Papaz Büyüsünü Nasıl Anlarız

Papaz Büyüsünü Nasıl Anlarız

Papaz Büyüsü hakkındaki en temel bilgileri sitemizde ana makalemiz üzerinden sizlere aktarmıştık. Biraz sonra bu yazımızın sonlarında da o yazıyı okumak isteyenler için de yardımcı olacağız. Fakat en temel hatlarıyla ve papaz büyüsü hakkında yanlış bilinen tüm detayları da içerek şekilde bu yazıyı da siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik.

Papaz büyüsü nedir ve neden yapılır, en kuvvetli papaz büyüsü tılsımını kim hazırlar ve papaz büyüsü sadece papazlar tarafından mı yapılır, papaz büyüsü ayırma büyüsü müdür, papaz büyüsü yapan kişi ölür mü… vs buna benzer yüzlerce soru aldıktan sonra tek bir yazının yeterli olmadığını gayet iyi anlamış olduk değerli dostlar.

Papaz Büyüsü konusunda öncelikle papaz büyüsünü nasıl anlarız, belirtileri ve özellikleri konusunda sizlere bilgi vermek isterim. Bu işleme maruz kalan bir insanın öncelikle hayat ile ilgili temel ve ana bağları kesilmiş olur. Nasıl bir karaktere sahip olursa olsun ya da nasıl bir ruh hali içerirse içersin mutlak surette kötü bir etkileşime gireceği ve özellikle fiziksel olarak yıkıma uğrayacağı kaçınılmaz bir sondur.

  • Birden bire terk edilen eşler bu konudan birinci dereceden şüphe etmelidirler. Papaz büyüsü en çok eşleri ayırmak için kullanılır.

Bunun yanı sıra bu büyü yedirme içirme işlemleri uygulanarak hayata geçirildiği için de kişiden şüphe ederken bu tarzda bir hamleye maruz kalındı mı bunu da düşünmek gerekir. Yani herhangi biri size istemediğiniz ve nasıl hazırlandığını görmediğiniz bir takım gıdalar verdi mi, böyle bir şey yapabilme şansına sahip oldu mu buna da çok dikkat etmeni gerekir.

Papaz Büyüsünde Etkiler ve Belirtiler

Bu detay çok bilinmez belki ama Süryani büyülerinin içinde çokça ritüel papaz büyüsü ile benzeşir. Bu yüzden etrafınızdaki gayrimüslimler birinci dereceden şüphe ve endişe etmeniz gereken insanlardır. Böyle insanlar ile görünür ya da görünmez düşmanlıkları olan insanlar bu işlemin etkisine maruz kalabilirler. Ayrıca bu insanların günah anlayışları bizlerden çok farklı olduğu için herhangi bir vicdan ve merhamet beklemek de yersiz olur. Olası şüphelerinizi bu gerçeği bilerek değerlendirmeniz sizin lehinize olacaktır.

  • Bu işlem yapıldığı gün etkileri ortaya çıkmaz. Bu işlemin sonucunu görmek için 3 haftalık bir zaman ihtiyaç duyulacağı için size ya da bir yakınınıza karşı olabilecek bir hamle ancak bu süreç içerisinde hayata geçer. Bu yüzden etrafınızda bu süreyi kullanabilecek bir şansa sahip kimse var mıydı yok muydu bunları da düşünmeniz gerekir.

Bir diğer en önemli husus ise genel olarak en özel bilgilerinizi paylaştığınız kimseler tarafından böyle bir harekete maruz kalırsınız. “Taş uzaktan gelmez” diye bir atasözü vardır. Havas ilminde tüm şeytani formları olan işlemler için bu lafı söylemek doğru olur. Bu yüzden yapan kişinin tespiti konusunda sizlere medyumlar genel olarak isim vermek istemezler. Sebebi ise bir saldırıya aracı olmak istememeleridir. Ayrıca söylenmese de bilinir ki kişinin en ihtimal vermediği hatta en yakını gördüğü insanlardır. Bu yüzden kimse ile özel bilgilerinizi paylaşmamalı ve üçüncü kişilere özel bilgilerinizi vermemelisiniz.

Cinsel hayatınızdan, ne yiyip içtiğinize ; Maddi durumunuzdan, ne alıp sattığınıza kadar hiç bir bilgiyi güvensiz ellerde tutmayın ve paylaşmayın. Bu gibi bilgiler şahsi başka bilgilerle birleşip size kötülük yapmak isteyen insanların eline geçtiği takdirde gerçekten geri dönülmesi çok zor koşullar oluşabiliyor. Bu yüzden papaz büyüsü gibi çok kuvvetli bir etkisi olan (hem olumlu hem olumsuz- nasıl yapıldığına bağlı) işlemlere karşı da duyarlı olmak gerekiyor.

* Papaz Büyüsü hakkında tüm merak edilen detayları da yine bu yazımızdan okuyabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki yazıya tıklayın ve en geniş makalemizi okuyun… →→ Papaz Büyüsü

Sonuç olarak böyle bir endişeniz var ise en yakın zamanda hocamız ile görüşebilir ve durumunuza bakım yaptırabilirsiniz. Turan hoca sizlere papaz büyüsü var mı yok mu varsa kim tarafından nasıl hazırlanmış olabilir bu gibi bilgileri edinmeniz açısından yardımcı olabilir. Ancak biraz sabırlı olmalı ve iyi gözlem yapmalısınız bunu unutmayınz. Herkese iyi günler dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir