Sarımsak Büyüsü

Sarımsak Büyüsü

Bu işlem bilinen en eski bağlama büyüsü işlemlerinden biri olarak dikkat çeker. Sarımsak büyüsü yaparak insanın içindeki duygularını yakmak mümkündür. Bunun için gerekense birkaç günlük hakkaniyetli bir süreç ve iyi bir hazırlık dönemidir. Ancak sarımsak büyüsü yaparken bir takım hususları da göz önünde bulundurmak ve son derece dikkatli olmak da gerekmektedir. Ters tepme ihtimali olan sarımsak büyüsü etkisinde tek başınıza evde denememeniz gereken detaylar vardır.

Sarımsak büyüsü yapılırken en önemli husus kişinin yaşı kadar sarımsak tanesini ve kullanıma hazır halde saman kağıtlarınızı ayrıca önceden yazılmış bir aşk tılsımını da yanınızda bulundurmanız gerekir. Bu malzemeler bir araya geldikten sonra eklenecek olan yine işlem kime karşı yapılacaksa o kişiye dair bir takım özel eşyalarda olabilir. Biraz farklı uygulamaları olsa da bağlama ve aşk büyüsü konusunda sarımsak büyüsü yüzyıllardır tercih edilen bir işlem olarak ön plandadır. Turan hoca sarımsak büyüsündeki tesirleri diğer işlemlerden biraz daha farklı tutar. Zira bu işlem ancak bilen ve ehil ellerde bizleri sonuca götürmektedir.

Sarımsak Büyüsü Neden Yapılır?

İşlem aslında basit bir anlatımla ayrılmış eşlerin aralarını düzeltmek, daha önceden ilişkisi olmuş ancak evli olmayan insanları barıştırmak ya da aile büyükleri arasındaki husumetleri gidermek üzerine yapılır. Amaç burada iki insan arasındaki duygusal bağın sonsuza dek sürmesi ve birbirlerine olan aşklarını ya da saygılarını muhafaza etmelerini sağlamaktır. Ancak sarımsak büyüsü yapılma nedenleri arasına bazı şeytani çarklara hizmet eden medyumların başka sebeplerde sokabildiğini biliyoruz.

sarımsak büyüsü nasıl yapılır bilgiler

Bunlar da intikam büyüleri gibi ya da birini hasta etmek için büyüler yapan insanların da sarımsak büyüsünden faydalandıklarını ve bunu da insanlara normalmiş gibi anlattıklarını görüyoruz. Aslında bir medyum ruhuna şeytana sattıysa bu işlemleri her türlü koşulda kendi lehine ve insanların vebalini alacak şekilde yönetebilir. Lakin havas ilminde ilk öğreti birine iyilik yapmaktır. İyilikten maraz doğar deseler de iyi olan iyi olarak kalacaktır. Ancak ledün kategorisinden olan sarımsak büyüsü işlemlerini çeşitli nedenlerle hayata geçirmek elbette mümkündür. Turan hocamız ise sadece aşk ve bağlama işlemleri üzerine sarımsak büyüsünü yönetmektedir.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılıyor

İşlem kişinin yaşı kadar sarımsak adetini alıp önce uçları sivri olacak şekilde soyulmasıyla ve hazır edilmesiyle başlar. Genellikle sarımsak büyüsü tek günlerde planlanır. Yani pazartesi ya da çarşamba gibi günler bu işlem için uygundur. Bunun nedenlerini yüz yüze görüşmelerinizde daha net anlayabilirsiniz.

Daha sonrasında çeşitli kitaplardan seçilen tılsımlı sözler ve dualar bir araya getirilerek sıra oluşturulur. Ebced karakterleriyle bu sıranın nasıl olacağı ve ne şekilde muhafaza edileceği hesaplanır. Sarımsak büyüsü yaparken vaktin gece olmasına dikkat edilir. Ancak burada önemli olan bir diğer detay ise sarımsakların çift çift işlem göreceği için kişinin yaşı kaç ise o sayının yarısı kadar süre alacağıdır. Bir de 3 günlük işlem yönlendirme sürelerini ve büyünün hapsedilme zamanlarını hesaplarsanız sarımsak büyüsü sonuçları için ideal süreleri hesaplamış olursunuz.

Soyulan sarımsaklar daha önceden kim için büyü yapılıyorsa o kişinin isminin yazılı olduğu saman kağıtlara sıkıca bağlanır. Bir daha açılmayacak şekilde sıkıca bağlanan sarımsaklar gün geçtikçe suyunu kağıtlara akıtacaktır ve isim ile sarımsağın özü iç içe geçmiş olacaktır. Bu sırada daha önceden seçilen duaların ve tılsımların etkisi de her bağlanan sarımsağa üflenir. Ayrıca bu sırada yardım alınacak olan Hüddam cinin de çağrılması yine en kuvvetli sonuçlar için önemlidir.

sarımsak büyüsünde etkili çözümler

Bu durum için bazı medyumların hüddamı uzaktan yönetme gibi yetenekleri vardır. Bu biraz farklı bir uygulama gerektirir. Bilinen klasik yöntemde çağrılır ve işlemin son yönlendirme süreçlerine kadar tüm uygulamalara şahitlik ettirilir. Bu durum dediğimi gibi kişinin yaşı sayısının yarısı kadar gün devam eder. Akabinde işlem biter. Kim, kim için bağlanacaksa o kişinin adıyla birlikte son yönlendirme duaları okunur. İşte işlemin çok önemli bir detayı da burada gözümüze çarpar. Bu sırada bu işlemi kim talep ediyorsa o da okumalara dahil olmalıdır. Burada Kuran’dan ayetler verilebilir ya da medyum kendi istediği şekilde bir takım duaları toplayıp farklı dillerde de okumanızı isteyebilir. Bunların nasıl yapılacağı detaylı olarak görüşülebilir. Ancak bazı özel durumlarda bu okumaları sözlü vekaletten sonra medyumların yaptıkları da bilinir. Turan hoca okuma bilmeyen insanlar için bu yükü kendi omuzlarına alabilmektedir.

Sarımsak büyüsünde buhnaz tütsülerinin ve üzerklik tohumlarının işlem yapılan ortamda yakılması çok önemlidir. Bu şekilde yakalanan tılsımlı havanın en etkili sonuçları bizlere göstermesi çok normal olacaktır. İşlemin aceleye getirilmesi ya da bir an önce sonuç almak için yapılması gerekenlerinin atlanması bizlere yanlış ve kötü sonuçlar doğurur. Bu yüzden acele etmeyin! Biraz sabırlı olmak ve işlemi peyderpey günlük olarak takip etmek çok önemli olduğu gibi sonuç almak için de çok elzemdir.

sarımsak büyüsünde önemli detaylar

Sarımsak Büyüsü Nasıl Bozulur

Bozma aşaması oldukça engebeli ve sakıncalıdır. Bu işlemi bozayım derken kendisinin ateşin içine atan ve çok zor durumlara düşmüş bazı hocaları tanıyoruz. Bu yüzden sarımsak büyüsünü bozmak için her zaman bir medyum bulamazsınız. Bu detay oldukça önemlidir ziyadesiyle sarımsak büyüsünün yıkıcı etkisi daha sonradan bozmak için işleme müdahil olan insanın üzerine düşmektedir. Bu yüzden sarımsak büyüsü bozan hoca bulmak zordur.

Bazı özel durumlar dışında sarımsak büyüsünü Turan hoca bozabilmektedir. Bu tabi bir takım görüşmeler ve rabıta bakımlarından sonra nihai olarak kararlaştırılır. Ayrıca bozma işleminde bizlere en çok yardımcı olan madde sirkedir. Elma sirkenin bir takım özel karışımlara katılması ve okunmuş suların hikmetiyle sarımsak büyüsünü bozmak hakkıyla mümkündür. Ancak bunların yeterli olmayacağı ve büyük bir ilim ortaya koymanın da elzem olduğu anlayacağınız gibi şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir