Tırnak Büyüsü Etkileri

Tırnak Büyüsü Etkileri

Bir kişiyi en kuvvetli tesirlerin altına almakta bilinen tırnak büyüsü hakkında tüm bilinenleri ve bilinmeyenleri sizlere bu yazımızda aktarmak istedik. Zira tırnak büyüsü aşk büyüsü içinde en çok rağbet gören ve gerçekten etkisi kanıtlanmış bir işlemdir.

Tırnak büyüsü adından da anlaşılacağı üzere hedef alınan kişinin tırnaklarına ulaşmak suretiyle planlanabilir. Bu yüzden işlemi genel de kişiye yakın kişilerin aracılığıyla hayata geçirebilirsiniz. Çünkü o kişinin kesilmiş en az 3 adet tırnağı bu işlem için birinci malzeme olarak dikkat çekmektedir. Diğer aşk büyülerinde kişilerin saçları, kanları bir takım özel giysileri konu edilebilir. Fakat tırnak büyüsü sadece kişinin tırnakları ile yapılabilmesi yönünden ismini bu kadar spesifik olarak almıştır. Bu durumun yanında bilmemiz gereken zaten tırnak kişideki en büyük DNA gizleme parçasıdır. Bu yönüyle özellikle İbranice büyülerde ve Tevrat’ta çok sayıda sihir işlemi tırnak vesilesiyle yapılmış ve bu konuda geniş bilgilere yer verilmiştir.

Peki tırnak büyüsü nasıl yapılır, ne gibi durumlarda tırnak büyüsü etkisini istediğimiz gibi görebilir, bizlere ne gibi yardımları dokunur. Şimdi biraz daha detaylı bilgiler vermek üzere konumuzu derinleştirelim.

Tırnak Büyüsü Neden Yapılır?

Aşk büyüsünü hayata geçirmek adına yapıldığını bilmek gerekir. Ancak fark şu ki, diğer rahmani büyülerin yanı sıra bu işlem kişilerin arasında yasal bir bağ olmasa da kişilerin algılarını etkileyebilen son derece büyük tesirler içermesidir. Genel olarak aşk büyülerinde kurallar kat-idir. Bunlar bildiğiniz gibi daha önce bir ilişki yaşamış veya evli insanların arasında yapılması uygun görülen uygulamalardır. Fakat tırnak büyüsü neden yapılır dendiğinde bu fark ortaya çıkar. Tırnak büyüsü platonik bir aşkın da hayata geçmesine sebep olabilir. Ancak burada çok dikkat edilmesi gereken detaylar da ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar bizlere her istediğimiz kişiyi getirebilen bir işlem olarak telaki edilse de tırnağına ulaşmak konusu kafa karıştırmaktadır. Bu yüzden o kişinin etrafından insanlardan yardım istemek ise bugüne kadar ki en kötü fikir olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki Neden?

Çünkü tüm havas işlemleri gibi tırnak büyüsü de bir sırdır. Bu tarz işlemlerinizi yaptırırken hiç kimseye anlatamazsınız. Hem tılsımın bozulmasına hem de istenmeyen dünya kadar sonucun sizin başınıza çorap örmesiyle uğraşırsınız. Bu yüzden de o kişinin tırnaklarına yardım almadan ulaşmanız mümkün değildir. Bunu bir kaç kişiyi araya koyarak yaptırmak isteyen insanların ne rezil durumlara düştüklerini geçmişte gördük. Ancak özel durumlar olabilirse ayrı olarak ele alınabilir. Bu da bizlere ne gibi özel durumlar sorusunu sordurmaktadır. Biraz ütopik bir örnek olsa da sevdiğiniz kızın kuaförüne çalışmak için giren insanların bile var olduğunu aktarabiliriz. Hani aşk engel tanımaz derler ya işte bu da o tarz bir durum sayılabilir. Ne dersiniz?

Tırnak büyüsü hakkinda

Genel anlamda tırnak büyüsü etkisinden ve neden yapılmak istendiğinde bahsetmeye çalıştık. Bu durum açıkça gösteriyor ki aralarında daha önce hiç bir surette ilişki bulunmayan insanların aşık olanı tarafından diğerine yapılan platonik bir eylemdir. Ancak bir anlamda da vebal almak durumuna düşünebilir. Bu durum tırnak büyüsü konusunu biraz daha derin ve hassas bir hale getirir. Her medyum bu durumu üstlenmek istemez. Gerçekten haklı gerekçeleriniz olmalı ve hangi koşullardan geçtiğinizi özel olarak uzunca bir süre aktarmış olmanız gerekir.

Tırnak Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Tırnak büyüsü işleminde süre kesin olarak belirtilmez. Bu işlemin süresini her medyum için özel olarak tasarlanabilir anlamında düşünebilirsiniz. Yani tırnak büyüsü kişiye, duruma ve işlemi yapan medyuma göre değişebilir. Bu konuda kesin zaman verilemez. Hiçbir kadim büyü kitabında tırnak büyüsü için kesin bir süre verilmemiştir.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşlem genel olarak 3 adet tırnağın alınması ile başlar. Bunun yanında elbette farklı malzemelerde vardır. Bunlar da yine duruma ve kişiye göre hazırlanır ve farklılıklar gösterebilir. Halk arasında yapılış şekillerine farklı isimler verilmiştir. Bugüne kadar tırnak büyüsüne ; Tırnak yedirme büyüsü, tırnak boyama büyüsü, cin tırnağı büyüsü ve tırnak takıp yedirme büyüsü gibi isimler verilmiştir. Tırnak büyüsü bozma duası olarak da pek çok sorgu yapılmış olup genel anlamda bu işlemin nasıl yapıldığını merak eden çok sayıda tabir kullanılmıştır. İşlem 3 tane tırnak ile başlar ve bu tırnakların her biri safran mürekkebi ile boyanır. Bu aşama kişinin algılarına müdahil olacak Hüddam’ın bizlere ses vermesine kadar sürer. Bu süreç sonunda tırnakların bazen yakıldığı, bazen yedirildiği bazen de saklandığı görülebilir. Biraz geniş bir perspektife sahip olan bu işlem hakkında tam ve detaylı bilgiler vermek hayli zordur. Bu yüzden tırnak büyüsü hakkında en doğru ve açık bilgileri medyum Turan hocamıza ulaşarak alabileceğiniz unutmayınız…

Tırnak Büyüsü Bozulur mu?

Aslında işlemi bozmak çok zordur denilebilir. Zira tırnak mekruh kabul edilen ve bu yüzden işlemi şeytani kılan bir durumdur. Ama yine de tırnak büyüsünü tespit ettikten sonra bozmak için bir takım yöntemler uygulanabilir. Bunlar da yine gizli ilimlerin bizlere verdiği bilgilerdir. Büyü bozma konusunda bilgileri açık etmek ve internet ortamında yaymak ne kadar doğrudur bilinmez ancak bunu ne yazık ki günümüzde çok sayıda medyum bu sayfalar aracılığıyla yapmaktadır. Ancak doğru değildir. Herkes için farklı tasarlanmış bu işlemlerin tırnak büyüsü gibi son derece hassas ve kişisel bir uygulama için konuşuyorsak hele ki tüm bozma tekniklerini buradan anlatmak mümkün değildir.

Ancak yine de tırnakların büyü yapılırken ne şekilde kullanıldığı ile ilgili tekniklerin geliştirileceğini belirtebilir. yani tırnak büyüsünü bozmak için öncelikle bu işlem ne şekilde hayata geçirildi bunu görmek gerekir. Bu yüzden de öncesinde tespit edebilmek zaruridir. Turan hoca bu konuda ne gibi bakımlardan yardım alabildiğini ve sizlere neler sunabileceğiniz özel olarak anlatacaktır.

“Tırnak Büyüsü Etkileri” için 2 yorum

  1. Merhaba hocam ben bizim evin duvarında tam 10 ayrı ayrı naylona sarılmış tırnak buldum her sargının içinde bi kaçtane tırnak var sizce ne olabilir bulduğumdan beri bi haller olmuş bana lütfen yardım edin teşekkür ederim

    1. Hamit Bey tırnak büyüsü uygulaması yapılmış gibi duruyor. Beni arayın bakım yapmaya çalışalım. Allah’ın izniyle inşallah böyle bir şey değildir ama anlattıklarınızdan böyle görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir