Sakız Büyüsü Nedir ve Nasıl Etkilere Sahiptir

Sakız Büyüsü Nedir ve Nasıl Etkilere Sahiptir

Bağlama büyüsü denince akla gelen en eski yöntemlerden biri olan sakız büyüsü için birçok uzman medyum çok kuvvetli etkileri olduğu yönünde fikir belirtirler. Bu işlem ile ilgili sonuçlar gerçekten neden yapılması gerektiğini gösterir niteliktedir. Özellikle birini bağlama ile ilgili işlemler içinde birlikte olma ihtimali çok düşük olan kimseleri bir araya getirme konusunda üstün ve pozitif sonuçlar veren uygulamadır. Tabi ki bir takım dikkat edilmesi gereken hususları da vardır. Yazımızda sakız büyüsü nasıl yapılır ve sakız büyüsü nasıl etkilere sahiptir gibi konuların ayrıntılarını sizinle paylaşacağız.

İşlem genel olarak iki farklı kulvarda kendini göstermektedir. Bunların birincisi ayrıldıktan sonra barışma sürecinde araya başka birilerinin girmemesi, ikinci kulvar ise henüz ayrılık yaşanmadıysa bu kötüye giden durumu derhal geri döndürmektir. Her iki durumda da bu işlem etkisini çok kuvvetli olarak gösterir. Bazen kişilerin önlem alma istekleri neticesinde bu eylemi talep ettikleri görülür. Ancak şahsi görüşüm bu durumun bir önlem amacıyla değil nihai sonuç beklediğiniz durumlarda uygulanmasıdır. Bu keskin bir işlem olduğu gibi kişileri gerçek anlamda çok ciddi maniple eden bir ritüeldir.

Bağlama büyüsü konusunda bir çok işlemi bugüne kadar sizler için kaleme aldık. Sakız ile yapılan kişiyi bağlama ritüeli de özünde sonuç olarak aynı kulvarda yer alan bir işlemdir. Bağlanan kişinin artık tüm hayati mefhumları o kişi üzerinden cereyan edecek olup, O’nsuz bir adım dahi atamayacak hale gelebilir. Bu süreç iyi yönetildiği takdirde 21 günlük bir zaman zarfından sonra akıl almaz sonuçlar görülebilir. Bitmek üzere olan evliliklerin mutlulukla perçinlenmesi, ayrılmış eşlerin yeniden evlilik kararı alması gibi bir çok durum bu işlem nezdinde yaşanabilir.

İşlem yapılırken tılsımların hazırlanması ve kişilerin bir takım özel bilgileri neticesinde bağlama vefklerine yer verilmesi gerekir. Bu bağlamda öncelikle bu işlemi hocadan isteyen insanların bir takım bilgilere nail olması ve bunları paylaşma konusunda tereddüt yaşamaması gerekir. Ayrıca sakız büyüsü işlemi mutlaka yüz yüze yapılması gereken bir işlemdir. Uzaktan yapılan işlemler gibi sonuç beklemek yersiz olacaktır. Eylemin karşısında durulması gerektiğinde o yoğun enerji ortamından hak ettiğimizi alabildiğimiz durumlar sakız büyüsünün olumlu sonuç vermesini sağlayabilirler.

Sakız Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • İşlem hazırlığı tamamlandıktan sonra sakız ağacından yeni alınmış bir sakız parçasını suya atıp mevcut vefk için duaların toplanması aşamasına geçilir. Bu süreç medyumların kişiyi bağlamadan önce harcayacağı son dönemeçtir. Bu durumu çok iyi analiz etmeli ve bilgileri esaslı bir şekilde toparlamalıdır. Ayrıca suya atılan sakızın orada ne kadar kalacağı da yine işlem yapılacak olan kişiye ve içinde bulundukları duruma bağlı olarak değişebilir.
  • Kitaplardan alınacak bağlama duaları da çok büyük etken teşkil edecektir. Sakızın içine atıldığı su bazı durumlarda kaynar su olabilmektedir. Bu iki kişi arasındaki yıldız durumunun uzaklığı ile ölçülür. Özel bakımlar birbirlerine olan meyili ve yakınlığını ölçmede çok yardımcı olur. Remil falı bu konuda gerçekten inanılmaz tesirlidir. Birbirlerinden çok ciddi uzak duran insanlar ise kaynar sudaki sakızın alacağı şekiller de bir şeylere işaret edebilir. Tüm bu yorumlamayı hocanız zaten sizin için yüz yüze görüşme sırasında yapacaktır.
  • 3 haftalık periyot boyunca sakızın su içinde kalması ve bu işlem yaptıran kişinin verilen talimatlara uyması en sık rastlanan durumdur. Sakız büyüsü yapacaksanız en dikkat çeken ayrıntı günlük olan namaz kılmayan biri bile olsanız 21 gün boyunca her gece yarısı 4 rekat namaz kılmak zorunda olmanızdır. Çünkü işlem sırasında sizlere yardımcı olacak cinlerin selamlanması bu sırada gerçekleşir. Her ne kadar ürkütücü durduğunu bilsek de sakız büyüsü rahmani bir işlem olmadığı için pek çok detayı göze almak gerekebilir. Bir kişinin tüm akli iradesini yönetmeye kalkan kişiler, üstelik bunu dünya dışı enerji varlıklar ile yapabilenlerin korkması gereken şeyler farklı da olabilir sanki. Siz bu konuda ne dersiniz bilemiyorum.

Sakız Büyüsünden Ne Beklenir?

Bu işlem bittiğinde sonuç alma gününe yaklaşırken kişide belirgin değişiklikler olacaktır. Bunların başında gönlüne düşen aşk neticesinde hedef alınan isme karşı müthiş bir ilgi ve karşı konulamaz bir alaka başlaması gelir. İşlemin son günü sudan çıkarılan sakız kişinin ismi ile harmanlanıp gerekli sonuca ulaştırılacaktır. Bahsettiklerimiz bu aşamadan sonra kişinin karşılaşacağı en temel ve gerçek deneyimler olacaktır. Bu farklılıklar belirtilen kişiyi kısa bir süre içinde kendisini ilgi duymasını beklediğiniz kişiden alamadığı ve onsuz bir hayat düşünmediği konuma sürükleyecektir. Birden bir oluşan bu durum karşısında hiç bir yapılamaz. Bu tesir çok kuvvetlidir ve kişi için artık yeni bir dönem başlamış anlamına gelir.

  • Bazı kitaplarda bu işlem için arpa kullanılması gerektiği belirtiliyor. Ayrıca bahsettiğimiz namazın da saatleri konusunda farklı görüşleri olan kişilerde var. Kısacası her ritüel için bir çok farklı bilgiyi duyabilir ya da görebilirsiniz. Bir örnekte şurada var: Sakız büyüsü için 8 gün içinde sonlandırılması gerekir gibi ayrıntılarda farklı sitelerde ya da medyum görüşlerinde yer alabiliyor. Bu gibi bir çok farklı bilgiyi çeşitli platformlarda bulabilirsiniz. Ancak her zaman dediğimiz gibi uygulayıcıya ve duruma göre belirgin farklar oluşabilir. Bu işlemlerin sonuçları arasında bir tercih yaptığımız anlamına gelmez. Varılacak yer aynı olduğu sürece sizin izlediğiniz yol tamamen kendi seçiminiz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir