Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğini Kendine Bağlamak

Günümüzde insanların yaşadıkları ilişkileri zamansız sonlandırmaları neticesinde çok fazla sıkıntı yaşadıklarını biliyoruz. Bu süreçler öyle zor yaşanıyor ki sevdiği insanı kaybetme aşamasına gelmiş insanların yaşadıkları duygusal boşluklar çok fazla zarar verici olabiliyor. Sevdiğini kendine bağlama büyüsü ile bağlamak isteyen insanların sayısı da hiç azımsanmayacak derecelere gelmiş durumda…

Bir insanı bağlamak denince kayıtsız şartsız siz olmadan yaşayamaz halde getirmek akla gelmelidir. Bu ancak evli çiftler için ya da bir ilişkiye haiz insanlar için uygulanmalıdır. Aksi takdirde sevdiğini kendine bağlamak terimi şeytani olarak işlem görmek zorunda kalır. Şeytani olan her işlemin vebali de ağır olacaktır.

Bu yüzden Turan hoca kesinlikle bu tarz büyü işlemlerine girmemektedir. Ancak muhabbet celbleri, basit tılsımlar, bağlama duaları ile çok sıcak ilişkiler yaratabildiği bilinir. Genel tanımı bağlama büyüsü olarak geçtiği için işlemleri bizlerde bu şekilde telaki ediyoruz. Ki zaten bağlama büyüsü de gerçek bir olgudur. Bunun olmadığını hiç kimse iddia edemez. Bunlar Hz. Süleyman peygamberden beri yani Harut ve Marut meleklerini insanlara büyü işlemlerini öğrettiklerinden beri yeryüzünde vardır. Ancak şu an konumuz sevdiğimiz insanlar için bu işlem nasıl uygulanır budur. Dolayısıyla bu konu hakkında sizlere bilgi vermeye devam edebiliriz.

Sevdiğini bağlamak için birkaç aşamalı işlemleri Turan hocadan talep edebilirsiniz. Bunlar bir süre için görüşmek adına da olabilir bir ömür boyu sürecek etkilere de sahip olabilir. Ancak işlemlerin gidişatı ve aşamaları öncesinde çok iyi kurgulanmalı ve bir plana dahil olarak hareket edilmelidir. 14 gün gibi bir süreç içerisinde ilmek ilmek işlenmesi gereken bağlama büyüsü işlemleri kesin sonuç verebilecek en etkin sonuçları verebilir. Bir insanın sevdiğini kendisine bağlamak için başka bir yol kalmadıysa bu yola başvurması daha doğru olur. Her ihtimalde ya da en ufak sorunlarda bu tarz havas ilminin bize verdiği işlemlere başvurmak uygun olmaz. Bu tarz işlemlerin son çare olarak görülmesi çok daha doğru olacaktır.

Bir kişiyi bağlama işlemi çok farklı yollar kullanılarak yapılabilir. Ancak bu işlemin en bilinen yöntemi şahsi eşyalar, adet kanı, birkaç adet fotoğraf, safran kullanımı gerektiren saman kağıt yazımları gibi materyaller eşliğinde belirttiğimiz gibi 14 günlük periyot dahilinde sonuç alınabilir. Pek çok evlilik ve ilişkiler çeşitli sorunlar neticesinde asimile olabiliyor. Sorunlar yaşanıyor ve hatta aldatılmaya varabilecek sıkıntılar yaşanabiliyor. İşlerin bu denli ciddi bir hale gelmeden önce mutlaka bir uzman medyum hocadan destek alınması gerekiyor.

Medyum Turan hoca memleketi olan Adıyaman’a dönmeden önce uzun yıllar Orta Doğu’da çalışmıştır. Sevdiğin insanı kendine bağlamak başlığı altında olabilecek tüm işlemlerde rüşdünü def’aten ispatlamış bir alimdir. Kendisi ile özel randevu sistemi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Hiç kuşkusuz Turan hoca dertlerinize derman olma konusunda en doğru tercih olacaktır.

“Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü” için 2 yorum

  1. Turan hocam Hollanda’dan selamlar.. Ben Aynur. 4 yıllık ilişkim sebepsiz yere bitti hocam. Ayrılığın daha ikinci haftasında başka biri ile ilişkiye başladı. Çok mutsuz ve kötü durumdayım hocam ne olur bana yardım edin. Pek çok insana yardımcı olduğunuzu biliyorum. Aslen Adıyamanlıyım hocam baba tarafından ne olur yardım edin bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir