Turan Hocaya Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Bugüne kadar internet ortamında medyum sitelerini incelediğimizde karşımıza çıkan sonuçlarda insanların daha önce aynı tecrübeyi yaşamış kişiler tarafından öneri almak istedikleri ortaya çıkıyor. Bu da bir anlamda aslında referans sistemini tetikleyen bir kavram. Bir insan bağlama büyüsü işlemi yaptırmak istiyorsa daha önce bu işlemi yaptırmış ve sonuçları nasıl gelişmiş bu konuyu bir kişiden duymak istiyor. Medyum Turan hoca en çok bu konuya ağırlık veren insanların daha rahat faydalanmaları için sitesinde Soru&Cevap kısmını oluşturmuştur. Ama tabi ki buradaki yazılar ya da görseller tamamen ikna edici olacak diye bir kural yok. Sonuçta insanların yüz yüze gelmeden, kişisel olarak bir enerji almadan ya da vermeden bir şeyler hissetmesi zordur. Sonuçta günümüzde herkesin internette bir sitesi ve ne iş yaptırmak isterseniz ona göre referans yorumları bulabilmeniz mümkün.

Ama esas olan randevu alabilerek kişinin kendisi ile görüşülmesidir. Bunu sağlayan kişi ise günümüzde pek azdır. Dikkat edilmesi gereken konu hiç tanımadığınız birine uzaktan bir işlem yaptırmak konusunda endişe duymanız gerektiğidir. Kimse durumun ciddiyetini anlamadan sizin için gerçekten bir efor sarf etmez. Bunun için medyum kişiler ile yüz yüze gelin lütfen!

Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu kişilerin açık adreslerinin olması konusudur. Bağlama büyüsü söz konusu ise özellikle dikkat çok daha önemlidir. Çünkü bu başlık altında binlerce işlem saymak mümkündür ve hocaların siteler üzerinde en çok rekabet ettikleri kelime aslına bakarsanız bu kelimedir. Sebebi ise bu konuda ihtiyaç sahiplerinin normalden fazla oluşudur. Bu da bir yoğunluğa sebebiyet vermektedir. Tabi ki internet farklı bir alem olduğu için aslında bir rekabet oluşturmaktadır. Ancak yine söylüyorum ki esas olan karşılıklı temastır ve has-bahal edebilmektir.

Bağlama Büyüsü Yaptıranların Aldıkları Sonuçlar

Bağlama Büyüsü Yaptıranların Deneyimleri

Bu konu üzerinde yine en fazla tartışma ve gündem yaratılan detay ise bu işlemi yaptıran insanların gerçekten ne gibi sonuçlar aldığı olmaktadır. Baştan da belirttiğimiz gibi sonuç ne olursa olsun bu deneyimi yaşayan kişilerin kendi özgün cümleleri ile çalıştıkları hocaların sayfalarından yorumlamalarıdır. Kimse olumsuz bir sonuç almak istemese de bu hayatın bir gerçeği olarak bazen karşımıza çıkıyor. Burada “benim bağlama büyüsü işlemim olumsuz sonuçlandı” diye yazanların da görülebildiği bir ortamın yaratılması şeffaflığı ve güveni en başta yaratabilecek detaydır. Sürekli övgü isteyen ve kendisi hakkında istemediği yorumlar yapan kişilerin yorumlarını engelleyen insanlar da var. Ancak bu durumu dikkatli bir okuyucu hemen görebilir. Tıpkı yalandan yapılan yorumları görebileceği gibi…

Bağlama Büyüsünde Başarı Oranları

Bazı tılsım çalışması içinde belirli süreçlerin önemi büyük oluyor. Bu öneme bakınca da karşımıza çıkan detay şu oluyor ki: “Herkes bağlama büyüsünden hemen sonuç almak istiyor!” Ama bu mümkün değil. Bu işlem tıpkı diğer bir sürü işlem gibi uygulama içeriyor. Bunların yanında bilumum disiplin, çalışma, konsantrasyon, enerji ve frekans olumlamaları gibi çalışmaların bir araya gelmesi gerekiyor. Bunlar içinde elbet bir zaman zarfı gerekiyor. Bu zaman bazen 3 aya kadar uzayabilir. Bunu göze almak ve sabırlı olmak gerekir.

Medyum hocaların farklı bir frekans aracılığıyla bazen cinlerle temas kurması da bekleniyor. Bunu şeytani olarak planlayanların sayısı fazla olsa da Hüddamlar aracılığıyla işlerini yürüten kişilerinde olduğunu bilinmektedir. Zaten bu konuların her biri hakkında oldukça fazla bilgiyi konu başlığı altında yazdığımız makalede belirtmiştik. İlgilenenler için yazının sonuna link bırakacağım. o linke tıklayarak esas işlenen konunun tüm detay bilgileri oradan bulabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü ile Kişiyi Aşık Etme

Bağlama Büyüsü ve Aşk

En çok sorulan ve hatta arama motorlarında en çok ilgilenilen başlık olarak öne çıkıyor. İnsanlar sevdiği kişiler üzerinde genel olarak bu tip uygulamaları planladıkları için sonunda mutlu olmak ve o kişi ile bir yuva kurmak istiyorlar. Bu tabi ki biraz uzun bir yol olduğu için iyi karar vermek ve sonucunda fikir değişikliğine uğramamak gerekiyor. Bu nasıl mümkün olabiliyor derseniz kişinin uzun bir süre düşünmesi ve nihai kararını vermesi ile mümkün olabiliyor.

Çünkü bu uygulamalar yapılarak size aşık edilen birinin ortada bırakılması hiç bir şekilde kabul edilemez bir sonuç olur. Bu yüzden ilgili kişiye defalarca emin olup olmadığının sorulması gerekir. Bağlama büyüsü ile aşık etme söz konusu ise kişinin tüm vebalini omuzlarınıza yükleyeceğiniz unutulmamalıdır. Burada aracıya da vebal var mıdır elbette bir miktar vardır. Ama işlemi sözlü vekalet vermek sureti ile devir almış kişinin durumu sizin üstlendiğini ve birebir ilişki içinde olduğunu durumdan çok daha azdır. Burada bir arz ve talep vardır. Bu durumu ciddi almak gerekir.

Bağlama Büyüsü Özel Tarifleri ve Anlatımları

Aslında fazla miktarda uzun uzadıya anlatılabilecek bir sürü konu var bu durum ile ilgili. Amma ve lakin dediğimiz gibi bu konuyla esasen ilgilenen ve gerçekten bu işe gönül vermiş ve amaç edinmiş kişilerin faydalanması için size aşağıda bir link bırakacağım. Yine kendi sitemiz içinden asıl makaleye bu link aracılığı ile ulaşıp en özel bağlama büyüsü tariflerine ve bu işin gerçekten ne gibi detaylar içerdiğine okudukça hakim olacaksınız.

Malum Google bizlerin onca emek harcayıp gerçekten en doğru bilgileri içeren yazımızı ön plana çıkartmamış. Bu nedenle sizlere onu bu şekilde yönlendirme yaparak sunabiliyoruz. Tıklayıp okuduğunuzda hiç bir şekilde farklı bir bilgiye ihtiyacınız olmaksızın bu konu hakkında her şeye hakim olacaksınız. En özel tarifleri ve tavsiyeleri, ayrıca anlatımın yalın halini görerek de kolay anlaşılır bir uygulama zincirine hakim olacaksınız. Herkes sağlıcakla kalsın. Bizleri takip edip yazılarımıza ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz.

Lütfen Tıklayınız →⇒ Bağlama Büyüsü İşlemleri

“Turan Hocaya Bağlama Büyüsü Yaptıranlar” için 4 yorum

 1. Ben 11 gün önce işleme başladım. Şu ana kadar her şey istediğim gibi gidiyor. Biraz tereddüt etmiştim ama Turan hoca çok iyi bir insan gerçekten ben tavsiye ediyorum.

  1. Her şeyi çok ince ve güzel planladık durumu biliyorsun. Biraz sabırla herşeyi daha güzel hale getirecek olan da yine sensin. Merak etme güzel yorumların için teşekkür ederim Allah razı olsun.

 2. Merhabalar ,

  Ulaşılması çok sor , ben haftalardır bi umutla bekliyorum..

  Yoğunluk nedeniyle sırayla dönüş yapıyorsunuz belki , defalarca rica etsem de geri dönüş yaparsanız diye maalesef bi cevap verilmedi bile çok kırıldım…

  1. Funda Hanım, Binlerce yorum var görmüşsünüzdür. Ayrıca bir de Sms’ler Mail’ler, bir de şimdi bayram girdi araya…
   Merak edecek bir şey yok. Sırası ile dönüşler yapıyorum elbette. Kırılmayın lütfen. Her şey istediğiniz gibi olsun diye uğraşıyorum biliyorsunuz. En kısa zamanda dönüş yapacağım merak etmeyin. Kalbinizi ferah tutun. İyi bayramlar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir