korkuluk ile cam arasında mermer üzerinde sağ tarafta yumurta, sol tarafta da kedi vardı.Eşim ile aramda problemler oluyor, iş yerimde de sıkıntılar yaşamaktayım, bu durum ile bağlantılı olabilir mi, durum hakkında kıymetli yorumunuzu alabilir miyim?(Bu sabahki vakıanın fotoğrafı mevcut)

  1. Fotoğrafı bana gönderin. Bir sorun var mı üzerinize bir tılsım vs hazırlanmış mı bir anlamaya çalışalım. Geçmiş olsun şimdiden.

 13. Sayın hocam evimin bahçesinde tesadüfen toprağın hemen altında haşlanmış yumurta sarısı buldum toprağı karıştırırken dağıldı bazen kargalar toprağa bişeyler gizliyor ama yumurta sarısını dağıtmadan getirip gömebileceğini sanmıyorum ne olabilir sizce

  1. Bakım yapmadan fikir yürütmek zor. Çok ihtimalli bir seçenek ama bu büyü sadece yumurta sarısı ile yapılmıyor. Bunu da bilmenizde fayda var.

 14. Hocam babamla benim araba garajına yumurta yokulmus cok sper bir yerde tavuk cıkma ihtimali yok nedirbu hocam

 15. Evin arkasında saksınn içinde biraz toprak vardı üstünde de yumurta kırdık normal yumurta çıktı nedir bu?

  1. Buradan yorumlamak zor tabi ama zaten tam anlamadım konuyu. Yumurta büyüsü olduğunu sanmıyorum. Bu şekilde uygulanmaz!

 16. Hocam evimizin çatısında markette satılan bir yumurta bulduk bir beze sarılmış ve bezi çeker cekmez yumurta yere düştü ve kırıldı içinden kül rengi bir sıvı aktı anlam veremiyoruz lütfen bize yardımcı olun.

  1. Bu gibi durumlarda varsa bir fotoğrafa ihtiyaç duyuyorum. O yumurtanın dışının ya da içinin bir fotoğrafını bana gönderebilirseniz iyi olur. Tabi hala duruyor mu bilemiyorum ama.. Bir de hemen büyüden şüphelenmek olmaz. Bu biraz da vesveseye girer. Bakımlar yapmak gerekir.

 17. Hocam merhabalar ben evin çatısında odunlukta hiç alakasız ve kapalı yerlerde yumurtalar bulduk dereye attık büyü olabilirmi gitmediğim doktor kalmadı ve belimde ağrı oluyor huzurum hiç yok

  1. Evde hiç ilgisi olmayan yerlerde yumurta olması tabi ki saçma bir durum. Onu oraya birinin koyma ihtimali var. Bakım yapmalıyız. Ancak bel ağrının konu ile ilgili olduğunu düşünmüyorum.

 18. Hocam merhaba, bir şey sormak istiyorum. Evimizin arka balkonunda üç kere farklı zaman aralıklarıyla kırılmış yumurta buldum genelde sarısı daha yoğun ve kabuğu yok denecek kadar az ve yatak odasına yakın tarafta evden biri yapmıyorsa bu nasıl oluyor

 19. 3 sene önce tahmini yatak odamın dış duvrında yumurta kırılmış ve ondan sonra aile huzursuzluklarımız çoğaldı sürekli kavga ediyoruz yatak odamız ayrıldı eşim evi terk etti ve şuan boşanma aşamasındayız yardım istiyorum

  1. Sevim hanım oldukça net bir şekilde kendinizi ifade etmişsiniz. Sizin için neler yapabiliriz bakabilmem için, ayrıca yumurta büyüsü etkisi gerçekten üzerinizde var mı bunu görebilmem için beni whatsapp ile arayınız.

 20. Hocam mrb bundan 1 yıl önce benim kapımın önünde yumurta kırılmıştı pek fazla ilgilenmedim sonra bu yumurta büyüsünü duydum eşimle ben sürekli tartışıyoruz elm bazen benden boşanmak istediğini soyluyo ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

  1. Öncelikle gerçekten böyle bir etki altında mısınız ona bakacağız. Sonrasında bu kırma işlemini kim yaptı öğrenebiliyor muyuz ona bakacağız.
   Yardımcı olabilirsek ne ala bir aileyi yıkılmaktan kurtarırız mazallah.

 21. Merhaba hocam hocam ben 2-3 yıl önce çatı katında kanepenin içinde beze sarılı şekilde ikiyumurta buldum içleri boş aklıma hiç bir şey getirmedim ilgilenmedim bugün de odamda ki bacanın içinde bir yumurta daha buldum napmam gerekiyor nedir bu

 22. Hocam merhaba bugün bi kadın işyerimize gelip ızgara yaptığımız külde yumurta patlatmak istediğini söyledi izin vermedim kocasından şiddet gördüğünü o yüzden bunu yapmak istediğini söyledi ama anlam veremedim polise gidip söylemesi gerektiğini söyledim uzaklaştı ne yapmaya çalıştığını anlayamadım konu bizimle mi kendisiyle mi ilgiliydi aydınlatabilir misiniz ?

  1. Bence kadın bir yerden bir safsata duymuş onun peşinden gidiyor. Sizinle ya da kendisi ile bir ilgisi yok. Hayatımda böyle bir uygulama duymadım. Bir nevi batıl inanç gibi görebilirsiniz.

 23. hocam merhabalar ben de evin çatısında 2 adet yumurta buldum, biri sağlam diğeri kırık biçimdeydi. evimizin çatısına merdiven olmadan çıkmak imkansız ve dışarıdan girmekte imkansız.bana yardıncı olursanız sevinirim

  1. Yardımcı olmak isterim ancak bu kadar kısa bir şeyden anlam çıkarmak yersiz olur. Özel olarak görüşmemizde fayda var.

 24. Merhaba hocam.Ben Azerbaycandan yaziyorum.Bir yil once ben yatdigim yastigimin icinden kirilmis yumurta kabuklari buldum.Amma zaten hemen arefede kocamla aram kotuydu ve daha da kotulesdi.Biz bosandik.O zaman cox da aldirmadim bunu cunki evimize baska kimse kelmezdi.Bunu yapan kimdise kocamin ben evde olmayan zaman getirdiyi kadindi ve ben buna kizdim ve buyuyu umursamadim.Amma simdi dusunuyorum da bunun bana bir tesiri ola bilirmi?Biz zaten bosandik,bunu daha once yapmaliydim.Amma bu buyunun bana ve kizlarima bir tesiri olurmu?Ben namaz kiliyorum,dualar ediyorum.

  1. Lamiya hanım büyü olabllir. Yasttığın altında bulduysanız eve girip çıkan biri yapmış olabilir. Beni özel olarak arayın lütfen whatsapp ile görüşelim. Size bir takım özel yöntemler anlatacağım ayrıca sorularım olacak.

 25. Hocam iyi günler. 4 gündür cumartesi pazar pazartesi salı olmak üzer bu günlerde toplam 6 yumurta kırıldı. Kapımızın önünde. Yumurtaları atan kişi de belli degil. Ne yapmamız lazım. Yani bu büyümüdür.

  1. Büyük ihtimalle büyüdür. Durup dururken kimse böyle bir şeyi yapmaz öyle değil mi? Bakım yapmak gerekiyor bana whatsapp ile ulaşabilirsiniz. Bu aralar seyahat halinde oluyorum normal aramalara bakamayabilirim. Geçmiş olsun.

 26. Ben 15 yaşındayken evin mutfağına birisi bir koli yumurta bırakmış 4 yada 6 tanesi yoktu köy evinde oturuyorduk annem hayvanlara bakarken kapı kilitli olmuyor büyük ihtimalle o saatte girip bırakmışlar beni isteyen biri vardı sürekli bende istemiyordum yumurtayı görünce şaşırdık ramazan vaktiydi hepsini toplayıp dağa attık yemedik hiçbirinden yeseydik sıkıntı olur muydu yada büyülü müdür onlar

  1. Artık atmışsınız bunu göremeyiz. Ama üzerinde kalıcı olası etkilerden yola çıkabiliriz. Bunlar için de bakım yapmak gerekecektir. Beni aramanı bekliyorum. Durumu beraberce değerlendirebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir