Taş Büyüsü

Taş Büyüsü

Aslında her ne kadar yeterince ilgi görmese de taş büyüsü denince aklımıza en etkili büyülerden biri gelmelidir. Taş büyüsü hakkında çok sayıda bilgi vermek mümkündür. Fakat genel hatlarıyla sizler için aktarmak üzere bu yazıyı yazmak istedik. En çok soru gelen konuların başında geldiği gibi aslında değeri bilinmeyen bir havas ilmi olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Taş büyüsü özel tılsımlı taşların kullanılması suretiyle yapılır. Sokaktaki basit taşlar ile yapılamaz. Okunmuş ve ona göre muhafaza edilmiş özel taşlar vardır. Taş büyüsünde bazı taşlar tek kullanımlık olabilmektedir. Ancak işlemin güçlenme periyodunda standart taşlar kullanılır. Yani taş büyüsü etkilerini almak için pek çok farklı taşın bir araya getirilmesi gerekmektedir. Taşların sırası, konumu, okunan dualarından üzerine yazılacak olan ayetlere kadar çok iyi hazırlanması gerekir. Bu tasarlama medyum şahsın sorumluluğundadır.

Turan-hoca-tas-buyusu-hakkinda-bilgi-veriyor

Taş büyüsü konusunda Turan hoca mecazi bir yaklaşım yaparak “Taş büyüsü kişinin kafasına bir taş gibi düşebilir.” ifadesini kullanmıştır. Bu ifadenin sebebi tahmin edebileceğiniz üzere oldukça sert ve kalıcı tesirlere sebep olmasıdır. Bu yüzden işlemi son derece dikkatli yapmak şarttır. Taş büyüsü konusunda uzman medyumları seçmeniz gerekir. Bu işlemi sıklıkla yapan kişilerin elleri başarıya daha yakındır. Bu yüzden deneyimli hocalar ile taş büyüsü etkilerini planlamalısınız.

Taş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Taşların hangi cinsten seçildiği ve hangi etkileri için kullanılacağı çok önemlidir.  Taş büyüsü hem rahmani hem de şeytani olarak planlanabilir. Bu konuyu biraz daha açacak olursak taş büyüsü yapacak olan medyumun öncelikle ne tarz bir çalışma yapacak bunu çok iyi bilmesi gerekecektir. Bu duruma göre taş seçimi yapılacaktır. Bu yüzden çalışmadan önce sizlerin vereceği bilgiler çok önemlidir.

Bir evli çifti ayırmak üzerine uygulandığı çok sık görülür. Ayrıca birbirini seven insanların evli olmasalar da taş büyüsü sayesinde ayrıldıkları da yine çok sık gördüğümüz durumlardandır. Taş büyüsü iki insanı ebediyen birbirlerinden koparabilen ve bu yüzden eski insanların yuva yıkan büyü olarak bildikleri bir çalışmadır. Ayrıca intikam almak üzerine ya da sadece platonik bir aşkın peşinden giderek bir insana acı vermek isteğiyle de planlanabilir. Bu tarz etkileri bir an bile düşünecek olursanız insanı ne kadar acı ve zor bir durumun içine düşürebileceğini de anlayabilirsiniz.

Taş büyüsü yapılırken eskide çingene büyülerinde olduğu gibi taşlar süslenir ve çeşitli tütsüler yakılarak taşların üzerine yazılması gereken yazılara geçilir. Bu işlem üç günü kapsar. Taşlar üç gün boyunca hazırlık aşamasından geçerken ilgili Hüddam’ın ses vermesi beklenir. Genel de bir Hüddam’dan yardım alınarak yapıldığı için bu karşılık beklenecektir. Medyum taş büyüsü etkilerini esir aldığı cinden görecek olup onu da bir şekilde ikna etmek için bu taşları kullanacaktır. Bu kısmı işlemin detayları arasında bulunmaktadır.

Tas-buyusunde-detaylar-Turan-hoca-ile

Taş Büyüsü Etkileri

 • Kişi evinden soğuyacak, eşine ya da sevgilisine eski özeni göstermeyecektir
 • Aileni ve aile büyüklerini görmek istemeyecek onlardan köşe bucak kaçmak isteyecektir.
 • Cinsel anlamda en ufak bir istek görülmeyecek olup, kendisini sürekli dışarıya atacaktır.
 • Farklı bir insana bağlama işleminin de içinde bulunduğu bir taş büyüsü etkisinden bahsediyorsak o halde boşanma isteği de görülecektir.
 • Taş büyüsü bazen de insanı hasta edip yatağa düşüren bu yüzden de bazı kitaplarda intikam büyüsü sınıfına girmektedir.
 • Taş büyüsü yapılan kişi yemeden içmeden kesilebilir. Burada amaç kişiyi kötü durumlara düşürmek, ailesinden ayırmak ve zorlukların pençesine atmaktır.
 • Pek çok insan taş büyüsü etkisiyle tüm maddi varlıklarını da kaybedebilir. Bu ve benzeri şeytani durumlar en sık görülen etkilerdir.

Taş Büyüsünü Nasıl Anlaşılır

Bu saydığımız tesirleri birinde görmek hemen taş büyüsü etkilerini akla getirmez. Taş büyüsü nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız bunun çok özel bakımları vardır. Medyumlar genel olarak su bakımlarından ve duru-görü bakımlarından destek alsalar da asıl olan Turan hocanın uyguladığı remil tahtasıyla bakımlardır. Bu tahta özel bir kehanet içermekte ve sıralı Hüddamlar aracılığıyla en net bilgileri bizlere vermektedir.

Sonrasında taş büyüsü bozma girişimleri olabilir. Ancak emin olmadan bozma işlemi yapılamaz. Bozma işlemin yapmak için gerçekten taş büyüsü olduğundan emin olmak gerekir. Bu büyünün bozulması için de kendine has yöntemleri vardır. Bu yüzden herhangi bir büyü bozma ritüeli taş büyüsünde sonuçları değiştirmez. Sadece yaparken değil bozarken de etkili bakımlardan destek almak çok önemlidir.

Tas-buyusunde-etkiler-Turan-Hoca-acikliyor
Tas-buyusunde-etkiler

 

Taş büyüsü yapan hoca olarak Turan hoca uzun yıllardır tanınmış kişidir. Bununla birlikte taş büyüsü yapan kişilerin genelde bu işlemi ayırma işlemi olarak tasarladıklarını da yine siz değerli okuyucuların bilmesi gerekir. Turan hoca ile çalışma isteyen tüm insanların taş büyüsü hakkında kabaca bilgi sahibi olması için bu metni oluşturduk. Taş büyüsü diğer tüm ilm-i havas çalışmalarında olduğu gibi derin ve çok detaylı bir işlemdir.

Taş büyüsü yaptıranlar ya da taş büyüsünün bozulmasını talep edenler ile ilgili tüm ayrıntıları sayfamızın soru-cevap ve yorumlar sayfasından öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm havas ve ledün ilmi ile ilgili en objektif sonuçları da kişilerin kendi yorumlarıyla okuyabilirsiniz. Sitemiz çok insanın etkileşim yeri halindedir. Pek çok insanla iletişime geçebilirsiniz. Deneyimler konusunda fikir danışmak her zaman referans anlamında olumlu etkileri olmuş bir durumdur.

“Taş Büyüsü” için 45 yorum

 1. Merhaba efendim,

  adım Çiğdem ben bundan yaklaşık bir ay önce erkek arkadaşımin evinde, küçük bir plastik torba içinde ince odun parçaları bulunan tuaf birsey bulduk. Bunun içerisinde 3 tane aluminyuma sarılmış birseyler vardı. Biri doğal taş, biri koyu kahverengi hafif sert ama yapışkan bir madde buda bir aluminyuma sarılı ve en son yine koyu yapışkan bir madde bu sefer araba yazılı bir kağıda sarılmış. Bu kağıt el yazısı değil ama tam okunmuyor çünkü köyü renginde yapışkan bir maddeye yapistirilip alüminyuma sarılıp üst mutfak dolabına koyulmuş.
  Biz bunu bulduk sirkeye banditip çöpe attık.malesef biz 3 hafta önce ayrıldık, siz bunda bir bağlantı görüyor musunuz?

  1. Bir ilgisi olabilir, taş büyüsünün çok farklı ve çeşitli uygulamaları olabiliyor. Bu bir ayrılık büyüsü ritüeline benziyor ancak detaylı olarak bakım yapmak daha uygun düşer. Bana ulaşın gerekeni yapmaya çalışalım. Geçmiş olsun inşallah tez zamanda barışırsınız.

 2. Uzun bir zaman once annemin evinde bir kesenin icinde bir avuc pembe kokulu tas bulduk bunun bu buyuyle bir alakasi olabilir ve koltugun altında bir avuc tel sehriye bulduk. birde annem sürekli hasta hicbir doktor bir sebep bulamiyor bunlarla alakasi var mıdır?

 3. Oglumun 6 aylikken pantolunun ceplerine ayri ayri birer tane kus yumurtasi seklinde tas buldum. O pantolunu giydirdigimde taslari farkettim cebinde. O aralar ben esimle devamli kavgali bir yasantimiz baslamisti. Oglum o aralar hircinlasti hiperaktif bir cocuk olmaya basladi. Oglumun bütün hareketleri bozulmaya basladi 6 yasina kadar konusmasi her seyi iyiydi. Sonra herseyini bir anda kaybetti. Su anda caresi olmayan bir rahatsizlikta. Karacigeri calismiyor diyor doktorlar careside yok gözümü bekleyin diyorlar git gide kötülesecek agirlasacak diyorlar. Dogusta hersey normaldi. Simdi adeta delirdi. Benim evliligim bitte. Hic bir seklinde aile kuramadim. O kadar cok ailem olmasini istememe ragmen olmuyor. Cocuklarim olsun istedim malesef hic bir muradimi alamadim. Isim hep zorluklarla mücadele etmek oldu. Yoruldum Artik hele oglum daha cok yordu beni hep iylessin diye dua ediyorum. Nolursunuz bana yardimci olun. Bu taslar mi hayatimizi mahvetti?

 4. İyi günler babaannemin bahçesinde incir ağacı var incir agacina bağlanmış iki taş bulduk taşlar kendi aralarında bağlanmış snrada incir agacina asılmış . Annem ve kardeşlerim olarak İstanbulda yaşamak istiyorUz. Ama babam konyadan ayrılmıyor. Evlenmek isteyenimiz oluyor aramızda babam konyadan olsun evlendireyim diye tutturuyor bizde konyadan istemiyoruz . Babamı konyadan ayıramıyoruz bir turlu

  1. Evet biraz karışık bir konu. Ancak babanın durumuna bakmak gerekir. Size karşı bir işlem var mı yok anlayabilmem için özel olarak görüşme sağlayınız lütfen…

 5. Merhabalar turan bey annem evinde geçen gün 22 tane koyu renkli küçük taşlar buldu . Bugünde evde 8 tane küçük taş buldu renkler aynı fakat boyutlar farklı . Çocuk odasında dolabın içinde farklı yerlerde bulundu bunlar . Anlamını öğrenebilir miyim ….

  1. 22 tane taşın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Ama yine de bir bakmak ta fayda var. Beni en kısa zamanda arayınız.

 6. 2 Nisan 2019, 23:16
  Oglumun 6 aylikken pantolunun ceplerine ayri ayri birer tane kus yumurtasi seklinde tas buldum. O pantolunu giydirdigimde taslari farkettim cebinde. O aralar ben esimle devamli kavgali bir yasantimiz baslamisti. Oglum o aralar hircinlasti hiperaktif bir cocuk olmaya basladi. Oglumun bütün hareketleri bozulmaya basladi 6 yasina kadar konusmasi her seyi iyiydi. Sonra herseyini bir anda kaybetti. Su anda caresi olmayan bir rahatsizlikta. Karacigeri calismiyor diyor doktorlar careside yok gözümü bekleyin diyorlar git gide kötülesecek agirlasacak diyorlar. Dogusta hersey normaldi. Simdi adeta delirdi. Benim evliligim bitte. Hic bir seklinde aile kuramadim. O kadar cok ailem olmasini istememe ragmen olmuyor. Cocuklarim olsun istedim malesef hic bir muradimi alamadim. Isim hep zorluklarla mücadele etmek oldu. Yoruldum Artik hele oglum daha cok yordu beni hep iylessin diye dua ediyorum. Nolursunuz bana yardimci olun. Bu taslar mi hayatimizi mahvetti?

  1. Gerçekten çok üzücü bir hikaye… İnanın okurken son derece üzüldüm ve sizin için endişelendim. Ne yapabiliriz şu an bilemiyorum. Bu anlattığınız durumun üzerinden çok zaman geçmiş. Ancak yine de bir bakım yaparak durum değerlendirmesi yapmak isterim. Bana whatsapp yoluyla ulaşın lütfen. Kendinizi de üzmeyin. Hayatta her şeyin bir çaresi vardır, lütfen unutmayın. Allah’a emanet olun.

 7. Merhaba turan bey evim çatı katında evimin terasının kapısının üstündeki pimaşın içine sıkıştırılmış beze sarılmış olarak taş buldum sizce taş büyüsü olabilir mi ?

  1. Taşın fotoğrafını bana gönderirseniz daha etkili bir cevap verebilirim. Whatsapp’tan resmini atın lütfen.

 8. Rüyamda bana taş büyüsü yapıldığı söyleniyordu eşimden sebepsiz yere ayrıldım rüyalarıma giriyo sürekli hep aynı rüya ilk defa duydum taş büyüsünü araştırdım cidden varmış güvenilir hoca tanıdığı olan var mı para pul koparıp saçma şeyler yapmayacak bir hoca baktırmak istiyorum var mı yok mu uyuyamıyorum artık hep aynı rüya artık korkuyorum

  1. Sevda Hanım burada Turan hocanın sayfasındasınız. Ayrıca yazılarımı okumuşsunuz. Bu soruları anlamadım ama cevap veriyorum. “”Evet, var.”

 9. Arabamın içinde 10 tane küçük beyaz mucur taş gibi bir taş ve 3 tane de küçük kuru ağaç parçası vardı 2 gün oldu göreli ne yapmam lazım acaba

  1. Berrin hanım resimlerini bana gönder lütfen. Bir büyü var mıdır bakım yapmak gerekiyor.

 10. 5 aylık evliyken eşimin ailesi 2 ay bende kaldi kaynanam geldiğinde minik minik poşetler içerisinde susam,çörekotu,baharat vs getirmişti bu dönem arasında evde havlularım ve çarşaflarımda yağlı ıslak şeylerle karşılaştım eşimle sıkıntılarımız olmaya başladı ve ayrılma kararı aldık aile evine döndüm eşyalarımı yerleştirirken şeffaf bir taş üzerine simli iple düğümler atılmış bir taş ve kurdelaya iğne batırılmış peceteye sarılı olarak buldum akıbeti nedir

  1. Bir çok ihtimal var ama bu kadar yeni evliyken birilerinin gelmesi çok tuhaf olmuş. Ayrıca çok erken pes etmişsiniz. Bu da bana göre çok yanlış olmuş. Kayınvaliden bir işler karıştırmış olabilir ama emin olmak için bakımlar yaparız. Bana özel olarak ulaş lütfen, yardımcı olmaya çalışacağım.

 11. Annemle babamın yatak bazasının altında iki adet taş bulduk taşlar beyaz birde üstlerinde damarlara benziyen izler vardı fotoğrafları varmı tam hatırlayamıyorum ama bulduktan sonra 5 ay geçti hiç bişey olmadı inşallahta olmaz ama ben bugün bir rüya gördüm ve ordan aklıma geldi rüyamda anneme ulaşamıyordum babamda yok gibiydi o sırada evden sesler gelmeye başladı ve bende hemen kendimi dışarı atmıştım çıkarken gürültülü şekilde hehe diye bir gülme sesi duydum ve kapıya 2 kez sertçe vuruldu sonra ise kapı kapanmadı ne kadar zorlasamda kapanmadı ve sonra uyandım. O taşları bulduktan sonra psikolojik olarak mı bilmiyorum ama içeriden küçük tık sesi duymaya başladım kendi kendime kediler yapıyordur veya alt kattan geliyordur diyerek rahatlatıyorum taşları teyzem dua okuyup denize attı. Bunları kimin koyduğunu kötü amaçlı olup olmadığını bulabilir miyiz hocam?

  1. Bakım yaparak görmeye çalışırız ancak çok ciddi bir şey olacağını sanmıyorum açıkçası.

 12. Annemle babam 20 yıllık evliler babam son 2 sene içinde çok değişti annemden boşandı cüzdanından küçük bir taş buldum ve aradan 6 ay sonra montunun cebinde tırnak üstü kadar deniz kabuğu buldum ben bunun büyü olduğunu hissediyorum hocam nasıl bozabiliriz.

 13. Hocam merhaba.evdeki bacanın içinde kibrit kutusuna konmuş birsürü küçük benzer siyah taşlar buldum.büyümü yapılmış acaba.?öğrenmek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

 14. Hocam iyi günler ben bugün bazamın altında ezilmiş beyaz kireç gibi nişasta gibi poşetin içinde buldum eşimde medyum hocalar büyü olduğunu söyledi bu toz o olabilirmi

  1. Olabilir ama tozun içeriği ne acaba bana bir resim gönderirseniz bakmaya çalışalım duruma.

 15. Merhabalar bundan 2 gün önce annemden montumun cebinde olan kolyemi vermesini istedim ve kolyeyi ararken eline bi sertlik geldiğini söyledi onu yukarıya doğru çekti bi baktık montumun astarının içinde sonra astarı kesip o taşı ordan çıkarttı orta boylu olan taşı sirkeli suya attıktan sonra taşın eridiğini görüp iç kısmından bir parlak taş çıktı ortadan ikiye kesilmiş bi taş gibiydi bu taş büyüsü ola bilirmi acaba

 16. Merhaba hocam ben evimde bir muska buldum ve çok şili bir şekilde yapılmıştı içini açtık içinden bir tane küçük beyazımsı bir taş ve üç tane deliği olan bir çubuk iki delik üste alt alta delinmiş diyeri ise en alta tam yandan delinmiş ve çörek otu var dı bunun anlamı nedir

 17. Ablama bir arkadasi mercam tasi hediye etti. Başına gelmeyen kalmadı. Hastaliklar cogaldi ayaginkirildi . kolye kayboldu ama hep geri geldi bir sekilde. Buyu var mıdır?

  1. Mercan Taşı ile ilgili böyle bir ihtimal yoktur ama bir tılsım hazırlanmış olabilir.

 18. Merhaba hocam yakın arkadaşımın boynunda enerji taşı asılı ve bu taşın ona ait olduğu söylüyor ve sorduğumuz sorulara taşın saat yönünde dönerek cevap verdiğini söylüyor bu konudaki fikirlerinizi bilmek istiyorum

  1. Taşların yanıt verdiği efsanesi vardır ancak bu size hizmet eden bir varlığında eşlik ettiği durumlarda mümkün olabilir. Eğer böyle bir ortam söz konusu değilse biraz plasebo etkisinden bahsetmek gerekir sanki. Bilemiyorum.

 19. Merhaba. Ben 4 yıllık sevgilimden ayrıldım. Birbirimiz için yaratılmış gibiyken bir an da bana ilgisi düştü sürekli gözü dışarda. Annesi beni sevmediğini biliyorum ve bizi dışardan da çekemeyen kıskanan fesatlanan çok du malesef. Kavgalarımız git gide şiddetleniyor çok agresif hal alıyordu. Ve ben fiziken de psikolojikmen de çok yıprandım. İntihar düşüncelerine kapılıyorum, Denedim de, uyuyamıyorum, ona öfkeleniyorum, yemiyorum içmiyorum ve bu durum 4 aydır hafiflemiyor. Zamanında her yolu denedm kurşun döktürdüm vs. En sonunda türkiye den bir arkadaşımın annesi sayesinde bir hoca bana İstişare yaptı ve üzerimde bir etken olduğunu söyleyerek bana muskalar gönderdi. Ancak onlar beni çok agresifleştiriyor ve durumumda da değişen birşey yok pek. Sanki herşey aksine gidiyor hayatımda. Bugün de evimizin önünde aynı sıra da birer metre aralıkla dizilmiş siyah denilecek koyu taşlar buldum. Sizce bunun bir anlamı olabilir mi ? Artık gerçekten kime güvenebileceğimi kime danışabileceğimi şaşırdım.

  1. Meltem hanım duruma çok üzüldüm. Tabi yurt dışındayım demişsiniz. Ancak görüştüğünüz çocukta ordan mıdır? Yoksa uzaktan mı görüşüyordunuz? Bu şekilde ayırma işlemleri de olabiliyor tabi ama düşmanlarınız mı vardı ki size bunu yapsın? Bana özel olarak whatsapp ile ulaşın lütfen. Durumunuza bakalım.

 20. Hocam iyi gunler yastigin icinden kucuk kucuk taslar dokuldu surekli yikadigim yastiklarda disardan girmesi imkansiz bir baglanyisi olabilir mi ? Cunku 4 ay once ben buyu bozdurdum gozlerimle gordum buyuleri yenilenmis olabilir mi

  1. Olabilir bunu kimin yapabileceğini araştırmak ve ona göre önlem almak gerekir. Detaylı bir düşünmenizi istiyorum sonrasında beni arayabilirsiniz

 21. Hocam sizinle tanışmış olmaktan folayı çook şanslıyım. İşlem çok iyi gidiyor kesinlikle inancım da güvenimde tam

 22. Turan bey arkadaşım balkonu yıkayıp çiçekleri suladıktan bir gün sonra leylak saksısının üstünde beyaz kırmızı damarları olan ete benzer bi taş buldular .daha önce orda olmadından emin ve bu arada eve biri girip çıkmamış . Daha önceki ilişkisinde erkek arkadaşının annesi büyü yapmıştı hocaya gidip bozdurduktan sonra erkek arkadaşıyla ayrıldılar ve işleri açıldı . Bu da bi büyü olabilir mi ve taş kendiliğinden belirebilir mi ? Yardımcı olursanız seviniriz

  1. Taş kendiliğinden belirmez. Oraya biri getirmiş olması kesin. Ayrıca büyü olması büyük ihtimal ama yine de beni arayın bakım yapalım durumunuza.

 23. Merhaba biz 1 buçuk aylık evliyiz ve yatak odamizda bir tül kesenin icinde kokulu taş bulduk kayinvalidem koydu sandik ama o da ilk defa gördüğünü söyledi. Kimin koydugu belli değil haliyle bizim de aklimiza takildi. Keseyi actigimizda kokulu taslarin arasindan bir tane de normal tas çıktı. Sizce büyü olabilir mi

  1. Olabilir ancak kesin büyüdür demek de yanlış olur. Bu yüzden bizim çeşitli bakım yöntemlerimiz var. Bunlardan birini değerlendirip ona göre karar vermeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir