Tutsak Etme Büyüsü – Sevgiliyi Köle Eden Dualar

Tutsak Etme Büyüsü – Sevgiliyi Köle Eden Dualar

Bir insanı kendine tabir-i caizse köpek gibi bağlayan büyülerin genel tanımına tutsak etme büyüleri denmektedir. Farklı isimler de kullanıldığı görülmektedir ancak bir kişiye tam anlamıyla tutsak olmak gibi belirti görüldüğünden en doğru ifade bu şekildedir. Tutsak eden büyüleri bağlama büyüsü ana başlığı altında incelediğimiz birçok ifademizden ve yazımızdan anlayabilirsiniz. Kayıtsız şartsız siz ne derseniz onu yapıyor olan, bir dediğinizi iki etmeyen, hiç bir surette ailesi dahil olarak kimsenin lafına kulak asmayan bir eş bir sevgili ya da bir dost yaratan bir büyü çeşididir. Bununla ilgili tarihi bilgiler oldukça geniştir. Eski zaman hikayelerinde padişahların bile bu büyüden fayda gördükleri bilinir. Sarayların büyücüleri tutsak etme büyüleri kullanarak konuşturmak istedikleri insanları konuşturup, en gizli sırları padişahlara söyleyebilirdi.

Bu kadar geniş bir tarihi geçmişe sahip olsa da tutsak eden büyü çalışmaları günümüzde ekseriyetle kadınların başvurdukları bir işlem olarak ön plana çıkıyor. Özellikle aldatılan eşlerin bu büyü yordamıyla eşlerinden hem intikam almak hem de çok seviyorsa bir daha kendi sözünden çıkmamasını sağlamak için bu büyüyü talep ediyorlar. Daha ne bir ifadeyle intikam büyüleri olarak da düşünülebilir. Çünkü tutsak eden büyülerin etkilerin basit bağlama ve aşk tılsımlarından biraz daha farklıdır. Bu etkileri ele alacak olursak bunlar kişinin tüm hür iradesinin kaybına ve bilinçli olarak hareket edemez hale gelmesine kadar ileri varan etkilerdir. Yedirme içirme şeklinde ve muskayı yastığının altında belirli bir süre saklayarak da etkilerini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı uygulama metotları da özellikle kocayı kul köle eden büyüler dendiğinde bilinmektedir.

Köle eden büyülerin yapılma Teknikleri

İşlem sıraları ve uygulanışları medyum hocaların biraz daha kişisel tercihlerine göre farklılık gösterse de genel beyan olarak 30 günü bulabilen bir işlemdir. Bir aylık bir kuluçka periyotu ayarlanırken bağlanacak olan eşin tüm sırları ve genel-gizli bilgileri elimizde olmalıdır. Bunlar son derece detaylı bilgiler olacaktır. Örneğin hangi yemekleri yemekten hoşlanmadığına kadar ileri gidebilecek sorularla karşılaşacağınız için ön hazırlık aşamasında sıkı bir çalışma ve bilgi biriktirilmesi şarttır. Tutsak eden büyülerin işlem saatleri ve günleri çok önemlidir. Turan hocamız bu konu ile ilgili oldukça hassas davranmaktadır. İşlemlerin belirli günlerde de ara verilerek takibinin sürdürüldüğünü de bilmenizde fayda vardır. İşlemin tesiri 30 günlük bir periyot olarak dikkat çekiyor lakin bazen daha kısa sürelerde de tutsak büyüsü hayata geçebilir.

Tutsak Etme Büyüsü Etkileri

 1. Ne söylerseniz söyleyin ve hangi koşulları yaşarsanız yaşayın her zaman sizin haklı olduğunuzu söyleyen bir eş yaratmış olursunuz.
 2. Size ihtiyaç duyduğunu ve o çok özlediğiniz geçmişinizdeki aşık olduğunuz eşi yeniden verebilecek tüm donanımlara sahip olacağınız da unutmayınız.
 3. Özgür iradesinin kaybolmayacağını yalnızca cinsel dürtülerinin ve kalp gözünün tamamen sizin için ateşleneceğini de eklemek gerekir.
 4. Bunların yanında tutsak etme bir kişiyi köpek gibi bağlamak anlamına da gelir. Bir çok insan bu tabir her ne kadar kaba da olsa bu şekilde aramalar yapıyor bunları biliyoruz.
 5. İntikam almak isteyen insanların da sıklıkla başvurdukları ve özellikle aldatıldıysanız bir şekilde tüm öcünüzü alabileceğiniz bir işlemdir. Tutsak eden büyülerin geri dönüşleri çok zordur.
 6. Bu büyüyü bozma için yaptırmaktan çok daha fazla zaman geçmesi gerektiği için karar çok dikkatli olarak verilmelidir. Zaten her koşulda bu büyü yapılmaz. Öncesindeki görüşmelerde kötü niyetli olarak mı yoksa gerçekten hak ederek mi bu işlemlere karşı bir talebiniz oluşmuş bu durum net olarak anlaşılacaktır.
 7. Sevdiğiniz insanlar aranızda muhabbet sınırları aşacaktır. Asla bir üçüncü kişi söz konusu olamaz. Gözünün dışarıda olmasından şüphe ettiğiniz kişiler için de bir numaralı çözüm olarak dikkat çeken bir eylemdir.
 8. Kişinin rızası dışında bir irade yönetimi söz konusu olsa da gönül bağınızın olduğundan emin olduğunuz için ve rahmani olarak planlanacağı için büyü içeriğinde birçok tılsım kullanılır. Bunlar kişiliğinden ödün vermemesi ve size karşı olan en eski duygularının yeniden depreşmesi anlamına gelir.
Tutsak eden büyülerin detayları

Tutsak ve Köle Eden Dualar Nelerdir?

Özel dualar olarak bilinir ve bunları internet ortamında asla bulamazsınız. Ebced hesabına bağlı olarak özel şematik tablolar aracılığıyla hesaplanır ve özellikle Şamanizm ritüellerinden seçilen bir kaç ayet ve Tevrat’tan birkaç sure ile karıştırılır. Bunların dışında yine zikir gibi söylenmesi gereken niyetlerin de bir tablosu ayrıca oluşturulur. Bunlar oldukça dikkatli ve zaman alan çalışmalardır. Bir günlük bir çalışma ile bir insanı köle eden dualar yazmak mümkün değildir. Bu yüzden web platformunda bir gecede sevdiğinizi bağlayın falan gibi saçma sapan iddialara sakın bel bağlamayın değerli dostlar. Gerçekten üzücü sonuçlarla karşılaşırsınız.

Kapıya köle eden duaların da bu işlemlerin içinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Bir insanın ruhani boyutta telkinleri için çok sayıda sır durumda olan dua mevcuttur. Bunların hemen hepsi kadim kitaplarda bulunur ve ancak özel isimlerle bir araya gelince etkili olur. Yani sadece duaları okumakta ya da sadece bir ritüeli gerçekleştirmekte sizlerin arzularını önünüze sürmez. Bu bir komplike çalışmadır ve gerçekten özellikle kalıcı anlamda bir tutsaklıktan söz ediyorsak sabır ve sükunet ister.

Medyum hocanın bu duaları bazen sizinle paylaşması ve sizin de işleme dahil olmanız gereken durumlar olabilir. Özellikle yedirmeniz için ya da içirmeniz için özel bir takım iksirlerin ya da yemek malzemeleri oluşturulabilir. Bu bakımlardan sonra rabıtanın bizlere söyleyeceği duruma göre değişkenlik gösterir. Tutsak etme büyüsünü kim için yapıyor ve hangi koşulları dönüştürmeyi hedefliyorsak bu düzene göre tertibat alınır. Ve intizamın elden bırakılmadığı bir sürece doğru sür’atle yol alınır. Peyderpey sonuçları görmek son derece mümkün olacağı için eş zamanlı hoca ile birlikte ne gerekiyorsa yapmak gerekir.

En önemli ayrıntı olarak işlemin geceden sabaha kadar olan saatlerde vuku bulması gerektiğini de söylemek gerekir. Böyle bir işlem talep eden insanların gündüz uykusuz kalacağını da baştan bilmesi gerekir. Zira bu işlem sayesinde birçok insan istediği kişiyle arzu ettiği bağı kurabildiği için bu süreye ikna olmaktadır. Fakat oldukça zorlu bir süreçte medyum kişi tarafından yaşanacağı için herkesle bu işlemi yapmayacağını da bilmekte fayda var. Bu yüzden hikayenizin ve gerekçelerinizin önemi medyumlara göre çok önemlidir. Zaten yalnızca maddi içeriklerden bahseden ve sizlerin durumunu ikinci planda gören kapitalist ve materyalist kendine hoca diyen insanlardan uzak durun. bu duygusal acıların maddi karşılıkları yoktur. Bir medyumun öncelikle sizi anlıyor olması ve dinliyor olması gerekir. Havas ve Ledün ilminin tüm gizli perdeleri hakkında merak ettiklerinizi Turan Hoca efendimize sorabilirsiniz.

“Tutsak Etme Büyüsü – Sevgiliyi Köle Eden Dualar” için 14 yorum

  1. Evet Satu Hanım, telefonumdan bana ulaşın lütfen. Bu şekilde daha kolay yardımcı olabilirim.

 1. Mrb ben 28 yaşındayım 17 yaşında bir kız arkadaşım var birlikte vakit geçiriyoruz beni beni bir ara evlerine davet etti kimsenin olmadığını söyledi gittim bir yakınlaşma oldu aramızda kendi isteğiyle. Çok ileri gitmemek kaydıyla sonra bir anda tepki verdi o günden sonra soğuk davranıyor beni tekrar kabul edip sorgulamasını istiyorum…

  1. Kız arkadaşının yaşı küçük. Bu yaşlarda tehlikeli şeyler yaşamanızı onaylamam. Ancak gönül bağın sağlam ise ve niyetin ciddi ise yardımcı olmak isterim. Bana özel numaranla ulaş duruma bakmaya çalışalım Özhan.

 2. hocam 10 yıldır kız arkadasımla bı adım ılerı gıdemedık hep bı bahaneler ne kopabılıyoruz nede tam anlamı ıle baglanma oluyor ben duzen olsun evlılık olsun artık ıstıyorum yardımcı olursanız cok sevınırm

  1. Durumunu anlıyorum. Bu aralar çok yoğun çalışıyorum fakat Whatsapp yoluyla bana ulaşırsanız ne yapabileceğimize bakmak isterim. Hayırlı günler

 3. Hocam esımden ayrılalı 1bucuk yıl oldu. Hayatıma ılk defa bır kısı cıktı ve sevgıye olan ınancımı yıtırdıgım icin ona kendımı yanlıs tanıttım. Ama tam evlenılecek baba sıfatında bır adam. Ne yapmam gerekıyo onu bana baglamam ıcın

  1. Çeşitli cevapları olabilir bu önerinin… Fakat tek başına bir cümle kurmak doğru değil. Eğer doğru kişi olduğunu düşünüyorsan ona yaklaş, kendini neden yanlış anlattın o kısmı pek anlamadım. Beni özel olarak ara ya da görüşelim…

 4. Hocam ben eşimle görücü usulü evlendim ve sevmiyorum ondan ayrıldım 4sene oldu bir tane oğlum var 4sene sonra hayatıma biri girdi 2 3 kez görüşmemiz oldu ama 1senedir konuşuyoruz ama sevdiğim adam bekar olduğu için biraz sıkıntılar yaşıyoruz ama beni sevdigini ve birakmiyacagini söylüyor ama birkaç tane kızla konuşurken yakaladım benimle hiç ilgilenmiyor ben aramadan o aramiyor yazmıyor ama ben onu canımdan çok seviyorum ne olur bana yardimci olun hocam allah rızası için bana yardim et 😔😔😔😔

  1. Beni en kısa zamanda arayınız gerekeni yapmaya çalışalım. Öncelikle duruma hakim olup bakımlar yapmamız gerekiyor.

 5. Merhabalar hocam biz yıllardır eşimle bir dargın bir barışığız şimdide sürekli yalan söyleyen eltim yüzünden haksız durumuna düştüm eşim beni suçluyor ve aramıza soğukluk girdi kayın validemlerde ondan yana ne yapabilirim çok bunaldım yuvamın yıkılmasını istemiyorum çocuklarım var

  1. Kader hanım durumunuza gerçekten çok üzüldüm. Ne yapabiliriz sorusuna ise buradan bir şekilde yanıt vermek zor. Özel olarak görüşüp bir değerlendirme yapmaya çalışırız. Çok yoğun çalışıyorum bana mesaj atın müsait olunca zaman ayırmaya çalışacağım.

 6. Selamün aleyküm hocam sevdiğim insanla iki yıldır konuşuyoruz birbirimize çok bağlıyız o beni benden çok severdi son bir aydır inanılmaz değişti ayrılmak istiyor ben şok oldum bir aydır çok üzülüyorum hocam yardımcı olur musunuz tşk ederim

  1. Aleyküm selam, gerçekten üzüldüm durumunuza fakat hemen kendini bu kadar üzme. Duruma bir bakmaya çalışalım. Bana yaz olur mu eğer bağlayıcı bir takım durumları tespit edebilirsek sana yardımcı olmak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir