Sirkeyle Büyü Nasıl Bozulur

Sirkeyle Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozmak çoğu zaman büyü yapmaktan daha meşakkatli bir işlemdir. Ayrı bir meziyet gerektirdiği için pek çok hoca bu yükün altına girmek istemez. Bilinen sıradan yöntemler aracılığı ile büyü bozmaya çalışan medyum sayısı da az değildir ancak hakikatli bir büyü bozma işlemi çok büyük özen ve ayrı bir bilgi birikimi ister. Büyülerin bozumu konusu oldukça derin bir konudur. Ayrıca kendi içinde çeşitli bölümlere ayrılan bir durumdur. Ak büyüleri bozmak, kara büyüleri bozmak, rahmani işlemleri durdurmak, şeytani işlemlere engel olabilmek gibi pek çok farklı alanda değerlendirilmesi gerekir. Her biri için ayrı ayrı detaylar vermek gerekse de büyü bozmak konusu ve sirkeyle büyü nasıl bozulur hususlarında meraklarınızı giderebilecek cinsten bir yazı dizisini sizler için hazırladık.

Bir insanın kötü etkilere maruz kalması için illa ki üzerine bir büyü yapılmasına gerek yoktur. Bu etkiler bazen göz nazarı, hakkında yapılan bir dedikodu, muskalar yardımıyla oluşturulan tılsımlar veya buna benzer farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Bunların tümüne karşı aslında hiç bir durum gerçekleşmeden önce bir koruma yaptırmanızda fayda vardır. Eğer bu yazımızı okuyor ancak herhangi bir şüpheli durumunuzun bulunmadığından eminseniz mutlaka en kısa zamanda bu şeytani müdahalelerden korunmak amacıyla bir şekilde koruma cevşeni yazdırmalısınız.

sirkeyle-buyu-bozmak-Turan-hoca-bilgilendiriyor
sirkeyle-buyu-bozmak-Turan-hoca-bilgilendiriyor

Bu koruma her insan için geçerlidir. Ruhumuza bir zırh oluşturmak gibi düşünebilirsiniz. Spritüel ilim uzmanları yüzyıllardır medyumların söylediği gibi “Kendinizi mor ışık altında tutun” diyor. Bu enerji boyutunda koruma rengidir. Mor ışık her zaman şifalanmak anlamına gelir. Korumak için de zihnimizi bu yönde zorlamak gerekmektedir.

Zira günümüzde iyi insan ve kötü insanı ayırmak oldukça zordur. Hiç beklemediğiniz insanlardan bile kötü hamleler görebilirsiniz. Bazen en yakınımızdan bile şüphe etmek gerektiği ne yazık ki bugüne kadar ki tüm deneyimlerimizde ziyadesiyle ortaya çıkmıştır. Eşimize, dostumuza, çoluk çoğumuza en yakınlarımıza kasvetli yaklaşıp tüm huzurumuzu bozmaya yönelik kötülükler hep vardır ve var olacaktır. Bizlere düşen kendimizi korumaktır.

Peki yapılan bir büyü olduğunu düşünüyorsak bu etkileri fark ettiysek ne yapacağız, bu konuda nasıl yardım alacağız, kendi başımıza sirke ve tuz gibi materyaller kullanarak büyü bozmak mümkün müdür… Bu ve buna benzer tüm merak edilen detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sirkeyle Büyü Bozmak

Evet, bilindiği gibi sirke ile büyü bozmak toplumda en çok rağbet gören çalışmadır. Fakat tek başına bir anlamı yoktur. Öncelikle bir büyüye maruz kaldığınızdan emin olmak için bir bakım yaptırmanız gerekir. Bakımdan sonra durumuzun tam olarak ne tür bir etki altında olduğu görülecektir. Gerçekten kötü bir etki varsa çözüm yolları düşünülecek olup büyü bozma işleminin hangi koşullarda gerçekleşebileceğine dair bir harita çıkarılacaktır. Bu yol haritasına riayet edilecek ve uygulamaların hazırlık aşamasına geçilecektir.

Ayrıca büyü bozmak için sirkeden yardım almak uygulamaların sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. Bunun gibi onlarca farklı ritüel gerektiğini de unutmamak lazım. Ancak ne yazık ki insanlar bu durumu çok basite indirgemiş durumdalar.

Buyulerin-bozulmasi-calismalari-Turan-Hoca-Aktarmaktadir

Uygulanışı :

Genel anlamda elma ya da üzüm sirkesinin bir kova suya karıştırılması suretiyle oluşturulur. Sonrasında bir duş alınır ve bu kovadaki su en son kullanılır. Yani sirkeli suyu temiz bir vücuda kullanmak zorundasınız. Kovanın yarısına kadar olan miktarı tüm vücudumuza temas edecek şekilde sürmemiz gerekir. Geriye kalan yarısını ise gusül abdesti için kullanmak suretiyle genel bir koruma oluşturmuş oluruz. Bazen de kaya tuzu bahsettiğimiz karışımın içine konabilir. Bu da korumanın etkisini arttırmaktadır.

Farklı bir uygulamada ise sirkeli su ile yıkamadan önce ağzımızda 5 dakika kadar tuz bekletmek gerekebilir. Bazı medyumların bu yolu kullandıkları bilinir. Ancak bu sizin durumunuzla alakaladır. Bazen gerekli bazen gereksizdir. Ancak böyle bir durum vardır. Bilgi olarak edinmenizde fayda var.

Bazen elma sirkesinin uygun düşmediğine dair bilgiler bulabilirsiniz. Ancak üzüm ya da elma olması fark etmez. Önemli olan bahse konu uygulamanın yanlışsız yapılmasıdır. Sirkenin seçimi size kalmıştır. Yalnızca miktarı önemlidir. Suyun en az 10/1’ini oluşturacak miktarda olması gerekir. Daha fazlası da olur ancak daha azı olamaz…

Bu durum bizleri genel olarak basit kötü enerjilerden koruyacaktır. Ancak büyük bir büyü etkisi var ise tek başına bahsettiğimiz detaylar çok fazla varlık gösteremeyecektir. Eğer böyle bir durum söz konusu ise profesyonel bir medyum hocadan yardım almak şart olacaktır. Turan hoca bugüne kadar çok sayıda büyü bozma işlemini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Toplumumuzda bazı insanlarımız her türlü etkiden özellikle aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü gibi kuvvetli büyülerden bile sirke ile banyo yapmak suretiyle kurtulabileceklerini düşünüyor ve bunu kendi başlarında evlerinde uyguluyorlar. Birkaç dua eşliğinde yapılan bu banyonun sizi büyük bir tılsımın etkisinden kurtarmaya gücü yetmez. Öncelikle bu konuda mutabık olmalıyız. Bilgisizlik bu toplumun başındaki en büyük dert malesef… Bu yüzden bu kadar büyük hurafelere inanıp gerçekten büyü bozma konusunda yardım almadan bir şeyler yapmaya kalkmayın. Sirke büyü bozmak adına elbette kullanılan bir malzeme ancak kendi başına suya karıştırılarak yıkanılması maksimum o gün için biraz rahatlama sağlayabilir. Uzun vadede tüm etkiler yeniden canlanacak ve maruz kalınan etki kalıcı olarak yok olmayacaktır!. Bu yüzden yanlış bilgilere kulak asmamanızı önemli rica ederiz.

Turan-hoca-buyuler-nasil-bozulur
Turan-hoca-buyuler-nasil-bozulur

Tuz ile Büyü Bozmak (Kaya Tuzu)

Kaya tuzu bazen sirkeli suya karıştırılarak bazen ise sadece suya karıştırılarak kullanılabilir. Tuz, dezenfekte amaçlı kullanılan en bilinen malzemedir. Sirke de aynı amaçla kullanılır. “Sirke bildiğiniz üzere evimizde yaptığımız turşularda kullanılır. Sirke bu turşularda koruyucu bir etki içerir. Besinleri uzunca zamanlar boyunca çeşitli bakterilerden korur. Bu şekilde besin maddesinin ömrünü uzatır. Onları zararlı etkilerden korur. Bozulmasını engeller.”

Bu bir örnek teşkil etmesi açısından sizlerle paylaştığımız bir bilgidir. İnsanların da ruhu bu şekilde zararlı etkiler kurtulabilmektedir. Tuz bu duruma en büyük yardımcıdır. Kaya tuzu kullanımı büyü bozma işlemlerinde çokça karşılaşılan bir uygulamadır. Ancak durumun bizlere getirisinde göre çok sayıda farklı uygulamalara da gebe olabileceğimizi belirtmekte fayda vardır.

Tuz ile banyodan sonra 3 Nas ve 3 Felak suresi müteakip 3 gün boyunca yatsı ezanından sonra okunmalıdır. Daha ağır durumlarda dualar değişebilir. Ancak bu söylediğimiz dualar bizleri büyülerden koruyan dualardır. Allah’a korunmak için yalvarmak ve yardım istemek işlemin temelini oluştur. Bir uzman hoca aracılığıyla daha kuvvetli etkiler yaratabilecek işlemler ile bu duanızı desteklerseniz büyü bozma daha kolay gerçekleşir. Hatta büyü yapılırken ya da yapılmadan önce bu hamleler tasarlanır ise sizlere en ufak bir tılsımın erişebilmesi söz konusu olamaz. Bu konu hakkında çok sayıda rivayet vardır. Ancak detaylar için Turan hocadan yüz yüze bilgi alınması daha doğru olacaktır.

Büyü bozmak için Turan hoca genel olarak sizlerin uygulayacağı bu ritüellerden başka muska yazarak ve cevşen hazırlayarak sizlere destek olmaktadır. Genel olarak büyü bozma duaları konusunda uzman olduğu için yardımları büyük olmaktadır. Kendisi zaman zaman ihtiyaç halindeki insanları ziyaret edebilmektedir. Bazen de kendi yerinde randevu vermek suretiyle bu işlemleri yapabilmektedir.

Şekere Dua Okuyarak Büyü Bozmak

Bu işlemde çok fazla rağbet gören bir ritüeldir. Şekere okunacak nazar dualarıyla basit korumalar oluşturmak mümkündür. Bu şekeri şüphe ettiğiniz kişiye yedirmek suretiyle bir zırh oluşturulabilir. Eğer ki kendiniz için bir şüpheniz var ise o zaman şekeri siz okuyamazsınız. Bu durumda şeker okuması için biri ile konuşmak ve yardım almak zorundasınız. Bu şekerin adeti de çok önemlidir. Genellikle şekeri 41 günlük yetecek şekilde 41 adet olarak ayarlamak doğru olur. Bu durumda 41 günlük bir koruma oluşturulmuş olur. Eğer ki maruz kalınan etki çok kuvvetli değilse şekere dua okuyup geçirilecek bu süreden sonra tüm etkiden kurtulmak mümkün olur. Fakat daha büyük bir durum yani bir büyü söz konusu ise o zaman şeker kar etmeyecektir. Zaten 41 gün dayanabilecek bir takat de söz konusu olmayacaktır.

 • Kaya tuzu bulunamadığı yerlerde deniz suyunun da aynı işlem için kullanılabildiğini belirtmek isteriz. Bu konuda çok soru gelmişti. Deniz suyu da aynı temizleyici etkilere sahiptir. Hatta denize yakın yaşayan ve denize girme şansı olan insanların bu suyu evlerine getirmelerine gerek yoktur. Çok çok daha büyük olumlu etkiler denize girmek suretiyle elde edilebilir. Fakat kimsenin olmadığı saatler tercih edilmeli ve okunması gereken dualara riayet edilmelidir. Ayrıca niyetlerimizi temiz tutmak da yine çok büyük önem arz etmektedir.
 • Sirkenin nazara iyi geldiği, negatif enerjileri temizlediği, aydınlık bir yüz oluşturduğu ve uykularımızı düzenleyip oldukça rahat ettirdiği bilinir. Sirkenin kullanım alanı farklı işlemler içinde mevcuttur.
 • Sirkeli su ile evi silmek de yine evimizi kötü enerjilerden korumaktadır. Evimizi, iş yerimizi bazen de kendimize ait tarla ya da bahçemizi bu tür etkilerden korumak gerekebilir. Çünkü rızk bağlamak, kısmet kapatmak gibi çok sayıda etkiler gösteren kötü işlemler vardır. Umarız bunların hiç birine hiç kimse maruz kalmasın fakat ne yazık ki sık sık karşımıza çıkmaktadır. Çünkü şeytan kıyamet gününe kadar insanların içindeki yerini koruyacaktır.
 • Büyü bozmak için üzerklik tohumu yakmak da yine evimizde ve iş yerimizde en çok işe yarar uygulamalardandır. Sadece vücudumuzu değil evimizi ve yaşam alanlarımızı negatif etkilerden ve kötü ruhlardan arınmış olarak tutmamız gerekmektedir. Çok sayıda uygulamada yardım aldığımız gibi sirke ile büyü bozmak veya sirke büyü bozma işlemlerinde nasıl kullanılır şekildeki tüm sorularınıza cevaplar niteliğinde bu bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Merak ettikleriniz için yorum kısmında bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turan hocayı günün dilediğiniz saati özel olarak arayabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Kendisi uzun yıllardır büyü bozmak konusunda ilimlerini geliştirmekte ve ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmaktadır.

“Sirkeyle Büyü Nasıl Bozulur” için 237 yorum

 1. Hocam elma sirkesi daha etkili demiştiniz, yanlış hatırlamıyorum değil mi? Ben sizinle konuştuğumuz gibi bütün işlemleri her gün tekrarlıyorum haberiniz olsun…

   1. Merhabalar hocam ben 2 senelik evliyim 2 kere hamile kaldım 2 kere düşük yaptim bunda bisey var mi eşimin ailesi hiç istemiyo ne evladı olsun ne de mutlu yuvası eşim ailesinin sözünden asla çıkmaz ama beni de dinlemez evlendimizden beri burnunuzdan döktüler aslında hikaye çok uzun şunu dicem eşime ne yapsam ne etsem kendi tarafıma çekemiyorum ailesinin yüzünden başımıza gelmedik kalmadı acaba eşime karşı bağlama büyüsü yapılmış olabilir mi

     1. Hocam 13 yıllık evliyim nolur yardım edın eşim cocuklarını ve beni gormek dahı istemiyor

    1. Tabi ama durumu bilmiyorum whatsapp ile bana kendinizi hatırlatın sırası ile mesajlara bakıyorum.

   2. Hocam iyi günler ben yeni evliyim ilk başşrda evliligim çok güzeldi eşim gözlermn içine bakrdı hocam son 3aydır nefretle bakıyr pişman gibi dışarda çok iyiyz ama aynı eve girersek en ufak şeye kavga çıkartıyr bide bişey duydum sirek evdşe bozulursa büyü var gibisine iki defa denedim iksn de de bozul du hocam bir ara
    da üç harflilri görmüştüm rüyam da daha snra da eşim rüyasnda sizin evde büyü var demişler 4tane lagıt ikisnn ucu yanık ama evde de bişy bulamadım hocam bu konuyu aydınltrsamz sevinrm

   3. hocam deniz eren adıyla şu an da internet sayfası bulunan birisi üç harflikerin çok fazla sayıda oldugunu ve bunların butun vucudu spermle doldurdugunu ve sirke ile masturbasyon yapılması gerektıgını söyluyor ben bir müslüman olarak bu adamın sapık ya da sahtekar her ne haltsa oldugundan şüphe etmıyorum sızın yorumunuz nedır hocam

  1. Büyü kana karışan gıdayla oluyor.yani yediğin içtiğim şeyler yoluyla büyülenniyorsun.Yeme içmeyi kontrol altına alan kurtulur.

  2. Merhaba hocam eski sevgilime sogutma büyüsü yapilmis ama gel gelelim tam net bi sekilde nasil bozdurulcak onu bilmiyorum malesef bakim yapiyormusunuz bide ücreti nedir acaba ?

   1. Bakım yapmadan bir şey diyemem bana telefon ile ulaşmanızı bekliyorum. Geçmiş olsun.

 2. Hocam ben sirkeye büyü bozma duası okuyarak evimin çevresine dökerek evimin içerisinde ne kadar kötü niyetli şeyleri bozmak istiyorum bunun için nasıl bir dua okumam gerekiyor

  1. Bana özelden ulaşın lütfen, Bu duaları sıralı olarak sizinle paylaşayım. Hayırlı Günler

 3. selamun aleykum. Derdim çok büyük hocam. evim eşim çocuklarım… mahvolmak uzereyız. ev boguyor benı. sınır stres kırıp dökmek tüm kötü şeyler bırden bıre basladı hıc sıkıntım yoktu
  eşim benı cok severdi şimdi yuzume bakmıyor .

  ıkıncı evlılıgım 5 yıldr. son bır yıldır esımın eskı esıyle oturdugu evde oturuyorum ama benım ıcın zından zehır oldu… ne olur yardım edın . kımsem yok perişan olmak üzereyiz

 4. Hocam selamun aleyküm
  Sirkeyle eve girdiğim her an üstüme ağırlık çöküyo. Sirkenin evde olmasından rahatsız olan varlıklar olabilir mi? Bu varlıklar bana zarar verirler mi? Nasıl kurtulabilirim…

  1. Çok sık ve genel karşılaştığımız bir durum bu. Öncesinde alacağımız tedbirler olacak. Bana özel olarak ulaşın lütfen…

 5. Hocam iyi günler benim sizden ricam var ikinci iş yerim ve yine zarar ediyom üstümde bişeyi var anliyamiyom rizkimin eski günlere dönmesini istiyom zarar deil kar etmek istiyom artık teşekkür ederim

 6. Kocamla aram çok kötü yedi seneden beri büyüden kurtulamıyorum ne yaptıysam olmadı hiç mutlu değiliz büyüden kurtulmak için bize de yardım edin kocam kızımla bize geri dönsün

  1. İletişim sekmesine tıklayınız, oradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yurt dışında olduğum zamanlar Whatsapp aracılığıyla görüşme yapıyorum.

 7. Mereba turan bey Ben derdimi nasil Anlatim bilemedim acikcasi ilkdefa basima geliyor eminde deilim . Almanyada yasiyorum size yazarak weya telefonlasarak bi sonuca warirmiyim diye sorucaktim Hic iyi deilim umarim kisa zamanda cewap werirsiniz.

  1. Nerede olduğunuzun değil, nasıl olduğunuzun benim için önemi vardır. Beni özel olarak arayınız. Whatsapp yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Görüşme sağlayalım ne gerekiyorsa elimden geleni yapmaya gayret ederim. Sıkmayın canınızı…

  2. Hocam, esim cok yumusak huylu bir insandi artik bize kotu davraniyor, bagriyor ve cok ilgisiz, sanki merhameti hic kalmadi. Lutfen ona da bakabilir misiniz uzerinde buyu var mi yok mu diye?

 8. Turan hocam, Hayirli aksamlar sizin tavsiyelerinize cok ihtiyacim var hic iyi deyilim cocuklarim eski esim ve yeni esiyle ilgili . Bana buyu yapiliyomus dedi bi bayan Ve evimi sirkeyle yikadim ama faydasi olurmu aceba . Ben yurt disinda yasiyorum . Allah razi olsun

  1. Ne gibi bir durum ile karşı karşıya olduğumuzu bilmemiz gerekiyor. Ona göre size tavsiyeler verebilirim. Beni arayınız.

   1. Turan hocam sizin yardımınıza ihtiyacımız var, oğlum çoğu kez ne yaptığını bilmiyor, eşi yanında olmadı mı çok farklı eşi olunca her şey değişiyor ve durum dan bariz şüpheleniyorum. Kayınvalidenin bu tür işleri yaptığını da çok iyi biliyorum lütfen yardım edin yol gösterin

    1. Remziye Hanım böyle bir şüpheniz var ise öncelikle bana özel olarak oğlunuz ile ilgili bilgileri vermeniz gerekiyor. Ayrıca benim de soracağım çok sayıda soru olacaktır. Bunun için bana whatsapp özel mesaj yoluyla ulaşın olur mu? Böyle bir etki söz konusu is ne yapmamız gerekiyor bir bakalım.

 9. Hocam merhaba. Evimizde ilk olarak perde de ve sunta dolapta yağ lekesi gibi leke ile karşılastık daha sonra koltugun altında bize ait olmayan bir tırnak makası buldum ara ara daha farklı şeyler de oldu ama en son bu sabah çekyatın içinde hiç bir kırığı çatlağı deliği olmayan içi bomboş yumurta buldum bunlar büyü müdür? Büyü olmasından şüpheleniyorum lütfen cevap verin eğer büyüyse nasil bozabilirim

 10. Hocam merhaba,
  Anne babamız 17 yıl önce ayrıldı evlilikleri sürecinde evin bazı yerlerinde yastık içlerinde vb. muska çıkıyordu. Annemiz 2. Evlilik yaptı bir dönem üvey baba ile yaşadık yine aynı şekilde muska bulduk. Üvey babamın anne babası ve çocukları bizi hiç istemediler. Kardeşim yıllardır psikolojik hasta tedavi görüyor ve herşeyi ile ben ilgileniyorum iş hayatı hiç olmadı. Benimde iş hayatım özel hayatım sağlığım bir türlü rast gitmiyor namaz kılıyor sürekli dua ediyorum muskalardan supheleniyorum bunaldim hocam ne yapmalıyım

  1. Annene kuvvetli bir muska yapılmış ve büyü unsurları vuku bulmuş ise ki durum onu gösteriyor: Kimseyle mutlu olması mümkün değil. Basireti bağlandıysa bu kan yoluyla size de sirayet edebilecek nitelikte bir işlem olabilir. Farazi konuşmak doğru olmaz, özel olarak bakım yapmak gerekiyor. Beni arayın durumunuz için ne yapabileceğimize bakmak isterim. Geçmiş olsun

 11. Hocam allahın selamı üzerinize olsun evimde büyü olduguna inanıyorum kocam başka kadınla yaşıyor çocuklarımıda benide bırakıp gitdi komşumda şüpeleniyorum yemek verip duruyor idi bize muska falan yedirdiğinden şüpheleniyorum. Bir anda evimde huzursuzluk oldu hayatımız alt üst oldu yardımcı olursanız çocuklarımın duasını alırsınız.

 12. Hocam merhabalar çok zor zamanlar geçiriyoruz aile olarak babama bağlama büyüsü yapıldığından şüphe ediyoruz kaç aydır mahvolduk ne olur yardımcı olun

  1. Merhaba Gözde Hanım, gece vakti tesadüfen gördüm yorumunu… Elimden geleni yapmaya çalışırım fakat öncelikle şüphelerinizi gözden geçirmeliyiz. Beni arayın ya da randevu alın özel olarak bir görüşme sağlayalım. Hayırlı Geceler

   1. Hocam evimizin ve arabamın birkaç yerinde yağ lekesi gördük şüphe ettiğimiz de birkaç olay oldu bu yağları sirke ile sildik sizce faydalı olurmu

    1. Olabilir ama kesin çözüm için bana resimlerini göndermeniz daha uygun olur gibi sanki…

 13. Selamlar Turhan bey. Çocuğum dursan sustan anlamıyor ne yapsam ters tepiyor 4 yaşında. Sirkeli su ile yıkadım olmadı okunmuş su içti yine aynı. Bende mi sorun var🤔

 14. Hocam ben geceleri uyuyamyrm surekli nefes darlığı cekiyrm kaşıntı ve surekli bi icimde sıkıntı Nezman evlenemye kalksam tam 1 ay kala 2 ay kala evlenecgm kisiden ayriliyrm ıs hayatimda da 6 aydn fazla biyerde calismyrm balikesirde oldugum için burda bunlari konusabilcgm kimse yok

 15. Hocam selamunaleykum ben almanyada yaşıyorum, etrafımda kötü niyetli varlıklar, beni hep tuzağa düşürüyorlar yardımcı olurmusun

  1. Musa Bey, dualarınızı edin. İbadetlerinizi aksatmayın. Kurşun döktürmeyi de ihmal etmeyin. Yine de durum değişmez ise beni özel olarak arayın. Whatsapp hattımdan da yazabilirsiniz.

 16. hocam merhaba
  1 yıldır işlerim çok kötü oldu nasibim ve kısmetim kapalı imiş ne yapmam lazım
  bu stres evede yansıyo çok kötü hissediyorum.Yardımcı olurmusunuz.

  1. Beni özel olarak arayın lütfen. Whatsapp’tan mesaj da atabilirsiniz. Duruma benim özel olarak bakmam gerekiyor.

 17. Hocam eşim sürekli degişiyor benle kavga etmek için hep sebep arıyor eve gelmek istemiyor hesap sorsam bana küfür ediyor 4çocugum var napıcamı şaşırdım bişeyler var hissediyorum büyü yapılmış sanki yardım edin lütfen 🙏

  1. Ecrin Hanım bu şekildeki geçimsizliklerin altından genel olarak bir olumsuz durum mutlaka çıkıyor. Fakat yine de bakım yapmadan konuşmak uygun olmaz. Beni whatsapp yoluyla lütfen arayınız.

 18. Hocam merhaba.. 1 yıllık evliyim eşimle severek evlendik. Evlendikten 3 ay sonra şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrı yaşamaya başladık. Ters cevap vermediğim halde ters cevap verdin diye şiddetli kavgalar çıkarıyordu. Kavgamız 3 saat sürerdi. Ve kapı gösterirdi gidebilirsin diye. Gittim 8 ay sonra geri gel dedi bu süreçte görüşüyordul boşanmak istiyordu ama sürekli de yanıma geliyordu. Boşanmadık ve tekrar birleştik. 1 ay oldu geri dön diye yalvaran eşim şimdi daha da fena olmuş. En küçük şeyden kavgalar çıkarıyor ve babamın evine götürmeye kalkıyor. 2 kez avukata gittik. Boşanmanın eşiğindeyiz yine. Ve fark ettiğim paranormal şeyler var. Eşimin göğsünde zaman zaman kırmızı lekeler oluşuyor nokta nokta. Kavga etmeden önce benim başım ağrımaya başlıyor. Kavga önü ve arkasından eşim bana dokunduğunda başım zonkluyor. Ve en son kavga ettiğimiz gün uyumak üzereyken eşim göründü gözüme bana dalga geçerek salak dedi güldü ve üstüme su gibi bir şey attı o anda irkildim eşim arkamda yatıyordu. Ama ben rüya görmediğime eminim. Ne yapmalıyım nolur yardım edin. Beni okurken görse bana deli muamelesi yapıyor. Okuduğuma sinir oluyor. Geçen sene yani ayrılmadan önce de ben mutfaktayken de hep ıslık sesi duyardım Allah aşkına fikir verin yardımcı olun lütfen.

  1. Ayşenur çok ciddi bir papaz büyüsü etkileri var gibi görünüyor. Ama yine de alakadar olmak gerekiyor. Şimdi diyeceklerimiz çok sağlıklı şeyler olmayabilir. Yardımcı olmaya çalışacağım.

 19. Hocam babam bana boş bi kağıda kapı pencere resmi çiz dedi bende atladım hemen çizdim bana 100₺ verdi uzun süredir hangi kıza gitsem ret ediliyorum evlenemiyorum acaba bu büyümü?

  1. Yahya bey büyü olduğunu sanmıyorum ayrıca babanız neden size üstelik evlenip mutlu olmayın diye büyü yapsın ki!

 20. İyi günler turan bey 22 yaşında ki erkek kardeşim hep yürek sıkıntısı yaşıyor boğulacak gibi nefes alış verislerinden belli zaten kardesi de nisşandan dönmüştü. Büyü yapıldigini düşünüyorum lütfen ne yapalım yazarsanız sevinirim lütfen Allah rizasi içinde

  1. Çok genç yaşta henüz… Duruma detaylı bakmadan bu şekilde bir şey diyemeyiz. Burcu hanım özel olarak whatsapp ile aramanızı rica edeceğim.

 21. Esim le 7 senedir evliyiz severek evlendik. Bi senedir isi uzak ve restoran sektoru oldugu icin gec geliyor. 3 ay once telefon actigi numarali gordum kendisiyle konusup kadinlar gordugunu itiraf etti, sonra da kokain kullandigini. 7 aydir devam ettigini ogrendim. Bana yalavrdi yardim et cukurdan beni cikar diye, uzuldum ve sevdigim icin affedim ona yardim etmek icin kollari sivadim. Kendisi bi her hafta yeni birsey ile gelir oldu, ya sabahin korun de gelir, ya telefonu kapali olur 4-5 saat ulasam, ya cok ickili gelir eve. Her soledigimde neden boyle yapiyorsun bana diye bilmiyorum neden boyle oluyoe deyip ozur diliyor.
  Biri bana bugun buyu oldugunu soyledi yakin bir akrabadan. Emin olmak istiyorum ama yurt disinda kaliyorum burda hoca bulmak cok zor. Yardim edin ne olur.

  1. Sinem Hanım, durum oldukça üzücü. Eşinizin bu durumuna gerçekten çok üzüldüm. Ancak uyuşturucu madde kullanarak bir evliliğin sürdürebilmesi mümkün değil, keza içki içerek de yürümez. Sana yardımcı olmaya çalışacağım beni özel olarak whatsapp’tan ara lütfen. Duruma detaylı bakalım daha fazla geç olmadan…

 22. Ben 2 yıllık evlıyım. Severek evlendım. Ama eşimi tam anlamıyla tanıyamamısım. Bazı huylarını bekarkende sevmıyordum bana cok tersti. Ama evlenırken yınede hayır dıyemedım. Evlendık ve esım aılesıne cok duskun. Benden once hep aılesı var onun için. Artık buyuden suphelenmeye basladm. Sıreklı eksık olmayan maddi gecimsizlik soz konusu ben noluo anlam veremıyorum

  1. NAfiye hanım çok yeni evlisiniz. İlk yıllarda böyle şeyler olur. Ancak yine de bir bakım yapılsın isterseniz beni arayın lütfen.

 23. Hocam merhaba
  Ben fransa da ikamet ediyorum.
  Etrafimizdaki butun cevremizi kaybettik annemle, ablamla ve abimle kusum. Cevre edinemiyorum. Bu da bende psikolojik sikinti yaratiyor. Sizce bizde buyu varmi? Tesekkur ederim

  1. Merhaba Turan Bey,
   Bu durum daha çok psikolojik gibi görünüyor ancak yine de bakım talep ederseniz duruma bakmaya çalışırız. Hayırlı Günler
   Whatsapp ile beni arayınız lütfen…

 24. Hayirli günler hocam kismet kapanmasi icin büyü yapilmis nasil bozulabilir lütfen yardimci olursaniz cok sevinirim

 25. Merhaba Turan bey, Eşimle 9 yıllık evliyiz.2 çocuğumuz var. 2,5 yıl öncesinden başlayarak her geçen gün artan bir şekilde eşim 1.) Cinsel yönden benden uzak durmaya 2.) Devamlı şekilde beni her yönden eleştirmeye ve kaldıramayacağım derecede aşağılamaya başladı. Bu süreç içerisinde ben eşimin benden boşanmak istediğini hissettim! Zaten o yüzden beni aşağılamalarına sabrettim. Örneğin; YATAKTA SEN ERKEKMİSİN , SENİ BİTİRDİM VS. Şiddete başvurmadan sadece “ saygısız terbiyesiz , şerefsiz “ gibi hakaretlerle geçiştirdim. 7 ay önce eşim “ sevgi ve ilgi “göstermediğim gerekçesiyle “ benden boşanmak istediğini “ açıkça söyledi. İçimdeki his, “ bak biz sana bunu bir yıldan beri söylüyoruz.eşin senden boşanmak istiyor ve sen ne yaparsan yap evliliğini kurtaramayacaksın şeklinde hisler oluştu. Ve devam etti, eşin sana daha ağır bir şekilde saldıracak , kaldıramayacağın sözler söyleyecek! Sabırlı ol , şiddete başvurma , elini kana bulayabilirsin , dikkat et , Evliliğimi kurtarmak için 7 ay uğraştım. Gururumu sıfırladım. Sonunda bende kesinlikle boşanmaya karar verdim. Yaşadıklarımın büyü olduğuna inanıyorum. Ama anlamadığım bunu ben gün gün hissettim.Sorum şu : Diyelim ki bu büyü, ve diyelim ki bozuldu.. bu hemen olur mu? Eğer bu büyü ise ayrıca hislerim bu büyünün etkili ve bozulması zor bir büyü olduğunuda söylüyor!. Cevabınız için Teşekkür ederim . İyi akşamlar.

  1. Tolga Bey durumu çok iyi özetlemişsiniz… Bu durum eşinize başkası tarafından yapılmış bir büyü olabilme ihtimalini gösteriyor evet. Ama emin olmadan konuşmak olmaz. Boşanmak istemediğimiz bir durum tabi.. Sizin için ne yapabileceğimize özel olarak bakım yapmak gerekir. Bana ulaşın lütfen.

 26. Merhaba hocam annemle babam 21 yıllık evlilerdi fakat geçen yazdan itibaren araları bozuldu kavgalar ettiler şuanda ayrılar babam yapmayacağı şeyleri yaptı ve evde yağa batırılmış üzüm sapını kumaşa dikili şekilde bulduk birde büyü bulduk onları akan dereden attık dua okuyup ama hala değişmedi olanlar ne yapmalıyım lütfen yardım edin

  1. Büyüleri bozmak için dereye atmak ya da yakmak gibi tavsiyeleri bilinçsizce uygulamayın. Durum daha da kötüye gidebilir.

 27. Merhaba hocam enerjim düşük unutkanim üstümde ağırlık hissediyorum ve ruyalarimda devamli kedi görüyorum sebepsiz agliyorum.Negatif düşünüyorum.Ne yapmalıyım?

  1. Meditasyon yapmanı öneririm. Ayrıca frekans yükselten bir çalışma ve ritüeller toplamı verebilirim sana… Enerji boyutun yıldızının düşük olmasıyla da ilgili olabilir. Detaylı bilgi için arayabilirsin…

 28. Merhaba hocam 4yillik evliyim bir kizim var esimle aramizda birtakim sorunlar var banada yardimci olabilirmisiniz

 29. Merhaba turan hoca benim sorunum insanlara ve hayata hiç kimseye güvenmiyorum be sürekli ailede kavga tartışma içindeyim buna kendi çocuklarımda dahil herkesi domuz gibi görüyorum sürekli içinde bir sıkıntı oluyor bazen nefes alamıyor hale geliyorum bildiğim bütün sureleri okuyorum sürekli insanları tersliyorum ne istesem olmuyor hatta bugün evde aynam çaprazla kırılmış yere düşüp duvardan kızımın gitarı düşmüş lütfen bana yardımcı olurmusunuz

  1. Şeyda Hanım derin bir bunalım belirtileri var sizde. Bir buhran yaşıyorsunuz. Bir kurşun döktürün ve meditasyona yönelin. Ayrıca ibadetlerinizi eksik etmeyin. En derin ve doğru meditasyon zaten namazdır. Kılmanızı tavsiye ederim. Bunun dışında denenebilecek çok yöntem var. Fakat işin içinden çıkamayacağınızı düşünüyorsanız beni arayabilir ya da Whatsapp’tan kendinizi tanıtabilirsiniz. Geçmiş olsun.

 30. Hocam merhaba 1 buçuk senedir evleyim başlarda eşimle aramız çok iyiydi ama sonra dan eşimin bana davranışları çok değişti kayınvalidem sürekli eşime benim oğullarını onlardan koparmaya çalıştığımı ama biz senden vazgeçmeyiz gibisinden mesajlar attı sonra benimle en ufak Bi tartışmasında eşime beni kötülüyor arkamdan sen 1 senedir çok değiştin bizden uzaklaşır gibi oldun önceden böyle değildin sebebini anlayamadım biz istenmiyoruz gibi daha birsürü şey deyip eşimle kavga etmeme sebebiyet verdi baş başa Bi yere tatile gitmemize izin vermiyor biz fazla geldik demekki diyo bana biz oğlumdan vazgeçmeyiz haddini bil tarzında konuşmaları oldu ama evlenmeden önce kayınvalidem bana karşı çok iyiydi hatta oğlu bana bişey dese ona kızardı beni savunurdu. Son Bi kaç aydır özelikle Eşim beni sürekli eleştirmeye umursamamaya kırıldığımı dile getirdiğim zaman uff bıktım senden ha bire Bi sorunla geliyorsun yeter demeye başladı bana sürekli bağırıp gurur kırıcı kelimeler kullanıyor sonra tartıştığımız zaman beğenmiyorsan kapı orda hatta ben götüreyim dediği gibi 2 sefer evden gitti annesi gile kaç sefer boşanmak isteyip sonra Bi anda geri vazgeçmesi çok oldu son zamanlar dahada arttı bu özellikle ailesine karşı aşırı Bi düşkünlük olmaya başladı ve annesi ne derse onu dinler oldu her özelimizi gidip annesine anlatıyor ben büyü olduğundan süpheleniyorum artık ve sanki hisseder gibiyim hocam eşimle aramızın bu kadar kötü olmasını normal bulmuyorum eşimin de benimde sürekli başımız ağrıyor ve geceleri uykudan çok uyanıyoruz büyü olabilir mi bizde ?

 31. Selamün aleyküm,benim yillardir süregelen bir yalnizligim var,on yildir kiminle tanissam ,arkadas komsu,önce asiri yakinlik gösteriyorlar ,kisa bir zaman gecince selami sabahi kesiyorlar.Artik bu durumdan o kadar yoruldum ve incindim ki,sürekli bende bir sorun mu var diye düsünmekten psikolojim bozulmak üzere .Bir kac gün önce aniden bana büyü yapilmis olabilecegi hissine kapildim.Yurt disindayim, ailem yok,cevrem yok ve sürekli yalnizim.Cevabiniz icin simdiden tesekkür ederim.

  1. Mehtap Hanım bu yalnızlık sizi derin bir depresyona itmiş gibi görünüyor. Şirinlik muskaları ile yapılan çok güzel işlemler var. Yıllardır sonuç alınan değerli başka çalışmalar da var. Dilerseniz özel olarak beni arayınız.

 32. Hocam merhaba ben bazı sıkıntılar üzerine fal baktırdım falda eşimin ailesi eşime makas büyüsü yaptırdığı cıktı beni en başından beri istemiyorlardı hemen hemen 3.5 yıl önce yapıldıgı söylendi ve biz bundan bi yıl öncesine kadar devamlı kavga tartışma yatakta soğukluk vardı hep bi boşanma isteği beni zerre begenmiyordu cok değişmişti şimdi bir yıldır eski sevgi doluhallerimize geri döndük cok şüküracaba büyü etkisini mi yitirdi sirkeli su ile yıkanmalı mıyım yeniden değişecek diye endişe ediyorum

  1. Tuğba Hanım falda büyü çıkmaz. Ama fal adı altında başka bakımlar yapıldıysa bilemem tabi. Burada önemli olan konu şudur ki; Koruma için bir tılsım yazdırmanız gerekiyor. Aksi takdirde her an her şey olabilir. Geçmiş olsun.

 33. Merhabalar Hocam ,
  Benim kızlarıma kayınbiraderimden ayrılan eltim tarafından büyü yapıldığını düşünüyorum.Buyuk kızım eve gelmiyor .Arkadaslarında kalıyor sureklı .Benden nefret ediyor. 21 yaşında.Niye böyle yapıyorsun dedğimde bana bağırıyor. Sonra da mesajlarda bunun kendi elinde olmayarak yaptığını söylüyor.Küçük kızım da rüyasında yengesinin kollarına yazı yazdığını sonra odunla o yazılarını yakmak isterken kendi kızının üzerine kaynar suyu döküp onun ölümüne sebep olduğunu görmüş. Bana yardım edin hocam çok zor durumdayım..

 34. Selamün aleyküm hocam,biz 17 yıl evliyiz çok mutlu bir şekilde başladık iki kızımız var benim işim genellikle yurt dışında evden ayrıldıktan sonra işime gidince hep özlüyoruz birbirimizi ama evime geri dönünce yaklaşık bir hafta geçince anlam veremediğim bir şekilde illa ki ufak bir şey den kalplerimizi kiriyoruz ve kavgayı yapacas sonra ikimizde pişman oluyoruz,anlam veremediğim bir durumdayım bana yardımcı olabilir misiniz lütfen, teşekkür ederim…

  1. Erol bey eğer bahsettiğiniz şey normal tartışmalardan değilse duruma bir de havas gözünden bakmak gerekebilir. Bana whatsapp’tan durumunuzu yazıp kendinizi hatırlatın lütfen.

 35. Hocam merhabalar. Bizim evimizde büyüye benzer kağıt bulduk annemin yatak odasında. Kime sorduysak okuyamadıklarını yada okumak istemediklerini aksi takdirde onların da rahatsız edileceğini, kuran’in tersten yazıldığını ve büyü olduğunu söylediler. Evimizde huzurumuz hiç yok. Annem ve babam da sürekli hastalanıyorlar. Kız kardeşim geceleri sürekli korkuyor ve bazen biz uykuda ağlamalarına uyandiriyoruz kardeşimi. Kalktığında cinleri gördüğünü uyanamadigini söyleyip ağlıyor. Onların eline omzuna dokunduklarini söylüyor. Ayni şekilde bende sürekli cinleri görüyorum rüyamda ve kardeşimi almakla tehdit ediyorlar beni. Uyanıkken gece arapça gibi garip sesler duydum ve bir keresinde upuzun simsiyah birşey odamda bekliyordu. Korkunç rüyalar gördüğümüzde 3 kız kardeş ayni anda uyanıyoruz. Bu durumda ne yapmamız lazim hocam? Namazlarımızı kılıyoruz ve evde sürekli bakara suresini açıp dinleriz. Bu durumdan kurtulmamız mümkün müdür?

  1. Öznur hanım en kısa sürede görüşmemiz uygun olacak gibi. Beni whatsapp ile arayabilir ve kendinizi hatırlatabilirsiniz. İyi bayramlar…

 36. Merhabalar, dün dedemin mezarına gittiğimde mezarın su koyulan kısmının poşetle iyice sarılmış üstüne beş litrelik pet şişenin ağız kısmı kesilerek kapatılmış şişenin alt kısmının da yine aynı şekilde üzerlerine kapatılmış olduğunu gördüm ve bunlar çıkmasın diye de sopalarla desteklenmişti. Su doldurmak için poşeti ve şişeleri kaldırdığımda içinde yakılmış kağıt parçaları buldum. Yine de suyu doldurdum içindeki kağıtlar mezarın üzerine döküldü. Bu da büyü müdür genellikle mezara gömmek olarak açıklanmış, araştırıyorum bu şekilde açıklanmış mezar büyüsüne rastlamadım.

 37. Hocam Merhabalar
  Ben 25 yasindayim evlenmek istiyorum ama kimseyle bu anlamda bağ kuramiyorum. Son 5 aydır en az 6 7 kişiyle görüştüm telefonda çok sıcaklar yanlarina gittiğimde benden uzaklaşıyorlar ya da benimle sadece cinsel anlamda konusabileceklerini söylüyorlar
  Tanı bende kabul etmeyince hop kayboluyolar neden böyle oluyo anlamıyorum bugün tesadüfen ablamla konuşurken farkettik acaba büyü olabilir mi hocam. Wp kullanmıyorum size nasıl ulasirim onuda cozemedim cvpniz için şimdiden teşekkürler

  1. Normal hattın ile beni arayabilirsin Seda Hanım. Whatsapp şart değildir. Genelde yurt dışında olduğum zamanlarda whatsapp görüşmesi talep ediyorum ki boşuna ücretler ödenmesin. Sizin durumunuza gelince bir kısmet kapanması olabilir. Basiret bağlama büyüleri etkilerini de bu şekilde sirayet ettirebilir. Ancak sizin için tam olarak ne yapılabilir ve durumunuz tam olarak nedir bunu görmek gerek. Beni telefon ile arayın. Eğer açmazsam mutlaka kendini hatırlatan bir mesaj at bana.

 38. Selam aleyküm hocam ben 3 yıllık evliyim ve eşimle bu aralar sıkıntılarım çogaldı eşim benden sogumuş gibi bna nefretle bakıyor artık ve defalarca muska yakaladım üzerinde bu sefer ne yapacam bilmiyorum evlilşgimi kurtarmak istiyorum yardımcı olan bilirmisiniz bana hayırlı akşamlar Allaha emanet olun

  1. Sinem hanım duruma birlikte bakabilmemiz adına beni en kısa zamanda özel numaramdan arayınız lütfen.

 39. Merhaba hocam benim abime yengem aşk bağlanma büyüsü yaprak sürekli tek derdi o kadınmış gibi davranmakta çevresi ile sıkıntılar yaşamakta sürekli eşinin dibinde işleri ve sosyal hayatı olumsuz etkilemektedir ve biz bir imama gittik kadın bizim aileye cinleri musallat etmiş babam annem koz kardeşlerime karşı başka abimi birbirlerine düşman kıldırmış her gün kavga görültü ve birbirlerini çekememe bakamama durumları mevcut lütfen yardım edin abimin ailesininde yıkılmasını istemiyorum bir Kızı var ve yengem hamile yardım edin bize

 40. Hocam merhaba ben bir kaç yıl evvel bir hocaya küçük kuzenim götürmüş tüm hoca iranlı bilinen biri ve ülkemize nadiren gelen biriydi beni gördü ve kendine yaklaşnamı söyle di yaklaşınca da bana birini baglama büyüsü yaptıgını ve kaderimin ve rızkımın baglandıgını söyledi kişi beni kendine çekmek için yapmış fakat tutmayınca da bu şekilde hasıl olmuş tarzı bir konuşma geçti ve benden yüklü meblanda para istedi bozmak için bende itimad etmeyip ayrıldım ortamdan şimdi böyle bir büyü var mı varsa ne şekilde bozulur çünkü dedigi şekilde hiç bir işim rast gitmiyor sevdiğim kızla evlenmek istiyorum sürekli engel çıkıyor bildiği verirseniz sevinirim hayırlı günler

  1. Esat durumun karışık ve zor görünüyor. Bu şekilde ne yapabiliriz tam bilemem ama özel görüşme yaparsak yardımcı olmaya çalışırım.

 41. Hocam benim işim olmuyor sürekli o yüzden eşimle hep kavga çıkıyor bana yardimci olurmusun lutfen alkolden kurtulmak istiyorum

 42. Merhaba Hocam,
  Sıkıntımı nasıl anlatmam gerektiğini bile bilmiyorum.ruhsal bir bunalım mı bir büyü ya da nazar durumumu onu da bilemiyorum.Sürekli cin,büyü,nazar konularını inceliyorum.bende birşey var bende birşey var diyerek dolanıyorum.herhangi bir muska büyü falan bulmadım ama tuhaf bir korku var.herşey ters gidiyor,beni oku beni okur musun diye dolanıyorum.nedir bu durum hocam.lütfen bir fikir verin yardım edin.boşa kuruntu mu bir şey varda bunun için mi yapıyorum?sürekli vesvese evime kimse girmesin bize bişey yapacaklar korkusu.sürekli bir cin konusu.Boğuluyorummmmm.lütfen bir yol gösterin

  1. İbadetlerini aksatma, bol bol dua et ve zikir çek. Yüce Mevlam sesini duyacaktır. Kalbini ve ruhunu rahatlatacak eylemler yap. Meditasyon da bunlardan biridir. Namaz kıl. Allah’ın varlığını hisset. Bunu can-ı gönülden talep edersen sesin duyulur olur. Sakın vesvese ve şüpheye karışma, şeytan her zaman bu endişelerin içinde gizli olacaktır unutma!

 43. Hocam merhaba. Ailede hep küçük şeylerden tartışma oluyor, ben iş bulamıyorum neye elimi atsam olumsuz sonuçlanıyor hep ters gidiyor, üstüne ailemden biri büyük bir rahatsızlık atlatti hiç ümit yoktu çok dua ettik atlatti şükür, borcumuz asla bitmiyor kötü yere ve bol bol harcamadığımız halde hep bi geçim problemi oluyor dua ediyoruz hepimiz, en sonunda birine bakım yaptırdım, hanemizle çok kötü uğraşıldığını dua etmeseydik daha da kötü olacağını mezara bile bişeyler koyulduğunu söyledi mezara koyulan ölüm için değilmiş ama kötü şeylermiş ne olabilir hocam? ve bunları yapan yakınlarımızmış, bi de hiç bilmem bu işleri bugüne kadar ben kime nasıl güveneyim kimin okuduğu suyu içeyim şaşırmış durumdayım böyle şeylerin içine düştüm hiç anlamam gitmezdim de, bozdurmak için ne yapacağını bilmiyorum sonuçta karşıdakinin günah bişeye diye korkuyorum bozduramıyorum da, kendim suya okuyup içebileceğim kendim yapabileceğim bir tavsiyeniz var mıdır bozulmazsa daha da kötüye gidersiniz dedi bakan kadın, işin ilginci evde de somut bişey bi muska vs bulmadım hiç baba tarafının yaptığını söyledi ama babama bunu da inandıramıyorum halbuki en çok etkilenen oymuş. Bi tavsiye verir misiniz?

 44. Selam hocam 31 yaşında 2 yıllık evliyim. 2 konuda sizden yardım istiyecem. şimdiye kadar girdiğim her memurluk sınavlarında yüksek puanlar almama rağmen kazanamadım. 2.sorum Eşim yeni doğum yapti bebeğimiz 1 aylık olacak, eşim farklı farklı konuşmalar yapıyor geçen gece yarasalar bebegimin üstüne geldi diyor, son zamanlarda ailemi hedef alarak tartışmalar yaşıyoruz. Ciddi ciddi korkmaya başladım lütfen yardım edin.

  1. Beni whatsapp ile ara lütfen. Duruma bakalım. Kötü bir durum yaşanıyor olabilir eşin için. Kısmet bağlama büyüleri bu gibi etkiler verebilir.

 45. Meraba hocam ben 32 yaşındayım evlenmeden önce cok şükür bi hayatım vardı maddi olarak sonra evlendim eşimle aramda iyiyidi sonrasında yuvam bozuldu ayrıldık evli zamanda maddi sıkıntılar cekmeye başladım ve hala devam ediyo helalle kazandıgım paranın hayrını görwmiyorum ne yapsam etsem hep tersi oluyo yani üstümde bişey olabilcenden kanatindeyim sizce normalmi

 46. Merhaba hocam yaklaşık 2veya 3aydır bildiğim kişilerin hayatımın alt üst olma büyüsü yaptığı kanaatindeyim bu süre zarfında sıkıntı içerisindeyim bu kolay bozulurum bana yardım edermişsiniz lütfen

  1. Bana özele olarak whatsapp aracılığıyla ulaş lütfen. Konuyu bilmiyorum ki yardımcı olayım.

  1. Evet hattım kapalı yurt dışında olduğum zamanlarda ilgilenemiyorum ancak whatsapp ile ulaşım mümkün…

 47. merhabalar. birkaç gün önce bir arkadaşımız bize birisinin dolabın arkasına domuz yağı sürüldüğünü söyledi. şahsen böyle konularda güvenirim kendisine. tabii bu olay aylar önce olmuş benim yeni haberim oldu ve sirkeli suyla sildim orayı. sürenin eve girip çıkan tanıdığımız biri olduğundan bahsetti ve dış görünüşünü anlattı az çok. bu durumun kesinliğini nasıl öğrenebiliriz? iyi akşamlar.

  1. Whatsapp ile beni arayınız lütfen buradan kesin olarak bir şeyler söylemek pek mümkün değil.

 48. Öncelikle merhaba, yüksek lisans öğrencisiyim ve inanın bu tarz şeylere inanmaktan korkardım bugün ailem biriyle görüşmüş ve büyü yapıldığını öğrendim sık sık bayılmalar yaşamam bu yüzdenmiş araba kullanırken nefesim daralıyor. Bazen kendim olmadığımı düşünüyorum psikoloji kitapları tatmin etmiyor ne yazıkki. İnanılmaz kabuslar görüyorum ve çok terliyorum majör bir depresyon belirtisi olduğunu düşündüm lakin durum farklı. Hislerime güveniyorum siz sorunun hem kaynağını hem çözümünü görebilecek aurada bir bireysiniz.

  1. Teşekkür ederim Emine Hanım öncelikle, beni whatsapp ile ararsanız daha net ifade edebilirim hissettiklerimi size…

 49. Merhaba, benim kızım 28 yaşında ve bekar yıllar önce sözlendi ama bozuldu sonra kısmeti kapandı bazen çok iyi oluyo ama bide ani çıkışları oluyo karşısındakini hemen kırabiliyo kendi kuaförü var 3 senedir ama kapatıyor bugünde postamdan bir obje bırakmışlar anne büyülümü acaba ddi korkdum açıkcası ne yapmamız lazım hocam

 50. Hocam bende bekarım 20 yaşındayım ben herzaman yorgunum herzamn içimde bi sıkıntı var hiçbişeyle mutlu olamıyorum hiç yataktan cıkmak istemiyorum cok yorgun hisediyorum kendimi halbuki hiçbir iş yapmam suyumu almaya halim yok hiçbişey yapmak istemiyorum ruhum herzaman daralıyo ewden cıkmak bile istemiyorum bunalımdayım hep hocam allah rızası için yardım edin bana

 51. Merhabalar hocam
  Bizim eve bir yakınımız tarafından büyü yapılmış iki ablamların ve ben de dahil olmak üzere evliliğimiz engellenmiş evimizde huzur yok buna ilişkin neler yapabiliriz şimdiden teşekkürler

  1. Büyü yapıldığını kimden öğrendiniz? O kişi ile bir işlem yaptınız mı? Ayrıca nasıl ikna oldunuz?

 52. Hocam merhabalar , 22 yaşındayım babam alkolik aynı zamanda işi hiç rast gitmiyor ayrıca yıllardır anneme hiçbir katkısı olmadı aksine maddi manevi zararı dokundu ,babam evin dışındayken sorun yok fakat eve geldiğinde sürekli bir tartışma kıyamet , daha önce bu işlerle ilgilenen bir hanımefendi büyü var demişti fakat üstünde durmadım şimdi aklımı kurcalıyor sizce olabilir mi ?

  1. Açıkçası çok zannetmiyorum. Alkol alma ile büyünün pek bir ilgisi yok. Evin içindeki sıkıntıları hemen bu işlemlere bağlamak doğru değil.

 53. Hocam eşimde sabun büyüsü var bir hocaya sorduk muskayı bulmamızı istedi nasıl bulucaz eşim ev hanımı ama büyülü olduğu için o muskayı bulamazmış bulmanın kolay olacağı bir yol varmı acaba ?

 54. Slm hocam kizim 6 aylik evli 2aylik evliyken ayrildilar telefonda konusuyorlar bir araya gelemiyorlar dagmadin ayilesi her pisligi yaptilar cocuklarda ayirma buyusu yapildindan supeleniyorum oglan ayilesinin evinden cikmiyor birde annesi cocuklarda evin resmini istemis ondan sonra cocuklar ayrildi birbirini cok seven cocuklar ayrildi

 55. hocam ben 29 yıllık evliyim 15 yaşında bir kızım var kızım özellikle iki yıldır cok sinirli sürekli herşeye kızıyor sürekli annem babam degilsiniz sizden nefret ediyorum diyor hergece kabuslar görüyor ve dayanamıyorum ölmek istiyorum diyor 1 yıldır götürmedigimiz pisokolog ve pisikiyatris kalmadı ama hicbir degisiklik yok. bir hoca tafsiye ettiler kendisiyle görüstüm kızım senin üzerinde 10 11 tane muska görünüyor bunlar senin icin yapılmıs ama sen cok sabırlı ve inanclı oldugun icin seni etkilememįş ama kızına etki etmiş onun icin böyle dedi bu muskaların cıkarılması lazım ama ben cıkaramam dedi baskasına gitmen lazım bunu eşime söyledigimde kabul etmedi bunlar para tuzagı diyor ne yapacagımı bilemiyorum kızıma cok üzülüyorum bize önerebileceginiz bir dua varmı sürekli felak ve nas sürelerini okuyorum

  1. Bir kaç dua var bu işlemler için uzun süreli okumanız gereken. Whatsapp ile bana ulaşırsanız sizinle paylaşayım çok geçmiş olsun. Tabi eşiniz de haklı her önüne gelen hoca olduğu için bu memlekette korkar olduk her şeyden.

 56. Selamün aleyküm genel olarak sayfanıza baktım. Bir kaç defa bakım yaptırdık. Fakat hep aklımda soru işaretleri kalıyor bu bakımlarla ilgili. Benim durumum giderek şiddetlenen bir süreç. Şu anki halim insan olma hali kul olma haliyle ilgili. Kendimi insan giibi hissetmiyorum. Hayata dair duygularım alınmış gibi. Ruhum ızdırap çekiyor. Dünyada sıkışmış gibiyim. İntihar üzerine vesveseleniyorum. Zaman ve mekan algım yok. Dokunma algım yok. Bomboş tüm duygu ve hislerim. Tüm bu süreçte sabretmeye çalışıyorum. Rüyalarım ağır ve beni halsiz bırakıyor. Uykudan kalktığımda başım ağrıyor ve daha çok yorulmuş hissediyorum. Sürekli başım ağrıyor. Bitkin geziyorum her yerde. Sizin fikrinizi öğrenmek isterim izninizle. Kolay gelsin. Evliyim 1 yıllık ve sıkıntılı zamanlar geçirdik.

  1. Ayşe hanım kısa kısa kendinizden bahsetmişsiniz. Fakat bu veriler ile bir şeyler söylemek zor. Benim istediğim bir kaç şey olacak sizden. Whatsapp yolu ile bana ulaşırsanız daha sağlıklı iletişim kurabiliriz.

 57. Hocam merhaba ben 1 ay önce evimde çiçeğin dibine gömülü bir ceviz buldum ceviz bantla defalarca üzeri bantlamış öğün aksam birine gösterdim içini açtı içinde kuran ayetlerinin yazdığı bir muska çıktı kağıt yağlı bir kağıttı onu bana sirkeli suya koy ve akarsuya at dedi koruma yazdı ve gönderdi dediklerini yaptım ama sanki bir işe yaramadı yıllardır mutsuz bir evlilik yaşıyorum sadece çocuklarım için ama kızım da etkisi çokmus eşim çok tuhaf sanki 2 yıldır ruh hastasi gibi davranıyor benim ona karşı hiç sabrim yok çok bagiriyirum ama pişman oluyorum oğlum 20 yaşında yıllardır benden nefret ediyo kızım ona asla abi drmiyo herkes birbirine kötü davranıyor ve işler de fena halde kötüye gidiyor ben hiç bu tarz şeyleri bilmem nasıl bozulur ne yapmam lazım sadece Allah a sigindim. Ama benim bu evi toparlamam lazım ne yaparsam iyi oluruz nasil çözerim ben bu büyüyü.

 58. İyi günler hocam,ailemin üzerinde sıkıntılar var.Babamın yıllardır eline aldığı işler olmuyor tam düzelcekken tekrar bozuluyor alkol bağımlısı olma haline geldi.Bütün ev halkı eve girmek istemiyor eve girince tartışmalar çıkıyor sebepsiz yere.kardeşim herseye sinirleniyor ablamin evlenme isleri tam olacakken olmuyor annemde türlü türlü hastaliklar oldu bende sedefe benzeyen hastalik var ilaclari kullaniyorum bir sure geciyor sonra tekrar ediyor.Daha önce bir hocaya gitmiş annem domuz yağı ve ölü suyula ayrilsinlar diye büyü yapılmış demiş böyle bir şey yapilmismidir yardım edin şu anda annem ve babam ayrılmak üzereler beni bu konuda bilgilensirirmisiniz. Teşekkürler

  1. Derya Hanım bana özel olarak ulaşırsan senden özel birkaç bilgi isteyeceğim akabinde duruma birlikte bakabiliriz. Bu şekilde bir büyüye maruz kaldıysanız çözüm yolu bulmamız şart olur. Bakmak gerekiyor.

 59. Merhaba hocam. 2 seneye yaklaşık bir ıliskim vardı. 7 ay önce biz nisanlandik zor bir süreç geçirdik nisan öncesi. Ama birşekilde yuzuklerimiz takıldı. Olanlar ondan sonra olmaya başladı nişanlım sürekli kavga nedenleri üretiyor. Önceden böyle değildi. Kışa süreli aralıklarla değişiyor. Geçmişinde de ufak tefek şeyler öğrendim bi nişan durumu gibi. Buda benim beni iyice tedirgin etti. Bende ise sürekli gerginlik baş ağrısı var dua edip Kuran okuyunca sanki hiçbirşey olmamış gibi oluyorum.. Sizden de bi yorum bekliyorum.

  1. Tabi ki bu kişi senin için doğru kişi mi bilemeyiz. Ancak bu kadar emek verdikten sonra neden hale bu haldesiniz bu konuya bakmak lazım. Whatsapp ile ulaşın lütfen durumlara bakalım.

 60. Mrb bende isyerimde geçen yıl elemanım poşet içerisinde toprak ve yumurta kırığı gibi küçük bir paket buldu ve ona açıp dokmesini istedim wcye ne.kadar etkilidir bilmem ama o gün bugün yüzüm Gülmez oldu işyerim battı aile huzurum bozuldu

  1. Yumurta ile yapılan büyüler çok yıkıcı olabilir. Ama kesin olarak bu yapılmıştır demek doğru değil. Bakım yapmalıyız.

   1. Hocam iki yıldır üzerimde negatif bi enerji var bunalıyorum yataktan çıkmak istemiyorum sürekli baş ve mide ağrım var çok hocaya gitti kısmeti kapansın evlenemesin diye yapılmış diyolar ama şifa bulamadım kurtukmak istiyorum artık bi el bogazımda sanki sıkıyo

 61. Kapının eşiğinde iç kuytu kısmında kıl iğne ve toplu iğne buldum.buyu yapanlara var etrafında bu ne içindir büyü içindedir çünkü kapının o kısmında iğneden işi nedir lütfen aydinlatirmisiniz acil ne olur

  1. İğne büyüsü olabilir ama bunun için de bir takım detaylar önemli. İğne büyüsü isimli yazımız bulup okuyun lütfen. Turan hoca iğne büyüsü olarak yazın internete oradakileri etkileri yaşıyor musunuz ona bakalım bir de.

 62. Turan hoca lütfen bana yardım edin hiç bişey yolunda getmiyo ailem çok zor durumda size nasıl ulaşa bilirim

 63. Hocam merhaba benim sevgilim benden durup duruken ayrılmak istedi kendisine büyü yapıldığından şüphe ediyorum. Sizin bakma şansınız oluyormu ?

  1. Bakım yaparız Whatsapp ile yazın ancak 25 yaş altına işlem yapmıyorum bilginiz olsun.

 64. Hocam selamün aleyküm ,kız kardeşim rahatsız,dört kardeşiz hiçbirimizi görmek istemiyor abimle bana durup dururken bana muska yapıyorsunuz beni sevgilimden ayırmak istiyorsunuz ben size neler yapacam diyor sizi süründürecem ,görüştüğü orta yaşlı bir bayan var kurşun falan döküyor bu bayan kız arkadaşının annesi ve bu bayana sürekli paralar veriyor tlf larına şahit olduk tamam abla borcumu verecem falan diyor,kız kardeşim bütün gece dolaşıyor sabaha kadar lavabo mutfak arası mekik dokuyor,gözlerindeki bakışları değişti nefretli gözlerle bakıyor hocam ne yapabiliriz

  1. Meral hanım durum gerçekten karışık görünüyor. Neler yapılabilir bu şekilde bilemeyiz ama kendinizi tanıtan ve hatırlatan bir mesaj gönderirseniz sormak istediğim sorular olacaktır size karşı.

  1. Metinde belirtilenleri yapmayı deneyebilirsin. Daha da yoğun bir tesir altında olduğundan şüphe ediyorsan beraber duruma ayrıca bakarız.

 65. Hocam merhaba.mutfağımda tabaklarımın birinin içinde tabağın tabanına yayılmış acı kahve veya siyaha yakın bir toz buldum.toprak desem değil kahve değil.soba kurumu gibi ama rengi tam uymuyor.altındaki veya üstündeki tabaklarda yok.Kim ne yapmak istemiş olabilir.yardımlarınızı rica ediyorum.

  1. Özel olarak ulaşın lütfen ve bu tabakta gördüğünüz karaltıyı bana fotoğraf ile gönderin.

 66. Turan bey iyi akşamlar üzerimde bir tesir olduğunu düşünüyorum.Durumum çok karışık yardımcı olursanız sevinirim.

 67. Hocam oglum bir kıza takıldı evde kimsenin lafını dinlemiyor kız çok fene saygısız oglumu parmağında oynatıyor elinde avucunda ne varsa yiyor anlayacağınız oğlumu her şekilde kullanıyor

  1. Belki de oğlunuzu kendine bağlayan bir işlem yaptırmıştır. Bu şekilde bilemeyiz tabi ki… En acil şekilde oğlunuzu kurtarsak iyi olacak sanki bir anne olarak çok üzüldüğünüz belli oluyor Nazlı Hanım.

 68. Bu üç oldu büyü yapılıyor ilki ben delireyim diye yaptırmışlar diğer ikiside kapıma âdet kanı sürmüşler bu büyüden nasıl koruna bilirim

  1. Büyü yapıldıysa korunma olmaz. Ama yine de yazılarımda bu yöntemleri zaten anlatıyorum okuyabilirsiniz.

 69. Merhabalar ailemle sürekli kavga ediyorum eve gelince kendimi çok mutsuz hissediyorum 28 yaşındayım tam nişan söz olacak ilişkim bitiyor..bir yakınım bir hocaya gidip bana huzursuzluk büyüsü yapıldığını söyledi sonrasında 7 gün boyunca dua yazılı bi sudan içmem söylendi tekrar gittiğimde sende 3 harfli var dedi inanmadım .. Farklı bi hocaya gittiğimde kısmet kapanma ve yine huzursuzluk büyüsü paranın bereketi olmaması için büyü yapıldığı söylendi ama herhangi başka bişey yapmadı..kafam çok karışık bana yardımcı olabilir misiniz

  1. Aygül hanım bu tarz yorumlar zaten kafanızı karıştırır. Bu şekilde açıklama yapan kendine hoca diyen bir sürü müsfette var. Bir kuyuya taş atıyorlar sonra kırk gün çıkaramıyor insanlar. Sende şu var sende bu var diyerek korku salıyorlar. Bunlara tamah etmeyin lütfen. Varsa bir kısmetsizlik elbette uygulamalar var ama bu kadar basit değil tabi ki. 5 dakikada olayı bitiren teşhisi koyan tiplerden lütfen uzak durun.

 70. Merhaba Hocam,

  Ben zamaninda esim icin muska yaptirmistim. Bunu senelerdir takmiyor. Dolapta duruyor. Evde huzursuzluklar var. Esim hep o muskalardan oluyor diyo. Cok karamsar hersey hakkinda negatif vs.muska hatirladigim kadar subyan icin yazilmisti ve o hoca esime sizde buyude var demisti ama ona herhalde birsey yapmadi. Cocuk oluncaya kadar tasimasini soylemisti ve cocuk oldugunda cocugun 7 yasina kadar tasimasini soylemisti. Daha ortada cocuk felan yokken bir ofkeli ve sinirli aninda muskayi atti uzerinden. Senelerdir dolapta. Ayriyenten bize gumus plaka uzerine fevk gibi birsey yazmist herhalde durumumuz iyi olmasi icindi. Bilemiyorum. Ikimizde bunalri da takmiyoruz ve artik evde istemiyoruz. Ne yapmam gerek hocam. Saglicakla kalin, allaha emanet olun
  Bunlari imha/ iptal etmek istiyorum. Bunlari nasil yapabilirim acaba..

  1. Kafamıza göre muskaları atamayız. Bana muskanın fotoğrafını gönder, ben sana imha etme şeklinin nasıl olması gerektiğini yazacağım. Ama imha etmek gerekir mi ona bakmak lazım.

 71. Turan bey merhaba lütfen banada yardımcı olurmusunuz. 2 senedir çok sıkıntı içerisindeyim uyku yu unutmuş durumdayım annemle kardeşim beni istemiyor sürekli kavga ediyoruz. Eşimle bazı problemlerimiz var. Herşey birden tersine döndü ne yapacağımı şaşırdım artık.

  1. Eşiniz ile ilgili ne gibi sıkıntılar var duruma bu açıdan bakalım. Ayrıca neden anne evine dönmek durumunda kaldınız, ya da kaldınız mı?

 72. Hocam merhabalar,
  Eşim üç haftadır hastanede psikoloji bölümünde yatmaktadır,üzerinde büyü ve negatif enerji olduğunu söylediler,bunun için neler yapmak veya ne gibi dualar okumak gerek ALLAH rızası için yardımlarınızı bekliyorum,saygılar.

  1. Büyüden kesinlikle emin olmadan bozma işlemleri yapılmaz. Kurtuluş için farklı koşullar yaratılmalıdır.

 73. Merhaba Turan bey babam da büyü olduğunu düşünüyoruz annemle durdum yere tartışma çıkarıyor sürekli küfür ediyor ve bizi evde istemiyor eve hiç bir şekil de bakmıyor babaannem zamanında çok muska büyü tarzı şeyler yapmış böyle bir şey olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz

  1. Bakım yaptırmanız gerekiyor. Bana telefon ile ulaşın bir takım bilgiler isteyeceğim sizden. Geçmiş olsun.

 74. Hocam selamlar.bn 41 yaşındayım 3 üniversite bitirdim.ve iş bulamiyorum bulunca bir süre calistiktan sonra ya işyeri kapanıyor ya cikariliyorum vs..evleniyorum.yaklasanlar bir süre sonra uzaklaşıyor..yada ben soğuyorum.birkac hocaya gittim büyü var dediler lakin cozeni görmedim hala sıkıntılarım devam ediyor..muska vs faln bulmadım.ailemde bı sorun yok çok şükür.onceden sürekli depresif haldeydim.meditasyonlar falan psikolojim şimdi iyi.lakin ne işim var nede hayatını birlestirecegim biri..sizce bu nedir.

  1. Biraz şanssızlık gibi geliyor ilk bakışta. Tabi ki her olumsuz durumun arkadasında bir büyü aramamız yanlış olur. O zamanda hayatta kendi kendine olan kötü bir şeylerin olmaması gerekir. Yani kaderi inkara girmiş oluruz. Bu durumu değiştirmek adına biraz ibadet etmeni ve Allah’tan niyazlarını dilemeni tavsiye ederim. Dediğim gibi ille de üzerinde bir şey olacak diye bir kaide yok. Çok okul okumakta yaşlarımızın ilerlemiş olması da maalesef her şeyi çözmüyor. Hayırlı Günler Dilerim

 75. Merhaba hocam eşimin abisi anne ve babasinin hiç yüzüne bakmiyor sanki onlar hic yokmuş gibi davranıyor. Eşi ne derse onu yapıyor esi annenle ile konusma dese konuşmuyor. biz eşinin annesi ve eşinin kendisine büyü yaptığını düşünüyoruz böyle bir büyü yapabilirler mi acaba gerçekten kaynanam cok üzülüyor we ne yapmamiz gerekiyor bilgi werir misiniz gerçekten zor durumdayız annemi yani kaynanamı böyle gördükçe bende cok üzülüyorum yardim edin lütfen

  1. Bu durum tabi ki ihtimal dahilinde ama bakımlar neticesinde bir şeyler diyebilmem mümkün olabilir. Bu yüzden özel görüşme yaparsak sanırım daha faydalı olabilirim.

 76. Merhabalar hocam ben 9 aydir nisanliyim . Kisaca anlatmak istiyorum nisanlimin ailesi 8 yasindan beri nisanlimi calistiriyolar ki kardeslerinin hepsi onlar icin hala calisiyor 5 aydir maasindan ailesine vermiyo evimizi kurmaya calistigimiz icin bu yuzden annesi yemek bile hazirlamiyo . Nisanlim ailemi istemiyorum diye bi cok kez agladi bana . Kurtulmak istiyorum dedi dugun yapicaltik bunlaea yapmak istemiyorum diye hep agliyordu annesiyle ben kavga ettim bana sizi ayiricam sen goruceksin gibi seyler soyledi nisanlim kavga etmeniz iyi oldu bu sayede ailemle gorusmem diyen bi insandi ama su 4 gundur cok degisti ayrildik simdi bana ailemi silemem ne kadar kotu olsalarda yapamam falan demeye basladi acaba annesi buyu yapmis olabilirmi nisanlima soylutorum ama inanmiyor nasil yapabilirim bilgi verebilirmisiniz tesekkur ederim

  1. Büyük ihtimalle ailesi nişanlını kendine bağlamak için bir işlem yaptırmıştır. Bu kadar kısa sürelerde bu etkiler normal değil. Acil olarak baktırıp önlem almasınız. Whatsapp ile bana ulaşabilirsin Fatma.

 77. İyi akşamlar turan hoca ben sizinle bir şey konusmak istiyorum iki senelik bi ilişki sürdürmekteyim birbirimize çok zor kavustuk ve birbirimizi çok seviyoduk halada seviyoruz ama daha sonra son 8 aydır birbirimizden nefret eder olduk her hareketimiz her şeyimiz ters gitmeye başladı ayrılsam ayrılamıyorum sürekli kötü düşünceler beni yiyip bitiriyo ortada bişey yokken bile bi kavga çıkıyo hergün neredeyse ağlıyorum birbirimize karşı çok saygısızlaştık ben ona çok zarar veriyorum oda bana ama ayrılamıyoruzda ufak bir sözü bile beni sinir krizlerine sokuyor ona zarar veriyorum bazen kendime bile çok zarar veriyorum ben ne yapmalıyım ağlamadığım bir gün yok yaşamaktan nefret eder oldum ailem benim bir yaş damlama kıyamazken başkası beni bu kadar eziyo küfür ediyo vuruyo ama ben neden ondan nefret etmeme rağmen hala seviyorum bu çok saçma

  1. Evet kızım saçma bir psikiyatristten yardım almanı tavsiye ediyorum. Sizin için bu ruh hali içinde bir şeyler yapılabileceğini sanmıyorum.

 78. Hocam selamın aleyküm. Size bir şey danışmak istiyorum. 5 senelik bir ilişkim var. Nişan yapalım dedik fakat arkadaşımın ailesi istekli değil. Ve bu durumdan dolayı arkadaşımım ailesiyle de arası iyi değil. Kaç yıldır iş bulamıyorum. Arkadaşımla aramda hiçbir problem yok sadece onun ailesi sorun yaratıyo. İşim de olmayınca acaba nasibimle mi alakalı dedim. Farklı vi durumum yok beni boğan sıkan problemler yani kendimi kötü hissetmiyorum ama acaba nasibim mi bağlı… o yüzden mi ne sevdiğimle kavuşamıyorum iş bulamıyorum diye kendimden şüphelendim. Gerçi nasip kapalı olunca kimseyi istemezmişsin öyle bir şey de duudum. Ben ilişkimden memnunum aramızda çok şükür sıkıntı yok sadece onun ailesi problem yarattığı için üzülüyoruz kavuşamıyoruz. 2 ailede de büyü olsa bu bize de yansırdı değil mi hocam? Benim ailemde sorun yok ilişkimde de. Sadece karşı taraf sorun yaratıyor istemiyor. Lütfen yardımcı olun. Zahmet edip okursanız yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

  1. Okudum kızım merak etme. Ama durum zaten karışıkken iyice karmaşık hale getirmişsin. Bence ortada bir büyü falan yok. Farklı ve kişisel sebepler ile ailesi bu durumdan biraz uzak duruyordur. Ama gidip konuşursan efendi gibi kendini anlatırsan inşallah evliliğinizin yolu açılmış olur.

 79. Hocam selamünaleykum .ismim Eray zor dönemler geçiriyorum 5 yıldır evliyim eşimle sürekli tartışıyoruz kendi durumuz olsun aile durumları olsun sürekli.ve bu durum boşanmaya kadar geldi.eşime kötü sözler sarf ettim onu incilttim.herdefasında beni kaybetmemek adına iyimser davrandı bu süre zarfı içerisinde omunda beni üzdügü konular oldu.eve girdiğimizde bize bi haller oluyor elle tutulur olmayan konulardan tartışıyoruz.şu an eşim boşanmakta kararlı .ama sağlıklı düşünmediğinide belirtiyor .birbirimize çok bağlıyız .üzerimizde bir sıkıntı var hocam .bunu birtürlü çözemiyorum.allah rızası için yardıma ihtiyacım var biz yuvamızın yıkılmasını istemiyoruz aslında ama birşeyler tam düzeldi derken bizi içine çekiyor eşin dostun yanında alakasız tartışmalara kalp kırmalara giriyoruz.

  1. Durum gerçekten tehlikeli görünüyor. Bu denli basiretiniz bağlanıyor ise yapılmış bir işlem söz konusu olabilir üzerinizde. Ama tabi mantıklı düşünüp bu durumu araştırmak da gerekiyor. Ben şahsen bakım yapmak ve gerçekten eşiniz ile nasıl bu duruma geldiniz bu konuyu araştırmak taraftarıyım.

 80. Merhabalar hocam 7 yıllık evliyim . 2 çocuğum var eşimle genel olarak gayet iyiydik ama son üç aydır çok huzursuzuz. Konuşmaya çalıştım ve sonunda boşanmak istediğini söyledi . Üç ay öncesine kadar deli gibi sevdiğini söylerken böyle bir şey söylemesi beni şok etti . Ben evde sürekli ayetel kürsi felak nas okurum . Şuan kavga gürültü yok ama hiç iletişim kalmadı bana dokunmuyor başka odada uyuyor . Büyü olabilir mi ?

  1. Tam bir kanıya varmak zor tabi, eşinizin ruh halini de yaşadıklarını da göz önüne almak gerekir. Her türlü sıra dışı davranışı büyü olarak nitelendirmek de son derece yanlış olur. Bakım yapmak durumunu iyice anlamak gerekiyor.

 81. Merhaba hocam Evimde 1 ay once hırsızlık oldu yabancı kimse gelmedi bir miktar altın çalındı aile içinde biri aldığı kesin bunu nasıl ortaya cıkarabiliriz. Polisede gittik bu arada ama halen ses yok.

  1. Oraya çıkabileceğinizi zannetmiyorum. Bu şekilde bir bakım imkanımız yok ne yazık. Geçmiş olsun…

 82. Hocam teyzemin esi dine Allaha herseye kufur ediyor.Cok fazla alkol aliyor devamli teyzeme satasiyor dövüyor.Ogluda ayni sekilde cok fazla alkol aliyor oda ayni sekilde herseye kufur ediyolar.Esi yatagi yorgani su dolu küvete basiyor kadincagiza her turlu siddet uyguluyolar gozyasi dinmiyor evlerinde gram huzur yok.esi sinirlenince koltuklari televizyonu kurulu sofrayi duvardan duvara atiyor akla mantiga uymiyacak herseyi yapiyolar acaba bu aileye buyu yapilmismidir.bir Neville teyzemi dusman olarak goruyolar diger 2kiz cocuklarida ayni sekilde hic saygilari yok devamli teyzeme sozlu siddet uyguluyolar nolur bu aileye de yardimci olun teyzeme sizi aramasini soyliycem.

  1. Arasın duruma bakalım Pınar hanım. Üzücü bir durum yaşıyor elimizden geleni yaparız inşallah.

 83. Hocam, Yardımınıza ihtiyacım var. Almanyada yaşıyorum. 26 yaşındayım. Ben evli degilim.. Ben sizinle sağlığım hakkında konuşmak istiyorum. Aylardır sağlığımla sorunlarım var. Doktorlar bana yardım edemiyor. Giderek daha fazla hastalıklar çikiyor. Elhamdulillah kanser gibi ciddi bir şey değil. Ama bana çok ağır geliyor.Tükendim artık. Bana sihir yapılmış olabilir mi ?

  Bana yardim edebilirseniz, çok mutlu edersiniz.

  1. Ayla kızım tabi ki böyle şeyler mümkün olabiliyor. Fakat ne gibi bir durum ile karşı karşıya olduğunuz bana Whatsapp ile bildir. Daha net görüşebileceğimizi sanıyorum.

 84. hocam gece uyuyamıyorum sabah oluyor ben oluyorum yatağımın ayak ucunda ayaklarımdan dizime kadar bişey tık tık tık vurup titretiyor bazende odadaki eşyalardan takkk diye vurma sesi geliyor takii bu sabah ezanı okunup gün ağarıncaya kadar devam ediyor. hmn hmn 1 aydır böyle…

  1. Sana bir bakım yapalım bir musallat durumu mu var acaba? Geçmiş olsun dileklerimle… Allah için en kısa zamanda şifa bulursunuz inşallah.

 85. Hocam size watsaptan yazdım bugün. Tahminen ne zaman cevap verirsiniz. Çok büyük manevi sıkıntı icerisindeyim.

 86. Hocam ben 16 yıllık evliyim iki evladım var ve üçüncüsü de yolda yani elim 4.buçuk aylık hamile
  Ama elim çok sinirli olmaya başladı sürekli evden gitmek istiyorum diyor ben artık seni sevmiyorum diyor en kötüsü de karnındaki bebeği bile istemiyor ben bunu doğrmak istemiyorum diyor ben yanlız yaşamak istiyorum diyor ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz

  1. Bu çok derin bir konu ve ne istediğini bilmiyorum. Ayrıca Allah analı babalı büyütsün evlatlarını. Whatsapp ile bana yaz görüşelim.

 87. Hocam Merhabalar benim 17 yaşında bir kız kardeşim var annemle uzun süreden beri sürekli tartışıyorlar araları bozuk. Kardeşim bu son bir haftadır sürekli saçının çekildiğini, sebepsiz yere sürekli ayağının kaydığını ve gece rüyasında birinin 43 sayısını söylediğini anlatıyor. Bir yıl önce lisede sınıfında bir kızın büyücü olduğunu o kızın ondan nefret ettiğini ve büyü yapacağını söylemiş. Büyü olma ihtimali var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Sıradan bir kabus olduğunu düşünüyorum. Ergelikte böyle beyin insanlara oyunlar oynayabilir. Bir şey olduğunu düşünmüyorum saygılar sevgiler.

 88. Hocam selamun aleykum ablam senelerdir sacma sapan hareketler icinde bir donem ayaklarini ellerinin etlerini yoluyor hatta tirnaklarini sokuyor bir donem elektirige merak saliyor bir donem evde islak yerlere basmiyor annem kac kez hocaya goturdu ama care bulamadi insallah yardimci olursunuz hocam

  1. Doktorlardan tıbbi destek almanızı tavsiye ederim. Acil şifalar Rabbim niyaz eder inşallah.

 89. Selamunaleykum hocam ben cocuklugundan beri parmakla gosterilen biriydim allah aski ve hayat doluydum. Fakat ne olduysa birden kendimden yavas yavas gectigimi hissetim ve zamanla hayat anlamsiz ve hersey bos gelmeye basladi dikatim bozulmus duygu diye birsey kalmamis bende afedersiniz ama kendimi ise yaramaz bir hic gibi goruyorum yilardir bu arada yasim 26 birturlu cozemiyorum ustumdeki karmasigi bilgi verirseniz sevinirim tesekur ederim.

  1. Böyle dönemler insan hayatında olabiliyor, bir geçiş dönemi yaşıyor olabilirsiniz. Astroloji ile ilgili misiniz bilmiyorum ama oradan hareketle bir araştırma yaparsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Geçmiş olsun.

 90. Selamün aleyküm hocam
  Benim erkek kardeşim evlendikten sonra anneme de bana da düşman oldu karısına adeta tapıyor
  Çok kötü şeyler yapıyor sürekli olarak ne yapmalıyız lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Eşinin bağlama işlemi yapmış olma ihtimali var. Genel olarak bu tip davranışlar o şekilde gerçek oluyor. Ama bakım yaparız bana ulaşın whatsapp numaramdan.

 91. İyi akşamlar hocam ben 23 yaşında bi bayanım yüz olarakta beceriklilik olarakta herkes çok beğenip herşeyi büyütüyorlar çok çalışkan bi öğrenciydin herkes yüksek bi okul okumamı beklerken çok düşük bi okul okudum hocam lise birde bi erkekle tanıştım okuşda öyle çoçukluk sevgisiydi sevdik birbirimizi ogünden bugüne hala knuşuyoruz 9 yıl oldu yani onunda beni çok sevdiğini biliyorum svdiğim kişinin de kalabalık bi ailesi var ama hiçbirinin ne iş nede evlilik yönünde bahtı açılmıyor yaşlarıda büyük olmasına rağmen yani kısacası hocam ne sevdiğim erkek ne ben bi iş kapısı açılıyor nede evlenmemiz için önümüzdeki engeller açılıyor liseye giderken birgün okul kıyafetimi çıkarttım elle dikili nazar boncuğu gördüm yani annrm ben dikmedim dedi bende dikmedim sadece kıyafeti terziye götürmüştüm bazı zamanlar çok kötü rüyalar görüyorum hep başıma bi iş geliyor akraba ilişkilerini çok severdim ama kimseyi görmek istemiyorum ibadete düşkündüm nazar dualarını hergün mutlaka okurdum ama artık hemen namazı hızlıca kılıp bitiriyorum çok uazattım kısacası hocam hayatım düzene gitmiyor ne evlnenmek için yol açılıyor nede iş yardımcı olursanız çok sevinirim hocam

  1. Kısmetinin istediğin gibi vuku bulması adına bazı şeyler düşünülebilir. Özel olarak ararsan whatsapp ile duruma bakarız birlikte. Kendini üzme henüz çok gençsin.

 92. Selamünaleyküm hocam öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim
  Meselem çok uzun fakat kısaca şöyle diyeyim eşim işi gücü hacı hoca falcı bende hiç inanmazdım yıllarım böyle geçti bu yıllar içinde çok ama çok büyük yıkımlar yaşadım özetle hiç bir çöpün sahibi olamadım hep kendimden bilirdim taki yeğenim kendisi için gittiği bir falcı benim adımı söyleyerek başımdaki birkaç belayı anlatmış yeğenim bunı bana anlatınca ben çok şaşırdım ve bu durumda beni bu kadar etkileyenin bir büyü olabileceğine inandim nerdeyse bir kaç hocaya falcıya bende gitrim fakat hepsi dolandırıccı para pul peşinde insanlar ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda siz yardımcı olabilirmisiniz selamlar .

  1. Whatsapp ile görüşme yapalım Mustafa bey. Bu konuyu derinden ele almamız gerekiyor. Bir kaç cümle ile buradan eşlik etmek çok yerinde olmayacak gibi.

 93. Merhaba hocam yakalis 27 yillik evliyim evden ise isten eve kotu bi aliskanligim yok 2 cocugum var 20 yil evel bi tatsizlik oldu esimden ayrilmak istedim kesin kararliydim bi anda degistti kararim dis kapia yag surulmistti normal yaglardan degildi sildim gecmedi baristtim esimle simdi levabuya giriyom ciktigimda hemen arkamdan gelip kapida biseyler okuyur odalardada bu sekil cok mutsusuz gece uyuyamiyorum dr gittim uyuku hapi verdi simdi oda fayda etmiyor 20 gun oldu kizama bi tokat attim diye beni evimdende kovdular beni bi sekilde eve alabilir evi esimin uzerine yapacam kizimin hesabinada para yatiracakmisim yoksa eve almiyorlar en onemlisi saglikli hic birsey dusunemiyorum uyuku yok artik resmen bitiyorum artik sadece uyumak istiyorum ne olur yardim edin uyumak istiyorum bu seytan kadinin buyusunden kortulmak istiyorum ismim ergin hocam

  1. Ergin durumun hassasiyetine binayen telefon ile ulaş bana. Whatsapp ile mesaj gönder ben sana dönüş yapayım. Bakım yaparak anlamaya çalışalım.

 94. merhaba kayınvalidem bana kolye verdi hocaya okuttum iyi ol mutlu ol falan diye dedi ama farklı şeyler için okuttuğunu düşünüyorum iyi veya kötü kolyeyi bu okumadan temizlemek için napmam lazım

 95. Merhaba eşimim sürekli huzursuz olmamış olayları olmuş gibi söylüyor bide hep endişe korku efam yapıyor birilerin onun hakkında konuştuğu ve herkes süpheleniyor ben büyüden süpheliyorum

  1. Şüphelerinizde haklı olabilirsiniz. Duruma detaylı bir bakım yapalım derim. Bir de etraflıca sormam gerekenler olacak.

 96. Hocam merhaba. Babam son zamanlarda çok tuhaflaştı sürekli eşinin dediklerini yapar oldu biz ne desek yanlış anlıyor ve sürekli eşini savunuyor. Bir şey dediğimiz zaman da sinirleniyor. En basit örnek olarak babamdan arabayı istiyorum olmaz evde kavga gürültü oluyor diyor daha önce böyle yapmazdı hemen verirdi. Yine arabadan örnek vereyim. Babamı aradım eşi açtı telefonu arabayı istedim araba falan vermiyorum dedi yüzüme kapattı telefonu. Babam arabasını eşinin üstüne yapmıştı o günden beri böyle bir sorun yaşıyorum. Sadece araba değil babamı sürekli bize karşı dolduruyor adam resmen bizden soğumuş. Kendi öz babamı evime davet edipte 2 bardak çay içemiyorum evime gelse bile eşinin bilmemesini istiyor. Ya bir baba evladının evine gizli gizli gelir mi hocam Allah aşkına siz söyleyin? Bu kadının ben büyü yaptığını düşünüyorum hocam. Çünkü kendisi daha önce eşime büyü yaptığını/yaptırdığını falan söylemiş hatta bir keresinde şuan evde hoca dolaşıyor evi gözetliyor falan demiş yine bir keresinde eşime aynen bunları demiş. Eğer kocana şunu şunu yaparsan şunu içirirsen sana köpek gibi aşık olur senden başkasını görmez bende zaten böyle yaptım/yapacağım falan demiş. Bu söylediklerim yeni sayılır çok geçmedi üstünden. Ne zaman babamı arasam bir şey istesem mutlaka eşi bir yolunu bulup engel oluyor. Kardeşlerime de yaptığını düşünüyorum çünkü son zamanlarda kardeşlerim de tuhaf davranır oldular aynı şekilde kardeşlerimde sürekli bu kadını savunup benimle tartışmaya başlıyorlar. Daha önce yemin ederim hiç biri böyle değildi bu insanların. Bana ve eşime yani benim aileme de büyü yapmış sanırım yada yapmaya çalışmış ama tutmamış çünkü evde 10 aylık bir bebeğimiz var onun sayesinden tutmadığını söylemişti bir hoca. Bana da 2 kere yapmış sanırım tutup tutmadığını bilmiyorum aynı şekilde eşime söylemiş çünkü. Zaten biz bu büyü muhabbetlerini öğrendikten sonra gitmemeye başladık telefonla bile görüşmüyoruz hepsini engelledim ama kadın durmuyor sürekli bizimle uğraşıyor. Hiç unutmam hocam kardeşimle bana size bir büyü yaparım köpek gibi yerde yürür kalkamazsınız falan demişti. Son olarak fazla uzatmak zamanınızı almak istemiyorum 4-5 ay kadar önce yine kendisi eşime telefonda babama büyü yaptığını hatta işe yaradığını babamın kadının tarafına geçtiğini falan söylemişti bizde hemen babamı yanımıza çağırıp böyle böyle diyerek anlattık durumu ama babam kesinlikle bize inanmadı hatta böyle bir konuyu ortaya çıkarttığımız için bize küsmüştü. Kesinlikle bu kadında olaylar var yardımcı olurmusunuz lütfen Allah rızası için. Whatsapp’tan yazacaksam eğer ordan da yazarım hocam lütfen yardımcı olun bize.

  1. Bu metni aynı şekilde bana whatsapp ile gönder. Çok karışık ve bir o kadar da zor bir durum, ayrıca sıkıntılı bir süreç yaşıyorsun. Sakın benimle görüşmeden bir şeyler yapma. Şüphelerini de değerlendireceğiz.

     1. Valla gördünüz ama ne cevap verdiniz ne bişey yaptınız yardımcı olmadınız. Kaç gün geçti üstünden. Teşekkürler yine de.

     2. Kusura Bakma Tayfun bey, yollardayız kaç gündür. İlk fırsatta arayacağım. Ama durumunu okudum ilgi göstereceğim merak etme.

 97. Eşimizi ickiden nasıl tiksindiririz bunun için bir dua yada ritüel paylaşır mısınız rica etsem etkili bir yöntem istiyorum sizden

  1. Bunun için bir kaç çalışma var ancak oldukça kişisel hazırlamak gerekiyor. Çünkü herkesin bedeni ve iradesi takdir edersiniz ki farklıdır. Eşinizi içkiden soğutmak ancak ona özel bir çalışma ile mümkün olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir