Sevdiğini Deli Gibi Bağlama Büyüsü

Sevdiğini Deli Gibi Bağlama Büyüsü

İlişkilerde yaşanan pek çok farklı durum olsa da genel anlamda birbirine bağlılık birlikteliğin temelini oluşturuyor. Ne yazık ki ilişki içerisinde sonuçlar her zaman istenildiği gibi olmuyor. Sevdiğini deli gibi bağlamak isteyen insanların sayısı her geçen gün artıyor. Ancak bunun karşılığında gereken ilgiliyi ve alakayı hiç kimse göstermiyor. Durum böyle olunca bağlama büyüsü işlemlerinden yardım almak da kaçınılmaz oluyor. Bu yazımızda sevdiğin bir insanı deli gibi bağlamak ya da bir insanı kendine deli gibi aşık etmek temaları üzerine bilgiler vermeye çalışacağız.

Sevdiğini deli gibi bağlamak
baglama-buyusu-hakkinda-medyum-turan-hoca

Deli gibi bağlanmak demek ne demek öncelikle bununla ilgili açıklamalar yapmak gerekiyor. Sevdiği insan olmadan nefes bile alamayan bir kişi düşünün. Böyle şeyler her zaman filmlerde olur dediğinizi duyar gibiyiz ancak inanın gizli ilimler hazinesinde her şey mümkündür. Yeter ki sıtkı sadakat içinde gereken tüm hamleleri kusursuz şekilde inşa edin. Tabi bu ilmin bir insanı bağlamak anlamında yapılacak ritüellere sahip olması her zaman aklına gelen herkesin bu işlemleri yapabileceği anlamına gelmez. Bahsettiğimiz işlemin inşa süreci tek başınıza mümkün olmayacaktır. Bu yüzden kendi kendinize bilmem ne büyüsü yazılı tüm metinlerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Mutlak surette bir yardım almak iyi bir medyumdan akıl danışmak en mantıklı seçenek olarak görünüyor. İyi ama piyasada o kadar çok kendisine medyum diyen insan var ki…  Bu noktada gerçek bir bağlama büyüsü uzmanına ihtiyacınız vardır. Turan hoca bugüne kadar çok uzun yıllardır bu taleplere karşılık veren ender kişiliklerden biridir. Bu sayfamızda kendisinin bir çok büyü ve kadim kitaplar ile ilgili merak edilenlere cevaplarını sizler için aktarıyoruz.

Sevdiğin insanı kendine bağlamak isteyenler arasında genel bir istatistik yapacak olursak kadınların bu taleplere daha yakın olduğunu görebilirsiniz. Bunun sebebi erkeklerin tek eşlilikten daha uzak bir hal içinde olmalarıdır. Bu her erkek için geçerli değilse de genel bir ortalama da erkeklerin eşlerini kadınlardan daha çok aldattıkları bilinir. Bu da zaten bilimsel olarak hormonal dengeler ile kanıtlanmış bir gerçektir. Tabi ki konumuz aslında bu değil ancak bu konu oldukça önemli. Elbette bu toplumda kabul edilmeyen bir durum olsa da gizli saklı her erkeğin başka bir kadına gitmeye kalkıştığı özellikle Anadolu illerimizde çok sık gördüğümüz bir durumdur. Aslında artık büyük şehirlerinde pek bir farkı kalmadı, eskiden eğitim durumları ile aldatmak ilişkilendirilirdi fakat günümüzde bunun eğitimle hiç bir ilgili yok. Bu tamamen iyi insan kötü insan arasındaki fark, bir taraf kul hakkına giriyor diğer taraf girmiyor aslında hepsi bu… Peki böyle durumlarda mağduriyetler ne olacak? Dağılıp giden yuvalar, perişan olan çocuklara ne olacak? İşte burada sizlere bağlama büyüsü konusundaki tüm deneyimleri yaşamayı teklif ediyoruz. Bu herkes için bir çıkış kapısı olmasa da aklımızın bir köşesinde durmasında fayda var.

İnsanların evlilikleri dağılmakta ve evliliğe doğru giden ilişki durumları çok ciddi yaralar almaktadır. Çok insan gözyaşları içinde kalmakta hayatından vazgeçebilecek kadar derin buhranlar yaşayan ve psikolojik harpler veren kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunların hepsine bir şekilde karşılık vermek için kişi bazen gözünü karartıp artık sevdiği insanın sadece kendisine ait olmasını istiyor. Bu sebepten de çoğunlukla şeytani ya da rahmani demeden araştırmaya başlıyor. Sonrasında karşısına çıkan ilk insana ikna oluyor ya da kendi başına bir takım uygulamalar deniyor.  Bunların başında en çok dikkat çeken ayrıntılar ise suya okunan dualar, nohut büyüleri, pirinç büyüleri, amatörce hazırlanabilecek sandığımız ve bu bilgileri yalan yanlış bizlere veren internet sayfalarının sorumlu olduğu işlemler… Eğer bu saydığımız ritüelleri ya da buna benzer saçma sapan eylemleri insan kendisi dener ise kesinlikle başarılı olma şansı yoktur. Bunun yanı sıra eğer ki bir kişiden yardım almak istediyse ve bu kişi maalesef ki bir medyum değilse sonuç yine hüsran olacaktır. Yani her iki ihtimalde de sevdiğiniz insanı kendinize bağlayamayacak ve sabrettiğiniz süreçlerde aslında boşuna oyalandığınızı görerek daha da acı çekecek durumlara geleceksiniz. Bu gerçek bir kaosa sürüklenme hatta bazen Allah muhafaza intihara kadar giden elzem sonuçlar doğurmaktadır. Kendiniz bu tehlikeden her zaman korumalısınız. İlmimizi ayaklar altına alan zatlardan ve saçma sapan hurafeler ile sevdiğini kendine bağladığını aktaran kişilerden zinhar uzak durunuz.

Medyum Turan hoca sevdiğini aşık etmeyi anlatıyor
resimlerle-medyum-turan-hoca-herzaman-sizlerle

Bir insanı bağlamanın çok yönlü tarifleri vardır. Tabi ki bunlar internet ortamı gibi bilgi kirliliğinin yoğun olduğu bir platformda yazıldığı şekilde basit işlemler değildir. Ayrıca tamamen işlem yapılacak kişiye özel olarak hazırlanıp harmanlanması gereken çok gizli bir ilimdir. Havas ve Ledün ilmi ile bilinen çok sayıda işlem, insanların üzerindeki derin etkisini bizlere yüzyıllardır kanıtlamış çalışmalardır. Ancak bir bilenin elinde hayata geçebildiği ve istediklerimizi almamız için mutlak surette kurallara riayet edilmesi gerektiğini de yine bu açıklamalara eklememizde fayda var. Aslında bu işlemlerin en büyük ve dikkat çeken yanı birçok işlemi ana başlıklar altında toplamış olmamızdır. Yani aslına bakarsanız sevdiğini kendine deli gibi bağlamak deyince bu işlemin bir sürü adı olabilir. Bizler burada sizlerin aramalarına karşılık verecek şekilde kelimeler seçmeye çalışıyoruz. Aslında bu bağlama büyüsü işleminde deli gibi bağlayacak şekilde çok sayıda hamle vardır. Ancak okuyucularımız deli divane etmek için büyü yapmak şeklinde sorgulayınca bizlere rahatça ulaşabilmeleri için bir çok yazımızda benzerlikler göze çarpıyor. Çünkü ana teması aynı olan bir büyük ilmin alt dallarını sizlere sunuyor ve özel durumlarda gereken farkları aktarmaktan çekinmiyoruz.

Uzun zamandır aşk büyüsü yapan insanların bildiği bir gerçek var ki bu da bağlama işlemlerinde sabır çok önemlidir. 14 günlük, 21 günlük, 41 günlük bazen 90 günlük periyotlara yayılabilen çok sayıda işlemden söz etmek mümkündür. Fakat bunların her biri baştan da belirttiğimiz gibi kişiye özel tasarlanacağı için önceden rakam vermek hayli zordur. Fakat yanlış anlaşılma olmasın genel olarak süreleri bu şekilde verebiliriz. Kişiler için süreleri ise genel bakımların neticesinde kesin olarak görebiliriz. Bu bakımlar bizlere işlemlerin olup olmayacağı ile ilgili de bilgiler vermektedir. Bu işlem talep eden insanların bir takım özel bilgileri paylaşmasından sonra kesinleşen sürelerdir. Çoğu zaman bu işlem sürelerinin kısa olması tercih edilir. Bazı durumlarda bu şekilde sonuçlar alabiliyorsak da bazen uzun süre beklemekte gerekebilir.

Turan-hoca-gizli-ilimleri-anlatiyor
Turan-hoca-gizli-ilimleri-anlatiyor

Medyum Turan hoca bu konuda her zaman baştan belirttiği sürelere sadık kalmaktadır. Ayrıca olmayacak duaya amin diyen hocalardan olmaktan da her zaman kaçınmıştır. Turan hocanın samimiyetiyle bugüne kadar birçok insan evliliğini kurtarmış, sevdiğini kendisine deli gibi bağlamış, mutlu bir yuvaya kavuşmuştur. Bu uğurda eğer ki hiç umudu yoksa insanlara boşuna kürek çekmemeleri adına da zaman kazandırmıştır. Bu işlemlerin soyut mefhumlar oluşu ne yazık ki ilmimizi suistimale açık hale getirmektedir. Siz siz olun mutlaka seçeceğiniz medyumu önceden araştırmak suretiyle özel bilgilerinizi paylaşmaya karar verin. İşlem yaptırmanız ya da maddi olarak ödeme yapmanızdan ziyade bilgilerinizi kimlere veriyorsunuz bunu çok iyi analiz edin. Sizlerden istenen en özel bilgiler, en özel fotoğraflar kimlerin elinde ne şekilde geçecek bunlara lütfen çok dikkat edin. Bu sizlere dikkatli olmanız adına bir tavsiyedir. Bizler bu işlemlerin içinde olup binlerce mağduriyet hikayesine tanık olmasın insanlarız ve siz değerli okuyucularımızı uyarmak da bizlerin sorumluluğundadır. En güvenilir medyum arayanlar için dergahımız her zaman ziyaretinize açık olup Turan hoca tarafından randevu verilmektedir.

“Sevdiğini Deli Gibi Bağlama Büyüsü” için 8 yorum

    1. Bana özel olarak ulaşınız, durumunuzu değerlendirmek üzere bakımlarınızı yapalım…

  1. Hocam merhabalar.Ben kendimi bildim bileli kısmetsiz ve çok sorunluyum.Başıma üzücü olaylar geldi.Rızkım kesildi.Geçim derdi bunalttı.Ve artık inancımı yitirecek duruma geldim.Üstelik 30 yıldır her gece kâbus görüyorum.Işık olmadan yatarsam kötü şiddet içerikli görüntüler ve sesler duyar oldum.Enerjisiz halsiz isteksiz unutkan konsantrasyon sıfır halde 15 yıldır zorlanıyorum.Siz ne dersiniz nazar mı büyü mü nedir bu
    Çok dikkat çeken biri değilim sevgilim falan da yok ki biri büyü yapsın.Ama bu işte bir iş var.Hocam görüşünüzü acil yazın bana olur mu

    1. Beni arayabilirsiniz Ayten hanım elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışırız Geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir