Sevdiğini 7 Cemi Endamıyla Bağlamak

Sevdiğini 7 Cemi Endamıyla Bağlamak

7 Cemi endam büyülerinde esas olan ve bu konuda en çok bilinen işlem muhabbet büyüleridir. Bu işlem yapılmadan önce söz konusu kadın ve erkek arasında gerçekten biri aşk cereyan etmiş ve eski ya da güncel olarak bir takım hislerin besleniyor olması şarttır. 7 cemi endamdan kasıt her haliyle, har koşulda, her güzelliği ve iyiliğiyle bağlanmak anlamına gelir. 7 kalem de erkeğin ya da kadının tüm güzellikleri sayılan bu işlemde bağlanan kişinin daha önceki hisleri depreşir ve ortaya çıkar. Bu muhabbet büyüsü sırasında da olabilir işlemin hemen bitme akabine de denk gelebilir. Ancak sevdiğinizi 7 cemi endamıyla bağlamak isterseniz bu süreci sıkı ve tedbirli bir şekilde göze almalı ve ilim sahibi bir hocadan destek almalısınız.

7 Cemi Endam Büyüleri

Bu isimlerin telaki edilmesi tarihte çok eski bir yere sahiptir. En eski aşk büyüsü işlemlerinde de bu isimlerin telaffuz edildiğini birçok büyü kitabından görebilirsiniz. Ancak bu etkileri vermek istediğiniz kişi ile ilgili birçok edinilmesi gereken özel bilgiler şarttır. Bunlara doğum günü ve aile bireylerinin isimleri gibi özel bilgiler de dahildir. Tüm detaylı bağlama hamleleri sıraya konur ve özel olarak etkilerin görüleceği güne kadar itina ile muhafaza edinilir. 7 cemi endamın bağlanması için tam 7 özel gece gerekir. Bu süreçler içinde işlemi yapan medyumun kesinlikle geceleri uyuması mümkün değildir. Her gece bu endamdan bir kalemi sizin için bağlamak ile meşgul olacak ve bir geceyi bile boş geçerse işlemi top yekün kaybedeceğini bilerek hareket edecektir.

Bu büyü yapıldıktan sonra bahse konu muhabbet celbi oluşturulur ve iki kişi arasında bir tılsım oluşturulmak üzere beklemeye alınır. İşlem son derece aşamalı olarak görüneceği için her ayrıntıyı ne yazık ki farazi olarak buradan aktarmak zordur. Ancak bizim tüm makalelerimizde olduğu gibi bu konu hakkındaki yazımızı da okuduğunuzda mutlak surette bir takım detaylı bilgilere nail olacak ve meraklarınızı giderebileceksiniz.

7 Cemi endam büyülerinde önemli hususlar

Sevdiğinizi 7 Cemi Endamıyla Bağlamak 72 Saatte Mümkün müdür?

Bu bizlere en çok sorulan soruların başında geliyor. Eski medyum sitelerinde bu konuya ilişkin çok sayıda yanlış bilgi olduğu için insanların yanlış anlayıp bu şekilde değerlendirmiş olmaları normaldir. Hatta bizler bu yazıyı şu anda yazarken bile bu iddiaya sahip bir takım sayfaları görebiliyor ve bildiklerimizi o medyum sayfalarında da teyit ediyoruz. Ancak ne yazık ki bu teyit doğru olmuyor. Çünkü asıl işlem ile sizlere vaat edilen durum aynı değil.

72 saatte etki eden işlemler olabilir bunu bizlerde zaman zaman sizler için yazılarımızda belirtiyoruz. Fakat sevdiğinizi 7 cemi endamıyla bağlamak istiyorsanız bu şekilde bir süreç söz konusu değildir. 7 kalemde bağlanmak için 3 günün yetmeyeceğini de anlamak gerekir. Bu kadar kısa sürelerde kişileri etki altına almak kontrolü kaybetmek anlamına gelir. Bu yüzden tecrübeli hocaların bu duruma yanaşmayacağından emin olabilirsiniz. Zaten mümkün olmayan süreleri sizlere iddia eden hocaların da amaçlarını kestirmek çok da zor olmasa gerek değerli okuyucu dostlarımız.

Sevdiğimiz Endamıyla Bağlayınca Ne Olur?

 1. Bu işlemde kast edilen esas olgu her durumda ve tüm şartlarda sizinle olacak ve sizin sözünüzden dışarı çıkmayacak bir eş yaratabilirsiniz.
 2. İçsel yani ruhsal ve fiziksel olarak tüm güzelliklerin size ait olduğu bir ilişki durumuna nail olursunuz.
 3. Asla bir üçüncü kişinin söz konusu olamayacağı ve 7 cemi endamıyla bağlanan kişinin aklının ve kalbinin yalnızca bir kişiye ait olacağını çok rahat söyleyebiliriz.
 4. Erkeklerin en çok arzu ettikleri “İstenilen Kadın” profili de bu işlem ile çok rahat yaratılır. 7 cemi endamın içinde cinsel olarak da bir çok olguya hitap edilir. Zaten ilişkilerdeki mutluluğun temelinde cinselliğin yattığını artık günümüzde uzmanların da rahatlıkla dile getirdiğini biliyoruz.
 5. İki insan arasındaki her türlü husumet ve küslük son bulur. Bunun yerine sevinç ve sevecenlik alır. Aile olan insanların içinde huzur artar. Karısını ya da kocasını 7 cemi endamıyla bağlayan bir eş sonraki hayatını çok daha mutlu yaşar. Bu duruma çok sayıda örnek teşkil eden yorumlarımıza göz atabilirsiniz. Sitemizde bu işlemi yaptırmış ve sonuçlarından memnun olmuş çok sayıda insan vardır.
 6. Uzak bir durum yaşansa bile, yani bir iş seyahati ya da farklı sebeplerle uzaklaşılan durumlarda özlem çok ciddi boyutlara ulaşır. Durum ne olursa olsun kalp tek bir kişi atacağı için karşı tarafından olası endişeleri son bulacaktır.
 7. Muhabbet celbi olan telaki edilen bu işlemin muskası çok büyük bir sır taşıyacak olduğu için çok iyi muhafaza edilmelidir. Saydığımız ve sayamadığımız pek çok olumlu tesir muskanın özenle saklanması ile mümkün olacak olup, bu sorumluluk genellikle medyuma ait olmaktadır. Fakat fil-haza bazen talep eden kişinin de bu işlemin içinde aktif olarak yer alması ve muhafazayı kendisi yapması gerekebilir. Bunlar ayrıntılarda konuşacaktır.
7 Cemi Endamıyla Sevdiğini Bağlamak

Sevdiğini 7 Cemi endamıyla bağlama büyüsü işlemi yapacaksanız dikkat edilecek birtakım önemli detaylar vardır. Aslında bu işlem için kesin tek bir metottan bahsedemeyiz. Birçok farklı yol aynı amaca ulaşmak için kullanılır. At nalı büyüsü de bu konularda en çok rağbet gören çalışmadır. Atın arka ayağından alınan kılın bakır bir levha üzerine konularak yazılan ayetlerin ortasına bir takım bağlama dualarıyla birlikte konulması bu büyünün temelini oluşturur. Ancak pek çok farklı çalışma ile de yine 7 cemiyle bağlamak yapılabilir. Sayfamız üzerinden çok sayıda büyünün tesirlerini okuyabilirsiniz. At nalı büyüsü de yine geniş bir sayfa olarak web sitemizde yer almaktadır.

7 Cemi endam büyülerinde cin kullanımı yaygındır. Hüddamların bağlamayı kafanıza koyduğunuz kişinin gün içinde içinde bu duyguları ortaya çıkaracak güçleri vardır. Bu güçler aktif edilirken kişi bunları görmez ve duymaz. Hatta hiç bir şekilde şüphe bile etmez. Ancak kendisini sürekli büyü yapılan kişiyi düşünürken bulabilir. Hatta sebepsiz yere kendisini bir kişiyi sürekli ararken ya da sayıklarken bulabilir. Bu sayıklama bazen uykulara kadar taşabilir. Buna benzer çok sayıda etki bu işlemin içinde görülebilir. Çok güçlü aşk büyüsü cinlerine bu işlemde yer verilmektedir. Bunların iyi niyetleri kullanılmalı ve asla kızdırılmamalıdır. Bu yüzden de işlem içindeki 7 gece boyunca ikna süreçleri oldukça doğru ve detaylı olarak yaşanacaktır. Sonrası için yönlendirmeler ile işlemin takribi 10 gece sonunda sonuçlanması beklenir. 10’uncu gece yatsı namazına müteakip olarak etkilerin kesin olarak görüldüğü defalarca karşılaştığımız bir rutin olarak yerini almıştır.

“Sevdiğini 7 Cemi Endamıyla Bağlamak” için 2 yorum

 1. Hocam hayırlı akşamlar,
  Ben 7 haziran tarihinde nişanlandım fakat nişan süresi birbirimizi sevdiğimiz halde bir anda koptu ve benden artık hoşlanmadığını nişanı istemediğini söyledi, nişanı kendisi bozdu. kendisinin tekrar bana geri dönmesini gözünün başkasını görmemesini istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.

  1. Olabilirim sanıyorum Fahri Bey. Ancak durum hakkında bir kaç soru yöneltmem gerekiyor. Bu yüzden de telefon ile beni ararsanız daha uygun bir durum oluşur. GÖrüşme sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir