Sıcaklık Büyüsü – 7 Günde Sonuç

Sıcaklık büyüsü adından da anlaşılacağı gibi ilişki içindeki insanları birbirine bağlayan ve eski sevgi dolu günlerine tekrardan sürüklemek adına uygulanan bir işlemdir. Sıcaklık büyüsü yaptıranların yorumları, sıcaklık büyüsü etkileri gibi çok fazla merak edilen konu olduğunu biliyoruz. Turan hoca bu konuya da açıklık getirmek üzere bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedi. 7 günde sonuç aldığı ve üzerinde uzun zamandır çalıştığı bu işlem için gerçekten rağbet oldukça büyük bir hale geldi.

Sıcaklık büyüsü bir hafta içerisinde eşinizden ya da sevgilinizden inanılmaz bir ilgi ve alaka görmenizi sağlayan bir tılsımın getirisidir. Birtakım özel bilgiler ve malzemeler bir araya getirilmek sureti ile oluşturulur. 4 günlük bir oluşum süreci vardır. Akabinde 7 günü baştan sayar ve sona doğru ilerleriz. Bu işlem süresince sizin de yapmanız gereken bazı eylemler olduğu gibi medyum hocanın da bu işin takibini birinci dereceden sürdürmesi gerekir. Bu bağlama büyüsü gibi etkin sonuçlar vermese de kısa zamanda tesir görmek isteyen ve bir an önce durumu değiştirmek isteyenler için önemli bir adımdır.

Sıcaklık Büyüsü En Kesin Sonuçlar

Sıcaklık Büyüsüne “Sihri Refik” dendiğini de duyabilirsiniz. Eski kitaplarda alimlerin bu şekilde telaffuz ettiği işlemi günümüzde sıcaklık büyüsü olarak biliyoruz.

En Temel Haliyle Sıcaklık Büyüsü Neden Yapılır

  1. Erkek ile kadın arasındaki duygusal ve fiziksel yakınlaşmayı arttırmanın en önemli yollarından biridir.
  2. Aşk yaşamlarını ve iş yaşamlarını düzenlemelerine yardımcı olur. Ayrıca aile içi toplantılarda berrak bir enerjiye sahip olmanızı sağlar. Bu da her durumu pek çok açıdan değerlendirilmesi olanağını tanır. Mutluluğun da en temel gereksinimi doğru verilmiş kararlardır.
  3. Ailenin büyük fertleri ile araların düzelmesine yardımcı olur. Karşılıklı ılıman iklimini oluşturur. Dargınların barışması için de uygulanan farklı formları vardır.
  4. Sıcaklık büyüsü doğru ve iyi uygulandığı takdirde pek çok imkansız görünen durumu tabi sizin de çabalarınız doğrultusunda değiştirebilmiştir.
  5. Turan hoca uzun zamandır bu işlemi daha kısa sürelerde gerçekleştirmek için bir çok deneme yapmaktaydı. Artık 7 güne kadar indirgenmiş bir süreçten bahsetmenin mümkün olduğunu belirtmektedir.
  6. Sıcaklık Büyüsü kişinin özel eşyaları ve bilgileri kullanılarak yapılır. Bu yüzden aile içinden biri ile sürekli temas gerekir. Psikolojik olarak da iyi bir hazırlık sürecinden sonra karar verilmesi sürecin iyi ilerlemesi babından önemli rol oynar.
Sıcaklık Büyüsü Etkileri Nelerdir

Sıcaklık Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşamalı olarak gerçekleşen bu işlemin en temel ve göze çarpan detayı kişinin özel eşyalarının karanlığa gömülmesidir. Eşyanın üzeri ilk 48 saat boyunca örtülü olarak zifiri karanlık bir odada saklanır. Bu süreç boyunda ilk etapta anlattığım 4 günlük kuluçkanın ilk ikisi geçirilir.

İkinci bölümde yani son iki günlük süreçte ise diğer malzemeler ile harmanlanır ve ortaya tesirin tamamen kendini göstereceği ilk bir haftanın başlaması için tılsımlar yazılır. Her gün takviye edilen enerji ve olumlamalar neticesinde süreç genel anlamda beklenerek tüketilir. Ancak bu bekleyiş içinde mutlak surette bir takım rütuşlarda olacaktır. Medyum Turan hoca işlem süresinde pek az uyku uyumak suretiyle mütemadiyen takip altında tutmaktadır.

Birinci gün münasebetiyle yani 4 günün sonunda eşya ışığa serilir. Enerji boyutunda ve paralel evrende bu işlemin başlaması için bir işaret kabul edilir. Astral seyahatler ve Hüddam yönetimi bir hafta boyunca çeşitli aralıklarla gerçekleşecek olup mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırılması hedeflenir.

Sıcaklık Büyüsü Nasıl Yapılır

Sıcaklık Büyüsü Sonuçları – Son Aşaması

İşlem 7’inci günün sonunda kimsenin ayağının basmayacağı bir toprağa gömülür. Orada tüm dökümünü yapar. Artık kişi üzerinde mutlak bir sıcaklık, sevgi ve aşk tılsımı nail olmuş sayılır. Bu süreçten sonra değişimler gözle görülür halde ve kalıcı olarak cereyan eder. Bu duruma da sıcaklık büyüsünün sonuçları olarak isim vermek uygun olur.

* Her ne kadar kalıcı desek de tam anlamıyla bir bağlama büyüsü işlemi gerçekleşmeden bu tarzda işlemlerin etkileri geçici olabilmektedir. Hatta çoğu zaman en güzel anlarda son bulan tesir etkisi kişileri çeşitli “keşke” durumlarına sokmaktadır. Durumun ne kadar kritik olduğu ve sizin için hangi işlemin daha işlevsel olacağı çalışacağınız hoca tarafından belirlenmelidir. Bunun için de her zaman bir uzmandan yardım alarak işlemleri yönetmek en iyi tercih olur.

Bağlama Büyüsü işlemleri için BURAYA TIKLAYINIZ!!!

“Sıcaklık Büyüsü – 7 Günde Sonuç” için 3 yorum

  1. Hocam eşim herşeyi birbirne benzetir farklı şeyler görür duyar oldu. Kendisi birşeyler görmüş duymuş gibi hissediyor. Kahverengiye kırmızı diyor kendi evine benzetiyor. Sağda solda gördüğü her açık seçik videoları fotoğrafları kendi evine benzetiyor. Hem alkol hem başka şeyler kullanmış biri. Sizce üzerinde büyü olabilir mi. Bu adama büyü yapılmış olanilir mi. Delirmiş gibi konuşup öyle davranıyor. 1 gün normal kafasına dönüyor sonra yine aynı kafada devam ediyor. Var mıdır büyü belirtisi nasıl anlaşılır ne yapılır

    1. Olabilir ama emin olamayız tabi ki bu şekilde. Bir çok yöntem var bu olayların açığa çıkarılması adına. Önerim bana ulaşmanız olur Whatsapp yoluyla yorumlarla çok fazla ilgilenemiyor bir çok zaman da geç kalıyoruz çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir