Üzerinizdeki Ağırlıklara Karşı Opal Taşı Kullanın

Üzerinizdeki Ağırlıklara Karşı Opal Taşı Kullanın

Adını Yunanca’dan renk değişimini görmek anlamına gelen “opali ious” isminden alan bu taş başka bir takım isimler ile de bilinir. Bunlar içinde gök kuşağı taşı ya da göz taşı gibi isimlerde vardır. Mücevher dünyasında hakkettiği değeri görse de mistik anlamda havas ilminin içindeki yerinden bir çok insanın haberi olmadığını görmekteyiz. Bu denli yüksek bir enerjiye ve koruyucu güce sahip bir taş hakkında daha fazla bilgi vermenin doğru olduğunu düşünerek bu metni sizler için hazırlamak istedim. Bu nedenle opal taşı ile kişinin ne tür yüklerinden arınabileceğini ve üzerinde hissettiği tüm ağırlıklardan nasıl kurtulabileceğini anlatan bir yazı dizisi okuyacaksınız. Bu andan itibaren de Allah izin verirse sizi boğan, sıkan ve üzen tüm ağırlıklara veda edeceksiniz.

Opal taşı sevgiyi, saygıyı ve ferahlığı simgeler. Bu taşı üzerinde taşıyan kişinin ise bir çok kötü musibetten ve beladan korunduğu bilinir. Rengarenk oluşu kişinin farklı farklı oluşabilecek bir çok ruh haline hitap eder. Her renge göre bir ruh durumunu kapsar diyebiliriz. Ayrıca kişinin basiretini açtığına ve şans getirdiğini de inanılır. Bu konuda bende böyle düşünüyorum. Çevremizde denemiş ve fayda görmüş bir çok kişinin varlığından haberdar olduğum gibi kendim de bizzat şahit olmuşumdur. Bu nedenle buna benzer sıkıntıları olan herkese tavsiye ediyorum. Turan hocamız da bazı kişilere bu taşı hediye ederek kendisinin de bu konuya olan güveninin tam olduğunu daha önce de defalarca göstermiştir. Bu taş gerçekten hak ettiği değeri görmek için hakkında daha fazla bilgi edinilmesi gereken bir madde olarak çok fazla öne çıkmaktadır.

Opal Taşının Havas Büyüleri ile İlgisi Nedir

Az önce bahsettiğimiz gibi bu taş hem büyü yapımında hem de bozumunda tarih boyunca kullanılmış olup insanlara amaçları doğrultusunda bir çok gerçekliği yaşatmıştır. Opal taşı ile birini bağlamak çok fazla mümkün olmasa da  bağlanmış birini ayırmak mümkün olabilir. Fakat biz burada bağlama işlemlerinde kullanımından ziyade daha öznel anlatımda bulunacağız. Kullanım alanları çok geniş olduğu için bu konuya girmek yerine taşın gizemini paylaşmalıyız.

Bu taşın sahip olduğu enerji açıklığı ve yüksekliğinden dolayı üzerine yazılacak olan tılsımların etkileri de çok güçlü olmaktadır. Tedarik aşamasında yaşanan sıkıntılı süreçlerden dolayı bir çok medyum bu işlemleri bilse de birinci aşama da uygulamaktan kaçınır. Zira oldukça zaman alan ve masraflı bir süreci yaşamak istemezler. Ancak etkilerin bu denli yüksek ihtimalde ve kaçınılmaz oluşu bizlerce göz ardı edilmemesi gereken bir unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Eğer “kesin bir sonuç” arzu ediliyorsa denemek şart olur.

Opal taşının tarihte bazı bilginlerin meditasyon sırasında boynuna taktıkları ya da önlerin koyduklarına dair çok sayıda görsel vardır. Bu odanın içinde bulunan taş ile birlikte çok yüksek bir frekans aralığına ulaşmak anlamına gelir. Arınmış hayatları benimseyenler için ve dünya nimetlerini sınırlamış tamamen iç dünyasında yaşayanlar adına sık kullanılan bir malzemedir. Belirli bir arınma ve aydınlamadan sonra medyumlar iyi bilirler ki enerji yönetimi çok daha kolay olur. Bu da kişinin mistik gücünü açığa çıkarır. Bu güç zaten kişinin kendini geliştirmesi ve bir takım tılsımları ve celbleri çok daha iyi yönetir hale gelmesi demektir. O vakit dünya dışı farklı boyutlar ile iletişim kurulabilir ve bir takım olgular gerçekleştirilebilir. Kısacası opal taşının gizli ilimlerin her köşesinde yardım edebilecek bir gücü vardır. Ancak bu gücü görmek ve yaşamak için nereden bakılması gerektiğini bilmek gerekiyor.

  • Opal taşı rüyalanma yöntemi ile geleceği dair istihareye yatan kişilerce de kullanılır. Bilindiği gibi istihareye yatmadan önce namaz kılmak gerekir. Bu istihare namazının ilk rekatında kafirun suresi ikinci rekatında ise ihlas suresi okunur. Akabinde hemen bu duruma geçecek kişilerin bir kısmı opal taşını da yanına alarak geçirecekleri süreçte frekanslarını yükseltirler. Bu şekilde bir kullanım alanı olduğu da yine bazı kaynaklarda yer almaktadır.

Opal Taşının Diğer Faydaları

Günlük kullanım ile ön sezi yeteneğinizi çok yukarılara çekebilirsiniz. Altıncı his ve kalp gözünüz de bu ölçüde gelişim gösterecektir. Bu taşın bazen üzerinizde taşınması bazen de evinizde bulunması her türlü musibetten sizleri koruyacaktır. Ayrıca en çok şikayet edilen ve sıkça duyduğumuz “üzerimde bir ağırlık var” şikayeti için birebirdir. Hatta en çok bilinen nazar boncuğu yerine bu taşı benimsemeniz daha cazip olur. Nazar boncuğu bir şaman geleneğidir ancak bugün bu bilgiyi de yine çok az kişi bilmektedir. Bunu denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Günlük hayatınızın bir parçası yapın ve bırakın tüm size yapılan saldırılar ile opal taşının bu yüksek enerji gücü savaşsın.

Bir başka ve son olarak bilmenizi istediğim konu ise burç uyumu konusunda da bu taşın ismini çokça duyacak olmanızdır. Terazi, akrep ve yay en çok etkileşimi girdiği burçlardandır. Ancak uyumun en çok olduğu burç için Koç denebilir. Bir çok burç ile çeşitli özellikleri bağlamında etkileşime girebilir. Bunu deneyerek kendiniz de görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir