Para Büyüleri Nasıl Yapılır

Para Büyüleri Nasıl Yapılır

Aslında toplum olarak yanlış bildiğimiz bir takım dengeler var. Bunların başında da ufak bir tılsım yazarak zenginlik hayali kuran arkadaşlarımız geliyor. Bu durumda da kandırılmaya çok müsait profiller oluştuğu için istismar edilen insanlar oluşuyor. Baştan belirtmekte fayda var para büyüsü diye bir şey yoktur. Böyle bir şey olsaydı düşününki bugün dünya kimler tarafından yönetiliyor oluyordu. O halde tüm şeytani büyülere hakim ve parayı kendine çekebilen güçler var her şeyimiz ve hepimiz onların elinde olurduk. Bu yüzden böyle bir işlemin olmadığını baştan belirtmekte fayda görüyorum.

Bunun yanı sıra bir çok insan hayatındaki kısmetlerin kapalı olduğunda bir türlü istedikleri durumları yaratamamaktan kısaca maddi anlamda başarısız olmalarından yakınıyor. İşlerin ters gitmesi her zaman üzerinizde bir büyü olduğu anlamına gelmez. Tıpkı bir büyü ile zengin olamayacağınız anlamına geldiği gibi. Para için yapılacak en güzel şey çalışmaktır.. Bazı insanlar çok ister bazı insanlar küçük maddiyatlar ile mutlu olur. Ama bu tip materyalist durumlar ve arzular insanı nefsine yenik düşmüş bir hale getirir. Bu da git gide maddeleşen bir beyin anlamına gelir. Hiç birimiz durumun böyle olmasını istemeyiz sanıyorum. Dünyada Yüce yaratıcıyı bile unutturacak kadar para hırsı ile yaşayan insanlar var. Bunu bazen yakın çevrenizde bazen de dikkatli bakacak olursanız etrafınızda görebilirsiniz.

Bu sebeple kazanç elde etmek üzere bir maddiyattan bahsediyorsak herhangi bir işlemin olmadığını anlatmış olalım. İkinci bir husus olarak değinmek istediğimiz durum ise kısmet işlemleri. Bu konuda hakkında bir çok kez yazılar yazık ve kısmet kapama işlemleri hakkında bilgiler paylaştık. Ama durum bazen çok iyi anlaşılamayabilir. Örneğin kısmet ile parayı bir arada tutan çok kimselere rastlayabilirsiniz. Ama bu da ne yazık ki doğru bir hareket olmaz. Bir insanın kısmetinin açık ya da kapalı olması onun kaç lirası olduğu ile ilgili değildir. Kısmet bir çok farklı koldan incelenmiş bir kelimedir. Hele ki havasta anlamı çok daha derinlere dayanır. Zaten en başta bu ilme gönül vermiş ya da bel bağlamış kişilerin eğriyi doğruyu birbirinden ayırt edebiliyor olması ve her zaman manevi yönlerinin ağır basması şartı vardır.

Bu şekilde işlemler ya da farklı ritüller yordamıyla sizlere maddi olarak çok büyük şeylere sahip olduğunu iddia eden insanlar olabilir. Aslında sipirütüelciler bunun var olabildiğini bilir. Ancak başta belirttiğimiz kadar basit değildir. Bu durum zaten tamamiyle bambaşka bir enerji çalışmasına girer. Bu sefer de işin içine bilgileri aktarılması gereken farklı teknikler de dahil olur. Yani enerji çalışmalarından bahsetmiyorsak ve “çakra”, “aura” gibi detaylara girmiyorsak yüzeyel olarak “bir büyü ile zengin olmak” diye bir şey yoktur. Bu konunun anlaşıldığını varsayıyoruz. Bu konuda gelen talepler doğrultusunda bu yazıyı yazmak istedik zira bu şekilde vaatler verip insanları mağdur ettiklerini biliyoruz. Sizler aklınızı başınıza alarak her şeyi mantık çerçevesinde düşünürseniz bu tip yanlışlara düşmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

“Para Büyüleri Nasıl Yapılır” için 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir