Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmek

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmek

Genel olarak en çok soru aldığımız bu konu üzerinden en aydınlatıcı bilgileri sizlere bu yazımız aracılığı ile vermek istedik. Toplumda yaşanan ayrılıkların ardından en çok istenilen şey terk eden sevgilinin geri dönmesidir. Bu yüzden de insanların çok çabuk bir şekilde medyum arayışına girdikleri bu ilmi bilen ve gücünün test etmiş insanlara çokça talepte bulunduklarını biliyoruz. Ancak giden bir kişinin geri dönmesi belirli kriterlere ve kurallara bağlıdır. Ayrıca bu konuda en çok dikkat edilmesi gereken husus ise ayrılığın üzerinden çok fazla zaman geçmiş olmaması ve araya bir üçüncü ismin girmemiş olmasıdır. Bu saydığımız durumlar başta olmak üzere bazı koşullar işlemleri çok zorlaştırırken bazıları ise imkansız hale getirebilmektedir.

Terk edilmek elbette çok kötü bir histir. Bunun yanında insanların onurları, gururları hatta bazen haysiyetleri bile ayaklar altına alınabilir. Bununla ilgili çok sayıda olayları bugüne kadar başımızdan geçirmiş insanlar olarak bu durumu yaşayan kişilerin de ne kadar zor duruma düştüklerini biliyoruz. Fakat öfke ile kalkan zararla oturur diye bir laf var. Bu yüzden tepkilerinizi çok kontrollü vermeli ve hırsınıza yenik düşmemelisiniz. Öncelikle bu konu sizin için de bitti mi bitmedi mi bunun farkına varmalı ona göre davranmalısınız.

Birçok insan biten ilişkinin ardından sadece intikam almak üzerine işlemler talep edebiliyorlar. Bu farklı bir konu olmakta birlikte terk eden sevgilinin geri dönmesi hususunda bir anlam ifade etmez. Dönen insana kucak açmayacak ve ona karşı artık aşk duygusu beslemeyecekseniz o halde bu işlemlere hiç kalkışmamalı ve vebal almamalısınız. Bu işlemleri çocuk oyuncağı gibi görüp adeta insanları yap boz tahtasına çeviren hoca görünümlü kişilerden de uzak durunuz. Bu hırslı duygular hiç bir zaman insana kar etmemiştir. Keskin sirkenin küpüne zarar olduğunu unutmamak gerekir.

Peki terk eden sevgiliyi hangi yöntemlerle geri getirebiliriz. Bu konuyla ilgili birtakım paylaşımlar yapmak isterim. Öncelikle baştan da söylediğim gibi ne kadar süredir ayrı olduğunuz ve ayrılığın sizin hangi aşamanızda gerçekleştiği çok önemlidir. Niyetleriniz neydi ve sizi ayıran durum ne oldu gibi soruların yanıtları öncesindeki konuşmalarda cevaplanmalıdır. Bu konuşmanın akabinde gerçek anlamda terk eden kişinin geri dönmesini hala istiyorsanız bir işlem için hazırlıklar başlamalıdır. Bu da öncelikle bağlama büyüsünün geri getirme tılsımları ve de kabala işlemleri ile boy gösterir. 3 gün ila 21 gün arasında sonuç veren bu tılsımları yazmak için elbette birtakım malzemelere sahip olmak ayrıca üzerine işlem yapılacak kişi hakkında da çok sayıda veriye hakim olmak gerekir.

Terk Eden Kişinin Geri Dönmesi Ritüelleri

Velhasıl bir hazırlık süreci gerekecek olup terk eden kişinin dönmesinin kapılarını açmak için de bu talep eden insanın üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirmesi gerekir. Her terk edilmiş insan bu işlemlere elbette kalkışmadığı için incelikleri olan durum hakkında medyum hocanız tarafından zaten yeterince bilgilendirileceksiniz. Bu konuda kuşkunuz olmasın. Bunun yanı sıra da geri dönüşü olmayan pek çok hadise yaşanacağı için son ve net bir karar vermiş olduğunuzdan da emin olmalısınız. Bu süreç başarılı bir şekilde geçtikten sonra Hüddam belirleme işlemi ve yardım alınacak tüm malzemelerin sıralı listeleri yapılacaktır. Süreç başladıktan sonra 3 haftalık oldukça yoğun bir dönemin kapıları açılacak ve sizler için gün sayma vakti gelmiş olacaktır.

Kişinin fotoğrafı ve özel bilgileri üzerinden ulaşım sağlanacağı için sizinle iletişime geçebileceği kanalların da açılması gerekir. Bu cep telefonu, internet ortamı, ortak tanıdıkları ya da ailevi birliktelikler olabilir. Fakat sizin tüm şahsiyetiniz karşı tarafa empoze edilirken gözünün önünde olabilmeniz işlemi hayli ciddi kılacaktır. Bunun yanı sıra işlem yapan hocanın da özel talimatları yine süreci hızlandırmaya yönelik sizin için verilebilir. Durum ne olursa olsun sabır göstermeli ve döneceği günü beklemelisiniz.

İşlemin döngüleri tamamlanana kadar medyuma destek olup, bahsedilen tüm ritüellerin yerine gelmesi adına çaba göstereceksiniz. Sonrasında işlemin büyük ölçüde sonuçları istediğiniz gibi olacaktır. Yine de olası tüm gelişmeleri yaşandığı sırada hocaya iletirseniz bu işlemi yönetmek o denli kolay ve başarılı olacaktır. Daha fazla sorunuz olduğu takdirde her zaman hocamıza özel numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir