Sadakat Büyüsü

Sadakat Büyüsü

Çiflter arasında aldatmaya yönelik şüphelerin en sık yaşandığı dönemde genelde kadınlar tarafından erkeğini eve bağlamak amaçlı sadakat büyülerine başvurulabiliyor. Turan hocaya bugüne kadar çok sayıda bayan bu istekle başvurmuştur. Sadakat her ne hikmetse zaman içinde birdenbire kayboluyor. Özellikle erkekler evliliklerinin ilk 5 yılından sonra gözünü dışarıya dikmeye, karısını ve çocuklarını boş vermeye başlıyor. Tabi ki bu durum her erkek için geçerli olmasa da genel anlamda bu olayların yaşandığı da bilinmektedir. Bu vesile ile ailelerin dağılması, çiftler arasında mutsuzluk, kötüye giden bir evlilik süreci veya ayrılmaya kadar uzanan kötü dönemler yaşanmaktadır. Peki böyle bir durumda erkeği eve bağlama için neler yapılabilir? Gözünü dışarıya diken her daim eşini aldatma potansiyeline sahip bir erkeği kaybetmek istemiyorsak ne yapacağız? Nasıl hamleler ile havas ilmi bizlere bu konuda yardımcı olabilmektedir? İşte tüm bu sorulara yanıt vermek üzere sadakat büyüsü başlıklı yazımızı sizler için hazırladık…

Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu işlemde karar aşaması bir şekilde geçildikten sonra erkeğe ait bir eşya gerekecektir. Bu genelde iç çamaşırı olsa da bazen gömlek ya da kazak gibi kıyafetler de olabilir. Burada maksat kişinin genel olarak giydiği bir kıyafet olmasıdır. Sadakat büyüsü yaparken seçilen özel eşya sıklıkla tene temas eden bir giysi olmalıdır. Ayrıca vücudun alt tarafından bir parça olmaz. Yani örneğin bir çorap ya da ayakkabı olmaz. Mutlak surette başa yakın bir giysi seçilmelidir.

turan-hoca-sadakat-buyusunu-anlatiyor
turan-hoca-sadakat-buyusunu-anlatiyor

Bu giysi temin edildikten sonra Turan hocanın yanına geldiğinizde uygulanacak sadakat büyüsü ritüellerini zaten göreceksiniz. Ancak bu çalışma yapılırken yaptıran kişinin de hocanın yanında olması gerekebilir. Çünkü bu işlemde kullanılacak olan Hüddam cinler kimin üzerinden o kişiye erişeceğini ve erkeği hangi kadın için bağlayacaklarını bilmek isteyeceklerdir. Tabi bunun da bir çözümü var. Eğer ki sizler bu durumdan endişe duyacak olursanız o durumda kendi fotoğrafınızı da Turan hocaya ulaştırmak suretiyle çalışmaya katılmama özgürlüğüne de sahipsiniz. Bu durumda uzaktan da işlem gerçekleşebilir. Ancak periyodik olarak yapılacak işlemleri mutlak surette hocadan öğrenmeli ve harfiyen uygulamalısınız. Bu sadakat büyüsünde en belirgin temeli oluşturmaktadır.

Sadakat Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

5 gece genel olarak bilinen süre olsa da bir hafta gibi süreç olarak düşünmek oldukça mantıklı olacaktır. Turan hoca sadakat büyüsü işlemlerini kişinin hareketlerini de gözlemlemek suretiyle bir haftaya yaymaktadır. Bu şekilde daha kalıcı ve kesin etkiler almak mümkün olabilmektedir.

Sadakat Büyüsü Sonuçları

Evlilikleri kurtarmak bu çalışmanın ana prensibini oluşturmaktadır. Ancak her işlemde olduğu gibi sadakat büyüsünde de özel durumlar olabilir. Bunlar talepler doğrultusunda Turan hoca ile görüşülebilir. Erkeğin evine bağlanması gibi kadının da bağlanması adına bu çalışmalar yapılabilmektedir. Yazımızda genel olarak kadınlar tarafından tercih ediliyor olmasından dolayı erkeklere nasıl yapılır penceresinden konuyu ele aldık.

Sadakat büyüsünde kadın ya da erkek fark etmemektedir. Bu büyünün sonucu kime karşı yapıldıysa onu mutlak bir etki yapacak ve harama uçkur çözmeyi sonsuza kadar bırakacaktır. Bu da yuvaları yıkılmaktan kurtaran en kesin aşk büyülerinden olarak dikkat çeken bir işlem olarak havas ilminde uzun yıllardır yer alan bir etkidir. Detaylar için Turan hoca ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir