Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Medyumların bazı işlemleri diğerlerine göre çok daha özel olarak ele aldıklarını düşünebilir. Sabun büyüsü de tam olarak bu işlemlerden biridir. Sabun büyüsü nasıl yapılır ve sabun büyüsü etkileri nasıldır şeklinde kafanızdan geçen soru işaretleri olabilir. Bu konuda Medyum Turan hocamız sizler için bilgi paylaşımlarını bu sayfa üzerinden yapacaktır. Sabun büyüsü bilinen en tehlikeli büyülerden biridir. Kişinin sabun gibi erimesi felsefesi bu büyüde benimsendiği için zarar verme etkileri çok büyüktür. Bu yüzden sabun büyüsüne karşı özel olarak koruma muskaları yazıldığını bildirmek isteriz. Ayrıca sabun büyünü diğer pek çok büyüden ayıran elbette farklı durumlarda vardır. İnsanları zor durumlara düşüren her büyü kara büyü sınıfına girmektedir. Sabun büyüsünün de kara büyüler sınıfında incelendiğini söylemek gerekir.

Sabun büyüsü yapılan bir kişinin bahsettiğimi gibi hayatının kötü duruma gelmesi hedeflenir. Bu işlemde farklı bir detay bulunmaktadır. Eğer büyü yapılan kişinin bir gönül bağı var ise çoğu zaman kurtarıcı etkileri gösterebilir. Bu nasıl olur diye düşünüyor olabilirsiniz. Evet, biraz ilginç bir durum fakat havas ilminde her türlü işlemin somut göstergelerini sunabilmek mümkün değildir. Aklımızın alamadığı çok sayıda soru işaretleriyle birlikte kabul edilmiş bir ilimdir.

Sabun büyüsü kişiyi sabun gibi eritir
Sabun-buyusu-etkisi-Medyum-Turan-hoca

Sabun büyüsü eğer ki yek bir vücuda yapılıyor ise hasta etme büyülerinden sayabiliriz. Sabun büyüsü yapılan bir kişinin hasta olması ve tıpkı bir sabun gibi erimesi hedeflenir. Bu işlemin sabun büyüsü adını alması da zaten bir anlamda budur. Adım adım ve yavaş yavaş eriyen beden ile birlikte iradenin de kaybolması insanları yatağa düşürmekte ve iş göremez hale sokmaktadır. Her ne kadar ölüm büyülerinden saymasak da bazı insanları ölmekten beter durumlara sokup yatağa hapsetmektedir. Ayrıca bu duruma gelmiş bir insanında, kadın ya da erkek fark etmeksizin zaten tüm sosyal ve ailevi durumunu da kaybedeceğini tahmin edebilirsiniz.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsünde kükürtlü sabunlar genel anlamda kullanılsa da sabunun türü işlem için çok önemli değildir. Anca medyum Turan hoca gibi tecrübeli kişiler seçilecek olan sabunun daha önceden de kullanılmış olmasına özen gösterirler. Sabun büyüsü yapılırken iğnelerden yardım alınır. Büyü yapılacak olan kişinin bir adet yüzünün net göründüğünü fotoğrafına da ihtiyaç vardır. Ayrıca bir kaç adet saç teli de olursa işlemin sonuca varması kolaylaşacaktır.

Sabun büyüsü 21 günlük papaz büyüsü işlemlerin andırmaktadır. 21 gün boyunca her bir gece özel ayetlerin okunup iğnelerin tek tek sabuna batırılması suretiyle oluşacaktır. 21 gün boyunca kişide etkiler yavaş yavaş görüleceği gibi bazen de işlemin sonucunda bir anda ortaya çıkabilir. Her iki koşulda da sonuçlar aynı olacaktır. Fakat bu büyü yapılırken müdahale şansımız varken yapıldıktan sonra sabun büyüsünü bozmak hayli zor olacaktır.

Bu konuda insanlar etkileri gördükten sonra doktorların kapısını aşındırmakta ancak hiç bir teşhis alamamaktadır. Bu yüzden sabun büyüsü gibi kara büyülerin kesinlikle tıpta bir karşılığının olmadığını bilmelisiniz. Son durak genelde psikiyatri klinikleri olmakta ve kişiyi ağır antidepresan ilaçlar ile tamamen yatağa hapsetmek amaçlanmaktadır. Olmayan psikolojik hastalıkların teşhisi konmakta ve kişiler çaresizce ikna olmaktadır.

Halbuki bilinmesi gereken en temel konu şudur: Hiç kimse ruhuna bir hastalık bulaşmadan fiziksel olarak yara almaz. Dünya üzerinde bugüne kadar olan tüm öğretilerde ruhu temiz tutmak, ruhu arındırmak ve onu korumak vardır. Zaten ibadetlerin de temelinde ruhumuzu güçlü tutmak yatar. Ancak günümüzde yozlaşan toplum şeytana kapıları sonuna kadar açmakta ve insanlar tüm insanı değerleri yitirip nefislerinin kurbanı olmaktadır. Sabun büyüsü yapmaya kalkışan insanların da diğer kara büyü yapan büyücülerden farkı yoktur. Bu dünyalarını yok saymakta tamamen şeytani inançlara hizmet etmektedirler. Bize düşense buna benzer kötü niyetleri insanlara karşı her zaman kendimizi korumak olmalıdır.

Turan-hoca-sabun-buyusu-etkileri

Ssbun Büyüsü Nasıl Bozulur

Sabun büyüsü bozma işleminden önce medyum hocanın ilgili kişi hakkında talep ettiği tüm bilgileri tedarik etmeniz gerekecektir. Sabun ve diğer özel iksirler Turan hocanın nezareti altında ve tasarrufunda olacaktır. Ancak şahsi eşyalar mutlak temin edilmelidir. Aslında şeytani bir işlem olarak anlattığım sabun büyüsünü Turan hocanın yapması çok büyük istisnalar yaşanmadıkça mümkün değildir. Şeytani olan hiç bir işlemi kabul etmemektedir. Bu konuda da oldukça hassas olan hocamız teklif dahi kabul etmemektedir. Sabun büyüsünü yapan hocaların bazıları ilişkileri ya da evlilikleri kurtarmak üzerine bu işlemi kabul edebildiklerini belirtmişlerdir. Şimdi hangi şartlarda ilişkiler için yapılabilir bu bilgilere bakalım.

 • Bitmek üzere olan bir evlilik etkili bir sabun büyüsü ile yeniden yapılandırılabilir.
 • Sabun büyüsü aynı şekilde nişanlılık, sözlülük gibi nikahsız dönemlerde de çok etkilidir.
 • Bir erkeğin evini terk etmemesi için büyük imkan sağlar.
 • Bir kadının aldatıldığında şüpheleniyorsa cinselliği sabun büyüsü ile bağlanabilir.
 • Sabun büyüsü tesiri gerçekten çok büyük ruhsal etkiler yaratabilir.
 • Bu saydığımız tüm etkiler tabi ki bir karşılığı olan neticelerdir. Bu karşılıksa yazımızda çokça bahsettiğimiz insanın hasta olacağı sırada yaşanacak olanlardır.

Eğer ki bir evliliği sabun büyüsü yaparak kurtarmak istiyorsanız siz bilirsiniz. Robota dönüşmüş bir eş, cinsel olarak bitmiş bir birliktelik, ayrıca size bakıp neredeyse tanıyamayacak hale gelmiş bir yüz ile bir evlilik kurtarılır diye düşünüyorsanız bu işlemi yaptırabilirsiniz. Fakat hiç bir şekilde onaylamadığımızı bilmenizi isteriz. Sabun büyüsü birleştirici değil insanları hasta edici etkilere sahip bir ayırıcı büyüdür. Bunun aksini yazan çizen tüm hocalara itibar etmeyiniz.

Turan-hoca-sabun-buyusu-konusunda-bilgi-veriyor

Ayrıca sabun büyüsü bozma işleminin de hassasiyetleri oldukça fazladır. Bu konuda tüm ayrıntıları bir sayfadan aktarabilmek ne yazık ki çok da mümkün değildir. Sabun büyüsü konusunda tüm merak ettiklerini sayfamızda bulunan soru-cevap-yorumlar kısmından rahatlıkla araştırabilir ve bu işlem ile ilgili deneyim yaşamış insanların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

“Sabun Büyüsü” için 16 yorum

 1. Turan hocam ben Almanya’dan Sema. Geçen sene yanınıza gelmiştim bana bağlama büyüsü yapmıştınız. Hala etkisi sürüyor sağ olun hocam. Konu benim bir arkadaşım var burada hemen hemen aynı durumda ona da yardım etmenizi istiyor hocam. Uzaktan halletmemiz gerekiyor ama Türkiye’ye gelemez hocam. Ne dersiniz?

 2. Hocam selamlar uzerimizdeki buyu sabun ve igne kullanarak bozulur mu? .bana boyle bir islem uygulandi.
  ama dogru mudur tereddutteyim bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. Bu saydıklarınız kullanılarak büyü bozulmaz. Önce nasıl yapıldığını bilmek gerekir. Aksine bunlar yaparken kullanılabilir. İyi günler

  2. Bende bi hocaya gittim aynen sabun ve igne istedi bozmak icin.bende tereddutteyim.buyu bozdurayim derken buyu yapilirsa bunun gunahina girmek istemiyorum kafam karisti cok

 3. Hocam erkek arkadaşım bir senedir eriyip bitti dr kar 4 aydır teşhis koyamıyor gitnediii dr kalmadı 5 biyopsi oldu eski nişanlısının büyü yapmış olabileceğinden şüpheleniyorum bakımı kaça yapıyorsunuz

  1. Bakımlardan bir ücret talep etmiyorum. Ancak bu yorumu sabun büyüsü işlemi altına yazmışsınız. Eğer ki şüpheleriniz bu yönde ise çok dikkatli olmak ve bir an önce önlem almak gerekiyor. Lütfen bana en kısa sürede ulaşınız…

 4. Sadece fotograf ile ölüm büyüsü yapilabilir mi? Bebeğime birinin bu büyüden yapmış olmasindan supheleniyorum.

  1. SAdece fotoğraf ile çok zor hatta imkansız ancak başka bilgiler de edinmiş olabilirler. Bunu araştırmamız gerekiyor.

 5. Cocugun ismini biliyor, annesinin babasinin ismini biliyor. Bu gibi bilgiler yeterli mi hocam ölüm büyüsü yapilabilmesi icin uzaktan?

  1. Hayır, tabi ki bu kadar bilgi yetmeyecektir. Bu işler öyle basit değildir Ahu Hanım. Ancak çok özel işlemler ve hazırlık süreçleri ile mümkün olabilir.

 6. Hocam selamlar önce bir günde 11 yıllık işimden oldum. Sonra bir sürü sırlarım ortaya çıkmaya başladı ciddi bir iliskiye başladım her günüm olumsuz geçti. İntihar etmeye kadar geldim.hala hicbirsey yolunda gitmiyor 6 aydır hayatımdaki en kötü günleri geçiyorum hergün olumsuz ve kötü şeyler oluyor. Bu kötü giden şeylerden nasıl kurtulacagim

 7. Evli 2 çocuklu aileyiz 3 yıl önce evimizde sabun bulduk hocaya gittik bozdurduk ama ben kişinin tekrar yarışmasından korkuyorum o kişinin kim olduğunu nasil öğrenebiliriz.. şimdiden teşekkürler hocam

  1. Medyumlar etik olarak büyü yapan kişinin adını vermemeyi uygun bulurlar. Nitekim bende onlardan biriyim. Bu toplumsal olarak sıkıntı yaratabilecek bir durum oluşturur çünkü. Siz kendinizi korumak ile mükellefsiniz tıpkı bizim gibi… Allah acil şifalar versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir