Rüyada Sevdiğini Görmenin Uzman Yorumları

Rüyada Sevdiğini Görmenin Uzman Yorumları

Herkes rüya görüyor. Ama bazı rüyalar bilincimizin ne kadar uzaklara ulaşabildiğini adeta bizlere gösteriyor. Bilinçaltı yönetimi ile ilgili onca şey anlattıktan sonra rüyalar konusundan da bir nebze olsun bahsetmek gerekiyor. En çok talep gördüğümüz ve siz okuyucularımızın sıklıkla bizlere “rüyada sevdiğimi görüyorum bu ne anlama geliyor” şeklinde sorduğunuz soruya da cevap niteliğinde bir metin yazmak istedik. Sevdiğinizi farklı şekillerde görüyorsunuz bunu da biliyoruz. Herkes aynı açıdan rüyaları görmüyor. Peki bu rüyaların ne gibi anlamları oluyor? Neden sevdiğimiz kişileri görüyoruz ve üzülerek ya da sevinerek uyanıyoruz? Eski sevgiliyi rüyada görmek ne anlama geliyor. Bu yazımızda bu gibi ana başlıklar altında basit anlatımlar ile sizlere çeşitli yorumları aktaracağız.

Sevdiğinizi Kişiyi Rüyanızda Basit Görmek

Öncelikle sevdiğiniz kişiyi yalnızca gördüğünüzü hatırlıyor ve herhangi bir başka detay bulamıyorsanız hatırlamaya dair bu iyiye yorumlanır. Aşk hayatınızdaki gelişmeler olacağı yönünde düşünebilirsiniz. Tabi rüyanızda gördüğünüz kişiyi seviyor ancak başka sebepler ile başka birileri ile birliktelik yaşıyorsanız o zaman durum farklı olabilir. Bu o kişiyi unutmadığınızı ve acı çektiğinizi de göstermektedir. Bilinçaltında hala bıraktığı izlerden bahsetmek mümkündür. Bu acıları kendiniz geçemiyorsanız mutlaka bir uzmandan destek de almanızda fayda olur. Aksi durumda hayatınızın geri kalanında sürekli olarak kafanız oraya takılacaktır. Sizler bunu takmıyor gibi görünseniz de bilinçaltı her zaman kendine o kişiyi çekmeye uğraşacaktır. Bu yüzden özellikle regresyon ve bilinçaltı temizliği gibi çalışmalar çok başarılı sonuçlar vermektedir.

Rüyada sevdiğinizi görmenin bir çok anlamı olabilir!!!

Sevdiğinizi Başka Biri ile Görmek

Bu durum pek hayra yorulmaz. Mevcut aşk hayatınızın kötü gitme ihtimali olduğu gibi eğer bahse konu kişi ile yollarınız ayrı ise hayatına biri girdiği anlamını da çıkarabilirsiniz. Bir de iş hayatınız ile ilgili anlamlar çıkarmakta mümkündür. Bir hile ya da desiseye hedef olabileceğinizi de düşünebilirsiniz. Bir takım iş arkadaşlarınız arkanızdan iş çevirecek düşüncelere girmiş olabilirler. Bunu gözardı etmeden dikkatli bir şekilde ticari hayatınıza yön vermeniz gerekebilir. Eğer ki bir esnafsanız komşularınız ile ilgili ilişkilerinizi de yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Ticaret yapan insanların da yine en büyük kazıkları kendisi gibi ticaret yapan diğer esnaflardan yediklerini de unutmayınız.

Eski Sevgiliyi Rüyada Görmek

Aslında ilk paragrafta buna benzer bir örnek verdik ancak burada sevdiğiniz insanı değil direkt olarak eski sevgilinizden bahsediyoruz. Onu sevin ya da sevmeyin paylaştığınız onca şeyin üzerine rüyalarınıza bir bağlama işlemi yapmışsınız gibi girebilir. Bu durum şunu gösterecektir: Mevcut bir ilişkiniz var ise onun son bulacağına dalalet edebilir. Bazı bilginler hala rüyalara giren eski sevgililerin erkeğin ya da kadının zihin yapısında derin izler bıraktığınız ve bu durumun düzen bozacak kadar ileriye gidebildiğini belirtmişlerdir. Bu ne kadar doğrudur tabi ki takdir sizin ancak ömrünü rüya yorumlarına adamış bir çok insan için durun bu şekilde cereyan etmektedir.

Eski sevgilinizi hala unutamadıysanız zaten bunu kabullenmek ve aranızı düzeltmeye çalışmak en doğru tercih olur. Başka bir günahsız ve durumdan haberdar olmayan insanın ruhuna zarar vermek onun da zamanını çalmak aklı başında hiç kimseye yakışmayacaktır. Bunu da yine rüya yorumlarından bağımsız olarak aklımızın bir köşesinde tutmakta fayda var.

  • Şu bilgiyi de detay olarak vermekte fayda vardır. Eski sevgilinizle kavga ederken görüyorsanız kendinizi bu durum hayra yorulabilir. Hayatınızda bir çok şeyin yoluna gireceğine dair bir takım öngörülere sahip olmak doğrudur. Her şeyin normalleşeceği bir sürece girildiği anlamı da taşır. Bir işin peşindeyseniz ve bir türlü sonlanmıyorsa bu durumunda üstesinden gelebileceğiniz anlama da gelebilir.

Rüyada Sevdiğinizi Üzülürken – Ağlarken Görmek

Ağlamak bir çok inanışa göre saflığı ve temizlenmeyi göstermektedir. Bu durum aranızda tüm pürüzlerine giderileceği anlamına gelir. Her türlü zorluğu birlikte aşabileceğinizi de anlayabilirsiniz. Ayrıca aranıza nifak sokmaya çalışan bir çok insanı da uzaklaştırmak konusunda başarılı olduğunuz sonuçları da çıkarabilirsiniz.

Bazı rüya yorumcularına göre ise uzun süredir zaman ayırdığınız bir iş konusunda başarının çok yakın olduğuna işaret eder. Bu kişiye göre elbette değişir ancak rüyadaki göz yaşının gerçek anlamını her zaman hayır olarak görürler. “Rüyaların tersi çıkar” inancı basit ve pek de doğru olmayan bir inanış şeklidir. Ancak bazı durumlar için söz konusu olabilmektedir. Rüyada gözyaşı görmekte yine bununla aynı kalibrede bir anlama tekamül eder.

Bir başka rivayete göre de sizin sevgiliniz ile birlikte ağlamanız en büyük mutluluklara kavuşacağınız şeklinde yorumlanır.

  • Rüya tabirleri konusunda uzmanlaşmış pek çok ahbabımız ve tanıdığımız vardır. Onların ön görüsü ile yazdığımız bu yazı bir kaç ana başlık altında en yoğun olarak gelen sorulara cevap niteliğindeydi. Daha detaylı bilgi için iletişim telefonumuzdan bizlere ulaşabilir ve merak ettiğiniz yorumları da alabilirsiniz.

“Rüyada Sevdiğini Görmenin Uzman Yorumları” için 2 yorum

  1. Merhaba hocam.1 sene önce yastığımın içinde arapça yazılı bir kağıt bulduk.Bu olaydan önce ve hâlâ rüyamda cin görüyorum.Annem kağıdı bir hocaya okutmak için kutuya koymuştu ve kağıt bir haftada kaybolmuştu olduğu yerden.Rüyamda insan bedenindr simsiyah olarak görüyorum cini yada tesrttürlü siyah giyinen bir kadın olarak görüyorum cini.Geçenlerde saat 4 gibi gözümü açtığım an siyah bir gölge kollarını açarak üzerime geldi ve bir anda kayboldu.Yastığımın içinde muska var ama hâlâ etkisinden çıkamıyorum.Lütfen yardım edin hocam:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir