Papaz Büyüsü

Havas ilminin en önemli uygulamalarından olan ve hakkında bir sürü spekülasyon olan papaz büyüsü çalışması için sizlere bir takım özel bilgileri bu sayfa üzerinden paylaşmak istedik. Bu yazımızda merak edilen tüm sorulara yanıtlar bulacaksınız. Papaz büyüsü nedir, papaz büyüsü nasıl yapılır, etkileri ne kadar sürer gibi en temel başlıklardan en alt detaylara kadar bilgileri bulabilecek ve kafanızda oluşan soru işaretlerinden kurtulacaksınız. Bizlere en fazla soru bu konu üzerinden gelmektedir ve konuya açıklık getirmek artık gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Nedir

Papaz büyüsü havas ilmi içinde uygulanan takribi 3 hafta ila 3 ay arasında tam etkisini gösteren bir ritüeldir. Bu uygulama içinde kişiler için bazı hedefler konabilir. Arzu edilen değişim ne ise ona göre yaptırımlar geliştirilir. Sonunda bir takım enerji boyutlarına geçişler yapılarak veya tamamen tılsım yoluyla kişinin etki altına girmesi sağlanacaktır. Akabinde bir ilişkinin başlamasından tutun kişiye büyük maddi zararlar vermeye varana kadar geniş bir yelpazede etkiler planlanabilir. Bu durum işlem öncesi kişinin nasıl bir istek içinde olduğu ile ilgilidir. Genel olarak 21 günlük süreçte hayata geçtiği bilinse de papaz büyüsü işlemleri biraz daha kişisel bir davranış şekli gösterebilir. Herkes için etki süresi aynı olmamak ile birlikte bazen tesirleri kontrol etmek de güçleşir. Bu işlemi yapan kişinin ön hazırlığına ve konu üzerindeki muvaffakiyetine göre değişebilir.

 • Papaz büyüsü yapılan bir kişinin eğer söz konusu eylem bir bağlama işlemi planlaması ile icra ediliyorsa aklı ve kalbi tek bir kişiye ait kılınabilir. Bir insanı aşık etmek ve genel olarak platonik aşkların yeşermesini sağlamak için bu işlemden faydalanıldığı bilinir. Etik olarak görsek de görmesek de bu bir gerçek olduğu için bilinmesi gerekir.
 • Ancak genel uygulamalar baktığınızda şunu görürsünüz: Evli ve her işi yolunda giden bir insanın boşanmasına vesile yaratılması, bir düzenin bozulması, kişiye maddi manevi tüm zararları oluşturabilecek bir şeytani tılsım yaratılması ve ruhsal açıdan çöküntülerin oluşması…
 • Bu ve benzeri belirtileri bir kaç hafta içerisinde aniden bedeninizde ve zihninizde yaşıyor her şeyin bir anda ters kepçe olduğunu görüyorsunuz size yapılmış bir papaz büyüsü işleminden şüphe etmek yerinde bir karar olur.

Buna benzer pek çok sorunun cevabını öncelikle yardım isteyebileceğiniz bir havas ilmi hocasından talep edebilirsiniz.  Bu cevaplar papaz büyüsü belirtileri olarak önümüze çıkabilmektedir. Bu belirtileri geniş bir incelemeye aldığınızda şu cevaplar oluşacaktır.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir

 1. Kişi hayattan bezmiş ve tüm enerjisini kaybetmiş olabilir. En yakınları dahil kimseyi görmek istemiyor olabilir. Bir çok insan içine kapanma ve depresyon belirtilerini bu müdahaleye maruz kaldıktan sonra göstermektedir.
 2. Tıbbi yardımlara elbette başvurulur ancak psikiyatriye kadar giden yolda bir çok klinik bir teşhis koyamaz. Sonunda anti-depresan adı altında sağlığını daha da çok bozacak bir takım ilaçlar verilip gönderilir.
 3. Özellikle geceleri “Karabasan” olarak adlandırılan “Uyku Apnesi” problemi görülebilir. Tüm uyku düzeni alt üst olacak olup, sürekli üzerinde bir ağırlık olduğunu kişiden duyabilirsiniz.
 4. Yakın çevresine azalan ilgisinin yerini kendisine hiç yakışmayan yeni alışkanlıklar alabilir. Bunlar hangileridir derseniz bunu tamamen kişisel olarak düşünün derim. Tanınan bir insanın hiç de ilgisinin olmadığı yerlerde ya da isteklerde bulunması ve bu büyük değişim bizleri papaz büyüsüne maruz kalmış şüphesine götürebilmektedir.
 5. Söz konusu uygulama birine aşık etmek ve kör kütük bağlanması anlamında tasarlanırsa bu etkiler görülebilmekte olup bunların yanına eşinden tamamen soğuma, cinsel arzuların artık uyanmaması ve sürekli olarak dünya dışı enerji varlıklar tarafından, aşık edilmesi istenen kişinin baskısını duyacağı için derin uyku hali ya da tam tersi uykusuzluk gibi belirtilerde görülebilir.
 6. İş yaşantısında ve ticari hayatında başarısızlık beraberinde gelebilir. Kendi iş yeri olan çok insan bu işlemler yüzünden iflas etmiş ve yatağa düşmüş bile olabilmektedir. Bu gibi belirtiler bazen inanması zor olsa da tarihin bize çokça örneği gösterdiği ve ilgili kesimlerce gerçekliği bilinen durumlardır.
papaz-buyusu-islemleri-hakkinda-turan-hoca-bilgiler-vermektedir
Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Papaz Büyüsü İşe Yarar Mı?

Son zamanlarda en çok sorulan soruların başında özellikle internet ve mobil telefon aracılığıyla bu soru gelmektedir. Bir işlem ne olursa olsun işe yaraması için gereken şartlar vardır. Bu şartların yerine getirilmesi neticesinde tabi ki bir başarı söz konusu olabilir. Fakat burada bilinmesi gereken en önemli detay şudur ki: Sizin için bir başarı başka birinin hayatına verdiğiniz zarar mıdır? Papaz büyüsünün işe yaradığı kulvarlar çok geniştir. Örneğin yapıcı olarak düşünüldüğünde bir insanın evlilik hayatını kurtarabilir. Bir üçüncü şahıs tarafından etkilenen ve bir türlü kişisel çabalarıyla önünü alamamış, bu yüzden ilişkisini kaybetmekte olan bir insan bu duruma engel olabilir.

Genel olarak karı koca yalnız kalamayan sürekli aile büyükleri tarafından baskı olan insanların da bu durumdan kurtulması için bu işleme başvurduklarını biliyoruz. Bir de evli insanları ayırmak için kullananlar da var tabi ki. Adet kanı içirilerek yapılan papaz büyülerinden tutun da, en özel şahsi eşyalarını en necis malzemeler ile karıştırarak yukarıda belirttiğimiz belirtilere kişinin gark olmasını sağlayabilecek kötülükler de yine bu uygulama aracılığı ile yapılabilmektedir. Burada sizin nasıl bir insan olduğunu ve göstereceğiniz davranış şekli büyük önem taşır.

Papaz Büyüsü Gerçek Mi?

1000 yıldan fazladır en bilinen alimlerden tutun da bir mahallede yaşamış ve kimse tarafından tanınmamış ancak bu ilme gönül vermiş insanlara kadar milyonlarca insanın bugüne kadar uygulamış olduğu son derece gerçek etkilere sahip ve Gizli İlimlerde adından çokça bahsedilen gerçek bir işlemdir. Bazı safsatalar olduğu için konular genelinde papaz büyüsü ile ilgili de endişeler ve şüpheler zaman zaman oluşabiliyor. Bunu anlıyoruz. Fakat bilinen en gerçek ve en kuvvetli ritüeller sınıfına rahatlıkla girebilirken usta eller tarafından hayata geçirilirse gerçekliği sizin içinde çok kısa sürelerde kanıtlanmış olabilir.

Papaz Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

Aslında bozma işlemi oldukça zor bir işlemdir. Bu konu üzerinde eski alimler “Ancak yapan kişi bozabilir” şeklinde açıklama yapmışlardır. Ama günümüzde ilimde çok ilerledi. Bu yüzden kişiye göre değişmek ile beraber papaz büyüsü bozma işlemi de uygulanabiliyor. Tabi öncesinde gerçek bir tespit yapılmalıdır. Bu durumdan emin olunmalıdır. Rastgele büyü bozma çalışmaları ile kişi zarar görebilir. “Midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak” diye bir söz vardır ya o duruma düşmemek gerekir.

 • Papaz büyüsü bozulunca kişide işlemden önceki belirtiler hedeflenir. Bu tesirler üzerinden nasıl bir etki yarattığı ise onun kaldırılması planlanır. Bu tabi ki bazen bir iyileşme anlamına gelebildiği gibi bazen bir ayrılık anlamına da gelebilir. Daha net söylem ise eğer bu işlem ile kişi bir başkasına bağlandı ise işlem sonrası bu insanlar ayrılacaktır ve kişi yalın haline dönecektir. Biraz geniş kapsamlı bir içerik olduğu için daha fazla ayrıntı için özel görüşme yapmak daha doğru bir seçenek olabilir.

Papaz Büyüsü Yaptıranlar

İşlemi yaptıran kişiler için ne gibi etkiler olabileceğinden bahsettik. Fakat bir yanlışın düzeltilmesi gerektiğini düşünüyoruz ki o da bu işlemin sadece papaz kimseler tarafından yapılacağının düşünülmesi. Bu bilgi tamamen yanlıştır. Bu işlemi ilmine hakim ve hangi dine mensup olursa olsun herkes yapabilir. Hatta bir dine inanmasına bile gerek yoktur. Bu eğitimlerden geçmiş kişiler için ki biz onlara “El Almış Kişiler” diyoruz, uygulayabilirler.

Eski Süryani büyülerinde papazların etkin gücünden kadim büyü kitapları ziyadesiyle bahsetmektedir. Lakin her ne kadar daha önce kiliselerde uygulanan bir çalışma olarak bilinse de günümüzde her yerde karşımıza çıkabilmektedir. Hatta insanlar farkında değiller ama dünyanın farklı yerlerinde bu işlemlerin öğretilerinin konu edildiği okullar bile vardır.

İlahi olan kitapların yanı sıra ilahi olmayan dinlerin kitapları arasında da benzer izlere rastlamak ve bu işlemi hangi grup insanların hayata geçirebilmeye muktedir olduğuna dair bilgiler bulmakta mümkündür. Özellikle Zebur’un içinden bilgilerle teyit edebiliyoruz. Ayrıca İbranice dilinin yoğun içeriklerinde, papaz büyüsünün yer aldığı kitaplarda bu konu hakkında sadece papazların yaptığına dair bilgilere rastlayabilirsiniz. Ancak bu bilgiler o dönem bilgin olarak papazların bilinmesi ile ilgili bir konudur.

papaz-buyusu-tum-detaylariyla-Turan-hoca
Papaz Büyüsünün Nasıl Yapılır, Etkileri Nelerdir

Gelelim biraz da sabır konusuna…Bu işlemi yaptıranlar sabırlı olmak zorundadır. Papaz büyüsü yapmayı düşünen bir insanın aceleci davranma lüksü yoktur. Hayatta her şeyin olduğu gibi bu işlemlerin de bir kuluçka süresi vardır. Bu süre dolmadan bir tesir beklemek yanlış olacaktır.

Hatta bu tek taraflı olmayıp medyumun da sabretmesi gereken bir süreçtir. Zira her işlem özel olarak hazırlanır. Bu özel işlemler neticesinde kişinin vereceği tepkiler ölçülerek hareket edilir. Bu yüzden de zaman alan uygulamalardır. Bu sabrı hakkıyla gösterip dirayetli olan kişiler işlem sonunda istedikleri alacaklardır.

Papaz Büyüsü Fiyatları

İşlemlerin masraflı olduğu hatta bu konuda sizlerden papaz büyüsü ücreti adı altında astronomik rakamlar talep edilebildiğini biliyoruz. Fakat gerçek olan şu ki: Asla bu kadar büyük ücretlere gerek yoktur. Bu ilim para menşeyli bir öğreti değildir. Bu yüzden basit ve son derece ucuz malzeme giderlerini saymazsanız bir masrafı yoktur. Yok yere sizden talep edilen ücretlere karşı bu bilgiye sahip olmanız gerekir. Asla papaz büyüsü ödemesi adı altında büyük büyük rakamlar ödemeyiniz!

 • Bu fiyatlar belirlenirken de bir kaç kriter ölçüt alınır. Az önce dediğimiz gibi birkaç kalem basit malzeme gideri talep edilebilir. Ayrıca ödemeler tek seferlik olur.

Papaz Büyüsü Evde Nasıl Yapılır

Evde bu işlemi yapmak oldukça zordur. Genel de medyumların çalışma ortamları papaz büyüsü için gereken tüm malzemelerin bulunduğu ortamlar olmaktadır. Herhangi bir kişinin evde papaz büyüsü nasıl yapılır şeklinde yapacağı araştırmalar sizleri oyalayan bir takım saçma bilgilerin denenmesinden öteye geçmeyecek olup, zaman kaybına dönüşecektir. Siz, siz olun bu şekilde evde gizli ilimleri denemeye çalışmayın. Bu gibi uygulamaların bazen internet ortamında ev yapılan versiyonlarını sizlere gösteriyorlar ancak hiç birinin gerçekliği yoktur. Papaz büyüsü evde yapılmaz!

Papaz Büyüsü Bozma İşlemleri

Papaz büyüsünü pek çok rahmani ve şeytani işlemden ayıran en büyük özelliği çok etkili ve kesin sonuçlar ile hayata geçebiliyor olmasıdır. Bir aşk büyüsü veya bağlama büyüsü işlemi için de kullanılabildiğini yazımızın başında belirtmiştik. Bu nedenle işlemi bozmak deyince birbirinden farklı yüzlerce hamleden bahsetmek mümkün kılınıyor. Bu bozma eylemini içinde bulunduğunuz durum etkileyecektir. Yani siz nasıl bir tesirin içinde iseniz ona göre özel olarak bir bozma planı yapılır. Her papaz büyüsü aynı işlemler ile bozulmayacağı için konu ile ilgili derin bilgi vermek mümkün değildir. Bu biraz özel bir görüşme neticesine belirlenebilir bir durumdur.

turan-hoca-papaz-buyusu-hakkinda
Papaz Büyüsü Fiyatları, Papaz Büyüsü Bozmak
 • İnsanların ruh halleri ve içinde bulundukları durumlar havas ilmi dahilindeki tüm işlemlerin süresini etkiler. Bu ruh halleri aynı zamanda işlemi bozmak söz konusu olduğunda da çok önemlidir.

Ayrıca papaz büyüsü hakkında ek bilgiler vermek gerekiyor. Kulaktan dolma sözlerle tamamen rivayet kısmında kalan vaatler ile papaz büyüsü işlemleri hayata geçmez. Son derece iyi bir hazırlık süreci şarttır. Papaz büyüsü bozmak denince yine uzman ellerden yardım almanız gerekir. Bu işlemin tesiri çok kuvvetlidir. Bazen papaz büyüsünü bozmak yapmaktan daha uzun süre alabilir. Bu durum işlemin yapılış tarzına ve kişiye de bağlıdır.

turan-hoca-papaz-buyusunu-anlat
Papaz Büyüsünde Bilinmeyen Detaylar

Papaz Büyüsü Etki Süreleri

Papaz büyüsünde etkiler her zaman beklendiği şekilde ortaya çıkmaz. Bu işlem süresince çok sıkı bir takip altında olan uygulama olası sıkıntılı süreçleri de göze alarak tasarlanmalıdır. Bu süre içinde kesin tarihler vermek her ne kadar güç olsa da maksimum süre için 3 hafta gibi bir zaman diliminden bahsetmek doğru olacaktır.

Havas ilminde işlemler için ortalama süreler belirlemek her zaman karşılaştığımız bir durumdur. Alternatif tüm yöntemler ise çeşitli bakımlardan sonra kesin süreleri verir. Ama süreden ufak tefek sapmalar olabilir. Bu daha önce belirttiğimi sabır sürecimizi etkilememelidir.

Ancak bazı durumlarda bu süreyi kısaltmak için dahil edilebilecek bir takım hamleler olabilir. Bu kişiye göre değişebilir. Uzman bir medyum herkes için özel olarak hazırladığı işlemin etki zamanını kontrol edebilir. Bu süreci de işlem içinde zaten sizinle paylaşır.

Papaz Büyüsü Hakkında Detaylar

Papaz büyüsü denince en sert işlem ile karşı karşıya olduğunuzu bilmeniz gerekir. Bu işlemin alt dalları olarak yüzlerce uygulama ve ritüel serileri sayılabilir. Ancak genel başlık adı altında toplanan işlemler zinciridir. Bir de papaz büyülerine komşu olarak bilinen işlemler vardır. Bilinen isimleriyle kabala öğretileri ve kan büyüleri olarak literatürde kendilerine yer bulmuşlardır. Her biri için geniş başlıklar açılabilir. Sayfamızda ilgilenenler için o yazılarda mevcuttur. Dilediğiniz zaman okuyabilir ve konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Bu başlık altında inceleme yaptığınızda papaz büyüsü adından defalarca bahsedildiğini görebilirsiniz. Papaz büyülerinde olmazsa olmaz olarak bilinen bir çok işlem detayı komşu işlemler içinde söz konusu olabilmektedir.

İşlem için genel olarak kullanılan malzemelerden de bahsedelim. Bunlar arasında en çok bilinen papaz büyüsünü daha fazla kuvvetlendirmek için safran, ceylan derisi ve mürekkepler olabilir. Aslında malzeme listesi geniş bir yer tutabilir ama başlıca ihtiyaç duyulanla bunlardır. Bu malzemelerin yanına durumunu özel kılacak ve sizin için ayrıca tasarlanacak durumlar için ihtiyaç duyulan şeyler eklenebilir.

Uygulamaya komşu olarak kabala öğretilerinden bahsetmiştik. Kabala öğretileri ayrıca incelendiğinde içinde çok sayıda papaz büyüsü ritüeline rastlanır. Bu bilgileri vermemizdeki temel amaç aslında bir çok işlem birbiri içine dahil olmuş durumdadır. Bu nedenle gizli ilimler denince tümüne hakim olmadan ortaya bir şeyler çıkarmak mümkün olmaz.

turan-hoca-papaz-buyusunu-anlatiyor
Papaz Büyüsü Kaç Günde Tutar

Papaz Büyüsü Ne İçin Yapılır

 • Biten ilişkileri yeniden canlandırabilecek etkileri göstermesi ya da bir ilişkiyi tamamen bitirmesi maksadı ile yapılabilir.
 • Dağılan yuvaları yeniden birleştirmek ve özellikle çocuklar varsa onların mağduriyetlerini bitirmek için uygulanabilir.
 • Artık soğuduğunu söyleyen ve evini terk eden bir insanın yeniden eve döndürmek için,
 • Kişinin iş hayatını olumsuz etkilemek hatta iflasa sürüklemek için yapılabildiğini de yazımız içinde belirtmiştik,
 • Bazı hastalıkların tedavisinde (Bu oldukça az kullanılan bir yöntemdir)
 • Şeytani olarak tercih edilen bir papaz büyüsü kişileri zor koşullara sürükleyebilir. Bu gibi durumda etkiler ölümcül de olabilir. En kısa vadede bakım yapmak ve kişiye müdahalede bulunmak gerekebilir.
 • Büyük ailelerin içine fitne fesat sokmak ve kötülük yapıp huzursuzluk çıkarmak için de yapılabilir. Çok ciddi hazırlanırsa geri dönüşü olmayan fiziksel kalıntılar bırakabilir. Hem fiziksel hem de ruhsal bir yıkım söz konusu olursa yeniden eski haline getirmek mümkün değildir.
 • Bir kişiyi kayıtsız şartsız aşka düşürebilir, bir insanın kulu kölesi haline getirebilir. Bu da bilinen ismiyle bir aşk büyüsü etkisi anlamı taşır. Bu işlem kullanıldığı mecraya göre şekil alabilen en kuvvetli tılsımdır.

Tam anlamıyla tasarlanıp uygulanmış bir işlem eğer dışarıdan bir müdahaleye maruz kalmaz ise ömür boyu sürer. Bu yüzden papaz büyüsü kalıcı oluyor mu sorusuna bir açıklık getirmiş olmaktadır.

Diğer tüm maddeler ve bunların dışında bir takım özel durumlarda da kullanılıyor olsa da en çok evlilik kurumu için başvurulduğu bilinir. Ancak çok istisnai durumlar olarak da birini hasta etmek, bir erkeği karısından ayırmak, bir kadını kocasından ayırmak, bir kişinin rızkını bağlamak ve bunun gibi şeytani içeriklerinin de olduğu başkaca hallerde yine papaz büyüsünün tesir alanlarına girmektedir.

Bunlar için de kara büyüleri örnek vermek yerinde olacaktır. Tüm kara büyüler olmasa da bir çoğunda papaz büyüsü işlemleri ile benzerlik gösteren uygulamalar görülebilir. Daha fazla bilgi için lütfen sayfadaki yorumları okuyunuz. Soru&Cevap&Yorumlar sayfamızda Turan hoca ile ilgili tüm yorumları ve konu hakkında deneyim yaşamış kişilerin birebir objektif tanımlarını bulabilirsiniz. Şuraya tıklayarak yorumlara geçebilirsiniz. Tıkla ⇒⇒ Soru&Cevap&Yorumlar

“Papaz Büyüsü” için 88 yorum

 1. Turan hoca ile 1 hafta önce papaz büyüsüne başladık. Bugün telefonum 3 oldu çalıyor. Beni unutan bir adam nasıl oldu da böyle deli gibi arıyor inanılmaz mutluyum. Arkadaşlar hiç macera aramayın, Turan hoca papaz büyüsü konusunda tek ve en iyi kişidir bu kadar net. İsteyenlere referans olurum

   1. Tabi veririm ben o işlemin üzerine bir çok arkadaşımı da götürdüm kendisine. Allah’a şükür herkes memnun, dediğim gibi kendisinden çok memnunuz. Sizin de bir sıkıntınız var ise hocadan yardım alın. İyi ve güvenilir bir insandır

    1. Güzel ve onore edici yorumun için Allah razı olsun Zerda Hanım. İnsanlar keşke sizin gibi kadirşinas olsa

     1. Merhaba hocam ben açıkçası büyü tarzı şeylerden korkarım ve dinende caiz değil fakat boşanmanın eşiğindeyken papaz büyüsü yapmak acaba Allah katında günah mı bilgi verir misiniz bu konuda

     2. Büyü olarak tasarlanan her şey günahtır. Fakat büyü detayları olmaksızın yapılan rahmani işlemler vardır. Aile bütünlüğünü koruyacak küçük aşk tılsımlarının zararı olmaz. Burada her işlemin isminin büyü olarak addedilmesinin sebebi toplumda bu şekilde biliniyor olmasıdır.

     3. Merhaba hocam bana yardim edebilirmisiniz beni esim aldatti bir kadinla ve beni sevmedini soyledi beni terk etti giti 2bucuk ay oldu ayrınım esimden….ben 9yilik evliyim bir cocum var 8 yasinda ve erseye ragmen ben esimi seviyorum ve bana baglanmasini istiyorum yine eskisi gibi beni sevsin istiyorum nolu hocam bana yardim edin 1 kere dolandirdim ve umarim bana yardim edersiniz

     4. Kandırılmış olmanıza üzüldüm tabi ama bu konu hakkında ne yapabiliriz bu şekilde bir şey demek zor. Bana özel olarak ulaşırsanız duruma bakarız. Hayırlı Günler

     5. Numaramız Ana sayfa üzerinde görünmektedir. Whatsapp yoluyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 2. Turan hocam papaz büyüsü 11. Gün gelişmeleri buradan yazacağım arkadaşlar. Merak etmeyin objektif olarak sizler için yorumlarımı paylaşacağım. Şu ana kadar hergün bilgi verdi hocamız son 3 gün inşallah…

 3. Turan hocam nasılsın, bugün 8. Gün biraz biraz etkiler oluyo gibi ama ben tam olarak nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum. Sizi bugün atayacaktım ama çekindim çok fazla rahatsızlık vermek istemedim. Ama hem çok heyecanlı hem de ne yapacağımı bilmez bir haldeyim. Bana yardım edin hocam size çok ihtiyacım var.

 4. Turan hocamın papaz büyüsü konusunda uzmanlığını tartışmaya bile gerek yoktur. 4 yıldır düzelmeyen işlerimin sebebi meğerse bu olaymış. Hem buldu hem de bozdu sağ olsun. Hakkını ne yapsam ödeyemem. Ayrıca sadece rahmani işlemler ile çalışması da onun ne kadar özel bir insan olduğunu gösteriyor. Tanıyınca sizler de bu durumu anlayacaksınız.

 5. Papaz büyüsü konusunda uzman hoca Turan Bey’dir. Ben kendisini uzun yıllardır tanırım. Bir çok zor koşulda yardımımıza koşmuş bir insandır. Hem ilmi, hemde insanlığı çok yücedir. Ben yardım isteyen arkadaşlar olursa kendilerine seve seve referans olmak isterim. Yeri yurdu belli hocalardan yardım alın.

 6. Hocam işlemin 9. Günü bugün etkiler ne zaman başlayacak çok sabırsızlanıyorum. Geceleri uyku tutmuyo valla hocam nasıl geçecek bu günler bilmiyorum. Siz elinizden geleni yapıyorsunuz biliyorum. Sesinizi duymak bana iyi geliyor.

 7. Bende ayni seyleri yasiyorum esim beni aldatti iki oglum var neyaptiysak eve donduremedik cok zorgunler yasiyorum evliligimiz cok gzldo aramiza biri girdi yuvam yikildi bosanma asamasindayiz papaz buyusu nden supheleniuorum neolursunuz yardimci olun

    1. İşlem için fiyata gelene kadar birçok şey konuşulması gerekiyor. Beni arayın ki detayları görüşelim…

 8. En kısa sürede papaz büyüsü işlemlerinde sonuç almak için hocamı bende tavsiye ederim. Benim evliliğimi resmen ipten aldı. Kabala büyüsünde de muhteşem bir el emeği var. İsteyen arkadaşlara referans olabilirim değerli dostlar

 9. Hocam eşim beni biriyle sosyal medya üzerinden aldattı boşanma aşamasındayız 3 çocuğumuz var bu yuvayı nasıl kurtarırız

  1. Birkaç cümle ile açıklamak oldukça zor tabi, beni ararsanız ne yapabileceğimize bakmak isterim…

 10. Papaz büyüsü ve kabala işlemlerinde kendisine güvenim sonsuz. Tam 3 kere beni ipten aldı. Hatta tüm arkadaş çevrem çok memnun kalarak işlemler yaptırdı. Bu yüzden kendisine rahatlıkla referans olurum arkadaşlar…

  1. Merhaba bende papaz büyüsü yaptırmak istiyorum peşimde olan birini kendimden soğutup uzaklaştırmak için nasıl etkisi ne kadar zamanda oldu

 11. Hocam teşekkür ederim, sonuç mükemmel, ben sizi araştırırken bir sürü şüphe içindeydim, artık en ufak bir tereddüt duymuyorum. Çünkü sonuçlar inanılmaz derece iyi… Hocam sağ olun var olun yuvamı kurtardınız…

 12. Hocam peşimde biri var ve sürekli beni tehdit ediyor görüşmem için beni mecbur tutuyor bu kişiyi kendimden soğutup uzaklaştırmak istiyorum yardım edin lütfen

  1. Sibel Hanım özel olarak görüşelim, daha farklı yöntemlerde uygulanabilir elbette. Ancak özel olarak bakmak gerekiyor.

 13. Bende hocama 2 yıl önce gitmiştim. Bugün ailecek bir aradaysak kendisi sayesindedir. Allah ondan bin kere razı olsun. Bizi düşmanlarımızdan kurtardı ve aile bütünlüğümüzü sağlamamızda çok yardımcı oldu.

 14. merhaba çok araştırdıktan sonra tesadüfen buldum kendisini . zorda olsa konuşabildik insallah sorunuma çare olacak umudum var ücreti denkleştirdiğimde baslayacagiz ve insallah kendisini ziyarete de gidecegim

 15. Turan hocamla geçen ay başladığımız işlemden başarı ile çıktık. Çok şükür hayallerime kavuştum. İyi ki varsınız hocam. Kendisi çok muhterem bir kişilik, ayrıca çok insancıl biridir. İşlemi geciken ya da olmayan insanlar gibi çamur atmak adamlık değil. Hocanın çalışma ortamını görseniz aklınız gider. Bu denli yoğun ve derin birinin kıymetini bilin. Piyasada hocayım diye gezen bin tane dolandırıcı var. Kendisi için ben kefilim isteyenlere numaramı da veririm. Durumu anlatırım.

 16. Bu işlem için Turan hocayı 3 yıl önce bulmuştum. Kendisi çok ciddi bir güven verdi ve ben dahil 5 arkadaşımında hayatına dokundu. Papaz büyüsü konusunda daha iyi bir uzman bulabileceğinizi sanmıyorum. Hem ayırma hemde birleştirme büyüsü şeklinde tesirlerini yapabiliyor. Hocanın bence en iyi bildiği çalışma. Tekrar sağ olun hocam hem bir selamun aleyküm demek, hem de arayış içinde olan arkadaşlara referans olmak istedim…

 17. 3 gün ila 3 ay arasında sonuç vereceğini konuşmuştuk hocamla bu işlemin. 15 günde Allah’ın izniyle sonuç aldık. Papaz büyüsü üzerinde bu kadar hakim olan başka bir hoca bulamazsınız. Özellikle kabala büyüsü ile birleşen pek çok ritüele hakim olan Turan Hocam konusunda bende isteyenlere referans olabilirim. Artık ömürlük dostluğumuz var kendisiyle…

  1. Galip bey teşekkür ederim. Allah razı olsun güzel düşünceleriniz için. Sağlıcakla kalınız…

 18. Bugün papaz büyüsünde 18. gün ve işlem günün ilk ışıklarıyla hareket gösterdi arkadaşlar. Papaz büyüsünde çok met ettiler Turan hocayı inanmakla ne kadar iyi yapmışım. Herşey için sağ olun hocam. Ailem kurtulacak sayenizde…

 19. Slm bizde hocamla kabala calismasi yapiyoruz 17 inci gün bugun insallah sabirla heycanla bende bekliyorum insalla
  Basaracaz hocamla birlikde.bende henüz bir gelisme yok.oldugu burdan bende herkesi bilgilendircem insallah.hocama güveniyorum.saygilar hocam

  1. Tamam İbrahim Bey, bayramdan dolayı biraz yoğunum sonuç alacağız merak etmeyin Allah’ın izniyle iyi bayramlar…

 20. Papaz büyüsü konusunda çok araştırma yapmıştım. Hatta 2 kez kandırılmıştım. Tüm umutlar tükendi derken Turan Hocamı buldum. 3 haftalık bir süre son kez sabrettim. Çok zor ve sabırsız bir süreçti ama Allah’ın izniyle başardık. Kendisinin ilmine de bilgisine de çok güvenirim. Papaz büyüsü konusunda siteler arasındaki yeri zaten başarısını anlatır cinsten.

 21. Hocam bi medyum boşandıktan sonra bana papaz büyüsü yapıldığını söyledi. Aramaya güvenemedim. Gerçekten varmı yoksa yalan mı söyledi onuda bilemedim. Nolur yardımcı olun

  1. Reyhan Hanım ben şimdi ne diyeyim. Kendisi ile iletişime geçin lütfen. Kimdir, necidir, gerçekten bakım yapmış mıdır? Ben bunları bilemem bu şekilde ne yazık ki.

 22. Turan hocam ile papaz büyüsünde bugün 21. Gün etkiler süper. Benim için çok uğraştınız hocam, size referans olmaktan şeref duyarım. Buraya da mutluluğumu paylaşmak için üye oldum. Daha doğrusu yorum yaptım. İyi ki tanıştk hocam sağ olun

 23. Merhabalar benim 2 yıllık bir birlikteliğim var ve ailesi istemiyor bunlarla ilgili boğuşurken erkek arkadaşım benden birden uzaklaşmaya başladı ailesinin etkisinde kalıyor ve ben papaz büyüsü yaptırmak istiyorum fiyat konusunda bir bilgi alabilirmiyim

  1. Durum vahim ve elim görünüyor. 2 yıllık emeğinizin yok olması durumu söz konusu. Bu nedenle bakım yapmak gerekiyor bir takım özel bilgiler verebilmek için. Bana ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışayım.

 24. Hocam benim esim evi terk etti 2 yasinda oglum var gelmem diyo ne edecegim bilmiyorum
  Papaz büyüsü yapa bilirmisiniz oglumla tek basina kaldim almanyadan yaziyorum
  Aylesi ne yapti eti benden ayirdilar madi durumum pek iyi degil hocam kadirilmak da istemiyorum yardim edin ne olur oglumla bi basina kaldim esim olacak adam beni telefonundan bile engelemis annesinin yanina gitti kapisina gittim beni itekledi 😭😭😭😭😭😭😭ulasamiyorum bile

 25. Hocam papaz büyüsü ücreti ne kadardır çok pahalı mıdır? İş atama için de yapılabilir mi?

  1. Yani atama konusunda yapıldığını görmedim. Bu çalışmanın ücretleri içeriklere göre değişiklik gösterir.

 26. Merhaba hocam bundan 1 yıl önce işlerimin bozulmasindan dolayı yuvamız yıkıldı 2 çocuğumuz var benim ve cocuklarimin hayatı​ mahvoldu sizden yardım istiyorum lütfen bize yardımcı olurmusunuz hocam saygılar

  1. Anlıyorum durumunun üzücü gerçekten. Whatsapp ile kendini anlatabilirsen bir de benim açımdan yorumlama şansım olacaktır.

 27. Selamlar hocam birine papaz büyüsü yapılmışsa iç sıkıntisi yasarmi yapilanlara birde kac günde etkisini göstermeye başlar sizin yorumunuz benim için çok önemli simdiden tesekkurler

  1. İç sıkıntısı yaşadıklarının en hafifi olur bana sorarsanız. Ayrıca gün sayısı kişiye göre değişiklik gösterebilir. Fakat genel süreler 3 ila 21 gün gibi ölçülür.

 28. Papaz büyüsü işlemini 7 ay önce Turan hoca ile yaptık. Sonuçlar %100 süper diyemem ama Allah var elinden geleni yaptı. Bu yüzden özellikle samimiyet arıyorsanız ve işleminiz için gerçekten uğraşılsın istiyosan ben referans olurum iyi bi insan bi de

 29. Papaz büyüsü 10 günde sonuç aldık. Ben hiç inanmayan biriydim. Ama akıl almaz gerçekler yaşanıyor. Ben turan hocayı bi referans sayesinde tanıdım iyi ki tanımışım kendisş cok iyi bir hocadır benim tüm hocaların imkansız diye anlattıı işlerimi hep haletti Alah ondan razı olsun sağ olun hocam

 30. Turan hocam, Musa ben. Sevdigim insandan ayrılalı 2 ay oldu evlilik düşünürken simdi nerede oldugunu dahi bilmiyorum. Sevdigim insani geriye getirmek icin nasil bi islem yaptirabilirim. Size nasil ulasabilirim lütfen yardımcı olun.

 31. 10 günde hiç beklemediğim kadar etkili sonuçlar alındı, sağ olun hocam. İyi ki tanımışım sizi, en kısa zamanda Ankara’yada bekliyom …

 32. Merhaba hocam benim eşim 3 yıldır bir bayanla görüşüyor ne yaptı isem o kadından kopamadı en son çare bir arkadaşım ile birlikte hocaya gittik hoca bana eşinin üzerine 13 tane paşa büyüsü yapılmış dedi okudu üfledi ben büyüyü çözdüm dedi ama eşim hala o kadın aradığında hemen yanına gidiyor gerçektende böyle bir büyünün etkısındemıdır esım

  1. Bu konuda görüştüğünüz hoca ile sürdürün durumu, bu soruyu da kendisine yöneltseniz daha doğru olur. Ben bir şey diyemem şimdi.

 33. Papaz büyüsü ile ilgili onlarca kişi ile çalıştım. Hepsi de sahtekar çıktı. Allah Turan hocamdan razı olsun. 1 haftada hayatım değişti. İnanmayanlar bana cevap atabilir kanıtlarım. Sağ olun hocam

 34. Hocam ben geçen yıl evlendim ama sadece eşimle 5 ay evli kaldık eşim annesi ve ablalarindan başka kimseyi bilmiyor beni görmüyordu bile çok kez çabaladım eşim düzelir die ama gücüm yetmedi ailesi her ne yapmissa eşimle sürekli kavgaliydik 11 aydır babamlardayim boşanma davasında acildi yapabileceğim bişey kalmadı eşim arkamdan bile gelmedi acaba ailesi büyü falanmi yaptı bize de böyle olduk

  1. Ailesinin seni istemediğini düşünüyorsan tabi ki böyle bir ihtimal var. Çok insanın bu şekilde yuvasını yıkıyorlar malesef.

 35. Hocam bende papaz büyüsü olduğu tarafıma başka bi medyum tarafından geçen yıl söylendi pek böyle şeylere inanmıyordum kimseyi sevemiyodum tam biriyle tanıştım 8 aydır beraberiz ama git gide kız arkadaşımdan soğumaya başladım ne gibi bir yol izlemeliyim ?

  1. Sana bunu diyen hoca ile çalıştınız mı? Bir şeyler deyip gitti mi nasıl oldu bu olayların gelişimi? Whatsapp ile bana yaz, bir çok soru geliyor akla bu durum ile ilgili…

 36. Merhaba hocam ben birine etkili bir büyü yaptırmak istiyorum onlardan kurtulmak icin ne yapmalıyım ama o kişilerle bir iletişimim yok uzaktan olursa ise yararmı

  1. Bu içinde bulunduğumuz duruma göre değişkenlik gösteren bir durum. Bir çok done var konuyu etkileyen. Bu konuda sizin için bir inceleme yapmalıyız. Ancak istediğiniz durum şeytani bir konu ise ben o işlerde yer almıyorum. Detaylar için whatsapp ile beni aramanızı tavsiye ederim.

  1. Durum buna uygunsa evet, ancak herkes için mümkün olamıyor tabi ki. Böyle durumlarda da işlemi kabul edemiyorum.

 37. 5 ay önce Hollanda’dan Memleketime dönüp Turan hocayı ziyaret ettim. Keşke güvenip uzaktan halletseydim diyorum şimdi. Onca zaman boşuna acı çekmişim. Özellikle yurt dışında olup benim gibi güven sorunu yaşayan arkadaşlar varsa Turan hocaya referans olurum.
  Hem benim hem kaç tane arkadaşımın hayatını değiştirdi. Kuşkusuz medyumlar içinde tek güvrnilir kişi

  1. Halime Hanım Aleyküm Selam,
   Çok memnun oldum yorumunuzu görünce. Güzel dilekleriniz ve iyi tavsiyeleriniz için de teşekkürlerimi sunarım.
   Allah razı olsun en kısa zamanda görüşmek üzere.

 38. 3 haftalık papaz büyüsü işleminin sonuna geldik. TURAN hocamla çok ilgili davrandığı bir çalışma süresi geçirdik. Ben istediğim hayata sahip oldum darısı siz dostlarımın başına. 10 senedir aynı yerde olduğu için güvenebilir ve kendisini ziyaret edebilirsiniz

  1. Güzel yorumlarınız için Allah razı olsun. Elimizden geldiğince insanlara yardım etmeye çalışıyoruz. Sizler de bunu gören insanlardan oldunuz.

  1. Her şey istediğimiz gibi olacaktır Allah’ın izniyle… Meraklanma Allah selamet versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir