Yarasa Büyüsü

Yarasa Büyüsü

Yarasa büyüsü deyince aklımıza tarih boyunca şeytani amaçlar için uygulanmış ancak aşk büyüsü olarak anlatılan bir işlem gelmektedir. İnsanların kuşkusuz tüm iradesini teslim alan yarasa büyüleri onların kalplerini aşkı sokmak adına çok etkili bir yöntemdir. Ancak bizce durum biraz farklıdır. Neden olduğunu da şöyle izah etmek gerekir; Yarasa büyüsü yapılan bir insan tüm benliğini ve bedensel fonksiyonlarını uzun bir süre için kaybedebilir. Bir insanı kendinize aşık etmek isterken onu hayattan koparmak söz konusu olabilir. Bu işlemin geri alınması da ortaya çıkarılması aşaması da çok zor olduğu için tavsiye edilmez ve kolay kolay uygulanmaz.

Fakat günümüzde bir şekilde varlığı bilinen bu işlemleri gözleri hırs ile kararmış kimseler yapabilmektedir. Aşk büyüsü adı altında kişilerin hayatlarını kontrol altına almak ne inancımıza ne de etik anlamda ahlaki yapımıza uymamaktadır. Ancak bu durum tabi ki kişilere göre değiştiği için herkese göre de farklılık gösterir. Bu eylemleri yapan insanlar ne yazık ki vardır. İşte tam da burada nefs ile mücadele işin içine girecektir. Bir insanı çok sevmeniz ona her şeyi yapabileceğiniz anlamına gelmez. Burada bir tercih yapmanız gerekir ve unutmayın ki en çok sevmek onu özgür bırakabilmektir. Sevdiğiniz insanı özgür bırakabiliyor ve ona saygı duyabiliyorsanız gerçekten sevdiğiniz anlamı çıkar. Aksi durumda bir saplantı ya da bir takıntı haline dönüştürmek olur. Bu anlamda da gözünüz zaten hiç bir şey görmez. Her türlü işlemi kendisi için düşünürsünüz. Yanlışa düşmek de bizce burada başlar.

Yarasa Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlem için bir yarasa öldürülür ve canlının kanı bu etkilere maruz bırakılmak istenen kişinin bir takım kıyafetlerine sürülerek onun adına ritüeller yapılır. Bu uygulamalar karşısında okunacak dualardan tutun da günler sürecek bir uygulama zinciri de olacaktır. Bu nedenle uzun ve yorucu geceler medyum tarafından yaşanır. Ancak bu işlemi yapan medyum öncelikle gerçekten ruhunu şeytana satmış bir zat olmalıdır. Hiçbir rahmani ilim hocası bu gibi işlemleri yapmaz ve yapanlara da onay vermez. Fakat bu bilgi platformunda sizlere böyle bir şeyin var olduğunu ve insanlar tarafından yapılabildiğini belirtmek üzere bilgiler veriyoruz. Yarasa büyüsü yapan hocaların bir çoğunu da internet ortamından bulamazsınız. Bu gibi kimseler izole yaşarlar. Bu yüzden de ekstra bir çaba göstermeniz gerekecektir.

Aşk Büyüsü Olarak Adlandırılıyor

Evet, yarasa büyüsü için bu gibi söylemler var. Havas ilminde bu şekilde telaffuz ediliyor ancak bir detay atlanıyor. İşlem sırasında yapılan tüm işlemlerin aslında bir kabala öğretisi olduğunu bilmek gerekir. Kabala öğretileri insanların rahmani yönlerini ele almaz. Her zaman için maniple etmeye ve onları esir almaya yönelik işlemlerdir. Buna bir “ruh teslimiyeti” olarak bakabilirsiniz. Aşık etmek adı altında kişiyi esir etmek olarak da anlayabilirsiniz. Bunun sonucunu gerçekten kişinin isteyip istemediğine iyi karar vermesi gerekir. Bir robot ile yaşantınızı geçirmek sizi tatmin eder mi esas soru belki de bu olacaktır. Tüm benliği ve karakter özellikleri değişmiş ama sadece siz onu seviyorsanız diye yanınızda duran birisi… Bu mu olacak istediğiniz durum bunu sorgulayın işlemi istemeden önce.

Bu yüzden bizlerin yorumu bir aşk büyüsü olmadığı gerçeğiyle örtüşmektedir. Bizce işlem tam anlamıyla şeytani bir pagan öğretisi veyahut bir kabala zinciri olarak isimlendirilir. Aşk tılsımlarının her türlüsünü bilen biri olarak asla bu işleme bir aşk büyüsü diyemeyiz. Bu konuda bir çok yanlış bilgi var. Ancak gerçek budur. Sembollere çok önem veren ve onları iyi kullanan simyacılar zaten bu öğretileri çok iyi bilirler. Bu nedenle bir yarasa büyüsünden bahsediyorsak bu gibi bir kişiden yardım almanız gerekir. Simyacıların da hiç bir işlemleri havas yer almaz. Ledün ilmi için söz konusu olabilir ama rahmani olmadıkları kesindir.

  • Bazı işlemin yapılmasına ilişkin anlatımlarda yarasa kanını kişiye içirmekten falan bahsediyorlar. Kulaktan dolma saçma sapan bilgileri ciddiye alıp sakın ola ki uygulamayın! Böyle bir şeyden sonuç alamadığınız gibi kişiye zarar verebilirsiniz. Yazının başında işlem hakkında bilgiler verdik ancak çok yüzeysel bir anlatımdır. Detayları bu gibi işlemler için verilmez. Veren sitelere de itibar etmeyiniz. Bir çok kişi hiç bir şey bilmeden yazılar ve bilgiler paylaşmaktadır!

Yarasa Büyüsü Bozmak

Bizler Turan hocamız için tam olarak bu noktada referans olmak isteriz. Ancak bu işlemin yapıldığı birini kurtarmak adına kendisinden yardım isteyebilirsiniz. Bu işlemi ve buna benzer hiç bir işlemi kendisi uygulamamaktadır. Ancak bir insanın kurtulması ve yapılan böyle bir şeytani hamleye karşı koymak üzerine konuşuluyorsa yardımcı olacaktır. Bu işlemi bozmak çok zordur. Ancak imkansız değildir. Kayda değer tüm verilerin toplanmasına müteakip işleme karşı koyacak gücü de elde edebilirsiniz. Bu da pek tabi ki bir zaman gerektirecektir. Bu işlem için daha fazla bilgi isterseniz whatsapp hattından hocamızı arabilir konu ile ilgili sorularınızı ya da yardım taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir