Taş Büyüsü

Taş Büyüsü

Aslında her ne kadar yeterince ilgi görmese de taş büyüsü denince aklımıza en etkili büyülerden biri gelmelidir. Taş büyüsü hakkında çok sayıda bilgi vermek mümkündür. Fakat genel hatlarıyla sizler için aktarmak üzere bu yazıyı yazmak istedik.

Taş büyüsü özel tılsımlı taşların kullanılması suretiyle yapılır. Sokaktaki basit taşlar ile yapılamaz. Okunmuş ve ona göre muhafaza edilmiş özel taşlar vardır. Taş büyüsünde bazı taşlar tek kullanımlık olabilmektedir. Ancak işlemin güçlenme periyodunda standart taşlar kullanılır. Yani taş büyüsü etkilerini almak için pek çok farklı taşın bir araya getirilmesi gerekmektedir. Taşların sırası, konumu, okunan dualarından üzerine yazılacak olan ayetlere kadar çok iyi hazırlanması gerekir. Bu tasarlama medyum şahsın sorumluluğundadır.

Turan-hoca-tas-buyusu-hakkinda-bilgi-veriyor

Taş büyüsü konusunda Turan hoca mecazi bir yaklaşım yaparak “Taş büyüsü kişinin kafasına bir taş gibi düşebilir.” ifadesini kullanmıştır. Bu ifadenin sebebi tahmin edebileceğiniz üzere oldukça sert ve kalıcı tesirlere sebep olmasıdır. Bu yüzden işlemi son derece dikkatli yapmak şarttır. Taş büyüsü konusunda uzman medyumları seçmeniz gerekir. Bu işlemi sıklıkla yapan kişilerin elleri başarıya daha yakındır. Bu yüzden deneyimli hocalar ile taş büyüsü etkilerini planlamalısınız.

Taş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Taşların hangi cinsten seçildiği ve hangi etkileri için kullanılacağı çok önemlidir.  Taş büyüsü hem rahmani hem de şeytani olarak planlanabilir. Bu konuyu biraz daha açacak olursak taş büyüsü yapacak olan medyumun öncelikle ne tarz bir çalışma yapacak bunu çok iyi bilmesi gerekecektir. Bu duruma göre taş seçimi yapılacaktır. Bu yüzden çalışmadan önce sizlerin vereceği bilgiler çok önemlidir.

Bir evli çifti ayırmak üzerine uygulandığı çok sık görülür. Ayrıca birbirini seven insanların evli olmasalar da taş büyüsü sayesinde ayrıldıkları da yine çok sık gördüğümüz durumlardandır. Taş büyüsü iki insanı ebediyen birbirlerinden koparabilen ve bu yüzden eski insanların yuva yıkan büyü olarak bildikleri bir çalışmadır. Ayrıca intikam almak üzerine ya da sadece platonik bir aşkın peşinden giderek bir insana acı vermek isteğiyle de planlanabilir. Bu tarz etkileri bir an bile düşünecek olursanız insanı ne kadar acı ve zor bir durumun içine düşürebileceğini de anlayabilirsiniz.

Taş büyüsü yapılırken eskide çingene büyülerinde olduğu gibi taşlar süslenir ve çeşitli tütsüler yakılarak taşların üzerine yazılması gereken yazılara geçilir. Bu işlem üç günü kapsar. Taşlar üç gün boyunca hazırlık aşamasından geçerken ilgili Hüddam’ın ses vermesi beklenir. Genel de bir Hüddam’dan yardım alınarak yapıldığı için bu karşılık beklenecektir. Medyum taş büyüsü etkilerini esir aldığı cinden görecek olup onu da bir şekilde ikna etmek için bu taşları kullanacaktır. Bu kısmı işlemin detayları arasında bulunmaktadır.

Tas-buyusunde-detaylar-Turan-hoca-ile

Taş Büyüsü Etkileri

 • Kişi evinden soğuyacak, eşine ya da sevgilisine eski özeni göstermeyecektir
 • Aileni ve aile büyüklerini görmek istemeyecek onlardan köşe bucak kaçmak isteyecektir.
 • Cinsel anlamda en ufak bir istek görülmeyecek olup, kendisini sürekli dışarıya atacaktır.
 • Farklı bir insana bağlama işleminin de içinde bulunduğu bir taş büyüsü etkisinden bahsediyorsak o halde boşanma isteği de görülecektir.
 • Taş büyüsü bazen de insanı hasta edip yatağa düşüren bu yüzden de bazı kitaplarda intikam büyüsü sınıfına girmektedir.
 • Taş büyüsü yapılan kişi yemeden içmeden kesilebilir. Burada amaç kişiyi kötü durumlara düşürmek, ailesinden ayırmak ve zorlukların pençesine atmaktır.
 • Pek çok insan taş büyüsü etkisiyle tüm maddi varlıklarını da kaybedebilir. Bu ve benzeri şeytani durumlar en sık görülen etkilerdir.

Taş Büyüsünü Nasıl Anlaşılır

Bu saydığımız tesirleri birinde görmek hemen taş büyüsü etkilerini akla getirmez. Taş büyüsü nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız bunun çok özel bakımları vardır. Medyumlar genel olarak su bakımlarından ve duru-görü bakımlarından destek alsalar da asıl olan Turan hocanın uyguladığı remil tahtasıyla bakımlardır. Bu tahta özel bir kehanet içermekte ve sıralı Hüddamlar aracılığıyla en net bilgileri bizlere vermektedir.

Sonrasında taş büyüsü bozma girişimleri olabilir. Ancak emin olmadan bozma işlemi yapılamaz. Bozma işlemin yapmak için gerçekten taş büyüsü olduğundan emin olmak gerekir. Bu büyünün bozulması için de kendine has yöntemleri vardır. Bu yüzden herhangi bir büyü bozma ritüeli taş büyüsünde sonuçları değiştirmez. Sadece yaparken değil bozarken de etkili bakımlardan destek almak çok önemlidir.

Tas-buyusunde-etkiler-Turan-Hoca-acikliyor
Tas-buyusunde-etkiler

 

Taş büyüsü yapan hoca olarak Turan hoca uzun yıllardır tanınmış kişidir. Bununla birlikte taş büyüsü yapan kişilerin genelde bu işlemi ayırma işlemi olarak tasarladıklarını da yine siz değerli okuyucuların bilmesi gerekir. Turan hoca ile çalışma isteyen tüm insanların taş büyüsü hakkında kabaca bilgi sahibi olması için bu metni oluşturduk. Taş büyüsü diğer tüm ilm-i havas çalışmalarında olduğu gibi derin ve çok detaylı bir işlemdir.

Taş büyüsü yaptıranlar ya da taş büyüsünün bozulmasını talep edenler ile ilgili tüm ayrıntıları sayfamızın soru-cevap ve yorumlar sayfasından öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm havas ve ledün ilmi ile ilgili en objektif sonuçları da kişilerin kendi yorumlarıyla okuyabilirsiniz. Sitemiz çok insanın etkileşim yeri halindedir. Pek çok insanla iletişime geçebilirsiniz. Deneyimler konusunda fikir danışmak her zaman referans anlamında olumlu etkileri olmuş bir durumdur.

“Taş Büyüsü” için 15 yorum

 1. Merhaba efendim,

  adım Çiğdem ben bundan yaklaşık bir ay önce erkek arkadaşımin evinde, küçük bir plastik torba içinde ince odun parçaları bulunan tuaf birsey bulduk. Bunun içerisinde 3 tane aluminyuma sarılmış birseyler vardı. Biri doğal taş, biri koyu kahverengi hafif sert ama yapışkan bir madde buda bir aluminyuma sarılı ve en son yine koyu yapışkan bir madde bu sefer araba yazılı bir kağıda sarılmış. Bu kağıt el yazısı değil ama tam okunmuyor çünkü köyü renginde yapışkan bir maddeye yapistirilip alüminyuma sarılıp üst mutfak dolabına koyulmuş.
  Biz bunu bulduk sirkeye banditip çöpe attık.malesef biz 3 hafta önce ayrıldık, siz bunda bir bağlantı görüyor musunuz?

  1. Bir ilgisi olabilir, taş büyüsünün çok farklı ve çeşitli uygulamaları olabiliyor. Bu bir ayrılık büyüsü ritüeline benziyor ancak detaylı olarak bakım yapmak daha uygun düşer. Bana ulaşın gerekeni yapmaya çalışalım. Geçmiş olsun inşallah tez zamanda barışırsınız.

 2. Uzun bir zaman once annemin evinde bir kesenin icinde bir avuc pembe kokulu tas bulduk bunun bu buyuyle bir alakasi olabilir ve koltugun altında bir avuc tel sehriye bulduk. birde annem sürekli hasta hicbir doktor bir sebep bulamiyor bunlarla alakasi var mıdır?

 3. Oglumun 6 aylikken pantolunun ceplerine ayri ayri birer tane kus yumurtasi seklinde tas buldum. O pantolunu giydirdigimde taslari farkettim cebinde. O aralar ben esimle devamli kavgali bir yasantimiz baslamisti. Oglum o aralar hircinlasti hiperaktif bir cocuk olmaya basladi. Oglumun bütün hareketleri bozulmaya basladi 6 yasina kadar konusmasi her seyi iyiydi. Sonra herseyini bir anda kaybetti. Su anda caresi olmayan bir rahatsizlikta. Karacigeri calismiyor diyor doktorlar careside yok gözümü bekleyin diyorlar git gide kötülesecek agirlasacak diyorlar. Dogusta hersey normaldi. Simdi adeta delirdi. Benim evliligim bitte. Hic bir seklinde aile kuramadim. O kadar cok ailem olmasini istememe ragmen olmuyor. Cocuklarim olsun istedim malesef hic bir muradimi alamadim. Isim hep zorluklarla mücadele etmek oldu. Yoruldum Artik hele oglum daha cok yordu beni hep iylessin diye dua ediyorum. Nolursunuz bana yardimci olun. Bu taslar mi hayatimizi mahvetti?

 4. İyi günler babaannemin bahçesinde incir ağacı var incir agacina bağlanmış iki taş bulduk taşlar kendi aralarında bağlanmış snrada incir agacina asılmış . Annem ve kardeşlerim olarak İstanbulda yaşamak istiyorUz. Ama babam konyadan ayrılmıyor. Evlenmek isteyenimiz oluyor aramızda babam konyadan olsun evlendireyim diye tutturuyor bizde konyadan istemiyoruz . Babamı konyadan ayıramıyoruz bir turlu

  1. Evet biraz karışık bir konu. Ancak babanın durumuna bakmak gerekir. Size karşı bir işlem var mı yok anlayabilmem için özel olarak görüşme sağlayınız lütfen…

 5. Merhabalar turan bey annem evinde geçen gün 22 tane koyu renkli küçük taşlar buldu . Bugünde evde 8 tane küçük taş buldu renkler aynı fakat boyutlar farklı . Çocuk odasında dolabın içinde farklı yerlerde bulundu bunlar . Anlamını öğrenebilir miyim ….

  1. 22 tane taşın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Ama yine de bir bakmak ta fayda var. Beni en kısa zamanda arayınız.

 6. 2 Nisan 2019, 23:16
  Oglumun 6 aylikken pantolunun ceplerine ayri ayri birer tane kus yumurtasi seklinde tas buldum. O pantolunu giydirdigimde taslari farkettim cebinde. O aralar ben esimle devamli kavgali bir yasantimiz baslamisti. Oglum o aralar hircinlasti hiperaktif bir cocuk olmaya basladi. Oglumun bütün hareketleri bozulmaya basladi 6 yasina kadar konusmasi her seyi iyiydi. Sonra herseyini bir anda kaybetti. Su anda caresi olmayan bir rahatsizlikta. Karacigeri calismiyor diyor doktorlar careside yok gözümü bekleyin diyorlar git gide kötülesecek agirlasacak diyorlar. Dogusta hersey normaldi. Simdi adeta delirdi. Benim evliligim bitte. Hic bir seklinde aile kuramadim. O kadar cok ailem olmasini istememe ragmen olmuyor. Cocuklarim olsun istedim malesef hic bir muradimi alamadim. Isim hep zorluklarla mücadele etmek oldu. Yoruldum Artik hele oglum daha cok yordu beni hep iylessin diye dua ediyorum. Nolursunuz bana yardimci olun. Bu taslar mi hayatimizi mahvetti?

  1. Gerçekten çok üzücü bir hikaye… İnanın okurken son derece üzüldüm ve sizin için endişelendim. Ne yapabiliriz şu an bilemiyorum. Bu anlattığınız durumun üzerinden çok zaman geçmiş. Ancak yine de bir bakım yaparak durum değerlendirmesi yapmak isterim. Bana whatsapp yoluyla ulaşın lütfen. Kendinizi de üzmeyin. Hayatta her şeyin bir çaresi vardır, lütfen unutmayın. Allah’a emanet olun.

 7. Merhaba turan bey evim çatı katında evimin terasının kapısının üstündeki pimaşın içine sıkıştırılmış beze sarılmış olarak taş buldum sizce taş büyüsü olabilir mi ?

  1. Taşın fotoğrafını bana gönderirseniz daha etkili bir cevap verebilirim. Whatsapp’tan resmini atın lütfen.

 8. Rüyamda bana taş büyüsü yapıldığı söyleniyordu eşimden sebepsiz yere ayrıldım rüyalarıma giriyo sürekli hep aynı rüya ilk defa duydum taş büyüsünü araştırdım cidden varmış güvenilir hoca tanıdığı olan var mı para pul koparıp saçma şeyler yapmayacak bir hoca baktırmak istiyorum var mı yok mu uyuyamıyorum artık hep aynı rüya artık korkuyorum

  1. Sevda Hanım burada Turan hocanın sayfasındasınız. Ayrıca yazılarımı okumuşsunuz. Bu soruları anlamadım ama cevap veriyorum. “”Evet, var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir