Sicim Büyüsü

Sicim Büyüsü

Sicim büyüsü denince aslında ip ile yapılan büyüler akla gelir. Lakin sadece ip kullanımı yetmez. Sicim büyülerinin amaçlara göre farklılık gösterdiklerini gözlemlenmektedir. Örneğin iki aşık arasını yapmak üzere tasarlanan bir bağlama işlemi için farklı yapılırken, düşmanların dilini, gözünü, elini bağlamak için yapılacaksa çok daha farklı planlanması gerekmektedir.

Bu yüzden sicim büyüleri kendi içinde farklı anlamlarda kullanılabilir. Fakat en genel ve bilindik kullanımı elbette birbirlerine karşı soğukluk duyguları yaşamaya başlamış olan çiftler arasındadır. Bazen sizler de etrafınızdan duyar ya da kendiniz yaşarsınız. Daha öncesinde muhtemeşem ilgili olan bir eş ya da sevgili ilgisini bir anda kaybedebilir. Ya da sizler için daha önceden yanıp tutuştuğunu söyleyen biri daha sonra bu durumdan vazgeçebilir ve uzak durmayı tercih eder. Bu gibi durumlar gerçekten hem üzücü hem de insanları yıpratıcı sonuçlar doğurur. Zaten daha sonradan aşık olan taraf genel olarak ilişkilerde daha büyük acı çektiği için bu gidişata havas ilmi yordamıyla dur demek isteyebilir.

İşte buna benzer konularda çiftlerin arasındaki denge ve uyum sicim büyüsü yapmak adına bir uygunluk gösteriyorsa o zaman bu işlemin seçilebilmesi gündeme gelebilir. Yine de en doğru ve net kararı medyum hocanın verebileceğini gizli tutarak en temel bakımları yaparak, en doğru tespitlerden sonra bu karara varabileceğini de bilmeniz gerekir. Bağlama büyüsü unsurları arasında sicim ip büyüleri kendilerine çok büyük yer bulmazlar. Fakat yine de yapıldığında gösterdiği etki ve ömürlük süre dolayısıyla tercih edildiği de olur. Belirttiğimiz esaslar gibi öncelikle verilen karara uzun süreler sadık kalınacağının bilince olmak yani iptalinin söz konusu olmayacağı bir de gerçekten bu bağı o kişi ile isteyip istemediğiniz çok önemlidir.

Sicim Büyüsü Etkilerinde Neler Görürüz?

 • Öncelikle etki altına giren kişide beklenen davranış değişikliğini net olarak görebilmek için kişinin bu işleme gönülden inanıyor olması ve medyumun talimatlarına uyarak sabırla beklemesi gerekir.
 • Sonrasında etkiler planladığınız şekilde vuku bulur. Kişinin sür’atle dışarıdan ayağının kesilmesi, evine ya da sevgilisine ait hissetmesi en başta beliren farklardır.
 • Sicim büyüsünün bağlama sırası çok önemlidir. Genel olarak kişinin yaşı ve cinsiyetine göre düğümler belirlenir. Ancak günü gününe ve saati saatine bu işlem uygulandığında etkiler çok daha kısa sürede görülür.
 • Sicim büyüsü bozulması çok zordur. Bir takım malzemelerin bir araya getirilmesi yetmez. Etki altındaki kişiye karşı özel bir müdahale gerekir. Bu da kişiye ulaşmak çok zor olduğunda işlemi de zor kılar. Bu nedenle sicim büyüsüne başvuran kişilere medyumların baştan son kararlarını ısrarla sormaları çok gereklidir.

Sicim Büyüsü Başka Kimlere Yapılır?

Yazımızın başında da söylemiştik. Dil bağlama, göz bağlama, el bağlama gibi çok daha kendimizi korumaya yönelik olan çalışmaları sicim büyüsü olarak hayata geçirmek mümkündür. Fakat bunun için de yine hedef alınacak kişi hakkında birtakım bilgilerin toplanması akabinde de uygulamaya geçilmesi gerekmektedir. Sicim büyüsü ailenizin kim tarafından ve nasıl bir tehdit altında olduğuna göre şekillenir. Örneğin, aile içinde sürekli fesat çıkarmak ve ilişkinizi ya da evliliğinizi hedef aldığını düşündüğünüz bir aile büyüğü olabilir. Normal yollarlar hayatınızdan uzaklaştıramadığınız buna benzer duruma sahip bir insan da yine etrafınızda olabilir.

Sürekli olarak gözleri sizlerin üzerinde olan fakat bundan hoşlanmadığınız ve yine normal hareketlerle bu kişiyi hayatınızdan çıkaramadığınız birtakım koşullar oluşmuş olabilir. Buna benzer durumlar içinde şeytani olarak ele alınacak bir sicim büyüsü büyük ölçüde işlemin içinden çıkmanıza yardımcı olur. En büyük ve imkansız görünen emelleri bile yakın edebilir. Birçok kişi sicim büyüsü hakkında yaşadıklarını bizlere öncesinde ve sonrasında yorumlar sayfamızdan iletmiştir. Gerçekten büyük ölçüde fayda görmüş kişilerde vardır.

Bir diğer dikkat çeken isimlendirmeler ise şu şekildedir. Bu işlemin içeriğinin birebir ya da çok benzer şekilde uygulandığı ancak farklı isimler aldığı işlemler ise: gerdek düğümü büyüsü, ip kiriş büyüsü, halat büyüsü, çiriş büyüsü çeşitleri, 42 düğüm büyüsü olarak da karşınıza çıkabilir. Her biri uygulanış bakımından aynı harita üzerinden giderler. Ancak hedefler ve sonuçlar farklılıklar gösterecektir. Bu yüzden her biri için farklı içerikler yazmak mümkündür. Çözüm için hangi işlemlerin sizin durumunuz için daha yatkın olduğunu hocamızdan danışarak öğrenebilirsiniz.

Eğer durumunuzun buna benzer bir çözüme ihtiyaç duyduğunuz düşünüyorsanız hocamızla çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp mesaj yoluyla iletişim kurmakta ve sizlere her zaman destek olmaktadır kendisi.

“Sicim Büyüsü” için 5 yorum

 1. İyi akşamlar hocam benimde sorunum unutkanlık eşyalarımı unutturup çalıyorlar be ben biliyorum engel olamıyorum eşim inanmıyor canım hiçbirşeyi istemiyor 10senelik evliyim elimi herşeyden çektirdiler. Resmen dünyada yaşamıyor gibiyim soguk buz gibiyim

  1. Çok anlaşılır yazmamışsın Nesli Hanım. Ama hislerini anlamaya çalışınca bir sonuca ulaşıyorum. Beni Whatsapp yoluyla lütfen ara ne yapabileceğimize bakalım olur mu?

 2. Sicim büyüsü konusunda usta bir isimdir hocamız. Ben çok memnun kaldım sonuçlardan. Sağ olsun var olsun Turan Hocam….

 3. MERHABALAR EŞİM İLE NIŞANLI OLDUĞUMUZ DÖNEMDE BİR SÜS EŞYSININ İÇİNE GİZLENMİŞ TIRNAK VE ÜÇ ADET DÜĞÜMLÜ İP BULDUM. BİR BÜYÜĞÜME SORDUM NE YAPAYIM DİYE O DA BANA SİRKELİ SUDA BEKLET AT DEDİ.
  ÖYLE YAPTIM. SİZCE ETKİSİ DEVAM EDİYORMUDUR? YADA BU BİR BÜYÜMÜDÜR?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir