Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü Hakkında En Özel Bilgiler

Soğan büyüsü denince akla gelen ilk şey sevdiğin insana karşı gönül bağı oluşturmanın amaç edinilmesi ve çok eski bir çalışma olduğudur. Bugüne kadar sayısız insana aşk büyüsü konusunda yardımcı olmuş bir uygulama olmakla birlikte kişilerin kendi başlarına da deneyebilecekleri bir işlem olarak öne çıkmaktadır. Tabi ki bizler koşullar ne olursa olsun insanların tek başlarına hiç bir havas işlemine başlamalarını önermiyoruz. Bir çok durumda olduğu gibi soğan büyüsü uygulaması sırasında da yine riskler ve tehlikeler bulunmaktadır.

Soğan büyüsü nasıl yapılır ve soğan büyüsünün sonuçları nelerdir diye birçok soru aldığımız son zamanlarda bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle gerçekten neredeyse bin yıldır uygulanan bir eylem olduğunu ve sevginin kişinin kalbine çok kuvvetli bir şekilde zerk edilebildiği bilgisini sizlerle paylaşmakta fayda görüyoruz.

Soğan büyüsü yapıldığı anda bahse konu kuluçka süresi dolana kadar etkiler birbiri ardına görülür. Bu zaman zarfında kişi gerçek niyetleri hisseder ve uygulanması şart olan ritüelleri hakkıyla yapabilirse sevdiği insana birkaç kafta içinde kavuşabilir.

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aslında işlemin yapılması basit gibi görünebilir. Bu işlemde en büyük tema işlemlerin saat ve dakikalarına riayet etmektir. Büyük bir soğan alınır ve kökü çıkarılır. Bu kök üzerine aşık edilecek kişinin ismi birkaç dua eşliğinde sarılır. Daha sonra soğan büyüsü için özel olarak doldurulmuş ve ıslak kumdan oluşan saksının içinde gömülür. 7 gece boyunca hocanın size vereceği dualar her gün aynı saatte saksıya doğru okunacaktır. Bu süreç oldukça önemli olduğu için bir günlük aksama bile işleme sonuç almayı imkansız hale getirebilir.

Soğan büyüsü yapılırken kullanılan saksının içinde varsa o kişinin bi adet fotoğrafı gömülür. Eğer ki oturduğu yere yani evine yakın durumdaysanız saksının o istikamete doğru çevrilmesi de söylenir. Ancak bu yapılamıyorsa farklı alternatiflerde mevcuttur.

Bir başka uygulamasını da bazı hocaların iğneleri soğana batırmak suretiyle uyguladığını söyleyebiliriz. Bu kez büyük bir soğan alınır ve işlem bir cuma gecesi başlamak zorundadır. Bu teknik ile hitap olunan hüddamların özel gecede buluşması sağlanacaktır. Bu yüzden 7 tane iğne eşliğinde işlem başlar. Süre olarak aşağı yukarı aynı zaman zarfına tabi olunacaktır fakat uygulama yönünden biraz daha niyet odaklı bir işlem oluşmalıdır. Bunun için de sarf edilecek dogma cümleler vardır. Bu cümlelerin tam telafuzu ve eksiksiz tekrarı gerekir. Kadim kitaplardan seçilecek olan özel niyet cümlelerini de hocanızdan istemeniz gerekir.

  • Soğan büyüsü yaparken bilinen bir büyük risk büyünün yön sapmasıdır. Bu işlemin sapması demek kişilerin kendi özel durumlarını bozması anlamına gelir. Sapmanın engellenmesi için çok dikkatli ve dakik olunmalıdır. Aksi takdirde soğan büyüsü yapılış bakımından her ne kadar kolay görünse de işlem sonucu almak konusunda son derece titiz bir işlemdir. Bir de çok önemli olan ayrıntı şudur ki soğan büyüsü yaparken tüm işlem saatleri gece olarak seçilmelidir. Bunun da özel bir nedeni vardır. Arzu edildiği takdirde özel olarak açıklanacaktır.

Bu işlemin bozulması adına da yine yapılması gereken eylemler kişiseldir. Herkese göre farklı bir soğan büyüsü bozma ritüeli hazırlanır. Genel olarak büyü bozma dualarının tekniklerinden ve bilinen standart yöntemlerden fayda sağlanır. Ancak ne kadar uzman bir hoca ile birlikte hareket ettiğinizde çokça önem taşır. Bu nedenle tercihlerinizi filhakika iyi yapmak durumundasınızdır.

“Soğan Büyüsü” için 1 yorum

  1. Hocam soğan büyüsü konusunda ne kadar bilgi vermişsiniz. Ben çalıştığım medyum hocaya soğan büyüsünü sorduğumda ben o konuyu bilmiyorum demişti. Sağ olun var olun iyi ki sizi tanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir