Rahmani Büyüler Kaç Günde Tutar

Rahmani Büyüler Kaç Günde Tutar

Bu sorunun çok farklı şekilde yanıtları olsa da en genel tariflerle ve açıklamalarla toplu bir yanıt vermek istedik. Aslında medyum hocaların bir kısmının sadece rahmani çalışması bir kısmının ise daha farklı yöntemler kullanarak işlemler yapması gibi farklılıklar sürelerin de değişmesi anlamına gelir. Ancak özellikle Ak büyü sınıfında yer alan rahmani büyüler hakkında özel bir konu açmak gerekir. Bu çalışma kişilerin özellikle iyi niyetlerini su üzerine çıkartan çalışmaları kapsar. Bu yüzden süreleri şeytani işlemlerden biraz daha uzundur.

Medyum hocalar bu işlemleri yaparken geçen süreye kuluçka süresi derler. Bunun anlamı işlemin giriş, gelişme ve sonuç bölümlerini planlayarak tam anlamıyla dokunaklı bir sonuç olarak karşımıza çıkar. Medyumların rahmani çalışıp çalışmadığını sorup öğrenebileceğiniz gibi bazı kıstasları baz alarak da anlayabilirsiniz. Bir örnek vermek gerekirse bir bağlama işleminde çok kısa sürelerde sonuç istiyorsanız bunun şeytani sürenin birkaç haftaya yayılarak daha kalıcı ve zararsız etkiler göstermesi ise rahmani olarak adlandırılabilir.

Büyüler Kaç Günde Tutar

Daha dün bir kardeşimizden gelen yorumun üzerine bu başlığı da araya koyarak sizlerle paylaşmak istedik. Bir kişi tarafından 7 günde büyü tutacak ümidiyle çok ciddi bir parası talep edilmiş. Bu değerli dostumuzun da saflığına mı geliyor artık ne olursa o parayı şahsa yollamış. Daha sonra bu şahıs süreci 12 güne çıkarmış. Gayet tabi bir eylem gerçekleşmediği için zaman kazanmanın yollarını arıyor. Velhasıl işlemin son günün de bir etki olmayınca yana yakıla işlem için onca gün bekleyen kişi başka isimler arar olmuş.

Yolunun bizimle kesişmesi neticesinde birtakım gerçekliklere nail olabildi. Bağlama büyüsü gibi işlemlerin süreleri bir tarafa dursun zaten bu kadar büyük rakamların talep edilmesi etik de değildir. İnsanların paralarıyla değil ümitleriyle bir takım hayaller kurduklarını unutmamak gerekir. Bu konu dahilinde daha sonrasında da yeni bir para istenmiş ve bunun karşılığı olarak da bir adak adanması gerektiğiymiş.” Ne koparsak kardır” hadisenin vücut bulmuş hali… Neyse ki duruma el atıp gereğini yaptık…

Şimdi bahsettiğimiz konudan da anlayacağınız üzere büyülerin spesifik bir süreci yoktur. Bu süreler yapılan işlemin türüne, kullanılan malzemeye, etkilenmesi beklenen kişinin şahsiyetine ve ruh haline göre çok farklı şekillenmeler gösterebilir. Ancak belirli süreçler bizlere gizli ilimler hazinelerinde verilmiştir. Bizler bu süreçleri zaten ana başlıklı yazılarımızda peyderpey siz değerli dostlarımıza aktarıyoruz. 21 günün altında bir bağlama büyüsü süresi sizlere veriliyorsa bu işlemin ne şekilde yapılacağı konusunda soru işaretleri hissetmeniz gerekmektedir.

Bunun yanı sıra 3 günde şu işlem 5 günde bu işlem gibi sloganlaşmış başlıklara da itibar etmeyiniz. Bu kadar kısa sürelerde yapılan eylemlerin yan etkileri çok fazla olur ve sonrasında pişman olma ihtimaliniz hayli yüksektir. Büyülerin sürelerini bu şekilde gelişigüzel değerlendiremez ve konuyu kişisel olarak ele almadan kesin konuşamayız. Bu ilim bizler bunu yasak etmiştir. Ancak ne yazık ki ortalıkla hoca müsfettesi olup aklına geleni yazıp çizen ve ümit dağıtan tacirlerin haddinden fazladır. Sizlere düşen bu durumdan kendinizi korumaktır.

Büyülerin Tutma Aşamalarında Nelere Dikkat Edilir?

Bir medyum hoca ile işleme başladıktan sonra sürenin bir an önce geçmesi ve arzularınıza kavuşmak istemeniz oldukça normaldir. Fakat bu durumun medyum tarafından çok zor bir süreç olacağı ve fiziksel – ruhsal yönden oldukça yıpranacağını bazen unutabiliyorsunuz. Bu durumda acele ettirme istekleri ya da birtakım baskılar söz konusu olunca her şey birbirine karışabiliyor. Bir de bazı insanları bu işlemlerin tam orta zamanında vazgeçtiğini bildiriyorlar. Bu son derece talihsiz durumların yaşanmaması için her şeyin baştan konuşulması ve kurallara riayet edilmesi havas ilminde çok önemlidir.

  1. Medyumun belirlediği tarih aralığında ve tarif içeriğinde sabırlı olmanız gerekir.
  2. Verilen talimatlara uymalı ve en küçük detayları bile atlamamalısınız.
  3. Yedirme içirme gibi büyüler genelde rahmani değildir ancak böyle olduğunu düşünerek uyguluyorsanız saatler çok önemlidir. Tek ve çift günlerinde ayrı ritüelleri olacaktır. Bunu da gözardı etmemeniz gerekir.
  4. Kimseyle paylaşmamalı ve ketum bir süreç geçirmelisiniz. Bu işlemlerin gizli olması ve tılsımın bozulmaması için gereken tüm çabayı göstermelisiniz.
  5. Bu ve benzeri pek çok detay işlem öncesi ve sırasından medyum hocanız tarafından sizlere anlatılacaktır. Anlatmayan ve kopuk bir süreç izleyen insanlardan uzak durmalısınız. Hele ki sizlere günlük bilgi aktarımı olmuyorsa derhal süreci sorgulamalı veya sonlandırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir