Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girme Ritüelleri

Sevdiğinizin kişinin rüyasına girerek ve mütemadiyen sizi düşünmesine neden olarak bir his uyandırma şansının mümkün olduğunu biliyor musunuz? Öncelikle eskiden beri uygulanan ve uzaktan duyulan bir takım aşk ve sevgi hislerini rüyalanma yöntemleri ile ısıtmak üzerine kurulu bir çok ritüel vardır. Bunların bir çoğu denenmiş ve başarılı sonuçlar alınmıştır. Medyumların uzun zamandır üzerinde çalıştıkları ve sonuç aldıkları en bilinen “sevdiğin kişinin rüyasına nasıl girilir” sorusunun yanıtı başta olmak üzere bununla ilgili tüm uygulamalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Günümüzde dünyanın eski dünyaya oranla her türlü gelişimi gösterdiğini biliyoruz. Artık insanların birbirlerine ulaşması neredeyse ışık hızında… Ama gönüllerine girme şansı ne yazık o kadar hızlı olamıyor. Hatta büyük yerleri saymazsanız bir çok yerleşim beldesinde hala insanlar birbirlerine uzaktan bakarak aşklarını yaşamak durumundalar. Asla yaklaşamadan bir ömür boyu aşık kalan insanları bile sayabiliriz.

Bu nedenle bağlanma hissinin uzaktan her geçen gün daha da artış gösterdiğini söylemekte mümkün. Bunu nereden bildiğimizi ise bugüne kadar küçük yerleşim yerlerinden gelip bizlere hikayelerini anlatan bir çok kişi ile belirtebiliriz. Şimdi sevdiğimiz kişinin rüyasına neden girmek isteriz bu konu üzerine biraz bilgi verelim.

Rüyada Sevdiğinle Beraber Olmak

Aslında kişinin başka çaresi yok ise ya da bir çeşit aşk büyüsü içeren unsurları hayata geçirme konusunda yeterli yakınlık ya da beceri mevcut değilse bu işlem denenebiliyor. Kişi sürekli olarak rüyaya girebilir ve bilinçaltı algı yönetimini kendi istediği şekilde maniple ederse aslında kendine dair bir sıcaklık duygusu yaratma babında büyük bir adım atmış olur. Her ne kadar eskisi kadar rağbet görmeyen ve daha kestirme yolların tercih edildiği bir gerçek olsa da hala uygulayan ve müspet sonuçlar alan insanların sayısı da hiç az değildir.

Aslında bu işlemi bir kaç fazda ele almak da mümkün bunlar şu sıra ile anlatılabilir:

  • Sevdiğinize kendinize rüyada göstermek ve rüyada özletmek
  • Enerji çalışmaları ile rüyaları yönlendirebilmek
  • Bir isteği kişiye rüyada iletmek ve onu bu durumdan kaçamaz hale taşımak
  • Evli çiftler için kullanılan taş ritüelleri
  • Burca göre sembolize edilmiş rüya çalışmaları
  • Bir çok kişinin rüyasına girebilmek için “Adiyat Suresi” Ritüeli
  • Zikir çekerek rüyada görünme çalışmaları

Yukarıda saydığımız tüm bu ayrıntıların kendilerine göre bir konu başlığı olabilecek kapsamı mevcuttur. Hepsinden bir miktar bahsederek sizlere ışık tutmasını ve arzu ettiğiniz çalışma yöntemini kendinizin seçme şansınızın olduğunu göstermek istiyoruz.

Rüyada Aşkın Kapılarını Sonuna Kadar Açan Riitüeller

Aşık Olduğunuz Kişi Size Rüyasında Nasıl Görür

Bu çalışmaya bağlılık ritüeli de denebiliyor. Biraz araştırma yaparsanız karşınıza bu tabir çıktığında da şaşırmamalısınız. Bu işlem için zamanlama çok önemlidir. “Yeni Ay” dönemini beklemek çok önemlidir. İpek bir kumaş ile yatak odasına tam da bu zamanda geçilir. Özel aşk kartları bu işlem için kullanılabilir. Özel hazırlanmış ve özel yağlar ile bezenmiş mumunuzu yakın ve ipek kumaşın üzerine aşk kartlarınızı koyun. Ay ışığının içeriğe nüfuz ettiğinden emin olun.

Mavi ve kırmızı olmak üzere iki adet kurdela kesin ve yanınızda bağlamak üzere hazır bulundurun. Ritüelde sözleri tamamladıktan sonra kurdelayı bağlayın ve kimsenin girmeyeceği yatak odasının kapısına asın. Kırmızı kurdela rüyada aşık olduğunuz kişinin görmesini, mavi kurdela ise bu rüyayı gün içinde sürekli hatırlamasını sağlayacak bir iz bırakması için kullanılacaktır. Aşık olduğunuz kişi size buna benzer bir rüya gördüğünü söyleyene kadar maksimum 15 gün olmak üzere ritüeli tekrar edin. Sonunda muradınıza erdiğinizi görünce kurdelaları yerinden sökün. Unutmayın rüya görmesi gerçekleşene kadar her akşam işlemi devam ettireceksiniz.

Enerjilere Hakimiyet Kur Sevdiğinin Rüyalarını Yönlendir

Birkaç farklı tanımı olsa da genel olarak sevdiğinizin rüyalarının şerre değil de hayra yönelmesi ve aranızda bağların bilinçaltı aktarım işleri ile rüyalarda kuvvetlendirilmesi de yine uygulanan metotların başında gelebiliyor. Kulağa biraz ilginç gelse de bunu deneyip çok iyi sonuçlar alan insanların da sayısı oldukça fazla. Bu nedenle denemek isteyenler için bilgileri zaman kaybetmeden verelim.

Bir Elma ele alınır. İki parçaya ayrılır. Dolunay ritüelleri ya da Hıdırellez bu konuda referans alınabilir çalışmalardandır. Elmanın çekirdekleri çıkarılır. Sonra 4 parçaya ayrılır. Elmaların her biri ayrı poşetlenmek üzere kırmızı kurdeladan paketler dikilir. Bu dikimi kişinin kendisi özel olarak iğne iplik ile yapacaktır. Hazır paketler ya da konu ile ilgisiz kişiler tarafından yapılamaz. Akabinde bu elmalar çekirdeksiz olarak paketlere konur. Yanlarına küçük kağıtlara bu rüyalarda nelerin olması istendiği yazılır. Bu istekleri çok anormal olmayacak ve rüyalarda mümkün olan hisleri kapsayacaktır. Sonrasında gece yarısı bir gül ağacının dalına asılacak ve bu dört parça gün doğmadan oradan alınacaktır. Burada amaç o saatler arasında sizin için hizmette bulunacak ve etrafınızda sürekli gezen hüddamın önüne bu istekleri çıkarmak olacaktır. Genelde hüddamlar davetler üzerine gelir dense de aslında hep vardır ve bir çok ritüel onların hareket geçmesine sebep olacaktır.

Enerji yönetimi ve Rüyaya Dahil Olma Çalışmaları

Bu uygulama yapılırken sabaha karşı tekrar aldığınız paketler kişi istediğiniz şekilde rüyalar görene kadar tekrar dala asılmayacaktır. Yalnızca bu rüyalar başladığında bir gece daha aynı ritüel uygulanır. Ancak sonrasında artık evde saklanacaktır. Asla bir yere gömülmez veya atılmaz.

Bu uygulamada en yanlış olan ve önerilmeyen durum cinsel rüyalar görülmesini sağlamak ve bunu sürekli hale getirmektir. Bu durum sizi büyük günaha sokabilir. Bu yüzden dikkatli olunması gerekir.

  • Bu gibi rüyada sevdiğini görmek ya da birini rüyada kendine aşık etmek gibi arayışların çeşitli ritüeller eşliğinde karşılığı bulunabilir. Biraz etkili bir çalışma gerçekleştirmek sizi bir miktar avantajlı hale getirebilir. Tabi ki çok fazla sayıda uygulama olunca hangisinin sizin durumunuza uygun olup olmadığını da ancak uzman bir medyuma sorarak öğrenebilirsiniz. Taş ritüellerinden tutun da zikir çekerek rüyalara dahil olmaya kadar çok sayıda uygulama vardır. Hepsini ayrı ayrı araştırabilirsiniz ya da Turan hocaya telefon ile sorabilirsiniz.

Hayatımızda her şeyin bir enerjisi olduğunu ve bu enerjilerin doğru kullanımı ile insanlar üzerinde bir takım hakimiyetler kurmak mümkün olabilmektedir. Her ne kadar aksini iddia eden insan sayısı çok fazla olsa da bu kimseler gözle görülmeyen şeyleri yok sayan bir zihniyetin eseridirler. Siz siz olun göremediğimizi gören bir göz olduğuna, duyamadıklarımızı duyan bir kulak olduğuna ve hissedemediklerimizi hisseden bir kalp olduğuna sonuna kadar inanın. Kurtuluş ancak aciz olduğumu kabullenmek ile kibri bir kenara bırakmak ile mümkün olabilir. Bu vesile ile Allah herkesin gönlüne göre eş ve sevgi versin umut ederim ki büyü ilmine bulaşmadan ve şeytani duygulara kapılmadan sevdiğinizi bu basit uygulanmış rüya ritüelleri ile etkileyebilir ve güzel bir yuva kurabilirsiniz. Hayatta her şey gönlünüzce olsun.

“Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girme Ritüelleri” için 2 yorum

  1. Hocamın tavsiyesi ile ben bu işlemi denedim. Hiç beklenmedik etkiler aldım ve çok iyi sonuçlrını gördüm tavsiye ederim arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir