Şans ve Kısmet Açma Büyüleri

Şans ve Kısmet Açma Büyüleri

İnsanların hayatlarında zaman zaman şanslarını kaybettikleri ve bir türlü istedikleri sonuçları alamadıkları hadiseler ne yazık ki yaşanmaktadır. Şans her zaman zannettiğimiz gibi kontrolümüz dışında gelişen bir olgu değildir. Bunu bizlere gizli ilimler verdikleri spesifik bilgilerle pek çok kez kanıtlamıştır. Bu yazımızda sizlere nasıl kontrol altına alabileceğimiz hakkında şans ve kısmet büyüleri konusundan bahsedeceğim…

Şans Çekme Büyüsü nedir?

Toplumda eski zaman hikayelerinde tam olarak bu tabirle karşımıza çıkan şans çekme büyüsü insanların hayatları olumsuz anlamda vuku bulup maddi ya da manevi olarak çok sayıda kayıp vermeleri neticesinde başvurulan bir yöntemdir. Şanssızlık zincirleme de olabilir. Pek çok algıyı kırmak gerekeceği için peşi sıra gelen bir şanssızlık dalgası bazen insanların elinden avucundan ne var ne yok alıp götürebilir. İnsanların en çok para kaybettiklerini gördüğümüz bu durumlarda bazen yapayalnız kalmalarına kadar varabilecek etkili olumsuz durumlar da yaşanabilmektedir.

Şans çekme büyüsü bu durumlar yaşanırken hazırlanıp bir anlamda kaderimizi olumlu şeylerin başımıza gelmesi adına sevk eder. Şanslı bir birey olmak adına ne yapmak gerekir, hangi uygulamalar ile şans çakramızı daha da genişletebiliriz, ne yaparsak şansımız bize güler gibi sorulara yanıt olabilecek cinsten çok sayıda olgu hayatımıza bu işlemler neticesinde geçebilir.

şans çekme büyüleri hakkında derin bilgiler

Bazen mum ve saman kağıtlar kullanarak kendiniz de şans çağırma çalışması yapabilirsiniz. Ancak genel olarak bunu uzman birinden destek alarak yapmak ya da en azından öğrenme aşamasında bir uzman medyumdan sormak daha doğru olacaktır. Sonuçta yapılacak olan işlem aşağı yukarı 5 günlük bir işlemdir. Fakat yanlış bir hamle yaparsanız işlemin boşa gideceğinden bu riski almak yersiz olur. Şans çekme çalışması sırasında kağıda yazılacak olan dileklerin üzerine birtakım duaların da okunması gerekir. Bu dualar kısmet açma duaları ya da şans duaları olarak gizli ilimler hazinelerinde yer alır. Ayrıca medyumların kendilerine ait kazanımları olan dualar da yine zaman zaman talep eden kişilerle paylaşmak üzere bünyelerinde yer almaktadır.

Bir farklı uygulama ise daha amatör olarak bilinen beyaz kağıt ve siyah kalem bir tabağın içine doldurulmuş su ile yapılan basit şans çekme işlemidir. Bu biraz daha farklı bir enerji çalışması olarak dikkat çeker ve ön plana çıkar. Genel olarak spiritüalizm ilimcilerinin insanlara aktardıkları bu uygulama şans çekme çalışmasına oranla biraz daha basit olarak düşünülebilir. Bu uygulamaları bir takım rahmani işlemlerle kuvvetlendirmezsek etkileri cılız kalacak çoğu zaman istenen sonuçlar alınamayacaktır. Bu yüzden her zaman olduğu gibi havas ilminden destek almak doğru tercih olacaktır. Turan hoca şans ve kısmet açma duaları konusunda isteyen herkes ile bilgilerini paylaşmaktadır.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma biraz daha farklı bir ritüel olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak rızıklarının kapandıklarına inanan insanlar için konuyu biraz daha derinden ele aldığımız bir uygulamadır. Bu işlemin yapılmadan önce çeşitli bakımlar ile gerçekten insanın kısmetini kapatan, onun geleceğini olumsuz etkileyen ya da gerçekten para kazanmasını durduran bir kötü tılsım etkisi var mı bu duruma bakılır. Gerçekten bazı insanlar hiç tahmin etmedikleri kişilerden gelen büyülerin etkilerine kapılabiliyor. Bu durumda çok büyük zarar ve ziyanlar doğmak suretiyle insanların başlarına musibetler gelebiliyor. Bizlere danışan insanların büyük çoğunluğu birdenbire gelişen maddi kayıplardan ya da mutluluğun kapısına kadar gelmişken oradan geri dönüşlerinden bahsederler. Bu durum bazen bir ilişki, bazen evliliğe giden bir nişanlılık süreci bazen de genel olarak örneklendirdiğimiz bir iş yerindeki kazançsızlık olarak ortaya çıkabilir.

sans kismet acma işlemleri

Koşullar ne olursa olsun şans ve kısmet açma konusunda uzman destek alarak durumunuzu değerlendirebilir bu konuda daha önce binlerce insanın faydalandığı işlemlerden destek alabilirsiniz. Kendi kendine düzelen bir baht kapanması bugüne kadar görülmemiştir. Aksine insanların hayatları perişan olmakta, pek çok bela başa gelmekte ve sonunda en istenmeyen sonuçların doğduğu görülmektedir.

Şans ve kısmet açma işlemleri ile ilgili olarak genelde şans açma vefki, şans açma tılsımı gibi tabirler de kullanılmaktadır. Toplumda farklı farklı isimler yıllar içinde dillenmiştir. Aslında pek çok insan aynı durumdan farklı kelimelerle söz etmektedir. Bu sözler bazen de şans arttırma büyüsü ve çok etkili şans duası gibi tanımlarla da karşımıza çıkabilmektedir. Adı ne olursa olsun amaç aynı olup yazımızın içeriğinde sizlerle paylaşmaya çalıştığımız durumları kapsamaktadır.

Son olarak kısmet açma işlemlerine eklemek istediğimiz detay ise bir türlü evlenemeyen insanlardır. Bu kişilerinde mutlak surette bir kısmet kapama büyüsüne maruz kalıp kalmadıklarına bakılması gerekir. Son derece önemli olan bu konu eğer ki şüpheleri doğrulayan bulgular içeriyorsa mutlak surette etkisi hale getirilmelidir. Yoksa bu durum neticesinde kişinin bir aile kurabilmesi mümkün olamaz. Ömür boyu yalnızlık insanları psikolojik sorunlara ve derin boşluklara iter. Böyle şeylerin yaşanmasını kimse istemez öyle değil mi?

Not: Şans ve kısmet büyüleri adı altında iskambil fallarından bahsedilen ve bu kartlardan yardım alınabildiğini iddia eden insanlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Basit iskambil falları sizlere sıradan keyifli oyunlar sunmak dışında hiç bir etkisi olmayan basit kağıt parçalarıdır. Mutlak surette durum gerçek ve ciddi olarak ele alınmalı, havas ilmi çerçevesinde bakımlar yapılmalı ve sonuçta bir teşhis konulabilmesi için bir takım özel bilgilerin paylaşılması gerekir. İskambilden fallar cahillerin ve düzenbazların işi olup yeri kahvehane masalarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir