Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü eski bir çalışmadır. Uzun yıllardan beri çeşitli büyücülerin riayet ettiği yumurta büyüsü hem basit oluşuyla hem de etkisinin çok yüksek olması sebebiyle genel olarak çoğu zaman tercih edilen bir çalışmadır. Yumurta büyüsünde çok tehlikeli sonuçlar doğabilmektedir. Bu yüzden de kara büyü sınıfında değer görmesiyle birlikte edinilen malzemelere ulaşım kolaylığı açısından da sıklıkla uygulanmaktadır.

Genelde kişilere rahmani hiç bir etki vermez. Ayırma büyüsü, hasta etme büyüsü, evlilikleri bitiren büyü, sevgilileri ayıran büyü, eşleri ayıran büyü çeşitli isimlerle anılsa da genel olarak kötü etkiler içermesi adına şeytani sınıfa girer. Yumurta büyüsü bir adet yumurta ile de yapılabilirken 11 adet yumurta kullanıldığı da olabilir. Bu arada farklı sayılara tekamül eden çalışmalarda yine mevcuttur. Bu her işlem de olduğu gibi biraz daha özel olarak kişiye hususi hazırlanan bir işlemdir.

Anadolu’da çok eski bir tarihe sahip olmasının yanı sıra Ortadoğu’nun ileri gelen alimleri tarafından kadim büyü kitaplarında kendine yer bulmuş bir işlemdir. Yumurta büyüsünde yumurtanın üzerine safran ile yazılan ayetlerin ve duaların bütünlüğü, yıkıcı etkisi kişi üzerinde çok kısa sürelerde tesir edebilmekte, en etili sonuçları bizlere kısa süreler içinde verebilmektedir.

Yumurta Büyüsü hakkında bilinmeyenler
Yumurta büyüsünde en etkili işlemler Turan hoca ile yapılıyor

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her medyum hoca için farklı durumlar oluştursa da bizler size genel hatlarıyla bugüne kadar ki tecrübelerimizden yumurta büyüsü nasıl yapılır bu konudaki tecrübelerimizi birkaç cümle ile aktarmak isteriz.

Yarı ışıklı ortamlar yumurta büyüsü için yeterlidir. Yeter ki burada herhangi bir dış faktör, sizleri rahatsız eden bir ses, ikinci bir kişi olmasın. Bu eğer ki bir medyum nezaretinde işlemi yapacak iseniz kendisi ile birlilkte bir oda da olabilirsiniz. Ancak tek başınıza bu işe kalkışacaksınız o zaman kimseyi yanınıza almamalısınız.

Yumurta büyüsü yaparken öncelikle bir saman kağıt, biraz safran mürekkebi ve uygun kalem, ayrıca da en az bir tane bildiğiniz tavuk yumurtasına ihtiyacınız olacak. Bunların temini oldukça kolaydır. Her isteyen insan bu işlemi yapabilmek adına bu malzemeleri rahatlıkla temin edebilir. Asıl maksat kim için uygulayacaksınız onunla ilgili özel bilgileri de hazır etmeniz olmalıdır. Bu anne adı- baba adı- fotoğraf gibi bir takım spesifik bilgiler olabildiği gibi; Şahsi bir eşyası saç teli, sakal teli, adet kanı, ya da bir yara kabuğu gibi deriden bir parça da olabilir. Erkek ya da kadın veyahut kim için yapılacaksa onun için ön hazırlık sürecinde tüm bu malzemeler toplanmış olmalıdır.

Yapılış aşamasında yumurtanın kırılacak olmasından dolayı hazırlayacağınız saman kağıdı biraz büyük seçmelisiniz. Bu kırılan yumurta dışarıya taşmamalıdır. Ayrıca kurutmak da gerekecektir. Bunun için de özel olarak bir odada başında beklemek gerekir. Kuruma aşamasında birinin ya da bir şeyin bu işleme değmesi çok kötü durumlar doğurabilir. İlgili hüddamı görev aşamasında rahatsız etmiş olabilirsiniz. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

Birçok insan bu aşamada dikkatsizliklerinin kurbanı olabilmektedir. Ancak ne olursa olsun birçok platformda anlatılan tüm bilgilerinin doğru olmadığına önem arz etmeniz gerekiyor. Örneğin bu işlemin aslında tek başına yapma aşamasında kişiyi çok zora sokabileceğini hiç bir medyum hoca dillendirmiyor. Sanki bu işlem kişilerin rahatlıkla tek bir yumurta ve kağıt kullanarak yapabilecekleri basit bir dua okuma ritüeliymiş gibi anlatılıyor. Oldukça yanlıştır. Bu işlemin birinci tercihi kesinlikle uzman biriyle yan yana olmak ya da kendisinden bu işlemi talep etmektir.

Turan hoca ile yumurta büyüsü nasıl yapılır
Medyum Turan hoca yumurta büyüsü içeriği hakkında bilgi veriyor

Yumurta Büyüsü Uzaktan Yapılır mı?

Evet yapılabilir. tabi öncesinde medyumunuza bir sözlü vekalet ve eğer ki gerekiyorsa bahse konu materyallerden oluşan bir hazırlık sunmanız gerekir. Bu şekilde ilgili medyum bu işlemi sizler için uzaktan hazırlayabilir ve kargo yoluyla ulaştırabilir. Ancak bu karşılıklı güven aşamasında birbirini tanımayan insanlar için zor olabilir. Kandırılma ve mağdur edilme durumlarının çokça yaşandığı bugünlerde bu riski almak yerine hocayı yerinde ziyaret etmek daha doğru olacaktır. Turan hoca bu konuda her zaman randevu verebilmektedir. Ancak yurt dışı ya da şehir dışı gibi uzak yerlerde bulunup bu yumurta büyüsü işlemini uzaktan çözmek isteyen insanlar için de bu imkan yaratılabilmektedir. Tamamen arz talep meselesi olarak düşünülebilir.

Uzaktan bağlama büyüsü yapmak, uzaktan papaz büyüsü yapmak ya da uzaktan aşk büyüsü yapmak konularına benzer bir işlemdir. Tabi bu saydıklarımız ana başlıklarıyla oldukça fazla içeriği barındıran büyük işlemlerdir. Asıl mesela burada yumurta büyüsünü uzaktan yaptırmak isteyen insanların en azından bir kez olsun yüz yüze gelmesi gerekir. Medyumdan uzak bir şekilde bu işlemi talep edecek olursanız o zaman güven unsuru içinizde bir şüpheye sebep olacaktır. Bu da bir meditasyon zinciri gibi algılanması gereken tüm uygulamalar sırasında aklınıza gelmemesi gereken her şeyi getirecektir. Yani bir anlamda kendinizi vesveselerden uzak tutmanız açısında bu durum oldukça önemlidir.

Yumurta Büyüsünde Sonuçlar

Her ne kadar işlemin sonuçları kötü olarak telaki edilse de bu yaptırmayı talep eden kişi tarafından başarılı olunduğu anlamına gelmektedir. Birini ayırmak üzerine kurulu bu işlemin ana temasından sonra gerçekten de çok etkili geri dönüşler alınır. Saydığımız kurallara riayet eden tüm herkes için kurallar nettir. Çağrılacak olan Hüddam’a istediği hamleleri sırasıyla ve düzgün olarak verebilmek sonrasında yüklediğiniz sorumluluğa riayet etmesini sağlamaktır. Bu işlemlerde korkutucu ve ürkütücü bir yan her zaman vardır. O yüzden tavsiyemiz bir medyum aracılığıyla hayata geçirmektir.

Bu işlemin bozulması adına Turan hocadan yardım alabilirsiniz. Yumurta büyüsünü kesinlikle yapmamaktadır. Zira şeytani içerikleri olan hiç bir işlemde bulunmamaktadır. Ancak bir takım kötü etkiler görüyor, işinizden, eşinizden sebepsiz sorunlarla uzaklaşıyorsanız; Ya da hiç hesapta olmayan bir takım tuhaf durumlara maruz kaldıysanız yumurta büyüsünün size karşı yapılmış olmasından şüphe edebilirsiniz. Bunlar tabi ki rabıta bakımlarıyla daha kolay görülebilir. Bu yüzden bakımlar için ücretsiz olarak Turan hocamıza danışabilirsiniz. Yumurta büyüsünde en kesin bilgileri kendisinin 30 yılı aşkın deneyimlerinden aktarmaya çalıştık. Elbette her havas işlemi gibi bu işleminde gizli kalmış perde arkası görüntüleri mevcuttur.

Daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

Yumurta Büyüsünde Bozma İşlemi

Eğer ki eşinizin ya da sizin böyle bir etkiye maruz kaldığına emin olduysanız bozma işlemi için Turan hoca ya da hangi medyumdan destek aldıysanız kesin olarak talimatlarına uymanız gerekmektedir. Ayrıca tek başınıza değil, eşinizi ya da sevgilinizin de yumurta büyüsü bozma işlemine katılması gerekiyor.

Bozma işlemi işlem tamamen tuttuktan sonra gerçekleşebilir. Yapılma aşamasında durdurmak mümkün değildir. Bu aşamada fark ettiyseniz büyük ihtimalle geç kalmışsınız demektir. Medyum Turan hoca bakımlardan sonra sizlere neler yapılması gerektiği konusunda bilgiler verecektir. Ancak korumaya alınmanız ve büyünün def edilmesi biraz zaman alacaktır. 21 güne kadar uzayabilen bozma işlemlerinde her zaman aynı hamleler yapılmaz. Bu yüzden detaylı olarak incelenmesi şarttır içinde bulunulan durumun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir