Tespih Büyüsü İle Kişiyi Kendine Aşık Etmek

Tespih Büyüsü İle Kişiyi Kendine Aşık Etmek

Tespih büyüsü denince aşk büyüleri arasından son zamanlarda çokça uygulanan bir işlem akla gelmektedir. 11 gün kısa bir süre içerisinde reaksiyon verdiği bilindiği için birçok insan tarafından tercih edilir. Aşk ve sevgi celpleri ile birlikte hazırlandığı etkisini kanıtlamış olan bu çalışmanın elbette uygulanmadan önce farkında olunması gereken bazı riskleri ve hususları vardır. Bu yazımızda tüm ayrıntılarıyla tespih büyüsü hakkında merak edilenleri anlatacağız.

Çok yönlü olmasıyla bilinen aşk büyülerinde bu işlemin en belirgin özelliği kişinin tüm çevresini de kapsayacak bir tılsım aralığıı oluşturmasıdır. Örnek vermek gerekirse bu işlem için hazırlık süreci tamamlandığında pruvanıza yani hedefinize koyduğunuz kişinin tüm çevresi de olası süreçte size yakınlık duyulmasına müsaade edecek ve sorun çıkarmayacaktır. Aslında en karşı gibi görünen kişilerin bile bu kadar işlemin içinde dahil görünmesi ilk bakışta farklı gözleri şaşırtabilir olsa da süreç son derece normalmişçesine karşılaşacağı için sonuçlar beklendiği gibi olacaktır. Daha açık bir ifade ile tespih işlemlerinde 11 günü saydıktan sonra bu işlem için artık hiç bir yaşayan faninin önüne geçebilmesi mümkün değildir.

  • Bu çalışma ile ilgili bizlere en çok soru gelen konuları derleyip sizler için soru cevap şeklinde vermek istedik. Örneğin en çok sorulan soruların başında;

Tespit Büyüsü Nasıl Yapılır ve Ne Kullanılır?

İsminden de anlaşılacağı gibi çeşitli boncukları yanyana getirmek gerekecektir. Bu işlem 11 gün içinde 11 boncuklu bir tespih ile gerçekleşecek olup işlem süresince hazırlanacaktır. Aklımıza gelen normal tespihlere benzemeyen bir madde ortaya çıkacak olup kullanım süreçleri de oldukça farklı olacaktır.

Nimet Tespihi Nedir ve Bu İşlem İle İlgisi

Bazı hocalar bu işlem için gıda maddelerinden destek alırlar. Başlıca et ürünlerini kullanır ya da bazıları baklagil gibi şeylere de yer verebilir. Lakin bu durum değişken olup biraz “Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır” atasözüne uygun düşmektedir. Bahse konu hocanın işleyişi ve durumu anlayıp uygulayıcı ve akabinde arzu edilen aşk büyüsünün tesirlerini planlama aşaması kişiseldir. Burada talep eden kişinin ortak güdümü eylemin sonuçlarının etkili ve başarılı olmasıdır. Bunun dışında herhangi bir seçenek zaten beklenti içindeki kişilere sunulmaz. Bu durumu medyum kişi ayarlayacaktır.

11 Adet Boncuk Dışı Kullanım Var mıdır?

Aslında bakarsanız çevresel faktörleri düşünmüyor ve sadece tek kişi üzerinden hareketlerinizi götürüyorsanız o zaman 11 adet tane size yetecektir. Ama genelde işlemi daha garantiye almak üzerine 33’lük yapanlarda olabilir. Bu hocalar 11 erkek, 11 kadın ve 11 tane de çevre için ayırt ederek bir araya getirirler. Bu durum son derece dikkatli tasarlanmalıdır. Eğer elzem yani zaruri bir katma değer yoksa 11 tespih büyüsü işlemin odak noktasına yeter. Daha fazla tane yapıp hem günü uzatmak hem de insanları yormak süreci kötü etkileyebilir.

On bir sayısı ayrıca “Kenan Büyüleri” kavramında da geçer. Bu genel olarak Orta Asya’da çok bilinen şeytani bir işlem olsa da bizim şu anda metnimizin içinde ekstra bilgi olarak yer almaktadır. Zira anlatmakta olduğumuz konuda şeytani içerikler barınmamaktadır.

Necis-i Tahir Denen Süreçte Neler Olur?

İşlemin hayata geçme aşaması olarak adlandırılan bu süreçte artık tespih büyüsü için dizim başlamış demektir. Kişinin tüm benliğinin tesiri aşamasına da çok kuvvetli aşk duaları eşlik eder. Bu çalışma daha önceden hazırlanmış kişinin fotoğrafları, özel bilgileri ve birkaç kalem eşyası ile birlikte başlar. Tahir temiz necis ise pis anlamına gelir. Bu bir karma yaratmak olarak Türkçeye çevrilebilir. Aslında kişinin size karşı olan olumsuz güdüleri bir taraf, nötr ya da olumlu yönleri ise bir taraf olarak düşünülür. Aşk duası olarak İbranice duaları bu karma aşamasında tılsımın yazılmasına öncü olacak olup kişini ilk üç gün içerisinde etkisi altına alacaktır.

İlk üç gün kuru ekmek üzerinde tahir etmek ve necis kılmak isimleri altında tespihin sayılı zamanları harcanır. Akabinde de üzerine beyaz geniş bir örtüye geçilir. 4’üncü gün itibariyle işlem daha da kuvvetlendirilecek ve medyum hoca için en kritik süreç başlayacaktır.

Aşık edilmesi istenen kişinin bu süreçte sürekli orada olmasına gerek yoktur. Ancak bir ya da ikişer gün ara ile bir takım ritüellerin yapılması gerekeceği için ona da bilgiler aktarılır. Olası hesapta olmayan detayların cereyan etmesi durumunda önlem niteliği taşıyacak pek çok hamle tasarlanması muhtemel olduğu için tespih büyüsünde kişinin hoca ile sürekli irtibat halinde olması şarttır.

Hazırlanan Tespihler Suya Mı Atılır?

Bunu yapanların olduğunu biliyoruz ama kişisel yöntemleri içinde Turan hocanın böyle bir uygulaması yoktur. Gıda kullanımı ile işlemi yürütenler 33’e çalışma içindelerse su kullanımına mecburdurlar. Ancak durum 11 boncuk büyüsü şeklinde tasarlandı ise o zaman suya ihtiyaç kalmaz. Su belirttiğimiz tahir etmek zamanında bir miktar kullanılır sonrasında su ile işimiz biter.

  • Sürelerin kısalığı her ne kadar insanların peşin hüküm vermesine ya da gözlerini karartıp dahil olmasına vesile olsa da süreçler her havas işleminde olduğu gibi değişkendir. 3 aya kadar uzanabilen zor aşk büyülerinin olduğunu da hesaba katarsak sürenin kısalığı değil bu uygulamanın sonuçlarının sizi mutlu etmesi hesap etmeniz gereken detayların başında gelir.

Zaten bir insanın size karşı yaklaşımları çok kısa sürelerde değişir ise çevresinde de bir miktar şüphe uyanacaktır. Fakat aylara bölünen ve yavaş yavaş sindirerek olan tüm değişimleri hem toplum hem de özel bireyler fark etmekte de itiraz vermekte de zorlanacakları için kabul ederler. Bu sebeple de göz ardı edilmemesi gereken gerçekler ortaya çıkmış olur.

Tespih Büyüsü İşlemini Bozabilir Miyiz?

Bu işlemin geri dönüşü her ne kadar çok zor olsa da imkansız değildir. Muavvizeteyn dualar olarak bilinen sureler yardımı ile bir kaç günlük çalışma yaparak bozulabilir. Fakat bozma işlemleri medyumlar için çok ama çok ekstra fiziksel ve ruhsal yük anlamına gelir. Bu nedenle işlemlerin başlamadan hesapların çok iyi yapılması gerekir. Her işlem nasıl olsa bozabiliriz şeklinde yorumlanamaz. Çünkü çoğu zaman evdeki hesap çarşıya uymaz. Kırk kere düşünüp bir kere yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Tespih büyülerinde en çok bilinen farklı uygulamaların isimlerini de belirtmekte fayda vardır. Süryanilerde Koka tespihi büyüsü işlemi vardır. Bu işlem genel manada kişilerin soyları devam etmesin düşüncesi ile yapılırlar. Tarihte kendine çok büyük yer bulmuş bir işlemdir. Ayrıca dilek tespihi büyüsü ve küncü büyüsü olarak da yine kendine yer bulmuş bir çalışmadır. Fakat bir takım farklı yöntemleri elbet içerse de genel anlatım sizlere sunduğumuz bu yazımızın içeriği bağlamında olacaktır.

“Tespih Büyüsü İle Kişiyi Kendine Aşık Etmek” için 1 yorum

  1. Bu tespih büyüsü hak ettiği değeri görmüyor. Ben 3 sene önce eşim için yaptırdım. İnanılmaz sonuçlar aldım. Derin hocaların ilmine uygun bir işlem bu olay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir