Tuz Büyüsü

Tuz Büyüsü

Tuz büyüsünde bilinmeyen birçok detay mevcuttur. Bu işlemlerin başında ise tuz büyüsünün işlem süresi hakkında yapılan spekülasyonlardır. Tuz büyüsü 13 günde etki eden bir aşk büyüsüdür. Bu işlemde niyetleri belirlediğiniz süreç, işlemin ritüellerinin gerçekleşmesi gereken süreç ve sonuçlanması aşaması olarak üç bölümde kendini gösterir.

Tuz büyüsü yaparken öncelikle kişinin isminin yazılı olduğu bir mühre kağıdını 3 gün boyunca bağlama duaları ve aşk dualarıyla harmanlayıp tılsımlamak gerekir. Sonrasında bu işlemin açığa çıkma süreci gelmeden önce bol miktarda kaya tuzuyla yoğurmak ve bu süreçte tüm niyet cümleleriyle tılsımı güçlendirmek gerekir. Aslında bazı kitaplarda insanların kendi başlarına bu süreci başarabilecekleri her ne kadar belirtilmiş olsa da bunu bizler onaylamıyoruz.

Ne kadar basit gibi görünse de tuz büyüsü de bir büyü çalışmasıdır bu yüzden de kendi başınıza denemek son derece yanlış olur. Bazı kaynaklar tuz büyüsü işlemini tek başınıza yapabilecek bir çok bilgiyi ve donanımı sizlere aktarıyorlar ancak bu durum sancılı geçebilir. Bu yüzden her an yanınızda size yardımcı olabilecek bir medyumun bulunması daha da makbul bir sonuç doğurmaktadır. Bu yüzden tek başınıza kalkışmamanız daha da yerinde bir karar olacaktır.

Tuz Büyüsü Neden Yapılır

Büyünün yapılış amacı aşk büyüsü tılsımını derin duygular beslediğiniz kişilere karşı etki eder hale dönüştürmek ve tuzun kavurucu etkisini aynı zamanda dezenfekte etkisini ruhani boyutta karşılık olarak almaktır. Bu cümleden anlamanız gereken tuz gibi kavrulan bir yürek yaratmak için bu işlemin planlanabileceğidir. Aynı zamanda tuz büyü bozma konularında da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu konu farklı bir başlığa ait olsa da tuz söz konusu olduğunda tüm gizli ilimlerde gerekli olan bir malzeme olarak sıklıkla dikkat çekmektedir. Tuz büyüsü nedenleri arasında genelde platonik aşıkların başvurduğu duygu çalışmaları gelir. Aşklarından bedbaht olmuş kimselerin ve kara sevdaya tutulmuş kişilerin çaresi olarak yüzyıllardır kullanılmaktadır. Pek tabi ki birtakım şartlar da vuku bulmuştur. Bu şartlar olgunlaştıktan sonra tuz büyüsü yapabilir hale gelmeniz işten bile değildir. Şartların ne olduğu ise ancak çalışma yapacağınız medyum hoca tarafından sizlere aktarılabilir.

Tuz Büyüsünde Etki Süreleri

13 günden önce tesir almanızın çok mümkün olmadığı bir işlem olup bu günler yaşanırken büyünün yapıldığı kişi ile de yakın temaslardan kaçınmanız gerekir. Tuz büyüsünde en büyük yardımı bizlere apraziyel Hüddam olarak bilinen bir ifrit kavmi cini yapar. Bu tılsımı karşı yüreğe taşımak için bu cinden yardım alınır. 13 gün de kendisi için mukaddes kabul gören bir rakamdır. Bu kadar gün bekledikten sonra ancak bu işlemi yapmaya ikna olacaktır. Bu kısmı biraz çetrefilli bir süreç olduğundan yüz yüze görüşmek ve aktarmak daha makbul bir durum oluşturur. Ayrıca bir çok sırra kadir olan tuz büyüsünde hata kabul etmeyen profesyonel uygulamalar da bulunmaktadır.

Tuz büyüsünde maruz kalan kişide etki süresine girildiğinde rüyalanma ve sayıklama gibi çok çetin sonuçlar doğuran etkileşimler olur. 13’üncü güne yaklaşılırken de tam anlamıyla o kişiyi aklından atamamak, artık o kişi olmadan nefes bile alamayacak hale getirilir. Bu kişinin içinde bulunduğu etkileri bir üçüncü göz ile mutlaka tespit ve takip etmek şarttır. Bunları da medyum hocanız sizlere gün be gün aktarmak ile mükelleftir.

Tuz Büyüsü Hakkinda bilinmeyenler

Tuz Büyüsü Sonuçları

İşlemin sonuçları hakkıyla yapılır ve icab eden koşullar yerine getirilirse gayet yüz güldüren cinstendir. Biraz yoğun bir çalışma olmasıyla bilinse de gerçekten başka çaresi kalmayanlar için planlanabilen ender aşk büyülerindendir. Her medyum bu işlemi yapmaz. Çünkü medyum hocalar için kolay kabul gören bir işlem değildir. Çok ciddi uykusuzluk süreçleri ve fizyolojik yorgunluklara gebe olunan durumlar oluşmaktadır. Bu yüzden de herkes için tuz büyüsü reçetesi kabul edilmez. Bunu başbaşa konuşmak ve söylediğimi şekilde başka bir seçeneğin kalmaması durumunda değerlendirmek gerekir.

Tuz büyüsünü yapmak yerine saçma sapan kitap kampanyaları anlatımları yapan sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Bu siteler için kredi kartı vb. Bilgilerinizi sakın kullanmayın. Ayrıca tüm bu etkileri satın aldığınız bir kitaptan karşılayabileceğinizi tarif ediyorlar. Bunların hepsi büyük bir safsata ve aslı olmayan bilgilerdir. Hiçbir kadim büyü sizlerin bir kitap satın alarak sahip olacağınız şeyler değildir. Yıllarını hatta tüm ömrünü bu işlemlere adamış kimseler için saçmalık olan bu durum, sizler için kurulmuş bir tuzak gibi gelmektedir. Bu yüzden siz değerli ve özel okuyucularımız için bu tavsiyeyi vermek istedik.

Tuz büyüsü nasıl ve neden yapılır, tuz büyüsünde en etkili sonuçlar, büyü yaparken tuz kullanımı ve tuz büyüsü ne gibi tesirler gösterir vb. Tüm konularda Turan hocamızla iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Unutmayın hiç bir işlemi tek başınıza hayata geçiremezsiniz. Mutlaka bir bilene danışın, hayırlı günler….

“Tuz Büyüsü” için 14 yorum

 1. Merhaba. Kayınvalidememin evinde kalığım zamanda.evde kadın medyum olduğunu ve sessiz olamamı söylediler ve mutfakta beklerken onlar başka odada medyum denen o kadınla uzun süre odada kaldılar.ve sonra bana kayınvalide koridor ile oturma odasının eşiğine döktügü tuzun üzerinde 3 kere atlamamı söyledi ve bende saf saf atladım.bir kaç ay sonra annem cekezimin astar icinde bir muska buldu..bizde onu açıp akan musluk suyuna bıraktık..ve sonrasında kavgalar bosanmalar ve en nihayetinde bugüne kadar her türlü islerde basaririz oldum.ne yapsam manen ve maddi olarak hala çıkmazdayım ve bu 20 senedir böyle…
  Eğer beni gerçekten bilgilendirseniz ve neler tavsiye edersiniz diye bir açıklama gönderirseniz çok sevinecegim.
  Saygılar sunarım….

  1. Aslında durum belli, sizi tuz büyüsü işlemine sokmuşlar. Ancak her nedense bugüne kadar bir çözüm bulamamışsınız. Çok geç kalınmış bir durum oluşmuş olabilir. Fakat yine de değerlendirme yapılabilir.

 2. Hocam iyi çalısmalar.Annem norolojik rahatsızlıgı olan 12 yıldır yarı aktıf yasyan bir kadın kensidi su an 54 yasında.fecen gün esortmanıandan altın renkşi ipe düğüm atılmıs ya da örülmüş vaziyette 1 tane kristal tuza sarılmıs,çatal iğne ile tutturulmus,muska gibi bişey buldum.annem son zmanlardada baya baya kötüüü. Sizce bu bir büyü mü??

  1. Zannetmiyorum ama bir kişinin bu tuzu koyduğundan emin misin bunu konuşmak üzere bir de yine de şüphe ediyorsan bakım yapmak adına bana ulaşır mısın whatsapp yoluyla

 3. Rüyasında görmesi için dua okunarak ezanda yakılan tuzu denesek evdekilere cocuklara filan bir ters etkisi olurmu lütfen cewaplayın…

 4. Merhabalar hocam eskiden kayınvalideme yapılan büyüler vardı çok kötü günler yaşıyorum acaba onun etkisinde olabilirmiyiz

  1. Olabilir ama zayıf bir ihtimal olarak görüyorum. Öncesinde bu bahsettiğiniz büyülerin ne olduklarını çok iyi bilmemiz gerekiyor. Bir de tabi sizin ne gibi kötü günlerden bahsettiğiniz de önemli. Dilerseniz Whatsapp kanalı ile bana ulaşabilirsiniz.

 5. Merhabalar arabamızın arka koltuğunun içinde lıkantalarda bulunan küçük tuz paketlerinden bir tane bulduk içinde buğday taneleri de vardı ve paket para bantıyla küçük kare halinde bantlanmıştı yanında da bir adet toplu iğne vardı. Ayırma büyüsü olduğundan şüphelendik sizce nedir (buğdaylar ikiye bölünmüştü ve bir tanesi böceklenmişti)

  1. İçİnki herhangi bir yazı var mıydı? Bir de bana bir adet fotoğrafını ulaştırabilir misiniz? Duruma göre bakım yapar şüpheleriniz konusunda fikir yürütebiliriz. Bu şekilde yorum yapmam doğru olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir