Ücretsiz Medyum Hoca

Ücretsiz Medyum Hoca

Medyumların ücretleri hakkında çeşitli yazılara ya da söylemlere her zaman rastlayabilirsiniz. Bu yapılan işlemlerin ve uygulanan ritüellerin yapım aşamasında oluşan masrafları kapsamaktadır. Fakat her zaman belirtilen rakamlar bu işlemlerin tam karşılıklarını vermez. Bazen çok astronomik ücretler talep edilmektedir.

Bu durumun nedenini ve sonuçlarını sizlere aktarmak için bu yazı dizisini oluşturmak istedik. Ücretsiz medyum hoca ya da ücretsiz işlem yapan medyum arayan insanların bulmak ta çok zorlandıklarını biliyoruz. Bunun sebebi ise işlemlerin her zaman sadece bir takım okumalar yapılarak oluşturulamıyor olmasıdır. Birçok uygulamada özellikle bağlama büyüleri ve aşk büyülerinde oldukça zor bulunan ve tedarik edilmesi son derece zor malzemeler kullanılmaktadır. Bunları için medyumlar zaten kendi ceplerinden ödeme yaparlar ve satın alırlar. İşlem için bir talep oluştuğunda bunu kullanırlar. Elbette maddi olarak karşılığı da sizlere yansıtılır. Ücretsiz yapılabilen işlemlerde mevcuttur.

Birtakım bakımlar için medyum kişi ücret almayabilir. Buna rabıka bakımları ve su bakımları örnek olarak verilir. Ancak bir husus var ki son derece yanlış anlaşılmıştır. İnsanlara ücretsiz yıldızname bakımından bahsederler. Sakın ola ki bu duruma inanmayın. Yıldızname alelade bakılabilen bir şey değildir. Zaten ilim sahibi hocalar bilirler ki insana ömrünce bir kez bakılır. Yıldızname kişinin ölüm gününe kadar pek çok şeyi gösterir. Bu yüzden her sonuç kendisiyle paylaşılmaz. Ayrıca yıldızname ücretsiz bakılamayacak kadar meşakkatli ve zor bir bakımdır. Bu yüzden ücretsiz yıldızname bakan hoca arıyorum diyenlerde bu duruma kesinlikle itibar etmesinler.

Bu işlemler daha çok basit muskalar, şans ve baht açmak için çalışmalar, basiretsizliği kırmak için uygulamalar gibi daha yüzeysel çalışmalar için ücret istenmeyebilir. Fakat bu medyum kişinin yoğunluk durumuna göre farklılık gösterir. Zaten ilminde belirli bir ihtisasa ermiş medyumların her işlemi almadıkları ve yüzeysel durumlarla çok fazla ilgilenecek zamanları olmadığı da belirtilmelidir. Turan hoca her zaman önce insan diyen ve maddi olarak kimseyi zora sokmayan tutumuyla dikkat çekmektedir. Turan hocadan işlemler hakkında en uygun şartları öğrenebilir, her zaman ücretsiz işlemler hangileridir gibi merak ettiğiniz konuları sorgulayabilirsiniz.

Turan hoca uzun yıllardır ücretli ya da ücretsiz olarak insanlara yardımcı olmakta ve kimseyi kapısından boş çevirmemektedir. Sizler de dert ve sorununuz ne olursa olsun en doğru ve akılcı fikirleri kendisinden almak için vakit kaybetmeden arayın. Ücretsiz medyum arıyorum, ücretsiz bakım yapan hocalar gibi çok sayıda sorgudan dolayı sizler için bu yazıyı paylaştık. Ne gibi durumlarda bu farklar oluşuyor bilmukabele Turan hocanın kendisiyle görüşebilirsiniz…

“Ücretsiz Medyum Hoca” için 5 yorum

  1. Hocam sağ olun var olun, yaptığınız bakımdan sonra karar vermekte çok zorlandım. Hatta iyi ki de aklımdakini uygulamaya dökmedim.
    Sizin tavsiyeleriniz sayesinde her şeyi hiç bir şeye bulaşmadan kurtardım. Bana ayırdığınız tüm zamanlar için size küçük bir hediye gönderiyorum.
    Bugün kargoya verdim. Çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız.

  2. Merhaba Turan hocam ben Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Günlerdir bakmadığım sayfa, okumadığım yazı, denk gelmediğim medyum kalmadı. Ancak kafam çok karıştı. En sonunda 10 dakika önce sizi buldum. Konu ile ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim. Detaylı bilgileri irtibat sağladığımız zaman size aktaracağım. Şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir