Tabak Büyüsü

Tabak Büyüsü

Tabak büyüsü özel tabakların içine yazılı ayetlerin üzerine konan yiyeceklerin aşık edilmek istenen kişiye yedirilmesi suretiyle uygulanan bir aşk büyüsü tılsımıdır. Bu uygulamaya aşk büyüsü celbi adı da verilebilir. Tabak büyüsü etkisi nazarından çok sık uygulanan bir işlemdir. Bu yüzden aşk büyüleri içinde kendisine her zaman ön sıralarda yer bulmuştur. En büyük özelliği olarak platonik bile olsa birine karşı aşk duygusu bekleyen kişinin hislerine karşılık bulabilmesini de sağlamaktadır. Bu gerçekten çok farklı özellikler gerektiren bir işlemdir. Ancak kifayetli bir şekilde uygulandığında kuvvetli sonuçları bizlere verecektir. Tabak büyüsü nasıl yapılır ve tabak büyüsü etkisi kaç gün sürer şimdi bu konularla ilgili sizlere bilgiler aktaralım…

Tabak büyüsü hakkında bilgiler sayfamızdadır.

Tabak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle işlem tek günlerde planlanır. Kırmızı büyü grubu olan işlemlerin pazartesi, çarşamba ya da cuma gibi tek günlerde başlatıldığını daha önceki yazılarımızı def’aten sizlerle paylaşmıştık. Bilinen en etkili kırmızı büyü işlemi olarak kıymet gören bu büyü diğer aşk büyülerinden de bağlama büyüsü işlemlerinden de sıyrılmaktadır. Tabak büyüsü yapılırken kişinin hangi yaşta ve hangi konumda olduğu gibi özel bilgileri alınır. Seçilen özel tabakların içinde yedirilmesi gereken yiyecekler eşliğinde ayetlerin yazılması yine bu sürekli tek günler içinde hazırlanır. İşlem takribi olarak 13 gün sürecektir. Bazen bu işlem için zaman birkaç günlük değişkenlikler gösterebilir. Ancak tabak büyüsü yapılırken kadim büyü kitaplarından kırmızı büyü grubu ayetler seçilir. Bu ayetlerin Tevrat’tan seçildiğini ve İbrani diline hakim kimselerce yazılabildiğini sizlere aktarabiliriz. En zorlu bölümü yazma bölümüdür. Çünkü bu sırada yiyeceklere de sirayet etmesi gereken tılsımın tüm birikimi medyumun omuzlarında olacaktır ve ayrıca eğer medyum hoca kendi cinlerinden yardım alacaksa yine bu zaman zarfında onların da iknası gibi detaylı bir sürece girecektir.

Bu tılsım yazılırken uzun saatler uykusuz kalınabilir ve medyum için çok zorlu bir periyot yaşanabilir. Bu yüzden etki görmek için hem çok çalışmak hem de sabırlı olmak birinci kuraldır. Tabak büyüsü yapılırken en az 3 kez ardarda günlerde yedirilecek olan besinler seçilir. Bunlar kişinin hayır diyemeyeceği türden seçenekler olur. Genellikle tatlı ya da atıştırmalık tuzlu ürünler tercih edilir. Üzerlerine yapılan okumaların etkisi ile bu yiyecekler artık o kişinin boğazından geçtiği ilk günden başlayan etki ile birlikte işlemin son gününe kadar kesin olarak bir zerk eyleminde bulunacaktır. Kişi artık yedirip içirdiği insan üzerinde gün be gün daha da değer kazanacak ve aşk tılsımı tesiri gün yüzüne çıkacaktır. Bahse konu günlerin sonu geldiğinde ise kişi karşı konulamaz bir aşk duygusu etkisi altında kalır ve çok çarpıcı ve hayrete düşürücü sonuçlar ortaya çıkar. Bu büyü birçok insanı bugüne kadar mutluluğuna kavuşturmuş müthiş etkileri olan bir büyüdür.

Tabak büyüsü için özel tabaklar kullanılır…

Tabak Büyüsü Etkileri Başlayınca Ne Yapacağız?

En sık sorulan soruların başında geldiği için bu konu hakkında da siz değerli okuyuculara bilgi vermek istedik. Tabak büyüsünde 13. günün ardından etkiler görüldükçe medyum Turan hocanın belirttiği kurallar ve kaideler çerçevesinde davranışların içinde kalmak gerekir. Hiç kimse işlemin vuku bulacağı son güne kadar daha doğrusu tılsımın %100’lük etkisinin görüleceği ana kadar kafasına göre davranamaz. Zira bu işlem etkileri açısından insanları heyecanlandıran bir sonuca vardırır. Kişi bazen bu heyecanına yenik düşer ve etrafına konu ile ilgili bilgiler verebilir. Bu da son derece yanlış bir davranıştır. Etkiler başladığı andan itibaren de başlarken de kimseye bu konu hakkında bahsetmemeniz tılsımın bozulmaması için birinci koşuldur. Bu ve buna benzer hataların yapılmaması ve tabak büyüsünde en etkili aşk büyüsü sonuçlarını almak için birlikte çalıştığınız medyumun kurallarına birebir olarak riayet etmeniz çok önemlidir.

Süreç boyunca yapılacak olan tüm yönlendirmeler zaten sizlere bilgi olarak aktarılacaktır. İşlemin her gününde o güne dair ritüellerin nasıl gelişeceğine dair birçok detay sizlere verilecek ve asla yalnız bırakılmayacağınız bir süreç yaşanacaktır. Tabak büyüsü yapılırken kullanılan tabak asla büyü yapılan kişiyi görmez. Yani yapılan büyüden sonra sizler sadece o tabak üzerinde bulunan yiyecekleri alacaksınız. 13 gün boyunca bu yiyecekler yapılacak olan tılsımın etkileri kuluçka ve zerk süresi sonlandığına artık o kişiye ivedi olarak yedirilmesi gerekir. Bunların zamanlarını ve günlerini işlemi yöneten medyum kişi zaten size peyderpey aktaracaktır.

Bu işlem biraz kolay gibi algılansa da bu süreçte medyumun üzerindeki yükler epey ağır olacak ve yoğun olduğu dönemlere denk gelirse tutma ihtimali riske girecektir. Bu yüzden medyumlarında öncelikle bu yaklaşık iki haftalık periyodu sizler için ayırmış olması ve kafasını sadece bu bağlama işlemine vermesi gerekir. Aşık etme büyüleri ayrı bir ilgi ve alaka bekleyen işlemler olup son derece hassas ayarları olan çalışmalar içerir. Ayrıca kullanılacak olan malzemeler bakımından iyi bir hazırlık süreci yaşanmış olması yine sizlerin iyi sonuç alması adına lehinize bir durum yaratacaktır.

Tabak-büyüsünde-etkiler-13-gun-icinde-gorulur

“Tabak Büyüsünde Burç Uyumu Çok Önemlidir!” Tabak büyüsü yaparken birçok bakımdan faydalanılır. Bu bakımları yapan medyum hoca en çokta tüm aşk büyülerinde olduğu gibi burç uyumuna önem verecektir. Arada birçok uyum yakalamak gerekir ki tabak büyüsünde amaçlanan hisler karşı tarafa tam anlamıyla geçsin. Kimi hocalar bu işlemleri kendi cinlerini kullanıp daha kestirme yollarla yaparken (Ki bu uygulama tam anlamıyla büyü demektir) bazıları ise daha basit aşk tılsımlarıyla yani gizli ilimlerin bizlere verdiği bir takım enerji çalışmalarıyla yapmaktadır. Enerji birçok alim tarafından kabul görmüş bir gerçektir. Bilirsiniz kimi insanlar bakışlarıyla kaşıkları bükebilir ya da ateş yakabilirler. Bunların Havas ilminde oldukça geniş yer bulduklarını da bilmeniz gerekir. Zaten nazar olarak adlandırılan olgu da bir nevi enerjidir. Büyülerin ne kadar ki gerçek olduklarına inanıyoruz, enerjiye de inanmalı ve telepati, telekinezi gibi yollarla bir çok insanın zihin yönlendirmesi kolaylıkla yapılabilmekte olduğunu unutmamalıyız.

Bu işlemden bahsederken nice aşk büyüleri Turan hoca gibi zatlar tarafından enerji çalışmaları içinde değerlendirilir. Cinci hocaların bu konuda daha kesin büyüler yaptıkları doğrudur ancak bu büyülerin ters tepme o kişiyi raydan çıkarma ve hatta hasta edip ölüm döşeklerine düşürebilecek kadar şeytani etkilerinin olduğunu da unutmamak gerekir.

Tabak Büyüsü Sonuçları-Hedefleri

Konumuza dönüp ana başlığımızı toparlayacak olursak tabak büyüsünde ilgili ayetlerin safran ile yazıldıktan sonra gereken süreç beklenip işlem sonuç aşamasına geldiğinde artık dört gözle tılsımın harekete geçmesi izlenir. Bu süreçte de yine kişide inanılmaz değişimler ve gözle görülür bir aşka düşme hadisesi yaşanmaktadır. Tabak büyüsü sonuçlarında kişiler söylediğimiz gibi platonik olarak aşık oldukları kişilerle bile bir ilişki şansı bulabilmektedir.

Tılsım o denli güçlüdür ki en inanılmaz durumları bile tersine çevirebilir. Aşk büyüsü deyince bir çok eski aliminde aklına bu işlem gelir. Elbette uygulanan ve sayfamızda da sıklıkla yer verdiğimiz onlarca farklı aşk büyüsü sihri ve iksiri vardır. Her bir karışım kendi özel sırlarıyla yoğrulur ve açığa çıkar. Bu yüzden tabak büyüsü yapan medyum hocalarda bu işlemin kendi sırlarını bilir ve ona göre bir yol haritası izlerler. Bu konuda daha derin bilgiler almak ve durumunuzun bu işlem için ne kadar uygun olduğunu değerlendirmek adına dilediğiniz vakit Turan hocamız ile iletişim kurabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki sizler için en doğru seçeneği sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir