Su Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Su Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Su büyüsü denince enerjisi bakımından en çabuk tesir eden ve çok yaygın olarak kullanılan bir ritüel akla gelir. Su büyülerinde birkaç farklı metot olsa da genel ismi ile anılır. Çabuk etki etmesi için çeşitli düzenlemeler yapılabildiği gibi kesin sonuç konusunda da oldukça yüksek ihtimal sahibidir. Su bir çok çalışma içinde kendine yer bulur fakat aşk büyüsü söz konusu ise ve bir kişinin kalbine aşkı düşürmek hedef haline gelmişse kesinlikle bu işlemden yardım almayı düşünebilirsiniz.Aşk büyüleri esası altında onlarca işlem bulmak mümkündür. Fakat bu işlemlerin kişiye uygunluğu çok önem arz eder. Elbette bu işlemler herkes için uygun olmayabilir. Bu sebepten boşa kürek çekmemek adına önceden hocanıza işlemin sonucu hakkında genel tahminlerini sormalı ve bakımlarınızı acele etmeden detaylı olarak yaptırmalısınız.

Su büyüsünün kimler yapabilir diye düşünüyorsanız daha önceden bu konuda tecrübe kazanmış ve yaptığı işlemin yöntemlerini kendine göre tasarlamış olan her medyum yapabilir. Zira medyumların en büyük özelliği yanılma payı bırakarak bir işlemin ters giden yönlerini denemeler yapıldıkça ortadan kaldırmasıdır. Demek istediğim kadim kitaplarda uygulamalar oldukça karışık ve zor anlatılır. Bu nedenle de işlemler ilk denemelerde yanıltıcı ya da mutlu etmeyen sonuçlar verebilir. Bu elimineyi yapan kişiler sonuçları kesin ve iyi kılabilir. Aksi takdirde aynı şeyleri yaparak farklı sonuç bekler duruma düşenler de vardır. Bu kişiler genel olarak yaşlı ve ikna edilmesi zor hocalardır. Her seferinde yanılır ama yine de bağnaz inancına devam eder. Bu gibi insanlardan hayır gelmeyeceğiniz bilmelisiniz.

Bu işlemin hedefini koyduktan sonra bir takvim oluşturmak ve o hizada ilerlemek çok önemlidir. Plansız programsız ve tamamen kulaktan dolma hikayeler ile yapılacak olan su büyülerinde işlemin sonuçları istediğiniz gibi olmayacaktır. Bunu baştan görmek tabi ki yüzde yüz mümkün değildir ama gidişat bize bir fikir verecektir. Gözlem yapmanın yanı sıra tesirlerin başladığı açıkça görülmelidir. Su büyüsünün en büyük özelliği yüksek enerji frekanslarında bir uygulama olduğu için kişileri çok çabuk etki altına almasıdır. Bu nedenle son güne kadar hiç bir şeyin belirgin olmaması çok alışılmış bir durum değildir. Farkındalığı yüksek kimselerin iyi enerji yönetimi sonucu zaten bugüne kadar belirttiğimiz çok sayıda uygulama iyi sonuçlar vermiştir. Şimdi dilerseniz su büyüsü nasıl yapılıyor ve sonuçlarında ne gibi şeyler yaşanıyor bu konulara göz atalım. Ayrıca size maddeler halinde bu işlemin nasıl yapıldığına dair bilgiler de vermek isterim.

Su Büyüsü Nasıl Yapılır

  1. Birkaç farklı yöntemi kadim büyü kitaplarından bakıp size aktarmak istiyorum. Öncelikle bir kap suya ihtiyaç vardır. Bir tas su her uygulamada vardır. Bunu temel malzeme olarak düşünebilirsiniz. Yanına iki farklı uygulama ile bu işlem yapılabilir. Birincisi pusula yöntemi ikincisi ise mürekkep ile yapılan yöntemdir. Her ikisi de aynı sonuca götüren uygulamadır.
  2. Pusula yönteminde elimizdeki pusula suyun yanına konur ve bir dilek dilendikten sonra suyun içine 3 adet aşk duası okunarak su tılsımlanır. Bu dualar neticesinde medyumun enerji yoğunluğu suya geçecek ve sudaki yoğun titreşim hissedilecektir. Pusula burada bir sembol olmakta ve aşkın yönünü mecazi olarak tayin etmemizi sağlamaktadır. Garip bir durum gibi görülebilir ama etkileri denenmiş olduğu için sonuçtan emin kılmaktadır. Dualar okunurken olan yoğun ve dolu ortam sırasında medyum hocanın yanında iseniz korkuya kapılmamalı ve denileni yapmalısınız. Genel olarak gözünüz kapalı aynı duaları okumanız istenecektir. Farklı birtakım yardımlar gerekirse de soğukkanlı bir şekilde davranmalısınız.
  3. Bir diğer yöntem olarak safran mürekkepli çalışma ile aynı kaptaki suya pusula koymak yerine mürekkep damlatılır. Burada en önemli husus şudur ki su büyüsü yapacağınız kişinin isminde bulunan harf sayısı kadar safranı suyun içine damlatmanız gerekir. Bu damlaların her biri bir önceki anlatımda olduğu gibi suyu tılsımlayacak ve etkiyi başlatmak adına büyük bir adım olacaktır.
  4. Her iki işlem sonrası da bir muska hazırlanabilir. Bu biraz göreceli ve durumun kritiğine göre değişir. Bazen hiç gerek kalmaz. Ama genel olarak hazırlanan muskanın ardından 3 haftalık bir kuluçka süresinin geçmesi beklenir. Bu durum çok önemlidir. Karanlık bir odada saklanması ve tüm yönlendirme duaları ile işlemin tesir etme sürecine girilmesi gerekir.

Su Büyüsünü Bozmak Mümkün Mü?

  • Su büyüsü birini aşık etmek adına kullanıldıysa bozulmaz! İnternette bu işlemin bozulabildiğine dair yazılar okudum. Ama böyle bir şey söz konusu değildir. Bahse konu 3 hafta geçildikten sonra hiç bir eylem süreci tersine çevirmez. Bu nedenle böyle bir karar alıyorsanız çok iyi düşünmeli ve dönüşü olmayan bir yola gireceğinizin farkında olmanız gerekir.

Bu işlemin farklı dinamikleri de vardır. Örneğin toplum içinde bu eylemi bazı kimseler “kapıya su dökme büyüsü” olarak telaki ederler. Bu işlem sonuç anlamında aynı olsa da uygulanış bakımından bir hayli farklıdır. Bu işlemin detayları fazla olduğu için tek tek yazmak istemedim ancak basitçe anlatmak gerekirse; Hedeflenen kişinin fotoğrafı üzerine mavi renkte bir örtü örtülür. Bu örtü genelde çok koyu bir mavi olur ve renklerin havas ilmindeki yerine bakarsanız neden bu renkte olduğunu anlayabilirsiniz.

Suya yapılan ve yazının başında söylediğimiz basit ritüelin ardından bu kaptaki su örtünün üzerine dökülür. 9 kez söylenecek olan özel bir söz vardır. Bu söz söylenir ve akabinde örtü karanlık bir odaya serilir. Örtü kuruyana kadar işlemin gerçekleşmesi beklenir. Bu süreç de karanlık ve soğuk bir odada 1 haftayı bulabilir. Ancak okumaların şeytani içerikler taşıması süreyi kısaltsa da medyum hocalar genel olarak işleminde başta belirttiğimiz rahmani seçenekler üzerinden gitmektedir. Tabi istisnaların kaideyi bozmayacağını da belirtmek gerekir. Bazı hocaların zamanı kısaltmak için cinlerden bile yardım aldığı bilinmektedir. (9 kez söylenecek olan duayı buradan yazamayız çünkü işin en gizli ve açıkça verilmemesi gereken kısmı bu noktasıdır)

  • Genel olarak şöyle bir araştırma yapınca farklı isimlerde bu işlemi uygulayan ve anlatımlarında çok benzerlikler olan eylemler bulabilirsiniz. Anadolu’nun farklı yerlerinde farklı isimler almış olan bu eylemi genel olarak su içirme büyüsü, su ile yapılan ayırma büyüsü, tuzlu su büyüsü ve suya atılan büyüler gibi tanımladıkları da bilinir. Ayrıca sarı su büyüsü olarak da anılan bir işlemdir.
  • Bu işlem hakkında detaylı bilgi almak için hocamıza ulaşabilir ve bir çok farklı merak ettiğiniz başlıkları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir bilgi platformuna her zaman bekler ve dilediğiniz zaman hocamızdan randevu alabileceğinizi belirtiriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir