Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma istekleri zaman zaman aile içinde de ilişki içinde de kendine yer bulabiliyor. İnsanların zaman içinde değişmeleri neticesinde erkek ya da kadın fark etmez, eşinden soğuyor ancak karşı tarafın bu bağı kopmuyor. Ayrılma istekleri ne olursa olsun gerçekleşmiyor. Sonrasında en tatsız süreçler yaşanıyor ve sonuç saplantılı durumlara dönüşebiliyor.

Özellikle erkekler ayrılmak istemedikleri eşlerine ya da sevgililerini her türlü zulmü hak görmeye başlıyor. Kadın son derece mağdur oluyor ve bir türlü yakasını kurtaramıyor. En nihayetinde toplumda çok sık görülen kadına şiddete kadar giden bir süreç yaşanıyor. Bu durumların her biri için yaşanmasına talihsizlik gözüyle bakılsa da gerçek durumlar olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki nasıl sorunsuz bir şekilde kurtulacağız. Ne yaparsak bu duruma en doğru yoldan son verir ve yakamızı kurtarırız, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Tüm bunlar aslında bakarsanız kader değil. Bir insanı kendinizden ayırmanın yolları mevcuttur. Bunları başka seçeneğiniz kalmadığı takdirde hayata geçirebilirsiniz. Turan hocaya bu taleplerle başvuran insan sayısı hiç de azımsanacak cinsten değildir. Çok etkili soğutma büyüleri kullanarak insanları istedikleri yalnızlığa taşımak mümkündür. Hatta öylesine etkili tılsımlardan söz edebiliriz ki birlikte olduğunuz insan sizin adınızı bile unutabilecek durumlara gelir. Bunlar şimdilik hayal gibi görünse de son derece gerçektir ve bilmukabele uygulanmaktadır. Yeter ki durumunuzun tam olarak ne olduğu konusunda yeterli bilgiye ve gerçek niyetlere sahip olun.

Turan hoca ile soğutma büyüleri
Tüm rahmani işlemlerde Turan hocayı dilediğiniz vakit arayabilirsiniz

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma işlemlerinin ritüelleri bağlama işlemlerinden farklıdır. Bunlar bir işlemi tersinden ele almak gibi düşünülebilir. Fakat işlemlerin detay ve incelikleri elbette yine sırlarla doludur. Öncelikle ayrılmak istediğiniz kişiden niçin bu kadar soğuduğunuzu düşünmelisiniz. Yani gerçekten kopmak mı yoksa başka biri için yarı yolda bırakmak mı? Ne yazık ki biz insan-oğulları pek çok koşulda şeytana uyar ve kendi kendimizi haklı çıkarırız. En gaddar hükümdarların bile yaptıkları eziyetlere hep kendilerine söyledikleri bir haklı neden vardır. Bu yüzden sizi seven birinin duygularıyla mı oynuyorsunuz yoksa gerçekten ayrılma vaktinin gelmesi için sebepler var mı bunlara çok iyi kafa yormanız gerekiyor. Bir hak yememek için bu ayrıntılar önemsiz gibi görünse de çok önemlidir.

Ayrılma fikri çok seven bir insan için oldukça yıkıcı ve trajik olacaktır. Birini kendinden soğutmak için yapılan işlemlerinde neticesinde kesin olarak ayrılık gelir. Hatta öyle bir ayrılık ki bu işlemin yapıldığı kişi bir daha ne isminize ne cisminize yaklaşması bile söz konusu olamaz. O yüzden öncesinde sıkı düşünmenizi tavsiye ettik. Pişman olup vazgeçmek mümkün olmayacaktır. Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra geri dönüş yoktur. Bu işlemin nasıl yapılacağı konusunda ise birçok farklı yöntem olsa da en bilinen yöntem soğutma dualarının bir araya getirilerek yazıldığı vefklerdir. Bu vefkler takribi olarak 15 günü içeren zaman zarfları içinde yazılır. Tam anlamıyla kişisel hazırlanır ve herkesin durumu farklı olacağı için özel bir çalışmadır. Bu vefkler yazıldıktan sonra kişinin küçük bir fotoğrafı üzerine konur. Sonrasında en etkili soğutma dualarından oluşan bir yazı ile perçinlenir. İşlemin son günlerine doğru yönlendirmeler yapılacak olup en etkili ayrılma süreci başlayacaktır. Bu süreçte yaşanacaklar ise şöyle gözlemlenir.

sogutma-buyulerinde-detaylar-Medyum-Turan
sogutma-buyulerinde-detaylar-Medyum-Turan

Soğutma Büyülerinde Belirtiler Nasıl Olur?

 • Soğutma büyüsü yapılan kişi sizden sebepsiz bir şekilde uzaklaşır.
 • Bugüne kadar nice zorluklar çıkaran kişi sanki o değişmişçesine sizi görmek dahi istemez.
 • Bazen siz ona ulaşmak isteseniz bile sizi tanımadığını iddia edebilir ve görüşmek istemez.
 • Bir anda başka şehre ya da başka ülkeye taşınma kararı alabilir.
 • Hiç beklemediğiniz bir anda ortak olan tüm mal mülkten hiç bir hak istemediğini söyler.
 • Ayrıldıktan sonra bir daha asla aramamanızı ister ve sizi görmek istemediğini söyler.
 • Hatta bazen hakaretler edip kaçabilir, bu sizi domuz gibi görüyorum demesine kadar ileri gidebilir.
 • Ortak olan tüm değerlerden sizin lehinize olarak vazgeçecektir. Bu bazen çocuklar olabilir bazen ise ev ya da araba gibi mal varlıkları olabilir.
 • Ayrılıktan sonra sizi tüm hayatı boyunca yok sayacak olup, çok iyi karar vermek durumunda olduğunuzu en net gösteren ifadeler yaşatacaktır. Bu yüzden çok sakin kalıp iyi karar vermek işlemin size düşen kısmıdır.

Soğutma Büyüsü Sonuçları

Soğutma büyülerinde bazen de farklı istekler cereyan etmektedir. Bunların bu güne kadar ki tecrübelerimize nazaran en dikkat çekip göze batanı eşini aldatıp başka birine gitmek için bu işlemi yaptırmak isteyenlerdir. Bu ne yazık ki medyum Turan hoca gibi ilmin üstatlarını kandırmak üzerine kurulursa işlem sırasında ortaya çıkar. Unutmayınız ki gizli güçlere hükmedebilen herkes bunu kolayca sorgulayabilir. Bu yüzden kötü niyetleri ile yola çıkmak sizlerin de bizlerinde ruhani durumuna zarar verecektir. Bu yüzden de kesin olarak doğruları konuşmak gerekir. Bu işlem kimseyi mağdur edip ortada bırakmak üzerine kurulamaz. Daha net açıklamak gerekirse;

“ Birini kendinizden soğutmak için öncelikle haklı neden olmalıdır. Bunların başında bir kadın ne yaparsa yapsın eşinin zulmünden kurtulamıyor olabilir. İçkiye kumara düşmüş bir kocayı kim ister ki! Bir şekilde aile baskısı ya da ekonomik zorluklardan dolayı evine bakmayan bir insandan kopmak isteyen kadın çareyi ne yaparsa yapsın bulamamış olabilir. Bu tarz durumlarda bu işlem imdadına yetişebilir. Hatta bir çok insan için Turan hoca bu işlemleri ücretsiz olarak sırf kurtarmak amaçlı yapmıştır. Erkek için de durum farklı değildir. Evini, yuvasını boşlamış bir kadın… Gözü dışarıdan içeri girmeyen ve sürekli kocasına şüphe veren bir insan… Böyle bir kadından da zorbalıkla ayrılmak istemeyen akıllı bir erkek olabilir. Bu gibi koşullarda etkili soğutma büyüleri en çabuk yardımcı olabilecek seçeneklerdir. “

Soğutma büyüsü en geniş bilgiler
Sogutma-buyusu-nasil-yapilir-Turan-hoca-Anlatiyor-dikkatle-okuyun

Turan hoca uzun yıllardan beri buna benzer durumlarda işlem talep eden insanlara yardımcı olmuştur. Ancak dürüst ve ahlaklı olmaları koşulunu da her zaman birinci sırada belirtmiştir. Bu yüzden böyle bir ayrılık düşünüyorsanız öncesinde gerçekten de çok ciddi olarak düşünmenizde fayda var. Bu biten ilişkinin tüm sosyo-ekonomik durumunuza ve aile büyüklerinizle olan ilişkilerinize nasıl yansıyacağını iyi düşünmelisiniz. Bir de tabi ki sonrasında nasıl yaşayacağınızı bir daha geri dönüşü olmayan bir yola sapmak üzere olduğunuzu da aklınızdan çıkarmamakta fayda vardır.

Soğutma Büyüsünde Ayrıntılar

Hüddam Garaminar aracılığı ile bu büyüyü tasarlayan hocalar bulabilirsiniz. Ancak bu Hüddam ile iş yapmak çok tehlikelidir. Bu yüzden Turan hoca soğutma büyüsü işlemlerinde Hüddam kullanmayı doğru bulmamaktadır. Bunun yerinde Müslüman cinlerle iletişim kurmaktadır. Beşinci boyutu kullanarak ilgili kişinin tüm ruhani bedenine yani astral bedenine yön verecektir. İşlemin zaten gizli teması bu yöndedir. Sizleri Hüddam kullanıyoruz diye oyalan insanlardan uzak durun. Bu işlemler çok ama çok tehlikelidir. Basit gibi anlatımlarla gözünüzde küçültmelerine izin vermeyin. Aklınızdan çıkarmayın ki oldukça karanlık ve zorlu durumları yaşatabilecek güçte varlıklardır. Hele ki bunu bir de tek başınıza yapabileceğiniz anlatan yazılardan itina ile uzaklaşın. Gerçekten soğutma büyüsü düşünüyorsanız bir uzman medyumdan destek alın bu şarttır.

Soğutma büyüsü bazen de insanları sadece ilişkileri ilgili değil bir takım kötü alışkanlıklardan soğutmak için de kullanılır. Bunları da sizlere maddeler halinde anlatabiliriz.

 • Birini eşinden soğutma büyüsü
 • Bir insanı ailesinden soğutma büyüsü
 • Bir insanı evden soğutma büyüsü
 • İçki ve kumardan soğutma işlemleri
 • Cinsellikten soğutma büyüleri
 • Erkeklerden ya da kadınlardan soğutma ritüelleri

Bu saydıklarımızdan farklı olarak da uygulandığını söyleyebiliriz ancak en çok talep edilen durumların başında bu saydıklarımız gelmektedir. Elbette hepsi için bir bu kadar daha makale yazabiliriz. Her biri farklı ve belli başlı çalışmalardır. Talebinize göre detaylarını Turan hocamızdan alabilirsiniz.

Buraya Dikkat!!!

En etkili soğutma işlemleri tabi ki soğutma dualarıyla yapılır. Ancak bu soğutma duaları internette üçüncü sınıf web sitelerinde sizlere verilen hangi dilde yazıldığı belli olmayan saçma sapan sözlerle gerçekleşmez. Bu yüzden sağdan soldan okuduğunuz yazılarla sakın ola ki bir işleme kalkışmayın. Rahmani ilmin gizliliğine gölge düşürecek hamlelerden kaçının. Bir çok kendini bilmez zat sağdan soldan kopyaladığı içerikleri paylaşıp insanları mağdur etmektedir. Sizler aklınızı kullanın ve hiç bir zaman belirli bir sürece yayılmış, profesyonel olarak ele alınmamış bir işlemin kabul görmeyeceğini unutmayın. Naçizane tavsiyelerimiz bu yönde olacaktır efendim. Hayırlı günleriniz olsun inşallah.

“Soğutma Büyüsü” için 14 yorum

  1. Genel olarak uzakta yapılıyor soğutma işlemleri… Havas ilminde bir çok işlem uzaktan mümkündür bazı istisnai durumlar hariçtir. Selametle…

 1. Sevdiğimle aramıza yabancı bayan girip duruyor ondan soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum. Kaç günde işlem olur ve etki göstermeye başlar acaba?

 2. Sevgilim olan kişiden ayrıldım artık onu sevmediğim için ama beni tehdit ettiği için ona geri dönmek zorunda kaldım ailem durumu biliyor artık ve beni istemeye gelecekler ama ben onu sevmiyorum kendimden soğutmak ıstiyorum.

  1. Biraz karışık bir durum gibi görünüyor. Ne demek tehdit… Bu işler böyle olmaz kızım, git ilgili mercilere bildir durumunu. Hangi çağdayız kimse kimseye zor bir şey yapamaz…

 3. Esimin bendn sogumasn istyrm baska bir sevdgm onun bana ilgi duymasn istyrm cbku esimin ailesinden cok cektm bu da aule ici sogumama sebep oldu ne yapmam gerekyo

 4. HOCAM 5 YILDIR EVLİYİZ. AMA SON 2 AYDIR EŞİME KARŞI BUZ GİBİYİM. ONA KARŞI HİÇ BİRŞEY HİSSETMEDİĞİMİ DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM. EŞİMLE ÇOK SEVEREK EVLENDİK VE 2 AY ÖNCESİNE KADAR BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİLDİ. BANA KARŞI BİŞEY YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ? UZAKTAN BİŞEYLERE BAKABİLİYOR MUSUNUZ ?

 5. 7.5 yıllık ilişkim var sevgilimi elimden almak isteyen kişiden sogutmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir