Tutsak Etme Büyüsü – Sevgiliyi Köle Eden Dualar

Tutsak Etme Büyüsü – Sevgiliyi Köle Eden Dualar

Bir insanı kendine tabir-i caizse köpek gibi bağlayan büyülerin genel tanımına tutsak etme büyüleri denmektedir. Farklı isimler de kullanıldığı görülmektedir ancak bir kişiye tam anlamıyla tutsak olmak gibi belirti görüldüğünden en doğru ifade bu şekildedir. Tutsak eden büyüleri bağlama büyüsü ana başlığı altında incelediğimiz birçok ifademizden ve yazımızdan anlayabilirsiniz. Kayıtsız şartsız siz ne derseniz onu yapıyor olan, bir dediğinizi iki etmeyen, hiç bir surette ailesi dahil olarak kimsenin lafına kulak asmayan bir eş bir sevgili ya da bir dost yaratan bir büyü çeşididir. Bununla ilgili tarihi bilgiler oldukça geniştir. Eski zaman hikayelerinde padişahların bile bu büyüden fayda gördükleri bilinir. Sarayların büyücüleri tutsak etme büyüleri kullanarak konuşturmak istedikleri insanları konuşturup, en gizli sırları padişahlara söyleyebilirdi.

Bu kadar geniş bir tarihi geçmişe sahip olsa da tutsak eden büyü çalışmaları günümüzde ekseriyetle kadınların başvurdukları bir işlem olarak ön plana çıkıyor. Özellikle aldatılan eşlerin bu büyü yordamıyla eşlerinden hem intikam almak hem de çok seviyorsa bir daha kendi sözünden çıkmamasını sağlamak için bu büyüyü talep ediyorlar. Daha ne bir ifadeyle intikam büyüleri olarak da düşünülebilir. Çünkü tutsak eden büyülerin etkilerin basit bağlama ve aşk tılsımlarından biraz daha farklıdır. Bu etkileri ele alacak olursak bunlar kişinin tüm hür iradesinin kaybına ve bilinçli olarak hareket edemez hale gelmesine kadar ileri varan etkilerdir. Yedirme içirme şeklinde ve muskayı yastığının altında belirli bir süre saklayarak da etkilerini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı uygulama metotları da özellikle kocayı kul köle eden büyüler dendiğinde bilinmektedir.

Köle eden büyülerin yapılma Teknikleri

İşlem sıraları ve uygulanışları medyum hocaların biraz daha kişisel tercihlerine göre farklılık gösterse de genel beyan olarak 30 günü bulabilen bir işlemdir. Bir aylık bir kuluçka periyotu ayarlanırken bağlanacak olan eşin tüm sırları ve genel-gizli bilgileri elimizde olmalıdır. Bunlar son derece detaylı bilgiler olacaktır. Örneğin hangi yemekleri yemekten hoşlanmadığına kadar ileri gidebilecek sorularla karşılaşacağınız için ön hazırlık aşamasında sıkı bir çalışma ve bilgi biriktirilmesi şarttır. Tutsak eden büyülerin işlem saatleri ve günleri çok önemlidir. Turan hocamız bu konu ile ilgili oldukça hassas davranmaktadır. İşlemlerin belirli günlerde de ara verilerek takibinin sürdürüldüğünü de bilmenizde fayda vardır. İşlemin tesiri 30 günlük bir periyot olarak dikkat çekiyor lakin bazen daha kısa sürelerde de tutsak büyüsü hayata geçebilir.

Tutsak Etme Büyüsü Etkileri

 1. Ne söylerseniz söyleyin ve hangi koşulları yaşarsanız yaşayın her zaman sizin haklı olduğunuzu söyleyen bir eş yaratmış olursunuz.
 2. Size ihtiyaç duyduğunu ve o çok özlediğiniz geçmişinizdeki aşık olduğunuz eşi yeniden verebilecek tüm donanımlara sahip olacağınız da unutmayınız.
 3. Özgür iradesinin kaybolmayacağını yalnızca cinsel dürtülerinin ve kalp gözünün tamamen sizin için ateşleneceğini de eklemek gerekir.
 4. Bunların yanında tutsak etme bir kişiyi köpek gibi bağlamak anlamına da gelir. Bir çok insan bu tabir her ne kadar kaba da olsa bu şekilde aramalar yapıyor bunları biliyoruz.
 5. İntikam almak isteyen insanların da sıklıkla başvurdukları ve özellikle aldatıldıysanız bir şekilde tüm öcünüzü alabileceğiniz bir işlemdir. Tutsak eden büyülerin geri dönüşleri çok zordur.
 6. Bu büyüyü bozma için yaptırmaktan çok daha fazla zaman geçmesi gerektiği için karar çok dikkatli olarak verilmelidir. Zaten her koşulda bu büyü yapılmaz. Öncesindeki görüşmelerde kötü niyetli olarak mı yoksa gerçekten hak ederek mi bu işlemlere karşı bir talebiniz oluşmuş bu durum net olarak anlaşılacaktır.
 7. Sevdiğiniz insanlar aranızda muhabbet sınırları aşacaktır. Asla bir üçüncü kişi söz konusu olamaz. Gözünün dışarıda olmasından şüphe ettiğiniz kişiler için de bir numaralı çözüm olarak dikkat çeken bir eylemdir.
 8. Kişinin rızası dışında bir irade yönetimi söz konusu olsa da gönül bağınızın olduğundan emin olduğunuz için ve rahmani olarak planlanacağı için büyü içeriğinde birçok tılsım kullanılır. Bunlar kişiliğinden ödün vermemesi ve size karşı olan en eski duygularının yeniden depreşmesi anlamına gelir.
Tutsak eden büyülerin detayları

Tutsak ve Köle Eden Dualar Nelerdir?

Özel dualar olarak bilinir ve bunları internet ortamında asla bulamazsınız. Ebced hesabına bağlı olarak özel şematik tablolar aracılığıyla hesaplanır ve özellikle Şamanizm ritüellerinden seçilen bir kaç ayet ve Tevrat’tan birkaç sure ile karıştırılır. Bunların dışında yine zikir gibi söylenmesi gereken niyetlerin de bir tablosu ayrıca oluşturulur. Bunlar oldukça dikkatli ve zaman alan çalışmalardır. Bir günlük bir çalışma ile bir insanı köle eden dualar yazmak mümkün değildir. Bu yüzden web platformunda bir gecede sevdiğinizi bağlayın falan gibi saçma sapan iddialara sakın bel bağlamayın değerli dostlar. Gerçekten üzücü sonuçlarla karşılaşırsınız.

Kapıya köle eden duaların da bu işlemlerin içinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Bir insanın ruhani boyutta telkinleri için çok sayıda sır durumda olan dua mevcuttur. Bunların hemen hepsi kadim kitaplarda bulunur ve ancak özel isimlerle bir araya gelince etkili olur. Yani sadece duaları okumakta ya da sadece bir ritüeli gerçekleştirmekte sizlerin arzularını önünüze sürmez. Bu bir komplike çalışmadır ve gerçekten özellikle kalıcı anlamda bir tutsaklıktan söz ediyorsak sabır ve sükunet ister.

Medyum hocanın bu duaları bazen sizinle paylaşması ve sizin de işleme dahil olmanız gereken durumlar olabilir. Özellikle yedirmeniz için ya da içirmeniz için özel bir takım iksirlerin ya da yemek malzemeleri oluşturulabilir. Bu bakımlardan sonra rabıtanın bizlere söyleyeceği duruma göre değişkenlik gösterir. Tutsak etme büyüsünü kim için yapıyor ve hangi koşulları dönüştürmeyi hedefliyorsak bu düzene göre tertibat alınır. Ve intizamın elden bırakılmadığı bir sürece doğru sür’atle yol alınır. Peyderpey sonuçları görmek son derece mümkün olacağı için eş zamanlı hoca ile birlikte ne gerekiyorsa yapmak gerekir.

En önemli ayrıntı olarak işlemin geceden sabaha kadar olan saatlerde vuku bulması gerektiğini de söylemek gerekir. Böyle bir işlem talep eden insanların gündüz uykusuz kalacağını da baştan bilmesi gerekir. Zira bu işlem sayesinde birçok insan istediği kişiyle arzu ettiği bağı kurabildiği için bu süreye ikna olmaktadır. Fakat oldukça zorlu bir süreçte medyum kişi tarafından yaşanacağı için herkesle bu işlemi yapmayacağını da bilmekte fayda var. Bu yüzden hikayenizin ve gerekçelerinizin önemi medyumlara göre çok önemlidir. Zaten yalnızca maddi içeriklerden bahseden ve sizlerin durumunu ikinci planda gören kapitalist ve materyalist kendine hoca diyen insanlardan uzak durun. bu duygusal acıların maddi karşılıkları yoktur. Bir medyumun öncelikle sizi anlıyor olması ve dinliyor olması gerekir. Havas ve Ledün ilminin tüm gizli perdeleri hakkında merak ettiklerinizi Turan Hoca efendimize sorabilirsiniz.

“Tutsak Etme Büyüsü – Sevgiliyi Köle Eden Dualar” için 32 yorum

  1. Evet Satu Hanım, telefonumdan bana ulaşın lütfen. Bu şekilde daha kolay yardımcı olabilirim.

 1. Mrb ben 28 yaşındayım 17 yaşında bir kız arkadaşım var birlikte vakit geçiriyoruz beni beni bir ara evlerine davet etti kimsenin olmadığını söyledi gittim bir yakınlaşma oldu aramızda kendi isteğiyle. Çok ileri gitmemek kaydıyla sonra bir anda tepki verdi o günden sonra soğuk davranıyor beni tekrar kabul edip sorgulamasını istiyorum…

  1. Kız arkadaşının yaşı küçük. Bu yaşlarda tehlikeli şeyler yaşamanızı onaylamam. Ancak gönül bağın sağlam ise ve niyetin ciddi ise yardımcı olmak isterim. Bana özel numaranla ulaş duruma bakmaya çalışalım Özhan.

 2. hocam 10 yıldır kız arkadasımla bı adım ılerı gıdemedık hep bı bahaneler ne kopabılıyoruz nede tam anlamı ıle baglanma oluyor ben duzen olsun evlılık olsun artık ıstıyorum yardımcı olursanız cok sevınırm

  1. Durumunu anlıyorum. Bu aralar çok yoğun çalışıyorum fakat Whatsapp yoluyla bana ulaşırsanız ne yapabileceğimize bakmak isterim. Hayırlı günler

 3. Hocam esımden ayrılalı 1bucuk yıl oldu. Hayatıma ılk defa bır kısı cıktı ve sevgıye olan ınancımı yıtırdıgım icin ona kendımı yanlıs tanıttım. Ama tam evlenılecek baba sıfatında bır adam. Ne yapmam gerekıyo onu bana baglamam ıcın

  1. Çeşitli cevapları olabilir bu önerinin… Fakat tek başına bir cümle kurmak doğru değil. Eğer doğru kişi olduğunu düşünüyorsan ona yaklaş, kendini neden yanlış anlattın o kısmı pek anlamadım. Beni özel olarak ara ya da görüşelim…

 4. Hocam ben eşimle görücü usulü evlendim ve sevmiyorum ondan ayrıldım 4sene oldu bir tane oğlum var 4sene sonra hayatıma biri girdi 2 3 kez görüşmemiz oldu ama 1senedir konuşuyoruz ama sevdiğim adam bekar olduğu için biraz sıkıntılar yaşıyoruz ama beni sevdigini ve birakmiyacagini söylüyor ama birkaç tane kızla konuşurken yakaladım benimle hiç ilgilenmiyor ben aramadan o aramiyor yazmıyor ama ben onu canımdan çok seviyorum ne olur bana yardimci olun hocam allah rızası için bana yardim et 😔😔😔😔

  1. Beni en kısa zamanda arayınız gerekeni yapmaya çalışalım. Öncelikle duruma hakim olup bakımlar yapmamız gerekiyor.

 5. Merhabalar hocam biz yıllardır eşimle bir dargın bir barışığız şimdide sürekli yalan söyleyen eltim yüzünden haksız durumuna düştüm eşim beni suçluyor ve aramıza soğukluk girdi kayın validemlerde ondan yana ne yapabilirim çok bunaldım yuvamın yıkılmasını istemiyorum çocuklarım var

  1. Kader hanım durumunuza gerçekten çok üzüldüm. Ne yapabiliriz sorusuna ise buradan bir şekilde yanıt vermek zor. Özel olarak görüşüp bir değerlendirme yapmaya çalışırız. Çok yoğun çalışıyorum bana mesaj atın müsait olunca zaman ayırmaya çalışacağım.

 6. Selamün aleyküm hocam sevdiğim insanla iki yıldır konuşuyoruz birbirimize çok bağlıyız o beni benden çok severdi son bir aydır inanılmaz değişti ayrılmak istiyor ben şok oldum bir aydır çok üzülüyorum hocam yardımcı olur musunuz tşk ederim

  1. Aleyküm selam, gerçekten üzüldüm durumunuza fakat hemen kendini bu kadar üzme. Duruma bir bakmaya çalışalım. Bana yaz olur mu eğer bağlayıcı bir takım durumları tespit edebilirsek sana yardımcı olmak isterim.

 7. Merhaba. Ben bi seneden fazladır biriyle birlikteydim. Fakat sürekli ayrılıyorduk. Şu an yine ayrıyız. Baküde bakım yapan birine gitdim, annesi ona büyü yaptırıyor dedi. Pek inanmadım aslında. Bir anne oğluna büyü yaparmı?

 8. Hocam benim i kol inci evliliğin elimin iki çocuğu var onları sürekli dinliyor malını mülkünü onlara vercegini söylüyor önceliği hep onlar onlarda yuvamı yıkmak istiyorlar ben eşimin bana bağlanmasını malını müş ünü bana vermesini istiyorum cocuklsrından soğusun bana bağlansın istiyorum yuvamını yıkılmasını istemiyorum ne yapabilirim

 9. Merhaba hocam
  Benim görüştüğüm biri var hayatımda ben 39 yaşımda o 28 yaşında o beni çok sevdiğini söylüyor ama bn inanmıyorum kendisi li boşanmış biri bnde öyle ilgisiz yüzden anlaşamıyoruz onun bana bağlanmasını istiyorum yardımcı olursaniz

  1. Yani hem sizi çok sevdiğini söylüyor hem de ilgisiz mi davranıyor anlamadım. Sizden genç olması mı sizi düşündürüyor. Ayrıca zaten birliktesiniz ne gibi bir takıntı yaptınız orayı anlamadım.

 10. Hocam ben yaklaşık 6 senelik evliyim ama şu eşimden boşanmak uzereyim. Bizim evliliğimiz de hep gel gitler kavgalar oldu. Ne yaptıysam kocam sorumluluk sahibi biri olmadı, içkiyi kumarı bırakmadı. Zaman içerisinde kindar hiç bir şekilde bizimle sosyal bi faliyette bile bulunmayan bi adam oldu. 2 tane çocuğumuz var. Ben herzaman mutlu bir yuvanın hayalini kurdum ama sahip olamadım. Son çare bu işleme başvurmak istiyorum ama çok büyük günah diye biliyorum? Benim durumuma bisey yapılabilir mi ve bu günah midir?

  1. Sizin ne talep ettiğiniz çok önemli. Zaten günaha bulaşacak hareketler zincirine ben dahil olmuyorum. Ama hedefiniz bir yuvayı kurtarmak ise ki öyle olduğu anlaşılır o zaman belki de rahmani bir çalışma düşünülebilir. Bu zor zamanlarda bir de bu sıkıntıları çekiyor olmanıza çok üzüldüm

   1. Yeni gördüm cevabınızı hocam, çok tsk ederim. Rahman çalışması calismasi yapılabilir demissiniz hicam, bu nasıl bir çalışma oluyor? Yani ne ise yarar tam olarak?

     1. Hocam size whatsapp dan yazdım kısaca anlatmamı istemişdiniz. Nezaman geri dönüş yaparsınız?

     2. Mesajlara fırsatım oldukça bakmaya çalışıyorum dönüş yapılacaktır.

 11. Merhaba hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum 7 yıldır sevdiğim ve beraber olduğum adam bu sene çok değişti bir an bile habersiz duramayan adam şimdi çok farklı çok ilgisiz çok mesafeli benim kimsem yok ne olur yardım edin

 12. Hocam benim iki yıllık bir ilişkim vardı defalarca aldatılmama ve şiddet görmeme rağmen bırakamadım bir süredir ayrıyız fakat yine görüşüyoruz bana herseyini anlatıyor ama başka kızlarla da yakın bu durumda benim çok canım sıkılıyor ne yapabilirim bununla ilgili çevresi beni istemiyor benim çevremde onu istemiyor ama ben hala seviyorum ne yapicami bilmiyorum

  1. En kısa zamanda böyle bir adamdan kopacaksın. Gönül ferman dinlemiyor edebiyatını da bir kenara bırakcaksın. Benden sana bir abi nasihati. Bu tip adamlardan hayır gelmez. Aklın varsa sen de işine, yoluna bak. Kal sağlıcakla.

 13. Mrb hocam bana yardımcı olurmusunuz 11 yıldır evliyim 3 çocuğum var ama artık eşimle anlaşamıyoruz en ufak birseyde sinirleniyor bağırıp çağırıyor bana etmediği hakaret küfür kalmıyor her tartışmamızda bana işte kapı orda siktirol git diyor çocuklardan olmasa seni kovardım diyor bende çocuklarım için gidemiyorum daha doğrusu gidecek yerim yok 3 çocukla kim kabul ederki beni bende gitmeyi çok istiyorum çünkü artık katlanamıyorum ona ne yapacağımı bilemiyorum soğumuşum ona karşı birkaç hatasinada şahit oldum tlfondan aldatmak değilse mesela açık saçık kadın fotoları izlemesi sonra gibi onun dışında başka birşey yok ama allah var bir yandanda bizim için çok çalışıp çabalıyor bir kuruş kazanmak için ordan oraya kosusturuyor ama bu sinirli hali herseyde bağırıp çağırması kötü laflar söylemesi beni ondan soğutuyor bide bu hakaretleri annesinin yanında yapması beni çok uzuyor anneside bizimle yaşıyor tabi ne yapacağımı bilmiyorum cocuklarimdan dolayı caresizim

  1. Gerçekten durumun üzüntü verici. Bizim toplumumuzda böyle şeyler yaşanıyor. Ne ilk ne de son olacaksın… Ama senin için eşinle barışmanın yollarını açabilecek, sıkıntılarına bir son verecek nasıl bir şey yapabiliriz henüz bilemiyorum. Sana sormak istediğim ve özellikle niyetlerin konusunda fikirlerini almak istediğim hususlar olacak. Bunlar için de görüşeceğiz özel olarak. Whatsapp ile bana yaz ilk fırsatta dönüş yapacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir