Rahmani Büyüler Kaç Günde Tutar

Rahmani Büyüler Kaç Günde Tutar

Bu sorunun çok farklı şekilde yanıtları olsa da en genel tariflerle ve açıklamalarla toplu bir yanıt vermek istedik. Aslında medyum hocaların bir kısmının sadece rahmani çalışması bir kısmının ise daha farklı yöntemler kullanarak işlemler yapması gibi farklılıklar sürelerin de değişmesi anlamına gelir. Ancak özellikle Ak büyü sınıfında yer alan rahmani büyüler hakkında özel bir konu açmak gerekir. Bu çalışma kişilerin özellikle iyi niyetlerini su üzerine çıkartan çalışmaları kapsar. Bu yüzden süreleri şeytani işlemlerden biraz daha uzundur. Bu uzun süren zamanı göze alıp beklemek yerine genellikle kişiler kısa yoldan yanlışı seçmeye her zaman daha meyilli olmuşlardır.

Medyumlar bu işlemleri yaparken geçen süreye kuluçka süresi derler. Bunun anlamı işlemin giriş, gelişme ve sonuç bölümlerini planlayarak tam anlamıyla dokunaklı bir sonuç olarak karşımıza çıkar. Medyumların rahmani çalışıp çalışmadığını sorup öğrenebileceğiniz gibi bazı kıstasları baz alarak da anlayabilirsiniz. Bir örnek vermek gerekirse bir bağlama işleminde çok kısa sürelerde sonuç istiyorsanız bunun şeytani sürenin birkaç haftaya yayılarak daha kalıcı ve zararsız etkiler göstermesi ise rahmani olarak adlandırılabilir.

Büyüler Kaç Günde Tutar

İşlemlerin tutma süreleri tabi ki kişilerin özel durumlarına bağlıdır. Aynı zamanda süreleri baştan ortalama olarak belirleyebiliyor olsak da kesin günü önceden tahmin edebilmek bir hayli zordur. Bu yüzden süreden çok sonucun ne şekilde size etki edebileceği konusuna eğilmek bilmukabele daha net bir duruş olacaktır. Süreler elbette önemlidir. Bunun içinde en bilinen ve konuya hakim olmayan dostlar tarafından sürekli sorulan başlıklar altında çeşitli işlemlerin ortalama sürelerine yer vermeye çalışıyoruz. Tabi ki bunlardan daha önemli olan karar verme süreçleri ve sonucunda nasıl bir duruma erişileceği olmalıdır.

Bağlama büyüsü gibi işlemlerin süreleri tahmin edilenin bir miktar dışına çıkabilir. Zira bu işlemler oldukça yorucu, meşakkatli ve planlaması zor metotlardır. Bunların tümü için birkaç gün boyunca bir medyumun yalnızca hazırlık aşamasına ayırdığını da unutmamak gerekir. Ancak iyi bir hazırlık sürecinden sonra işlemlerin istenilen sonuca ulaşabildiği de yine unutulmamalıdır.

Şimdi bahsettiğimiz konudan da anlayacağınız üzere büyülerin spesifik bir süreci yoktur. Bu süreler yapılan işlemin türüne, kullanılan malzemeye, etkilenmesi beklenen kişinin şahsiyetine ve ruh haline göre çok farklı şekillenmeler gösterebilir.

  • Ancak belirli süreçler bizlere gizli ilimler hazinelerinde verilmiştir. Bizler bu süreçleri zaten ana başlıklı yazılarımızda peyderpey siz değerli dostlarımıza aktarıyoruz. Bunu da yukarıda belirtmiştik. Genel olarak sürelerin tahsisi konusu bu şekilde oluşmaktadır.

Bunun yanı sıra internetin ortamının yaygınlaşması ile bu süreleri çok aza indirdiğini vurgulayan ve ticari amaç güden insanların sayısı da hayli artmış durumdadır. Bu hususta dikkatli olmakta fayda var. İyi bir araştırma süreci geçirmeden yalnızca kısa süreler vaat ederek sizi ikna etmeye çalışan insanlara karşı bir miktar önyargılı olmak faydalıdır. Mümkünse seçeceğiniz medyum hoca ile yüz yüze gelmek ve ondan randevu almak oldukça faydalı olacaktır.

Kısa sürelerde yapılan eylemlerin yan etkileri çok fazla olur ve sonrasında pişman olma ihtimaliniz hayli yüksektir. Büyülerin sürelerini bu şekilde gelişigüzel değerlendiremez ve konuyu kişisel olarak ele almadan kesin konuşamayız. Bu ilim bizler bunu yasak etmiştir.

Büyülerin Tutma Aşamalarında Nelere Dikkat Edilir?

Bir medyum hoca ile işleme başladıktan sonra sürenin bir an önce geçmesi ve arzularınıza kavuşmak istemeniz oldukça normaldir. Fakat bu durumun medyum tarafından çok zor bir süreç olacağı ve fiziksel – ruhsal yönden oldukça yıpranacağını unutmamak gerekir. Bu durumda acele ettirme istekleri ya da birtakım baskılar söz konusu olunca her şey birbirine karışabiliyor. Koordineli ve sakince bu tarz fenomenlerin hayata geçmesi sağlanmalıdır. Aşağıda maddeler halinde bir özet görebilirsiniz konuya ilişkin…

  1. Medyumun belirlediği tarih aralığında ve tarif içeriğinde sabırlı olmanız gerekir.
  2. Verilen talimatlara uymalı ve en küçük detayları bile atlamamalısınız.
  3. Yedirme içirme ile yapılan büyüler genelde rahmani değildir ancak böyle olduğunu düşünerek uyguluyorsanız saatler çok önemlidir. Tek ve çift günlerinde ayrı ritüelleri olacaktır. Bunu da gözardı etmemeniz gerekir. Bu işlemlerin detaylarını çok iyi öğrenip pekiştirdikten sonra harekete geçilmelidir.
  4. Kimseyle paylaşmamalı ve ketum bir süreç geçirmelisiniz. Bu işlemlerin gizli olması ve tılsımın bozulmaması için gereken tüm çabayı göstermelisiniz.
  5. Bu ve benzeri pek çok detay işlem öncesi ve sırasından medyum hocanız tarafından sizlere anlatılacaktır. Anlatmayan ve kopuk bir süreç izleyen insanlardan uzak durmalısınız. Hele ki sizlere günlük bilgi aktarımı olmuyorsa derhal süreci sorgulamalı veya sonlandırmalısınız.
  6. İşlemler dahilinde bilgi aktarımı şeffaf olmalıdır ve kişiye duymak istediği şeyler değil gerçekler söylenir. Bazen bu ilimde seçilen işlem hatalı olabilir. Sonuçlar istendiği gibi reaksiyon vermeyebilir. Her türlü olasılık üzerinde de daha önceden zihnen hazırlanmış olma düş kırıklarına karşı iyi bir tedbir olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir