Şeytan Büyüsü – Şeytani Büyülerin Geniş Tanımı

İnsan üzerinde derin ve kısa sürede etkisini gösteren büyüler için şeytani büyüler ya da şeytan büyüsü gibi tanımlar yapılır. Aslında bu tanım geniş bir içeriktir. İçine başta papaz büyüsü ve bağlama büyüsü gibi kişiyi ciddi bir çember altına alan işlemler girer. Bu etkili çember bazen çok ciddi fiziksel etkiler barındırdığı gibi yazımızın sonuna doğru açıklayacağımız psikolojik etkiler de içermektedir.

Bu tarz işlemlerin şeytani formlarına göz atacak olursak kesinlikle güçlü cinlerden faydalanan ve büyük bir tesir gücüne sahip medyumların yoğun çabaları karşımıza çıkacaktır. Transa geçebilen ve farklı boyutlarda buluşmalar ve seslenmeler yeteneğine sahip hocalar bu varlıkları ikna ve yönlendirme aşamasında oldukça başarılı olurlar. Aslında bu başarı öznel baktığınızda bir insanın hayatı ile ödeyeceği bir bedel anlamına bile gelebilir. Bu başarı bir keskin nişancının hedefini başarılı bir şekilde bulması gibi açıklanabilir.

Medyumların özel metafizik ve biyoenerji güçleri zaman zaman bu varlıkları iyi yönlendirme konusunda öne çıkmaktadır. Bu da kısa sürede sonuç veren şeytani büyülerin aslında konu başlıklarından birini oluşturmaktadır.

  • Bu işlemlerde genel olarak kısa zamandan bahsedilmesinin sebebi etkili varlıkların kişilerin boşluklarını çok iyi gözlemlemesidir. Ayrıca uyku durumunda bile rahat vermeyen bir anlamda istediğini almadan insanın yakasından düşmeyen bu kötü enerji dolu varlıklar genel olarak şeytani büyüler denince bir numaralı aktördürler.

İfrit kavminden daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Bu tip varlıkların insanın mental zihni üzerinde çok ciddi etkileri vardır. İnsanı kısa sürede karar verdiği bir konudan caydırmak ya da yanlış bir karar aldırmak konusunda etkileyebilirler. Ayrıca medyum kontrolünde bir şeytani varlığın gücü test edilemeyecek kadar ileri boyutlara ulaşabilir. Bu durum özellikle papaz büyüsü gibi bir işlemi kötü niyetle yürüten biri için iyi bir örnek teşkil edebilir.

//// Son zamanlarda en çok merak edilen ve büyük beğeni alan tarak büyüsü yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Şeytani Tılsımların Hazırlanması

Bilhassa adet kanı büyüsü ya da domuz yağı büyüsü gibi konularda karşımıza çıkan bu tılsımlar kişinin özel eşyaları ve özel bilgileri kullanılmak neticesinde yapılmaktadır. Bunlar için iyi bir hazırlık süreci talep eden medyumlar aslında işlem öncesinde iyi bir öngörü oluştururlar. İşlemin ne yönde seyredeceğini önceden kestirirler.

Ayrıca bu tarz kişiler kişinin fiziksel etkilenme süreçlerini gözardı ederler. Şeytanlaşmış bir medyumun kişi üzerinde ölüm büyüsü yapabilme ihtimali de vardır. Ayrıca hiç bir surette başına gelebilecek olumsuz koşullar ya da fiziksel hastalıklar kendisini bağlamayacak olup her zaman için kendi idealleri doğrultusunda işlemi sürdürmeye devam edecektir.

Özellikle ticari olarak bu işi benimsemiş ve her şeyin paraya dönük olarak hayata geçtiğini düşünen biri için şeytan büyüsü yapmak her zaman karşılaşılan bir durumdur. Bu işlemlere bir kaç örnek daha vermek gerekirse yedirme içirme büyüleri, yılan büyüsü ve örümcek büyüsü işlem içinde sayılabilir. Aslında genel başlığın içinde fazla sayıda işlem geçmektedir. Bunlar birinci derecede ve ilk sırada akla gelenler olarak belirtilir.

  • Keza ayırma büyülerinin yine geniş bir kısmını bu tip büyüler almaktadır. İnsanların mutlu giden düzenlerini bozabilmek, araya nifak tohumları saçmak, durup dururken uzun yıllardır süren ilişki ya da evlilikleri sonlandırmak şeytani vefkler ile yapılan büyüler neticesinde mümkündür.

Şeytani Büyülerin İnsanları Delirtmesi

Aslında delirtme büyüsü diye adı geçen işlemler tek bir çalışmayı kapsamazlar. Bazı özel çalışmalar kişilerin tüm öz benliklerini hedef alırken onların fiziksel ve mental olarak tam bir çöküş yaşamasını arzu ederler. Bu gibi durumlar oluştuğunda kişiye tıbbın bile teşhis koyamadığı birtakım rahatsızlıklar gelecektir. Bunlar genel olarak psikiyatri kliniklerinde son bulan süreçler olsa da insanların o aşamaya kadar geldikleri yol hiç de kolay bir yol değildir. Bu yüzden büyü ihtimalini hiç aklına getirmeyen kişilerin de aslına bakarsanız kurtulma şansı yok denecek kadar azdır.

Etkili bir delirtme büyüsü ya da kişiyi hasta etme etkileri altına alınmış bir kişide fiziksel olarak da yoğun belirtiler görülür. Bunlar uykuda çığlık atmaktan tutun da, sebepsiz yere gülmek ya da ağlamak gibi akla psikolojik sorunları getiren cinsten semptomlar olacaktır. Ancak bir çoğu kalıcı olacağı için kişinin etrafındaki insanların da yardım etmesi söz konusu olamaz. Bu vesile ile de doktorlardan medet umulur. Ancak genel olarak sonuç almak neredeyse imkansızdır.

(Bu konu üzerinde gerçekten psikiyatrinin konusu olan hastalıkları düşünmemek gerekir. Bir büyü altında olmadan da insanların zihinleri zarar görebilir ve yardım almaları gerekebilir. Binlerce travmatik durumdan ve bilinçaltı sorunlarından bahsedilebilir. Bu konuların birbirinden ayrı tutulması gerekir.)

  • Delirtme büyüsü ile bazen bir gecede kişi üzerinde yoğun bir etki yaratmak bile mümkün olabilir. Aslına bakarsanız bizlere düşen bu gibi etkili çalışmalara karşı her zaman bir savuna durumunda olmak ve gerekli önlemleri almaktır. Bunun içinde iyi bir medyum hocaya cevşen yazdırmak bir tercih olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir