Yedirme İçirme ile Yapılan Büyüler

Yedirme İçirme ile Yapılan Büyüler

Yedirme içirme büyülerinde en çok kullanılan adet kanı ile yapılan büyüdür. Bu konudaki ayrıntıları daha önce adet kanı büyüsü isimli makalemizde sizler için paylaşmıştık. En çok rağbeti tabi ki bu işlem görür ve toplumda da yedirme içirme büyüleri denince ilk akla gelen de yine adet kanı büyüsü olur.

Bir şeyleri gıda olarak büyü yapılan kişiye vermek onun hislerine, karakterine ve duygularına en net şekilde müdahale etmek demektir. Genelde ayırma büyülerinde, yuva yıkan büyülerde kullanılır. Ancak bazen bağlama büyüsünün de karanlık yüzü olabildiğini biliyorsunuz. Her zaman rahmani olmayan bazen de şeytani olarak tasarlanan bu işlemin bir insanı etki altına alması halinde ne kadar çok ocakların söndüğünü yine en iyi bizler biliyoruz. O yüzden yedirme içirme ile yapılan büyüler konusunda önce eşinizi, sonra da tüm ailenizi ciddiyetle korumanızı tavsiye ediyoruz.

Turan hoca icirme buyusu uzmani
Turan hoca icirme buyusu uzmani

Yedirme İçirme Büyüsünde Tesirler (Etkiler)

Yedirme içirme kullanılması için tahmin edeceğiniz üzere öncelikle kişiye yakın olunması gerekiyor. Bu yedirme işlemi sadece bir kez yapılmayacak olup uzun bir süre devam edecektir. Bu ne tarz bir büyü ile karşı karşıya olduğunuza göre değişir. Süreçler her zaman farklılık gösterir. Örnek vermek gerekirse; Bir insanı evine bağlama için yapılan büyü 7 gün boyunca bir şeyler yedirmek gerektirirken, ailesinden koparmak için bir amaç edinilmiş ise bu süreç 10 günü bulabilir. Her gün aynı saatte yemeğine ya da içeceğine konacak bir takım maddeler olacaktır. Bunları büyüyü yaptıran kişi medyumdan alır ve bir reçete kullanır gibi kişi için kullanır. Bunlardan sakınmak gerekir.

yedirm-icirme-buyuleri-bozumu
yedirme-icirme-buyuleri-bozumu

Adet kanının şekere sürülmesi, içeceği karıştırılması toplumca en sık bilinen ve amatörce kullanılan bir yöntemdir. Bir tek uygulama olarak herkesin kulağında yeri vardır ancak yedirme içirme büyüleri olarak sadece bunu sayamayız. Bunun yanında pek çok gıda belirli duaların nezaretinde hazırlandığında aynı etkileri hatta çok daha büyük etkileri sizler için verebilir. Bu da yine bu işi bilen kara büyü uzmanları tarafından oldukça profesyonelce hazırlanır. Aslında Turan hocanın bu işlemler hakkındaki görüşü kesinlikle uzak durulması yönündedir. Kendisi kara büyü, şeytani büyü, yedirme içirme büyülerinin de bir insanı ailesinden ayırmak için kullanılması gibi durumları kabul etmemekte, her zaman birleştirici ve aile kuramının devamı üzerine işlemler yürütmektedir.

Bu yüzden kendisine bu işlemler ile ilgili genellikle bozma talebiyle gelinir. Ne yazık ki şeytanlaşmış bir topluma dönüştü insanlar. Artık herkesin gözü başka birinin eşinde olabiliyor. Bu kadın da olabiliyor erkek de olabiliyor. Bu yüzden iri ufak demeden herkes bir takım tılsımları yaratma peşine düşmüş. Olur olmaz şeyleri yedirip içiriyor, amatör ellerden sonuç bekliyorlar. Aslında bu işlemler baştan da belirttiğimiz gibi hiç olmaması gerekecek kadar tehlikelidir.

yedirme-icirme-buyuleri-medyum-turan-hoca
yedirme-icirme-buyuleri-medyum-turan-hoca

Yedirme İçirme Büyüleri Sonuçları

Layığıyla hazırlanmış bir işlemde şeytani anlamda bağlama büyüsü gerçekleşir. Bu kişinin belirttiğimiz gibi tüm benliğini olumsuz yönde değiştirip, tüm birlikteliklerinden koparabilir. Fakat çok hassas bir eylem olduğu için yapılacak bir olumsuzlukta kişinin akli dengesinden tutun da, fizyolojik olarak tüm dengesinin sarsıldığı bir takım durumlara nail olunabilir. Bunların yaşanması gerçekten çok sık gördüğümüz durumdur. Ne yazık ki bu kadar güçlü bir Hüddam cinin etkisinin yanında modern tıp bile bir teşhis koyamamakta kişiler heba olup gitmektedir. Bu işlemi yapan insanlar dinimizce de lanetlenmiştir. Hiçbir yıkıcı kuramın peşinde koşmayıp, kendi kaderinizi yaşamanız bizim sizlere verebileceğimiz en büyük tavsiyedir.

Ancak sonuçta bu işlemi bir şekilde ailesinde görüp, en sevdiği insandan kopmuş kişilerde olabiliyor. Çaresizce Turan hocamıza gelip bir şekilde yardım istiyorlar. Bu da bizleri sizlere karşı sorumlu hale getiriyor. Ne yazık ki şeytan her zaman insanların içine işlemiş durumda… Bu yüzden en ufak bir şüphede insanların aklına ne yazık ki büyü geliyor. Aslında bakarsanız çoğu zaman da kimse yanılmıyor. En küçük bakımlarda bile görünebilecek bir işlemi artık yapabiliyor insanlar. En küçük bakım derken yani bir büyü bile değil ancak bir yanıltma tılsımı bile yetiyor insanların dengelerini bozmaya. Bu da küçük bir büyü kitabıyla bile mümkün olabiliyor. Çünkü insanlarımız inançların uzak, kimse dua edip yardım istemiyor. Herkes her şeyin en eğlenceli yanını yaşamayı seviyor, dünya nimetleri sarmış bütün yanlarımızı kimse gözüyle görmediği şeylere inanmıyor!

Bu yüzden de gözümüzle göremediğimiz şeylerin hedefi haline gelip, hasta düşünce iş işten biraz geçmiş oluyor. Yardım isteyip de bir şekilde pişman olan, şeytan kılıklı kadın-erkek fark etmez insanlarla birlikte olduğunu çok geç anlayan onlarca insan büyü işlemlerin neticesinde heba olup gitmiştir. Sözü fazla uzatmadan yedirme içirme ile yapılan bağlama büyüleri konusunda çok dikkatli olunmalıdır.

Yaşadığınız tüm şüphelerden çekinmeden ücretsiz bakım ile Turan hocadan durumunuz ile ilgili ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Dileriz ki asla böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Gerçekten işi gücü bırakıp bu durumun değişmesi için uğraşmak insanların psikolojilerini bozacak kadar ileri giden sıkıntılar oluşturabilmektedir.

“Yedirme İçirme ile Yapılan Büyüler” için 2 yorum

  1. Hocam bir bakım yaptırmak istiyorum mumkunse bana ulasirmisiniz veya bir numara verin ben size ulasayim

    1. Numaram site ana sayfası üzerinde mevcut. Whatsapp üzerinden mesajlara dönüş yapabiliyorum. Bana yazın lütfen konuyu kısaca… Buradaki yorumlara bile haftada bir iki kez bakabiliyorum. Oldukça yoğun bir programım var maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir