Tarak Büyüsü

Bir bağlama büyüsü çeşidi olarak bilinen tarak büyüsü işleminde kişinin sık kullandığı tarağa yapılacak olan bir tılsım sayesinde bağlanmanın gerçekleşmesi hedeflenir. Kişinin üzerinde saç tellerinin de olduğu hesaba katılarak elde edilen tarak üzerine 1 haftalık bir işlem uygulandıktan sonra kişi ile temas etmesi sağlanacaktır. Bu sayede kişinin belirli bir etki altına girmesi hesaplanır. Tarak büyüsünde farklı yöntemlerin de göze çarptığı bilinmektedir. Ama ana hatlarıyla süreç anlattığımız şekle yakın işler. Medyumlar bazen çalışma prensipleri ve tarzları ile farklılıklar gösterebilirler. Fakat nihai sonuç itibariyle bu işlemler aynı yerde buluşurlar. Bağlama büyüsü adı altında bilinen tarak büyüsü ile merak edilen farklı detayları da yazımızda bulabilirsiniz.

Tarak Büyüsü Etkileri Nelerdir

Tarak Büyüsü Neden Yapılır

Genel olarak kadınlara uygulanan bu işlem için sebep olarak kara sevdaya düşmüş ve gözü artık başka bir şey görmeyen kimseler gösterilebilir. Böyle duruma gelmiş erkeklerin bazıları o kadar ciddi durumlar yaşar ki intihara bile sürükleyebilen durumların yaşandığı olmuştur. İşte bu kadar ciddi durumlar yaşanırken başvurulan bir medyum, bahse konu bayan için bir tarak büyüsü planlayabilir. Bu herkes için mümkün olmasa da genellikle bünyesi zayıf olan kişiler üzerinde çabuk etki ettiği için yapılabilir. Tabi birtakım olumsuz sonuçları da olacaktır.

Bu işlemin yapılabilmesi için kişinin yakında ve erişilebilir olması gerekir. Bunun sebebi de kullandığı hatta sık kullandığı bir adet tarağın elde edilmesi gerekeceğidir. Bu şekilde ele geçirildikten sonra üzerine bağlama işlemlerinde kullanılan bir kaç özel çalışma yapılacak ve her saçına götürdüğünde bu işlemin etkisi kendi üzerine biraz daha sinecektir. Bu sayede kısa sürede işlem yapılan isme karşı ısınması, istemesi ve onunla bir hayat kurmaya niyetlenmesi planlanır.

Tarak Büyüsü Belirtileri Nelerdir
  • Şeytani ve rahmani olarak iki farklı formda uygulanır. Tarak üzerinde kalan saçlar konu ediliyor ve materyal üzerinden bir cinden yardım alınarak bu işlemin hayata geçmesi planlanırsa o zaman işlem şeytani olur ve aşk büyüsü yapmış olursunuz. Ancak işlemi yalnızca tarağa uygulanacak basit tılsımlar aracılığıyla yapar ve sonuçlar için bir enerji varlıklardan yardım almayı seçmezseniz biraz daha kaderci yaklaşmış olursunuz. Bu da aslında basit bir aşk tılsımı ifadesinden öteye geçen bir işlemi ifade etmez. Çalışma şeklin olarak medyumun karar vereceği gibi bu ayrıntıları biliyor olmanız sizin de yönlendirmenize olanak tanıyacaktır. İradenin etki altına gireceği ve kişinin bilincine etki edecek olan işlemlerden sonuç ne olursa olsun uzak durmanız gerekir.

Tarak Büyüsü Nasıl Yapılır

Aslında yukarıdaki bölümde bir kısmını anlatmış olduk ancak yapılış şekli için bir fark daha belirtmek gerekebilir. Bazen kişinin kendi tarağının bir şekilde alınarak üzerinde bu uygulamanın yapılması gerekirken, bazen de farklı ve özel bir tarak üzerinde işlem yapılır. Fakat burada püf nokta daha sonra bu tarağı büyü yapılan kişiye vermek gerekir. Bu aşamayı da kusursuzca geçebilen kimselerin işlemleri gerçekleşecektir. Tabi ki bu tarağın kullanılan bir eşya olması da gerekir. Bu yüzden hesaplar mutlaka temas edeceği yönünde işlenir. Bu işleme halk arasında “taraklı saç büyüsü” dendiği de görülebilir. Saç büyüsü hakkında detaylı bilgi içinse yazımızın altında bırakacağımız linke tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarak Büyüsü Sonuçları

Tarak Büyüsünün Etkileri

  1. Bu işlemden sonra kişinin günlük rutin hayatına devam edemediği görülür. Özellikle uygulanış biçimine bağlı olarak sürekli aynı kişiyi düşünme ve aynı rüyaları görmek gibi bir durum ortaya çıkabilir.
  2. Kalbinde tek bir isim oluşmaya başlar. Tarak saça her gidişinde daha da kuvvetlenecek olan bu tılsım için 14 gün boyunca yükselerek devam edeceğini söyleyebiliriz.
  3. Tarak büyüsüne maruz kalan kişide gece uyku bozuklukları başlayabilir, bir müddet sonra hiç beklenmedik bir anda aşık olduğunu söyleyebilir.
  4. Ailesinden ya da arkadaş çevresinden gelen tepkilere karşı duyarsızlaşır. Hayat ile bağı kısa süreli olarak maddesel anlamda kesilir. Daha çok manevi boyutlarda yaşamaya başlar. Bu onun duygusal yoğunluğa geçiş aşamasına olanak tanıyacaktır.
  5. İşlem üzerindeki etki beklenen süre dolana kadar artarak devam edecek olup kuluçka süresi sonlandığında medyumun son hamleleri ile kalıcı halini alır.

Tarak Büyüsü Nasıl Bozulur

Bozma işlemi bir çok bağlama büyüsü işlemine nazaran daha kolaydır. Öncelikle hanımefendinin kullandığı tarak üzerinde gerçekten bir tılsım olduğunun tespiti ile başlanmalıdır. Bunun anlaşılması için de tabi ki önce böyle bir durumdan şüphe etmek gerekir. Bunu da genel olarak kişinin kendisi yapamayacağı için yakınından birinin belirtmesi gerekir ki zaten en çok bu durum görülür. Anlaşıldıktan sonra bir muska yazılır. Bu muska ile birlikte bu tarağın denize atılması gerekebilir. İşlemin yapılma kuvvetine göre bazen gömülmesi de gerekebilir. Aslında büyülerin bu şekilde imha edilmesi kontrolsüz ellerde pek önerilmez ama bilinçli bir kişi tarafından büyü bozmak adına bu tip uygulamalar da görülebilmektedir.

Tarak ile Yapılan Bağlama Büyüsü

Tarak büyüsü bozmak adına yapılacak olan bir dizi çalışmayı detaylı olarak öğrenmek gerekir. Bazı kaynaklarda yalnızca tarağın yakılması ya da yok edilmesi yönünde bilgiler olduğu söylenmekte. Ancak bu şekilde tılsımın manevi etkisinden kurtulmak mümkün olmaz. Bu sadece materyal olarak tarağı yok eder ama ona bağlı olarak kişinin tüm iradesi ve ruhu üzerine yapılmış çalışma aynen devam edecek olup karşıt çalışma yapılmadıkça kaybolmayacaktır.

  • Tarak büyüsü işlemi zayıf bünyeli kişilerde birtakım fiziksel rahatsızlıklara da yol açabilir. İşlem değişim sürecinde kişinin olası tüm enerjisini emeceği için dikkatli olunmalıdır. Bir anda psikolojik olarak çöküş yaşatabilir. Her türlü şeytani büyü işlemi arkasında fiziksel olarak derin bir yıkım yaratabildiği için dinimizce de yasaklanmıştır. Bir kişi ile ilişki arzu ediyorsanız bu dua ederek yapmak gerekir. Zaten kısmette varsa olur bakış açısıyla yaşamayıp, çeşitli ihtiraslara ve hırslara kapılmak insanlar üzerinde kötü etkiler yaratabilmektedir.

Saç büyüsü denince farklı olarak ne gibi etkilerin söz konusu edilebileceğini BURAYA TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz. Sitemizde yüzlerce makale üzerinde merak ettiğiniz tüm çalışmaların detaylı bilgilerini bulabilirsiniz. Turan hocamıza da günün her saati sormak istediğiniz sorular için Whatsapp üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir