Şahmeran Duası – 24 Saatte Deliye Döndüren Aşk Büyüsü

Şahmeran Duası – Deliye Döndüren Aşk Büyüsü

Şahmeran duası konusuna öncelikle Şahmeran’ın ne olduğu hakkında bilgi vererek başlayalım. Tarsus bölgesinde yaşadığına inanılan üstü güzeller güzeli bir kadın ancak alt tarafı bir sürüngeni andıran bir canlıdır. Mitolojik olduğu düşünülse de birçok islami alim tarafından varlığı kabul görmüştür. Öyle ki hakkında bir çok isteğe kadir olan bir de dua vardır. Bu şahmeran duası sayesinde nice insanlar yüzyıllardır isteklerine kavuşmuş olup bir çok imkansız gibi görünen durumun önünü açmışlardır. Şahmeran duasının hikmeti ve önemi konu aşk büyüsü ve bağlama büyüsü olunca da adından söz ettirmektedir.

Şahmeran rivayete göre Cemşab adındaki gence kuyudan çıkması için yardım ettiği günden beri insanların iyiliğine dair dualarına da yardımcı olmaktadır. Ancak bu duaların gücüne inceleyerek bakacak olursak aslında içinde çok sayıda Esma olduğunu ve hikmetin ancak Allah’tan geldiğini de anlamış olursunuz. Burada şahmeran duaları ya da şahmeran aracılığıyla yapılan tüm istekler aslında bir vesile kılınması yönündedir.

Yardım edilen Cemşab adındaki genç daha sonra halk arasında lokman hekim olarak tabir edilecektir. İnsanlara verdiği tıbbi ilmin altında Şahmeran’ın yanında geçirdiği günlerde öğrendikleri gelmektedir. Her ne kader hikayesinin sonunda Şahmeran’ın yerini söyleyip onu öldürtmek zorunda kalsa da Cemşab bunu isteyerek yapmadığı için konu iyilik yap iyilik bul üzerinden gitmektedir. Şahmeran hakkındaki derin bilgileri yine farklı kaynaklardan edinebilirsiniz. Ancak aşk büyüsü konusunda şahmeran dualarını tesirleri ve bizlere yardımcı olabilmek yönleriyle oldukça önemli detaylar vardır.

şahmeran büyüsü ile ilgili

Şahmeran Duası Hangi Koşullarda Okunur?

 • Kazancın bereketini görmek için 14 kez okumak gerektiği bilinir. Bu iki haftalık bir süreçte her gün tekrar eden uygulamalar şeklinde olur.
 • Sevgi ve Muhabbet hususlarında fayda görmek için 3 gün üst üste 21 kez okunur. Abdestli olarak okunması çok daha makbuldür.
 • Şirinlik muskaları hazırlanırken 11 kez yazılır ve okunur. Bu sayıda yine ne eksik ve fazla olmaması gereken özümsenmiş bir rakamdır.
 • Sabah akşam ve öğlen yatsı gibi aralıklarla yani 12 saatte bir birer kez okunması kişinin üzerindeki ağırlıklardan kurtulmasını sağlar. Ayrıca olası vesveselere son verir.
 • Aşk büyüsü yaparken yardım alınır. Niyazınız hangi ritüelin içindeyse o işleme göre sayıları Ebcedi karakterlerine göre hesap edilir ve okunur. Bu niyaz çok içten ve isteyerek okunmalıdır.
 • 24 saatte kişiyi aşık eden tek tılsım şahmeran tılsımıdır. Bu tılsımın yazılması sırasında medyum hocanın 24 saat boyunca uyumaması ve duaları sizinle birlikte tekrar etmesi gerekir. İki kişinin aynı gece boyunca yapacağı duaların etkisi kanıtlanmıştır. Bu tılsımlar çok etkili sonuçlar verecektir.
 • Son olarak aile için huzurluk duası olarak bilinen tefriciye duasını da yine şahmeran duası ile yapabilir ve sıkıntıları bertaraf edebilirsiniz.

Şahmeran duası ile istenen tüm dileklerin belirli bir sırası ve ilmi bir içeriği vardır. Aslında yazımızın sonunda bu duanın kendi içeriklerimizden bir nüshasını siz değerli okuyucularımız için paylaşacağız. Ancak bu Arapça olacaktır. Zira Türkçe tefsirlerini internet ortamında pek çok sitede bulabilirsiniz. Fakat bu çevirilerin büyük bir kısmı ne yazık ki yanlıştır. Bu yüzden şahmeran duası ile aşık etmek gibi bir planınız var ise bunu Arapça biliyorsanız kendiniz de yapabileceğiniz gibi, bilmiyorsanız bilen birini bulmanız gerekecektir. Türkçe okunan Şahmeran duasının pek bir etkisi olmayacaktır. Çünkü çevirilerin hikmeti aynı oranda etki etmez.

Şahmeran duası sevdiğiniz kişinin gözüne sadece sizin görünmeniz için çok önemli ayrıcalıkları olan bir niyettir. Ayrıca bazı dilek ve hacet dualarında da kendine derin yer bulur. 24 saatte bağlama işlemlerini gerçekleştirmesi yönünden de medyumlarca uzun yıllardır yardım alınan havas ilminin bizlere bir anlamda hediyesi olarak görebileceğiniz bir duadır. Ayrıca “Şahmaran Duası” olarak da söylenebilir. Halk arasında “A” harfi zamanla “E” harfine dönüşmüştür.

şahmeran duası ile 24 saatte aşık et

Şahmeran Duası ile 24 saate Aşık Etmek İçin Ne Yapılmalıdır?

 • Öncelikle mutlaka abdest alınmalı ve 2 rekat hacet namazı kılınmalıdır.
 • Sevgi ve muhabbet konusu olarak geçen aşk büyüsü ve bağlama işlemlerinde durum değerlendirilecek olup kaç kez gerekiyorsa o kadar zikri gerekecektir. 41-61 aralıkları uygun olabilir.
 • Geceleri işlemin üzerinize bir ağırlık vermemesi için 3 kez fazladan okumalısınız. Yoksa yarattığınız bu büyük enerji evinizde sizi rahatsız edebilir. Bu duanın ayrı bir sihri ve ayrı bir gücü bulunmaktadır. Ayrıca yaratılan bu büyük devinimi tek başınıza yönetmek çok büyük bir özveri ister.
 • Sevdiğiniz kişiyi çok kıskanıyor ve bir önce size karşı hislerini değiştirmek istiyorsanız haftanın tek günlerinde 7 kez saat başı olarak okumanız gerekir.

Sayılabilecek çok sayıda etkisi olan bu okumaların başı sonu hatasız olarak okunmalıdır. Turan hoca şahmeran duası ile ilgili daha çok detay bekleyen ve öğrenmek isteyen herkese özel olarak bu bilgileri vermektedir. Ayrıca kendi dergahında şahmeran için özel olarak dersleri de zamanında vermiş bu konu hakkındaki tüm rivayetleri şahsi kitaplarında da değerlendirmiştir.

Önemli Not : Şahmeran duasının mucizevi özellikleri içinde bulunan Esma’lardan ve Kutsi Niyazların gücünden gelmektedir. 1 gecede aşık etmek için uygulanabilecek farklı bir yöntem yoktur. Zaten hiç bir bilimsel açıklama ile açıklanamayan sonuçların defalarca görünmesi sonucunda bu duanın önemini sizlere bu kadar derin olarak anlatabilme şansı bulmuş durumdayız. Bu yüzden herhangi bir mental açıklaması olmayan bu duanın tamamen mucizevi olarak değerlendirilmesi çok da yanlış olmamaktadır.

İşte mucize etkilere sahip ve bir çok kadim büyüde yardım alınan duanın kendi özel dua kitabımızdan size sunduğumuz orjinal nüshası…

“Şahmeran Duası – 24 Saatte Deliye Döndüren Aşk Büyüsü” için 5 yorum

 1. Bence en etkili büyü budur. Geçen sene Turan hocam bana yaptı bu işlemi, inanılmaz etkisi olan bir işlem ama kimse bunu bilmiyor. Bence birini aşık etmek istiyorsanız Şahmeran işlemini yaptırın.

 2. Peki ücret ne kadar gerçekten işe yarıyormu vede dolandırıcı Hoca okadar çok ki.nasıl. inanicagim

  1. Evet bu konuda duyduğunuz endişeyi anlıyorum. Ne yazık ki bizim de mücadelemiz tek elden bu insanları yok etmek üzerine. Bizim yıllarımızı verdiğimiz ilmi ayaklar altına alan insanlar layığından fazla bugünlerde… Ancak güven konusunda sizin için çok fazla yapabileceğimiz bir şey yok. Kalkıp gelebilir yerimizde misafirimiz olabilirsiniz, ya da nasıl bir güven talebiniz var ise ortak bir noktada buluşuruz. Fakat zan altında kalmak en sevmediğim duygulardandır.

 3. Bende defalarca dolandırıldım ne olur yardım edin size nasıl ulaşabilirim bana aşık olması ve aldatmaktan vazgeçmesi için bu tılsımı yaptırmak istiyorum

  1. Yaşadıklarınıza üzüldüm. Ne yazık ki çok sık başa geliyor. Bizler her fırsatta insanları uyarıyoruz ama sonuçlar böyle. Bana whatsapp yoluyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yoğunsam daha sonra dönerim bilginiz olsun. Geçmiş olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir