Saç Büyüsü

Saç Büyüsü

Saç büyüsü işlemi genel olarak keskin aşk büyüsü tesirlerini görebilmek adına uzun yıllardır uygulanan bir çalışmadır. Ancak saç büyüsünde diğer etkili büyülerden ayrılan bir takım özel detaylar vardır. Saç büyüsü denince aklımıza hangi büyüler gelmelidir, saç büyüsü nasıl yapılır, saç büyüsü yapılan kişide etkileri nasıl görebiliriz şeklindeki sorularınıza yanıt verebilecek bir yazı dizisi hazırladık. Saç büyüsü hakkında bugüne kadar merak edilen tüm detaylara sizler için cevaplar sunduk… Dikkatli okuyarak en etkili saç büyüsü bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Saç Büyüsü Neden Yapılır?

Saç Büyüsü tesirini  bir insanın kalbine bir isim düşürmek adına aşk tohumlarınızı serpebildiğimiz etkili bir aşk büyüsü çalışması olarak düşünebilirsiniz. Genellikle platonik aşklarda başvurulan bir yöntem olsa da aralarında belirli gönül bağları oluşmuş ve bir takım özel durumlar yaşanmış insanların da birbirlerine sonsuza kadar bağlanması için uygulandığı olmuştur. Sebep ne olursa olsun yoğun aşk duygularını gark edecek pek çok ritüel barındıran saç büyüsünde çok dikkatli olunması gereken hususlar elbette ki mevcuttur. Bu sebepten özellikle saç büyüsü uzmanı bir hocadan destek almak birinci tercih olmalıdır. Altını çizmek istediğimiz en büyük detay ise kendi kendinize bu işlemleri yapamayacak olmanızdır. Hiç bir tılsım amatörce hazırlanamaz bu konuda çok hassas olmanızı tavsiye ediyoruz.

Sac buyusu hakkinda en temel bilgiler
Sac-Buyusu-Merak-Edilenler-Turan-hoca

Saç büyüsü yapma nedenlerimiz arasında en dikkat çekeni kalbin tüm aşk tesirlerine açık hale getirilme isteğidir. Aşık edilen kişi, kimin adı ruhuna zerk edildiyse o kişinin adını duymadan gün geçiremeyecek duruma gelir. O’nsuz olamayacak olması, gece rüyasında görmekten tutun da gündüz düşlerine kadar her dakika ismini sayıklayacağı bir duruma gelmesi gibi pek çok ağır etkiler görülecektir. O yüzden kara sevdaya tutulan insanlar saç büyüsüne rağbet gösterirler. Çünkü bu kadar büyük aşklar mutsuzluk getirirse kişi için hayatı yaşanmaz kılabilir. Çok sayıda örnekleri bugüne kadar hayatımızın birçok döneminde görmüşüzdür. Yemeden içmeden kesilmek gibi etkiler kadın ya da erkek fark etmeksizin görülebilir. Gerçekten bir kişiyi çok seviyor ve onsuz yaşayamayacak hale geliyorsanız bu insanın ismini saç büyüsünde konu ederek gerçek bir bağlama işlemini gerçekleştirme şansınız var demektir.

Ancak bir detay var ki Turan hoca bu konuda son derece hassas yaklaşmaktadır. Kesinlikle geçerli sebepler olması gerekmektedir. Kimse kafasına göre saç büyüsü tılsımlarını kullanamaz. Ne için ve neden bu duruma gelindiği ayrıca gerçekten ciddi bir niyet içinde mi yoksa bir intikam mı, gerçekten sevgi mi yoksa ihtiras mı tüm bu özel duyguların analizini yapmak şarttır. Turan hoca bu konuda zaten özel sorularla sizlerden bilgiler alacaktır. Kimsenin iradesiyle sebepsiz oynanmayacağı için bu ayrıntıları gözetmek şarttır.

Saç Büyüsünde Etkiler Nasıl Ortaya Çıkar?

Etkiler birdenbire tıpkı mızrak yemiş bir geyiğin duyduğu acı gibi aniden ortaya çıkar. Etkileri ise gerçekten yüz güldüren cinstendir. Takribi olarak 7 gece içinde saç büyüsü etkileri görülmeye başlar. Bu büyü kimin için planladıysa o kişinin size geri dönüşleri yedinci geceden sonra başlar. Bu dönüşler günümüzde artık genellikle cep telefonu ile oluyor. Eskiden mektup gelir derdik ancak artık bir şekilde bu kadim aşk büyüsü tesirini alan insanlar daha teknolojik vasıtalarla sevdiği insana ulaşabiliyor. Bazen de aniden kalkıp karşısına çıkmak gibi etkilerde görülebiliyor. Saç büyüsü etkileri biraz daha kişisel sonuçlar oluşturmaktadır. Bu yüzden bekleneni önceden kestirmek zordur. Kesin olan tesir almaktır. Bu tesirin şiddeti ise işlemin yapılma aşamasında görülecektir.

ask buyusunun sac ile yapilan sekilleri
sac-buyusunde-en-etkili-ask-buyusu-islemleri

Herkesin bu büyüden aldığı tesir aynı dozda olmaz. Ayrıca bu doz ne kadar olursa olsun reaksiyonlarda farklılıklar içerecektir. Bu vesile ile saç büyüsü yapılan insanın rahmani boyutta gözlemlenmesi çok elzemdir. Bu görev çalıştığınız medyum hocanıza aittir. Turan hoca saç büyüsü konusunda uzun yıllardır etkili sonuçlar almakta ve ihtiyaç sahipleri için bu büyünün tespitini de profesyonel anlamda koyabilmektedir. Bu yüzden saç büyüsü etkileri hakkında detayları yüz yüze görüşmelerinizde daha net alma şansına sahip olabilirsiniz.

Saç Büyüsünde Malzeme Listesi

Aslında Zargon isimli büyü kitabında bu işlemden sıklıkla bahsedilir. Diğer büyü kitaplarından olan Grimiore ve Zuhurat’ta da saç büyüsünün malzemeleri anlatılır. Fakat bu kitapların içeriklerini burada aktarmak yanlış olacaktır. Bu yüzden listeyi medyumların kontrol etmesi ve bu işlemi gerçekten düşünen insanlara özel olarak vermesi çok daha uygun olacaktır. Saç büyüsü işleminde tahmin edebileceğiniz üzere saç teli olmazsa olmazdır. Ayrıca bu saç telinden bir adet olması bile yeterli olacaktır. Fakat çok çok dikkat edilmesi gereken en hayati husus ise bu saç telinin ilgili kişiye ait olmasıdır. Aksi takdirde tahmin bile edilemeyecek olumsuz sonuçlar doğabilir. Bu yüzden malzeme olarak saç telini tedarik aşamasında size düşen görev son derece dikkatli ve emin olarak bu eylemi gerçekleştirmenizdir.

Saç teli dışındaki tüm malzemeler medyum kişinin sorumluluğunda olup sizleri bağlayıcı bir durumu bulunmamaktadır. Bu malzemeler ile ilgili zaten işlem başladığında ve hocanıza nezaret etmeniz gerektiğinde sizler de edinmeniz gereken bilgileri rahatlıkla edinebilirsiniz.

Saç büyüüsnde kadim büyü kitapları
Sac Buyusunun Kadim Kitapları

Saç büyüsü malzemeleri ile ilgili bir takım internet sitelerinde A4 kağıtlarla veya basit saman kağıtlarla bu işlemlerin olabildiğine dair son derece komik ve gülünç bilgiler aktarılmaktadır. Bu gerçekten çok dikkatli olmanız gereken bir husustur. Zaman zaman bu ilme gönül vermiş insanlar olarak okuyup araştırdığımızda okuyucuyu ahmak yerine koyan metinler bulabiliyoruz. Bu yazılara oldukça dikkat edin değerli dostlar. Saç telini kağıdın üzerine koyup bir şeyler okuyarak hiç bir sonuç alamazsınız. Maazallah bu işlemleri hayata geçirmek bu denli kolay olsaydı dünyanın hali nice olurdu bir düşünün! Hele ki bu kadar kötü niyetli insanlarla dolmuş bir düzende bir kağıt ve bir saç teli kişiyi ablukaya almaya yetiyorsa o zaman yüzyıllardır bunca ilim kitabı boşuna yazılmış demektir. Hz. Süleyman’dan, Harut ve Marut’a kadar uzanan büyü bilinci bu kadar basit olabilir mi varın hükmü siz verin dostlar!

Konumuza dönecek olursak saç büyüsü ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam edelim…

Saç Büyüsünde Hüddam Kimdir?

Saç büyüsünde yeryüzündeki tüm gizli ilimlerden mes’ul olduğunu düşündüğümüz “Reis-i Gariş Dir” isimli Hüddam kullanılır. Tüm ritüel boyunca ona ses vermek, bir şekilde iletişime geçmek için çaba gösterilir. Ne zaman ki sesimize ses verir o zaman işlemin bu saymakla yükümlü olduğumuz 7 gecesi başlar. Yedi yatsı sonunda kişinin sonsuz aşka düşmesi de yine Gariş Dir tarafından sağlanacaktır. İşlem sonrasında bıraktığı tüm etkileri kalıcı kılmak adına bir koruma tılsımı Turan hoca tarafından yazılacak olup ilgili cinin def-i de yine kendisi tarafından yapılacaktır. Bu durum işlemin son iki gecesi yaşanacak olup son derece yoğun geçecektir.

Bu yüzden bazı insanlar bu son günlerin yoğun duygularına katlanamayıp medyum kişinin yanında bulunmak istemezler. Belki sizlerde böyle bir durumda bulunursanız aynı şekilde uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hüddam bazen fizik kurallarını alt üst eden anılar yaşatabilir. Bunu çıplak gözle görmek herkese iyi gelmeyecektir. Bu yüzden saç büyüsü işleminde herhangi bir işlem yapılmadan önce yaşanacakları ve içinde bulunacağınız tüm durumları hocanıza sorun, sorun ki istenmeyen durumların ortasında kalmayın. Turan hoca saç büyüsü yaparken son iki gecesi yanında olmak istemeyen insanlar için özel olarak uyarı vermektedir. Zaten uyguladığı her işlem için günlük bilgi aktarımı sağlaması da bu yüzdendir. Herkes ne ile karşılaşacağını ve neler yaşayacağını önceden bilmelidir.

Saç Büyüsünde Turan Hoca Farkı
Sac-Teli-Buyusunde-En-Etkili-Yazilar

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır, Uygulanışı ;

Saç büyüsü işlemini malzemelerin tedariğinden itibaren yukarıda belirttiğimiz tüm kriterlerde göz önüne alındıktan sonra uygulamaya başlayabiliriz. Bu işlem süresinde medyum hoca günlük olarak en az 4 saatini ayıracaktır. Genellikle gecenin en sessiz saatleri saç büyüsü için tercih edilse de daha yoğun dönemlerde gündüz vakitlerini de bu işlem için ayıran medyumlar olabilir. Oldukça yoğun bir fiziki irade ve dayanıklılık isteyen bir haftalık periyot başladıktan sonra gerçekten başka herhangi bir olgu ile uğraşmamak gerekir. Saç büyüsü yaparken yoğun bağlama duaları ve aşk iksirleri kullanılacaktır. Yedirme içirme büyüsü olarak bilinen iksirler bu büyüde sadece materyal olarak kullanılacaktır. Bunun hazırlanışı da yine bir takım şifalı otlar ile yapılmaktadır. Bu bitkilerin listesi de yine kitaplarda açıkça verilmiştir.

41 defa söylenmesi gereken bağlama cümleleri, 99 defa okunacak olan saç büyüsü duaları ile perçinlemek gerekecektir. Ayrıca süre boyuna yapılacak onlarca farklı uygulamada yine peşi sıra bu işlemi takip eder. Pek çok ayrıntı gözetilecek olup kusursuz bir sonuç alınması için en üst düzeyde işlem sonlandırılmalıdır.

En son aşamada daha önce de bahsettiğimiz gibi dünya dışı varlık sesimize ses verdikten sonra son 48 saat içinde aşık etmek istediğiniz kişinin ruhu ele geçirilir. Ebediyen sizden başka bir insanı düşünemez hale gelir. En son koruma tılsımları ile süreç kalıcı hale getirilir. Saklanması gereken muskalar Turan hoca nezaretinde saklanmaktadır. Sizlerin herhangi bir sorumluluğa girmesi bu koşullar altında gerekmez.

Bazen de evde bulunan yabancı saç teli varsa size yapılmış bir büyüden şüphelenmeniz gerekebilir. Bun çok sık olmasa da bazen yabancı bir eve saç teli atmak suretiyle uygulanan formları da olan bir çalışmadır. Bu gibi tuhaf durumlarda dikkatli olmanız gerekir. Bu durumda bulunan yabancı saç teline “Ya Vedud” okunmalı ve bir an önce yakarak imha edilmelidir. Bu saç teline okunan tılsımlı sözler varsa yakarak yok etmek de kar etmeyebilir. Böyle bir şüphe durumunda ise Turan hocadan destek alabilirsiniz. Evinize atılan yabancı bir saç teli varsa bu çok zor durumlar yaratabilir. Aklınızın bir köşesinde bulunmasında fayda görüyoruz.

Saç Büyüsü Tehlikeli Midir?

Evet, bilinen her büyü gibi saç büyüsü de oldukça tehlikeli ve dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Bu büyü de iki büyük handikap bizleri beklemektedir. Birincisi; Sizlere daha öncede belirttiğimiz gibi saç telinin kesinlikle ilgili kişiye ait olması (ayrıca Turan hoca eğer başka malzemeler isterse bunların da yine aynı kişiye ait olması) bunun dışında ikinci olarak da; Hüddam’ın son 2 gece bizlere eşlik edeceği aşamada çok dikkatli olunmasıdır. Eğer ki bu tabloya dayanamam diyen bir insan olursa bunu önceden belirtmelidir. Hüddam işleme dahil olduktan sonra o odadan kimse dışarı çıkamaz. Bu kural riayet edilmesi gereken en geçerli kuraldır.

İlgili Hüddam’ı çağırma işlemini kesinlikle tek başınıza denemeyin! Bu durum saç büyüsünde çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Hatta saç büyüsünün en tehlikeli yanı budur. Bunun dışındaki tüm riskler diğer aşk büyülerine haiz olan risklerle hemen hemen aynıdır.

Bu aşamalarda dikkatli olunmaz ise istenmeyen cin musallatı durumları yaşanabilmektedir. Bir cin size musallat olursa o zaman durumlar gerçekten çok tehlikeli bir hale gelir. Bir anlamda kaş yapalım derken göz çıkarmamak için her durumda bir medyumdan yardım almanız gerekir. Turan hoca saç büyüsü tehlikeleri ile ilgili detayları arzu edenler için geniş olarak görüşmelerinde aktarmaktadır.

Saç Büyüsü Sonuçları

Sonuç olarak saç büyüsü yapan hocalar için başarı iki insanın mutluluğa erişip yeniden aile olabilmeleridir. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra birbirlerine karşı artık gönül bağı kurulmuş olan kişilerin ebedi mutlulukları medyumları memnun eder. Saç büyüsü sonuçlarında genellikle istenen duruma gelinir. Yeter ki hakkaniyetle planlanıp uygulanmış olsun. Saç büyüsü hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları sitemiz üzerinden iletişime geçerek rahatça sorabilirsiniz. Aklınıza takılan her sorunun cevabı için soru-cevap bölümünü inceleyebilirsiniz. Ayrıca iletişim sekmesinden hocamıza ulaşabilir, ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz.

“Saç Büyüsü” için 21 yorum

 1. Hocam merhaba ben escinselim hayatimda tek bir kisinin olmasini istiyodum ve birine asik oldum cok sevdim ben erkegim hoslandigim cocukta erkek yani sizden istedigim omrum boyunca beni sevmesini bana baglanmasini istiyorum sizce bu mumkunmu eger mumkunse bu islemi yaptirmak istiyorum duygularimda ciddiyim kararliyim tek bir kisiyle omurumu surdurmek istiyorum kotu bir niyetim de yok

  1. Ücret konusu değişir, önemli olan sana faydalı olabilecek miyim… Bunun için de özel görüşmemiz gerekiyor.

 2. hocam sizinle özel görüsmek istiyorum esimle sorunlarim var bi senedir ayriyiz fakat iki aydir baristik evinde ama bana ve cocuklarina kendini hicbisekil veremiyo sizden yardim istiyorum

  1. Yasemin Hanım özel numaramdan arayıp, ya da Whatsapp’tan ulaşıp benden randevu alabilirsiniz. Gerçekten acil müdahale edilmesi gereken bir durum var ortada..

 3. Kiz arkadasim dan ayrildim o benden ayrildi onunla evlenmek Yuva Kurmak istiyorum yardiminiza ihtiyacim var

 4. Kayınvalidenin saçlarını bizim yatak odamızda bazanin içinde buldum tek sarı saçlı o bu büyüysee neden yapılmış olabilir?

  1. Nedenini bu şekilde bilemeyiz ama öncelikle o kişi mi ondan emin olmalısınız. Eğer o ise neden yaptığı konusunda fikir yürütmekte yine size kalmış. Ama büyü mü diye soracak olursanız bakım yapabiliriz.

 5. Ben 4 ay önce nişanlımdan ayrıldım ilk tanıştığımızda mükemmel bir adamdı gözümün içine bakardı bir isteğim olur mu diye beni hediyelere boğardı ara alkol alırdı ama abartmazdı abartsada bana zararı olmazdı daha sonra alkol almayı sıklaştırdı bana güvenmemeye 24 saat görüntülü aramaya başladı alkol alıp hakaret ve küfür etmeye başladı ertesi gün neden bana bunları söylüyorsun dediğimde söylediklerini inkar eden bir adam haline geldi ve ne oldu nasıl oldu anlayamadım düğüne bir ay kala herşey hazırken bitti ilişki annesine çok düşkün ve annesinin sözünden çıkmayan bir adam netice de bir annedir ama davranış ve bana yaptıklarından söylediklerinden yola çıkarak yorum yapıyorum çok şeytan bir kadın ve oğlunu kendine çekip benden vazgeçirmek için her türlü hileye başvuracak bir kadın ve ben annesinin ayırmak için birşeyler yaptığından şüphe ediyorum hocalık bir durum olmasa bile nişanlımı doldurduğunu düşünüyorum Bu konuda yardıma ihtiyacım var hocam

  1. Annesi kendi yanına çekmiş gibi görünüyor. TAbi bunu hangi yolla yaptı ve sizin tam olarak arzunuz nedir bunu görüşmeliyiz. Randevu alın lütfen.

 6. Hayırlı geceler hocam iki gün önce eşim kiremit ve tahtalarin arasında kesilmiş sac buldu poşetin içinde gizlenmiş halde.ama ben bu evde beş senedir oturuyorum terasıma çıkan olmaz.benden önce erkek kardeşim evlenip oturdu 5 sene kadar.ondan önce teyzem oturdu.ondan önce de annem babam kardeşlerim ve ben.bu saçlar ne zamandan beri var merak ettim lütfen kim için ve neden yapıldığını acıklarmısınız şimdiden hayırlı bayramlar hocam.

  1. Size hayırlı bayramlar… Bu şekilde uzaktan bilemeyiz merak ettiklerinizi. Bu saçların bir fotoğrafını bana gönderirseniz fikir yürütmeye çalışırız. Bir de tabi ne gibi belirtiler sizi endişe ve şüpheye sürükledi bunu da bilmek gerekir.

 7. Evimize yapılan saç büyüsünü Turan hoca bulup bozdu. Hatta yerini bilmesi çok şaşırtıcı olmuştu. Tavsiye ederim kendisinin varlıkları var ve bakımları ona göre yapıyor

 8. Hocam hayırlı geceler ben kız arkaşımla bir gecede sebepsiz bir şekilde ayrıldık hatta evlilik planlarımız vardı ve onu çok seviyorum ortada hiç bir sebep yok kendi söylemleri ile boş sebepler var bana yardımcı olabilirmisiniz bende sadece tek bir saç teli var hocam teşekkürler şimdiden

  1. Fatih Bey,
   Duruma bakım yapabiliriz. Ama hemen büyü ile geri getireceğiz diye bir şey yok.
   Ayrıntıları görüşmeliyiz. Bu kadar basit olmuyor bu işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir