Uzaktan Bağlama Büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri ile ilgili detayları fırsat buldukça sizlere aktardığımız internet sayfamızda bu kez de bir insanı uzaktan bağlayan büyülerden bahsedeceğiz. Yani bu durum nasıl mümkün olabilir, bir insan yüzünü bile görmeden bağlanabilir mi? Uzaktan bağlama büyüsü yaparken ne gibi malzemeler gerekiyor? Bağlama büyüsü denince yakından mı uzaktan mı daha etkili sonuçlar alabiliriz? Bu ve buna benzer tüm sorularınıza yanıt niteliğinde bir makaleyi sizler için paylaşacağız…

Uzaktan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aslında uzaktan da yapılsa işlemin temelinde yatan ritüeller aynıdır. Kullanım durumları da keza aynı olacaktır. Süreçler belki biraz daha fark etse de bağlama büyüsü nasıl yapılıyorsa uzaktan da aynı şekilde yapılmalıdır. Uzaktan yapılan işlemin yakından yapılan ile bir farkı yoktur. Belki biraz bekleme süreci fark yaratabilir. Yine 3 hafta gibi süreçlere yayılabilen işlemin en önemli ayrıntısı bir adet fotoğrafın kesin bulunmasıdır. Uzaktan bağlama büyüsü işleminde mutlaka edinilmesi gereken parçadır. Fotoğraf olmadan tutma ihtimalini düşürmüş olursunuz. Bunu çalıştığınız medyumun çalışmayı ne kadar ciddiye aldığı konusunda da kullanabilir ve kendisine sorabilirsiniz.

uzaktan-baglayan-buyu-islemleri-medyum-turan-hoca
uzaktan-baglayan-buyu-islemleri-medyum-turan-hoca

Fotoğraf, bağlama büyüsünde hitabet için kullanılan varlıkların yönlendirme aşamasına en önemli bilgiyi verir. Daha doğru bir ifadeyle işlemin yaptırılacak olduğu Hüddam’a yer ve yön göstermek için kullanılır. Bu yüzden de çok ama çok önemli bir yer tutar. Ayrıca özel bilgilerin tümü yine mutlaka bulunulması gerekir. Anne adı- baba adı- doğum tarihi- bir takım özel durumlar için sorulabilecek belli başlı sorular… Tüm bilinen detaylar işlemin bizlere daha güzel sonuçlar vermesi için kullanılacak olup bağlama büyüsü konusunda uzman bir hoca tarafından mutlaka temini istenecektir. Burada da hocaya yardımcı olan kişi yine bu işlemi talep eden kişiden başkası olmayacaktır. Bu yüzden hazırlık için bir kaç günlük bir bekleme periyodu daha uygun olmaktadır.

Uzaktan Bağlama Büyüsünde Şansımız Ne Kadar?

Havas ilminde işini şansa bırakmayan çok sayıda hoca vardır. Ancak ne kadar büyük iddiaları olursa olsun hiç bir durumun kesinliği konuşulmamalıdır. Nitekim yarına bile çıkmanın garanti olmadığı hayatımızda hangi işlem için bunu söylesek yanlış olur. Fakat ihtimalin çok yükseltiği durumları yaratmak elbette mümkündür. Bu ihtimalleri medyumun el yeteneği ve ilminin gücü belirler. Ziyadesiyle ele alıp tüm gücünü kullanan hocalar elbette daha başarılı sonuçlar almaktadır. Bizlere düşen talepleri karşılamak ve zaman kaybı yaratmamaktır. Dolayısıyla ilim sahibi hocaların tüm işlemlerde olduğu gibi uzaktan bağlama büyüsü çalışmasında da oldukça yüksek şansa sahip olduklarını rahatça söyleyebiliriz.

uzaktan-baglama-buyusu-nasıl-yapilir-turan-hoca
uzaktan-baglama-buyusu-nasıl-yapilir-turan-hoca

Uzaktan bağlama büyüsü kişiyi görmeseniz bile bu ortalamalarda yapılabilen bir işlemdir. Bir takım cinlerin aracılığı ile yedirme içirme büyüsü şeklinde uygulanabildiği gibi, eğer yakınına gönderebileceğiniz bir insan varsa bunu o kişiye de yaptırabilirsiniz. Tabi her zaman yeme-içme şeklinde hareket etmek gerekmez. İşlemin çok çeşitli formları vardır. Bunlar da yine hocalar için özel yetenekler olarak bizlere görünmektedir.

Uzaktan bağlama büyüsü genelde evliliklerde kurtarmak için uygulanır. Hatta toplumda evlilik kurtaran büyülerden olarak bilinir. Bağlama büyüsü denince çok sayıda işlemden bahsedebildiğimizi belirtmiştik. Bu da çok sayıda insanın evliliği bitme aşamasındayken eşini geri döndürebildiği bir işlemdir. Yeter ki hakkaniyetiyle yapılsın, değeri kadar emek verildiği takdirde çok sayıda insanın hayatını değiştirmiştir. Turan hocadan bu konu hakkındaki referanslarını rahatlıkla alabilirsiniz. Zaten yorum kısmında da bu işlemi Turan hocaya yaptıranları da rahatça görebilir kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Sözün özü olarak;

Uzaktan bağlama işlemlerinde de şansımız diğer çok sayıda işlem ile aynıdır. Çünkü toplumda garanti bağlama büyüsü şeklinde oluşturulan algıdan biraz olsun sıyrılmak gerekir. Çok sayıda medyum hocanın garanti olarak aktardıkları işlemler gerçekleşmemektedir. İlmimizi maddi birer meta ve gelir kapısı haline getiren aynı zamanda ayaklar altına alan kalpazanlardan uzak durunuz! Hiçbir büyü işleminde garanti diye bir şey yoktur, olamaz! 30 yılı aşkın senedir bu işlemleri yapan insanlardan biri olan medyum Turan hoca bu konuda son derece net olarak bilgiler vermiştir. Bu yüzden itibar edilmesi gereken kişiler sizler için gerçekten uğraşan insanlardır. Burada Turan hoca bağlama büyüsü konusuna bir ömür harcamış bir insan olarak sizlere gereken uyarıları yapmakta ve bu ilmin tüm inceliklerini aktarmaya çalışmaktadır. Bizlerde bunlara aracılık etmekten son derece memnuniyet duyuyoruz.

uzaktan bağlama işlemleri
uzaktan-baglama-buyusu-nasil-yapilir-bilgiler

Uzaktan Bağlama Büyüsünde ne kadar beklenmeli?

Beklenecek zaman her ne kadar kişiye göre değişse de uzaktan bir işlem yapılacağı zaman bu biraz daha uzayabilir. Her zaman sabır en büyük erdemdir demiştik. Bu yüzden de bizlere en büyük yardımcıdır. Sabırsız olan insanlar için bu ilimde hiç bir etkiye yer yoktur. Çünkü her zaman talimatlara uymak adına sabırlı olmak gerekecektir. Bunlara da iradeli insanlar riayet gösterebilirler. En önemli ayrıntı budur.

Uzaktan yapılan işlemlerde bazen istenen kişi farklı şehirde, hatta farklı ülkede olabilir. Bu tarz durumlar için de yine doğru uygulanan ritüeller bizlere yardım etmektedir. Kişi nerede olursa olsun, etkisini gösterir. Kişiyi hedef alma kısmını ustaca tasarlayan bir medyum için nerede olduğunuzun hiç bir önemi yoktur.

Uzaktan yapılan işlemlerde bizlere remil tahtası, yıldız-name, duru-görü bakımlar yardımcı olurlar. Bunlar yol gösterici nitelikte olup bahse konu kişi ile alakalı en önemli bilgileri aktarırlar. Bu bakımların seçtiğiniz medyum tarafından yapılabiliyor olması gerekir. Yoksa sadece bir kaç bilgi ile uzaktan yola çıkamazsınız. Bunu yaptığını söyleyen insanlardan uzak durmalısınız. Bağlama işlemlerinde medyumun kişiyi görmesi ancak bu vasıtalarla olur. Ancak bu hal-tavır içinde kişiye bir şeyler ulaştırabilir ya da işleme istenen şekilde yön verebilir. Zaten bakımlardan her zaman destek almak gerekecektir.

turan-hoca-baglama-buyusu-uzaktan-yapmak
turan-hoca-baglama-buyusu-uzaktan-yapmak

Bazen de uzaktan bağlama işlemleri farklı amaçlarla yapılır. (cinsellik, rızk, kısmet bağlama vs.) Hal böyle olursa ona göre bir vefk yazılması gerekir. Bu durum işlemin biraz daha şeytani tasarlandığını bizlere göstermektedir. Bu Turan hocanın kabul etmediği işlem grubuna girmektedir. Her ne kadar bu işlemi yapmıyor olsa böyle bir şey vardır ve gerçektir. Bu konuda herkesin bilgi sahibi olması gerekir. Bir insanın kısmetini veya rızkını bağlamak son derece büyük bir vebaldir. Aile kurtarmak, bir yuva kurmak dışındaki tüm amaçlar şeytana hizmet etmektedir. Siz siz olun bu tarz işlemleri sakın ola ki yapmayın!

Bir erkeği kendine bağlamak ile bir kadını kendine bağlamak arasında işlem içinde de farklar vardır. Bunların biraz daha ayrıntılı olarak düşünmek gerekir. Zaten işlem detayları hakkında son derece yüzeysel olabiliyoruz. Toplumda yanlış algılanıp, tek başına uygulanılmaması için bu şekilde tercihler geliştiriyor ve tamamen bir bilgi platformu yaratmaya çalışıyoruz. Erkek ve kadın için durumlar farklı cereyan eder. Bağlama büyülerinde cinsiyetçi olmak gerekir. Herkese aynı işlemler uygulanmaz!

Uzaktan yapılan bağlama büyülerinde çevrede hiç kimsenin zarar görmemesi için yazılacak olan muskanın oldukça dikkatli muhafaza edilmesi gerekir. Bu muska bazen sizin üzerinizde kalmalı bazen de kapalı bir ortamda bir süre saklanmalıdır. Hangisinin olacağına Turan hoca özel olarak karar vermektedir. Bu işlemin son haddine gelince haber alabileceğiniz durumdur.

Özel olarak bu işlemi talep eden insanlar için her zaman kendi hattından çağrılara cevap vermektedir. Ayrıca randevu alarak da bağlama büyüsü işlemleri ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. İnsanın nefsine söz geçirmesi gerekir. Bu yüzden şeytani hamleler yapmaktan kaçınmak ve uzakta durmak gerekir. Bu ilim başvurulması gereken son adrestir. Her zaman aklımızda bu şekilde kalmalıdır. Zorunda kalmadıkça, kesinlikle uzak durulması gerekmektedir.

“Uzaktan Bağlama Büyüsü” için 28 yorum

 1. Turan hocam ile uzaktan bağlayan büyü yaptık, 10 gün içinde beni aradı… Kulaklarıma da gözlerime de inanamadım. Turan hoca ile çalışmak isteyen insanlar için bu yorumu yazdım. Kendisi uzman bir insandır ve sizin için en doğru işlemi kendisi seçebilir. Merak ettikleriniz olursa bana buradan yazın yardımcı olurum yaşananları aktarmak adına…

  1. Gercekten ise yariyor mu ben Almanya’da yasiyorum. Sevdigim Türkiye’de bana cok baglanmasini hep beni düsünmesini istiyorum hep beni sevsin.

  2. Tuttumu gercekten efendim ben sevdigim kadinla aramiz sorunlu tutturmus ayrilalim diye nedesem fayda etmiyo

 2. Ben kaç kez kendisini ziyaret etmiş biri olarak söylüyorum. Uzaktan havas ilminde başarı arıyorsanız Turan hoca doğru bir adrestir. Ben isteyen herkese referans olurum bu arada selamlar hocam. Herşey son derece yolunda saygılar sunuyorum

  1. nasıl ulasıcaz kendısıne pekı zeynep hanım ve dogrulugu kesınlıgı guvenırlıgı sızce nedır. çok yardıma muhtac durumdayım ve maliyet karsılıgında mı yapıyor bu hocamızda :S

 3. Ben Amerika’dan Nazım Berkin. Turan hocamın yazılarını çok sıkı takip ediyorum. Ayrıca ne zaman Türkiye’ye gelsem kendisini ziyaret ederim. Benim ve çok yakın bir arkadaşımın işini halletmiştir. Kendisi tam bir ilim insanı ve üstadtır. Hocam sitenizi görünce hem bir selamun aleyküm demek hemde bir nacizane yorumda bulunmak istedim. Hayırlı Akşamlar, Seaatle’dan sevgiler saygılar

 4. slm ben 5 yıldır bi kızla konuşuyodum ama son zamankarda aramızda sorun oldu geçen gün biri ile gördüm ve şimdi ayrıldık ama onu çok sevıyorum ve vazgeçemedim onu bi başkasıyla uygunsuz görsem bile ondan vazgeçemem onun için neyepmam lazım geri bana dönmesi için

    1. Elbette doğru, ama nişanlın konusunda ne yapabiliriz bilemiyorum. Hakkında bir şeyler bilmem gerekiyor tabi ki.

 5. Slm benim sorunlarim var ve size nasil ulasabilirim hocam telefonunuz varsa verebilirmisiniz lütfen??

 6. Merhaba erkek arkadaşımın ailesi beni istemiyor biz ilerde evlenmeyi düşünüyoruz ama çok karşı çıkıyorlar özellikle erkek arkadaşımın halaları dedesi babaannesi hiç istemiyorlar bunun için birşeyler yaptırmak istiyorum ama fiyat konusu fazlamayı olur

  1. Öncelikle durumun tam olarak nedir onu öğrenmek lazım. Bir de seni neden istemiyorlar? Bir çok bilinmeyen var bu denklemde?

 7. Ben evliyim birlikte oldugum bayanda evliyliydi 10 yıllık sevgimiz aşkımız beraberligimiz vardı o ayrildı bir yıl oldu hala görüşüyoduk ve bir birimizi çok seviyoduk 1 hafta önce hiç birşey yokken aramızda seni sevmiyorum bitti dedi ve şuan görüşmüyoruz ne yapmam lazım bir türlü aklımdan çıkmıyor gece gündüz onu düşünmedigim bi dakka yok

  1. Sormak istediğim bir kaç konu olacak bu duruma binayen. Bu yüzden de beni Whatsapp ile arayın lütfen neler yapabileceğimize bakmak ve durumun tam olarak ne olduğunu anlamak adına bir görüşme yapalım.

 8. Merhaba hocam. Birbirimize, ruh ikizimiz dediğimiz ve birbirimizden asla vazgeçmeyeceğiz dediğimiz çok sevdiğim bir kız vardı, evlilik için tüm hazırlıkları yapmıştım. Ama anası hep karşıydı, bana hiç fırsat bile vermek istemiyordu. Tanışmadı bile. Sonunda kıza uyguladığı aşırı baskı neticesiyle benden soğuttu. Ayrıntılar var tabii ki. Acaba hala bir umudum var mı.

  1. Umut var diyebilir miyiz bilemiyorum. Ama durumun detaylarına bakmak da fayda var diyebilirim. Bunun için de bir an önce görüşsek iyi olacak. Beni whatsapp ile arayabilir ya da mesaj gönderebilirsin. Yorumlara dönüş yapmam hayli uzun zaman alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir