Sirkeyle Büyü Nasıl Bozulur

Sirkeyle Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozmak çoğu zaman büyü yapmaktan daha meşakkatli bir işlemdir. Ayrı bir meziyet gerektirdiği için pek çok hoca bu yükün altına girmek istemez. Bilinen sıradan yöntemler aracılığı ile büyü bozmaya çalışan medyum sayısı da az değildir ancak hakikatli bir büyü bozma işlemi çok büyük özen ve ayrı bir bilgi birikimi ister. Büyülerin bozumu konusu oldukça derin bir konudur. Ayrıca kendi içinde çeşitli bölümlere ayrılan bir durumdur. Ak büyüleri bozmak, kara büyüleri bozmak, rahmani işlemleri durdurmak, şeytani işlemlere engel olabilmek gibi pek çok farklı alanda değerlendirilmesi gerekir. Her biri için ayrı ayrı detaylar vermek gerekse de büyü bozmak konusu ve sirkeyle büyü nasıl bozulur hususlarında meraklarınızı giderebilecek cinsten bir yazı dizisini sizler için hazırladık.

Bir insanın kötü etkilere maruz kalması için illa ki üzerine bir büyü yapılmasına gerek yoktur. Bu etkiler bazen göz nazarı, hakkında yapılan bir dedikodu, muskalar yardımıyla oluşturulan tılsımlar veya buna benzer farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Bunların tümüne karşı aslında hiç bir durum gerçekleşmeden önce bir koruma yaptırmanızda fayda vardır. Eğer bu yazımızı okuyor ancak herhangi bir şüpheli durumunuzun bulunmadığından eminseniz mutlaka en kısa zamanda bu şeytani müdahalelerden korunmak amacıyla bir şekilde koruma cevşeni yazdırmalısınız.

sirkeyle-buyu-bozmak-Turan-hoca-bilgilendiriyor
sirkeyle-buyu-bozmak-Turan-hoca-bilgilendiriyor

Bu koruma her insan için geçerlidir. Ruhumuza bir zırh oluşturmak gibi düşünebilirsiniz. Spritüel ilim uzmanları yüzyıllardır medyumların söylediği gibi “Kendinizi mor ışık altında tutun” diyor. Bu enerji boyutunda koruma rengidir. Mor ışık her zaman şifalanmak anlamına gelir. Korumak için de zihnimizi bu yönde zorlamak gerekmektedir.

Zira günümüzde iyi insan ve kötü insanı ayırmak oldukça zordur. Hiç beklemediğiniz insanlardan bile kötü hamleler görebilirsiniz. Bazen en yakınımızdan bile şüphe etmek gerektiği ne yazık ki bugüne kadar ki tüm deneyimlerimizde ziyadesiyle ortaya çıkmıştır. Eşimize, dostumuza, çoluk çoğumuza en yakınlarımıza kasvetli yaklaşıp tüm huzurumuzu bozmaya yönelik kötülükler hep vardır ve var olacaktır. Bizlere düşen kendimizi korumaktır.

Peki yapılan bir büyü olduğunu düşünüyorsak bu etkileri fark ettiysek ne yapacağız, bu konuda nasıl yardım alacağız, kendi başımıza sirke ve tuz gibi materyaller kullanarak büyü bozmak mümkün müdür… Bu ve buna benzer tüm merak edilen detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sirkeyle Büyü Bozmak

Evet, bilindiği gibi sirke ile büyü bozmak toplumda en çok rağbet gören çalışmadır. Fakat tek başına bir anlamı yoktur. Öncelikle bir büyüye maruz kaldığınızdan emin olmak için bir bakım yaptırmanız gerekir. Bakımdan sonra durumuzun tam olarak ne tür bir etki altında olduğu görülecektir. Gerçekten kötü bir etki varsa çözüm yolları düşünülecek olup büyü bozma işleminin hangi koşullarda gerçekleşebileceğine dair bir harita çıkarılacaktır. Bu yol haritasına riayet edilecek ve uygulamaların hazırlık aşamasına geçilecektir.

Ayrıca büyü bozmak için sirkeden yardım almak uygulamaların sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. Bunun gibi onlarca farklı ritüel gerektiğini de unutmamak lazım. Ancak ne yazık ki insanlar bu durumu çok basite indirgemiş durumdalar.

Buyulerin-bozulmasi-calismalari-Turan-Hoca-Aktarmaktadir

Uygulanışı :

Genel anlamda elma ya da üzüm sirkesinin bir kova suya karıştırılması suretiyle oluşturulur. Sonrasında bir duş alınır ve bu kovadaki su en son kullanılır. Yani sirkeli suyu temiz bir vücuda kullanmak zorundasınız. Kovanın yarısına kadar olan miktarı tüm vücudumuza temas edecek şekilde sürmemiz gerekir. Geriye kalan yarısını ise gusül abdesti için kullanmak suretiyle genel bir koruma oluşturmuş oluruz. Bazen de kaya tuzu bahsettiğimiz karışımın içine konabilir. Bu da korumanın etkisini arttırmaktadır.

Farklı bir uygulamada ise sirkeli su ile yıkamadan önce ağzımızda 5 dakika kadar tuz bekletmek gerekebilir. Bazı medyumların bu yolu kullandıkları bilinir. Ancak bu sizin durumunuzla alakaladır. Bazen gerekli bazen gereksizdir. Ancak böyle bir durum vardır. Bilgi olarak edinmenizde fayda var.

Bazen elma sirkesinin uygun düşmediğine dair bilgiler bulabilirsiniz. Ancak üzüm ya da elma olması fark etmez. Önemli olan bahse konu uygulamanın yanlışsız yapılmasıdır. Sirkenin seçimi size kalmıştır. Yalnızca miktarı önemlidir. Suyun en az 10/1’ini oluşturacak miktarda olması gerekir. Daha fazlası da olur ancak daha azı olamaz…

Bu durum bizleri genel olarak basit kötü enerjilerden koruyacaktır. Ancak büyük bir büyü etkisi var ise tek başına bahsettiğimiz detaylar çok fazla varlık gösteremeyecektir. Eğer böyle bir durum söz konusu ise profesyonel bir medyum hocadan yardım almak şart olacaktır. Turan hoca bugüne kadar çok sayıda büyü bozma işlemini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Toplumumuzda bazı insanlarımız her türlü etkiden özellikle aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü gibi kuvvetli büyülerden bile sirke ile banyo yapmak suretiyle kurtulabileceklerini düşünüyor ve bunu kendi başlarında evlerinde uyguluyorlar. Birkaç dua eşliğinde yapılan bu banyonun sizi büyük bir tılsımın etkisinden kurtarmaya gücü yetmez. Öncelikle bu konuda mutabık olmalıyız. Bilgisizlik bu toplumun başındaki en büyük dert malesef… Bu yüzden bu kadar büyük hurafelere inanıp gerçekten büyü bozma konusunda yardım almadan bir şeyler yapmaya kalkmayın. Sirke büyü bozmak adına elbette kullanılan bir malzeme ancak kendi başına suya karıştırılarak yıkanılması maksimum o gün için biraz rahatlama sağlayabilir. Uzun vadede tüm etkiler yeniden canlanacak ve maruz kalınan etki kalıcı olarak yok olmayacaktır!. Bu yüzden yanlış bilgilere kulak asmamanızı önemli rica ederiz.

Turan-hoca-buyuler-nasil-bozulur
Turan-hoca-buyuler-nasil-bozulur

Tuz ile Büyü Bozmak (Kaya Tuzu)

Kaya tuzu bazen sirkeli suya karıştırılarak bazen ise sadece suya karıştırılarak kullanılabilir. Tuz, dezenfekte amaçlı kullanılan en bilinen malzemedir. Sirke de aynı amaçla kullanılır. “Sirke bildiğiniz üzere evimizde yaptığımız turşularda kullanılır. Sirke bu turşularda koruyucu bir etki içerir. Besinleri uzunca zamanlar boyunca çeşitli bakterilerden korur. Bu şekilde besin maddesinin ömrünü uzatır. Onları zararlı etkilerden korur. Bozulmasını engeller.”

Bu bir örnek teşkil etmesi açısından sizlerle paylaştığımız bir bilgidir. İnsanların da ruhu bu şekilde zararlı etkiler kurtulabilmektedir. Tuz bu duruma en büyük yardımcıdır. Kaya tuzu kullanımı büyü bozma işlemlerinde çokça karşılaşılan bir uygulamadır. Ancak durumun bizlere getirisinde göre çok sayıda farklı uygulamalara da gebe olabileceğimizi belirtmekte fayda vardır.

Tuz ile banyodan sonra 3 Nas ve 3 Felak suresi müteakip 3 gün boyunca yatsı ezanından sonra okunmalıdır. Daha ağır durumlarda dualar değişebilir. Ancak bu söylediğimiz dualar bizleri büyülerden koruyan dualardır. Allah’a korunmak için yalvarmak ve yardım istemek işlemin temelini oluştur. Bir uzman hoca aracılığıyla daha kuvvetli etkiler yaratabilecek işlemler ile bu duanızı desteklerseniz büyü bozma daha kolay gerçekleşir. Hatta büyü yapılırken ya da yapılmadan önce bu hamleler tasarlanır ise sizlere en ufak bir tılsımın erişebilmesi söz konusu olamaz. Bu konu hakkında çok sayıda rivayet vardır. Ancak detaylar için Turan hocadan yüz yüze bilgi alınması daha doğru olacaktır.

Büyü bozmak için Turan hoca genel olarak sizlerin uygulayacağı bu ritüellerden başka muska yazarak ve cevşen hazırlayarak sizlere destek olmaktadır. Genel olarak büyü bozma duaları konusunda uzman olduğu için yardımları büyük olmaktadır. Kendisi zaman zaman ihtiyaç halindeki insanları ziyaret edebilmektedir. Bazen de kendi yerinde randevu vermek suretiyle bu işlemleri yapabilmektedir.

Şekere Dua Okuyarak Büyü Bozmak

Bu işlemde çok fazla rağbet gören bir ritüeldir. Şekere okunacak nazar dualarıyla basit korumalar oluşturmak mümkündür. Bu şekeri şüphe ettiğiniz kişiye yedirmek suretiyle bir zırh oluşturulabilir. Eğer ki kendiniz için bir şüpheniz var ise o zaman şekeri siz okuyamazsınız. Bu durumda şeker okuması için biri ile konuşmak ve yardım almak zorundasınız. Bu şekerin adeti de çok önemlidir. Genellikle şekeri 41 günlük yetecek şekilde 41 adet olarak ayarlamak doğru olur. Bu durumda 41 günlük bir koruma oluşturulmuş olur. Eğer ki maruz kalınan etki çok kuvvetli değilse şekere dua okuyup geçirilecek bu süreden sonra tüm etkiden kurtulmak mümkün olur. Fakat daha büyük bir durum yani bir büyü söz konusu ise o zaman şeker kar etmeyecektir. Zaten 41 gün dayanabilecek bir takat de söz konusu olmayacaktır.

 • Kaya tuzu bulunamadığı yerlerde deniz suyunun da aynı işlem için kullanılabildiğini belirtmek isteriz. Bu konuda çok soru gelmişti. Deniz suyu da aynı temizleyici etkilere sahiptir. Hatta denize yakın yaşayan ve denize girme şansı olan insanların bu suyu evlerine getirmelerine gerek yoktur. Çok çok daha büyük olumlu etkiler denize girmek suretiyle elde edilebilir. Fakat kimsenin olmadığı saatler tercih edilmeli ve okunması gereken dualara riayet edilmelidir. Ayrıca niyetlerimizi temiz tutmak da yine çok büyük önem arz etmektedir.
 • Sirkenin nazara iyi geldiği, negatif enerjileri temizlediği, aydınlık bir yüz oluşturduğu ve uykularımızı düzenleyip oldukça rahat ettirdiği bilinir. Sirkenin kullanım alanı farklı işlemler içinde mevcuttur.
 • Sirkeli su ile evi silmek de yine evimizi kötü enerjilerden korumaktadır. Evimizi, iş yerimizi bazen de kendimize ait tarla ya da bahçemizi bu tür etkilerden korumak gerekebilir. Çünkü rızk bağlamak, kısmet kapatmak gibi çok sayıda etkiler gösteren kötü işlemler vardır. Umarız bunların hiç birine hiç kimse maruz kalmasın fakat ne yazık ki sık sık karşımıza çıkmaktadır. Çünkü şeytan kıyamet gününe kadar insanların içindeki yerini koruyacaktır.
 • Büyü bozmak için üzerklik tohumu yakmak da yine evimizde ve iş yerimizde en çok işe yarar uygulamalardandır. Sadece vücudumuzu değil evimizi ve yaşam alanlarımızı negatif etkilerden ve kötü ruhlardan arınmış olarak tutmamız gerekmektedir. Çok sayıda uygulamada yardım aldığımız gibi sirke ile büyü bozmak veya sirke büyü bozma işlemlerinde nasıl kullanılır şekildeki tüm sorularınıza cevaplar niteliğinde bu bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Merak ettikleriniz için yorum kısmında bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turan hocayı günün dilediğiniz saati özel olarak arayabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Kendisi uzun yıllardır büyü bozmak konusunda ilimlerini geliştirmekte ve ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmaktadır.

“Sirkeyle Büyü Nasıl Bozulur” için 24 yorum

 1. Hocam elma sirkesi daha etkili demiştiniz, yanlış hatırlamıyorum değil mi? Ben sizinle konuştuğumuz gibi bütün işlemleri her gün tekrarlıyorum haberiniz olsun…

 2. Hocam ben sirkeye büyü bozma duası okuyarak evimin çevresine dökerek evimin içerisinde ne kadar kötü niyetli şeyleri bozmak istiyorum bunun için nasıl bir dua okumam gerekiyor

  1. Bana özelden ulaşın lütfen, Bu duaları sıralı olarak sizinle paylaşayım. Hayırlı Günler

 3. selamun aleykum. Derdim çok büyük hocam. evim eşim çocuklarım… mahvolmak uzereyız. ev boguyor benı. sınır stres kırıp dökmek tüm kötü şeyler bırden bıre basladı hıc sıkıntım yoktu
  eşim benı cok severdi şimdi yuzume bakmıyor .

  ıkıncı evlılıgım 5 yıldr. son bır yıldır esımın eskı esıyle oturdugu evde oturuyorum ama benım ıcın zından zehır oldu… ne olur yardım edın . kımsem yok perişan olmak üzereyiz

 4. Hocam selamun aleyküm
  Sirkeyle eve girdiğim her an üstüme ağırlık çöküyo. Sirkenin evde olmasından rahatsız olan varlıklar olabilir mi? Bu varlıklar bana zarar verirler mi? Nasıl kurtulabilirim…

  1. Çok sık ve genel karşılaştığımız bir durum bu. Öncesinde alacağımız tedbirler olacak. Bana özel olarak ulaşın lütfen…

 5. Hocam iyi günler benim sizden ricam var ikinci iş yerim ve yine zarar ediyom üstümde bişeyi var anliyamiyom rizkimin eski günlere dönmesini istiyom zarar deil kar etmek istiyom artık teşekkür ederim

 6. Kocamla aram çok kötü yedi seneden beri büyüden kurtulamıyorum ne yaptıysam olmadı hiç mutlu değiliz büyüden kurtulmak için bize de yardım edin kocam kızımla bize geri dönsün

  1. İletişim sekmesine tıklayınız, oradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yurt dışında olduğum zamanlar Whatsapp aracılığıyla görüşme yapıyorum.

 7. Mereba turan bey Ben derdimi nasil Anlatim bilemedim acikcasi ilkdefa basima geliyor eminde deilim . Almanyada yasiyorum size yazarak weya telefonlasarak bi sonuca warirmiyim diye sorucaktim Hic iyi deilim umarim kisa zamanda cewap werirsiniz.

  1. Nerede olduğunuzun değil, nasıl olduğunuzun benim için önemi vardır. Beni özel olarak arayınız. Whatsapp yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Görüşme sağlayalım ne gerekiyorsa elimden geleni yapmaya gayret ederim. Sıkmayın canınızı…

 8. Turan hocam, Hayirli aksamlar sizin tavsiyelerinize cok ihtiyacim var hic iyi deyilim cocuklarim eski esim ve yeni esiyle ilgili . Bana buyu yapiliyomus dedi bi bayan Ve evimi sirkeyle yikadim ama faydasi olurmu aceba . Ben yurt disinda yasiyorum . Allah razi olsun

  1. Ne gibi bir durum ile karşı karşıya olduğumuzu bilmemiz gerekiyor. Ona göre size tavsiyeler verebilirim. Beni arayınız.

 9. Hocam merhaba. Evimizde ilk olarak perde de ve sunta dolapta yağ lekesi gibi leke ile karşılastık daha sonra koltugun altında bize ait olmayan bir tırnak makası buldum ara ara daha farklı şeyler de oldu ama en son bu sabah çekyatın içinde hiç bir kırığı çatlağı deliği olmayan içi bomboş yumurta buldum bunlar büyü müdür? Büyü olmasından şüpheleniyorum lütfen cevap verin eğer büyüyse nasil bozabilirim

 10. Hocam merhaba,
  Anne babamız 17 yıl önce ayrıldı evlilikleri sürecinde evin bazı yerlerinde yastık içlerinde vb. muska çıkıyordu. Annemiz 2. Evlilik yaptı bir dönem üvey baba ile yaşadık yine aynı şekilde muska bulduk. Üvey babamın anne babası ve çocukları bizi hiç istemediler. Kardeşim yıllardır psikolojik hasta tedavi görüyor ve herşeyi ile ben ilgileniyorum iş hayatı hiç olmadı. Benimde iş hayatım özel hayatım sağlığım bir türlü rast gitmiyor namaz kılıyor sürekli dua ediyorum muskalardan supheleniyorum bunaldim hocam ne yapmalıyım

  1. Annene kuvvetli bir muska yapılmış ve büyü unsurları vuku bulmuş ise ki durum onu gösteriyor: Kimseyle mutlu olması mümkün değil. Basireti bağlandıysa bu kan yoluyla size de sirayet edebilecek nitelikte bir işlem olabilir. Farazi konuşmak doğru olmaz, özel olarak bakım yapmak gerekiyor. Beni arayın durumunuz için ne yapabileceğimize bakmak isterim. Geçmiş olsun

 11. Hocam allahın selamı üzerinize olsun evimde büyü olduguna inanıyorum kocam başka kadınla yaşıyor çocuklarımıda benide bırakıp gitdi komşumda şüpeleniyorum yemek verip duruyor idi bize muska falan yedirdiğinden şüpheleniyorum. Bir anda evimde huzursuzluk oldu hayatımız alt üst oldu yardımcı olursanız çocuklarımın duasını alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir