Pirinç Büyüsü

Pirinç Büyüsü

Bu büyü bilinen baklagiller ile yapılan büyüler kategorisine haiz bir çalışmadır. Sitemizde bu tarz bağlama işlemleri için kullanılabilen çeşitli gıda maddelerinin isimleri fazlasıyla yer almaktadır. Pirinç büyüsü yaparken de dikkat edilmesi gereken hususlar hayli fazladır. Ancak bu büyüde öncelikle bilinmesi gereken şey okunmuş pirinç taneleriyle büyü yapmadan önce doğru ebced hesabını yapmak ve kişinin yaşı, büyünün planlı gün sayısıyla birlikte hesapların sonunda belirlenmesidir. Kaç adet pirinç tanesi kullanacağınız çok önemlidir. Bunun hesabını bu işlemi planlayan medyum kişinin önceden alacağı bilgiler doğrultusunda ayarlayacağınız unutmayınız. Bu yüzden de bağlanacak kişi hakkında doğru bilgiler verilmesi çok ciddi önem arz eder.

Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü bağlama amacı güttüğü için standart bağlama büyüsü donanımı işlem için bilmukabele hazır bulundurulacaktır. Bunun yanı sıra pirinçlerden destek alınacağı için seçilecek pirinç taneleri için okunacak bağlama duaları da hazır bekletilir. İşlem karışık bir oluşum gösterecektir. Fakat daha önce bu işlemi yapmış tecrübeli bir medyum hoca işlemleri sırasıyla yoluna koyar. Hedefe en kısa yoldan ulaşmak üzerine işlem başlatılır.

21 günlük pirinç büyüsü etkisi bağlama ritüelleri arasında karşımıza en çok çıkan çalışmadır. Genel olarak 21 adet pirinç tanesi her gün için bir adet olmak üzere seçilecektir. Bunun karşılığı olarak da kişinin yaş sayısı kadar ayrıca bir saman kağıt üzerine alınır. Bu kağıtlar hem ilgili ayetler yakılmak suretiyle hem de pirinç tanelerinin her birine ayrı dualar sarılmak suretiyle kullanılacaktır. Ayrıca ceylan derisi üzerine özellikle ibrani büyü karakterlerinin de koyulması işlemin etkisini arttırır.

Pirinç deyince genelde insanların akıllarına “okunmuş pirinç” konusu gelir. Fakat burada bahsettiğimiz eylem çok daha farklı bir konuyu ele almaktadır. Pirinçlere okuyup insanların belirli bir hedefe giden yolda başarı elde etmesi için basit tılsımlar yaratmak pirinç büyüsü demek değildir. Pirinç gizli ilimlerde çok yerde adı geçen bir malzemedir. Ancak amaçlar ve uygulamalar değişkenlik gösterdiği gibi pirincin kullanım alanları da o minvalde farklılaşır. Bu yüzden okunmuş pirinç gibi bir detayı akla getirmek doğru olmaz.

Pirinç büyüsü etkileri

Pirinç Büyüsünde En Bilinen Etkiler

  1. Standart bağlama büyüsü beklentilerini almak üzerine tasarlanacağı için hedef alınan kişinin sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmesi beklenir.
  2. Aşk tılsımlarını çok ciddi tesirlere haiz kılacak olan pirinç büyüsü işlemi sonrası iksir hazırlanabilir. Bazı yedirme içirme teknikleri pirinç büyüsüne hizmet edebilir ve sonrasında çok kısa süreli bağlayıcı etkiler görülebilir.
  3. Büyü yapılan kişi evli de olsa, çoluk çocuk sahibi de olsa hiç bir ruh hali farklılığı saptanmaz. Kim için kurgulandıysa o kişinin aşkıyla yanar ve gönlü küle döner. İsmi gizli kişi karşısına çıkmadan iyileşemez. Hayatta en ufak bir keyif alamaz.
  4. Pirinç büyüsünde eğer pirinç taneleri bahse konu kişiye yedirildiyse bozulması mümkün değildir. Pek çok yedirme içirme ile yapılan büyülerden sonra bozmak çok ama çok zordur.
  5. Pirinç büyüsü aile bütünlüğünü korumak için yapılacağı gibi özellikle evli çiftleri ayırmak üzerine de planlanabilir.
  6. Bu büyü yapılırken kişiler hocaların maşası gibi çalışır. Verilen talimatlar yerine getirilir ve çok dikkatli olunur. Etkileri en net şekilde görmek için sır küpü olunmalı ve son derece ketum hareket edilmelidir.
  7. Pirinç büyüsü genel olarak 21 günün sonunda en imkansız gibi görünen durumları bile tersine çevirebilme gücüyle bilinir. Eski alimlerin çok sık uyguladığı bir bağlama tılsımı olarak da telaki edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir