Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Medyum Turan hocanın üzerinde ısrarla durduğu papaz büyüsü çalışması için sizlere bir takım özel bilgileri bu sayfa üzerinden paylaşmak istedik. Papaz büyüsü nedir? Papaz büyüsü denince aklımıza neler gelmelidir ve papaz büyüsü hakkında en doğru ve en yanlış bilinenler…

Papaz Büyüsü Belirtileri

Papaz büyüsü yapılan bir kişinin aklı ve kalbi tek bir kişiye ait olur. Ayrıca bu belirtiler birdenbire ortaya çıkacağı için gözle görülür halde karşımıza çıkacaktır. Örneğin, bir erkeğin birdenbire karısından boşanma isteği, ya da bir kadının eşini sebepsiz yere terk edip gitmesi, buna benzer hemen her durumda papaz büyüsünden şüphe etmek son derece yerinde olur. Ancak tek başına belirtiler yetmez.

Öncelikle belirli ritüellere maruz kalacağı için ruhuna bir müdahale edilmiş olacaktır. Bu işlemin yapılabilmesi için belirtilerden önce bir zaman zarfı yaşandı mı? Emin olamadığınız bir takım yedirme içirme yollarıyla bir büyü uygulanmış olabilir mi? Bu belirtiler ne zamandır var? Buna benzer pek çok sorunun cevabını öncelikle ilgili medyum sizlere soracaktır. Bu cevaplar papaz büyüsü belirtileri olarak önümüze çıkabilmektedir. Pek tabi sevdiğiniz 7 cemi endamıyla bağlamak üzere uygulanmış bir papaz büyüsünde belirtileri seçmek zor gibi görünse de dikkatli bir gözlem ve küçük bir ilmi yardım ile kolaylaşabilir.

papaz-buyusu-islemleri-hakkinda-turan-hoca-bilgiler-vermektedir
papaz-buyusu-islemleri-hakkinda-turan-hoca-bilgiler-vermektedir

Papaz Büyüsü Yaptıranlar

Toplumun bu konudaki en büyük yanlış bilgisi papaz büyüsü işlemlerinin sadece papazlar tarafından yapılıyor olduğudur. Ancak bu bilgi tamamen yanlıştır. Bu büyüyü papazların geliştirdiği doğrudur. Eski Süryani büyülerinde papazların etkin gücünden kadim büyü kitapları ziyadesiyle bahsetmektedir. Bu konuda bizlere  her zaman yardımcı olmuş bilgiler içermektedir bu kitaplar lakin her ne kadar daha önce kiliselerde uygulanan bir çalışma olarak bilinse de artık pek çok İslami havas uzmanının da bu çalışmayı başarabildiğini bilmelisiniz.

Bunu özellikle Zebur’un içinden bilgilerle teyit edebiliyoruz. Ayrıca İbranice dilinin yoğun içeriklerinde papaz büyüsünün yer aldığı kitaplarda bu konu hakkında sadece papazların yaptığına dair bilgiler vardır. Ancak bu o dönemli bilgilerin papazlara dönük olarak yazıldığından dolayı böyledir. Ayrıca o dönemlerde henüz İslamiyet gelmemişti. Zaten günümüzde bu kadar eski bilgilere sahip kitapların Turan hoca gibi birkaç hocanın elinde muhafaza edildiğini biliyoruz. Her zaman her yerde bulunamayacağı hatta bulunsa da işlevsiz hale geleceğini unutmayınız. Bu kitaplara sahip olmak da insanları uzman yapmaz. Bu işlemlere uzun yıllar ayırmış olması gerekir. Bu arayıp da bir işlem tercih edeceğiniz medyum hocanızdan beklemeniz gereken özelliklerin başındadır.

papaz-buyusu-tum-detaylariyla-Turan-hoca
papaz-buyusu-tum-detaylariyla-Turan-hoca

Bu işlemi yaptıranlar biraz sabırlı olmak durumundadır. Papaz Büyüsü bir sonraki başlığımızın altında sizlere süresinden de bahsedecek olsak da biraz sabır gerektiren bir işlemdir. Hatta bu tek taraflı olmayıp medyumun da sabretmesi gereken bir süreçtir. Zira her işlem özel olarak hazırlanır. Bu özel işlemler neticesinde kişinin vereceği tepkiler ölçülerek hareket edilir. Bu yüzden de zaman alabilen bir işlem olduğunu düşünmekte fayda var. Tabi ki bu sabırlı olunması gereken süreci sizleri suistimal etmek için kullanan sahte medyumlardan uzak durmanız da fayda vardır.

Papaz büyüsünü Turan hocadan yardım alarak yapan bir çok insanın tüm yorumları sayfamız üzerinden soru-cevap kısmında rahatlıkla bulabilirsiniz. En iyi referansların objektif olarak yer aldığı bu resmi medyum sitemizde papaz büyüsü yaptıran herkes aldığı sonucu gönül rahatlığıyla ve özgürce paylaşabilmektedir.

Papaz Büyüsü Evde Nasıl Yapılır

Evde bu işlemi yapmak oldukça zordur. Tabi ki bu ev eğer bir amatör ev ise… Genel de medyumların çalışma ortamları papaz büyüsü için gereken tüm malzemelerin bulunduğu ortamlar olmaktadır. Herhangi bir vatandaşın evde papaz büyüsü nasıl yapılır şeklinde yapacağı araştırmalar sizleri oyalayan bir takım saçma bilgilerin denenmesinden öteye geçmeyecek olup, zaman kaybına dönüşecektir. Siz, siz olun bu şekilde evde rahmani ilimleri denemeye çalışmayın. İfrit gibi en kuvvetli ecinni varlıkların ses verdiği ve uygulamada son derece hassas köprüler oluşturulacaktır. Bu yüzden çok dikkatli davranmak oldukça elzemdir. Tıpkı bir doktordan yardım ister gibi medyum hocanızdan yardım isteyip herhangi bir sanal bilgi ile hareket etmeyiniz. Papaz büyüsü evde yapılmaz!

Papaz Büyüsü Bozma İşlemleri

Papaz büyüsünü pek çok rahmani ve şeytani işlemden ayıran en büyük özelliği çok etkili ve kesin sonuçlar ile hayata geçebiliyor olmasıdır. Bir aşk büyüsü veya bağlama büyüsü işlemleri içinde uygulanabilir. Ayrıca bu konular birbirinden ayrı konular değildir. Pek çok medyum bu büyü işlemlerindeki ritüelleri birbirinden ayrı işlemler gibi gösterebiliyor ancak doğru olanı hepsinin iç içe bir takım uygulamalar içerdiğidir. Bu konuda da Turan hoca arzu eden insanlara daha detaylı bilgileri veriyor.

turan-hoca-papaz-buyusu-hakkinda
turan-hoca-papaz-buyusu-hakkinda

Farklı işlemlerin uygulandığı durumlarda etkiler sarkabilmektedir. İnsanların ruh halleri ve içinde bulundukları durumlar havas ilmi dahilindeki tüm işlemlerin süresini etkiler. Bu yüzden medyum Turan hoca pek çok hoca gibi kesin tarihleri taahhüt etmek yerine biraz daha kalomalı davranıp maksimum süreleri vermektedir.

Bu konuda dışında papaz büyüsü hakkında geniş bilgiler vermek gerekiyor. Kulaktan dolma sözler ile, tamamen rivayet kısmında kalan vaatlerde papaz büyüsü işlemleri hayata geçmez. Bir kere son derece iyi bir hazırlık süreci şarttır. Aksi takdirde papaz büyüsü işleminin tutma olasılığı çok düşük olur. Bu durum işlem yapan hiçbir medyumun istemeyeceği bir sonuç olacaktır. Ayrıca papaz büyüsü bozmak denince yine usta ellerden yardım almanız gerekir. Bu işlemin tesiri çok kuvvetlidir. Bazen papaz büyüsünü bozmak yapmaktan çok daha uzun süreler alabilir. Bu durum işlemin yapılış tarzına ve kişiye de çok bağlıdır.

turan-hoca-papaz-buyusunu-anlat
turan-hoca-papaz-buyusunu-anlatiyor

Papaz büyüsünü bozmak için de bazen panzehir anlamında adet kanı içirme, tükürük kullanımı, saç teli yakılması gibi eylemlerde gerekebilir. Bu yüzden de papaz büyüsü bozmak için de ön bakımlar gerekir. Sonrasında malzemelerin tedarik süreci ve gerçekten böyle bir uygulamanın etkisi altından olduğundan emin olduktan sonra uygulamaya geçmek gereklidir.

Papaz Büyüsü Etki Süreleri Hakkında

Papaz büyüsünde etkiler her zaman beklendiği şekilde ortaya çıkmaz. Bu işlem süresince çok sıkı bir takip altında olan uygulamamız olası sıkıntılar durumunda müdahale edilmesi gereken durumlara gelebilir. Bu süre içinde kesin tarihler vermek her ne kadar güç olsa da maksimum süre için 3 hafta gibi bir zaman diliminden bahsetmek doğru olacaktır. Havas ilminde işlemler için ortalama süreler belirlemek her zaman karşılaştığımız bir durumdur. Alternatif tüm yöntemler ise çeşitli bakımlardan sonra kesin sürelere yaklaşan yorumlara nail olur. Evet, süreç biraz uzun gibi görünüyor.

Ancak bazı durumlarda bu süreyi kısaltmak için dahil edilebilecek bir takım hamleler olabilir. Bu kişiye göre değişebilir. Her ne kadar değişse de uzman bir medyum herkes için özel olarak hazırladığı papaz büyüsü etki sürelerini en kısa sürede gerçekleştirir. Turan hoca bugüne kadar binlerce papaz büyüsünü yapabilmiş ve bu konuda çevresinde tanınan bir zat haline gelmiştir. Öyle ki artık dünya çapında demek yanlış olmasın. Zira özel telefonu sürekli olarak yurt dışından papaz büyüsü konusunda talepler için çalmaktadır. Bilinen en eski ve kesin sonuçlar için başka bir işlem yoktur.

Papaz Büyüsü Hakkında Daha Detaylı Bilgiler

Papaz büyüsü denince en sert işlem ile karşı karşıya olduğunuzu bilmeniz şarttır. Bu işlemin alt dalları olarak yüzlerce uygulama ve ritüel serileri sayılabilir. Ancak genel başlık adı altında papaz büyüsü şeklinde toplanan işlemler zinciridir. Bu seri de en çok bilinen ise kabala öğretileri ve kan büyüleridir.

Kan büyüsü dense de kırmızı büyüler de denir. Kırmızı büyüler grupları vardır. Buralarda papaz büyüsü adından defalarca bahsedildiğini görebilirsiniz. Papaz büyülerinde olmazsa olmaz olarak bilinen kan ve saç teli uygulamaları kesin olarak temini gereken materyallerdir. Bu eşyaların olmaması durumunda papaz büyüsünün tutma ihtimali oldukça düşecektir.

Bazen de bu malzemelerin yanında Turan hocanın kendi hanesinden işlemin içine koyması gereken bir takım şeyler olabilir. Bunlar arasında en çok bilinen papaz büyüsü işlemini çok fazla kuvvetlendirmek için safran, ceylan derisi ve özel bir takım mürekkepler olabilir. Daha da fazla çok şey sayılabilir. Ancak bu sayfamızda papaz büyüsü hakkında tüm bilgileri vermek oldukça zordur. Hattı zatında bu işlem çok fazla derinliği olan bir konudur. Bir de kabala öğretileri ile ilgili olduğunu söylemiştik. Bu da Yahudi büyülerinde geçen papaz büyülerinin etkileridir. Ayrıca “hamayıl muskası” da yazılabilir. Sonrasında koruma için bu işlem de şarttır. Bu da tamamiyle ayrı bir konu başlığıdır ve sizler için “hamayıl muskası” konusu ile ilgili daha sonra bir yazı paylaşacağız.

turan-hoca-papaz-buyusunu-anlatiyor
turan-hoca-papaz-buyusunu-anlatiyor

Bir yahudi büyüsü içinde bir papaz büyüsü görülürse işlem neredeyse kendisinden kaçılamaz hale gelir. Özellikle ilişki konusunda uygulandığında bitmiş gitmiş tüm duyguları yeniden yeşertmek adına kullanıldığında inanılmaz etkiler görülebilir.

Peki papaz büyüsü ne için yapılır?

 • Biten ilişkileri yeniden canlandırabilecek tüm etkiyi göstermek için.
 • Dağılan yuvaları toparlamak ve özellikle çocuklar varsa onların mağduriyetlerini bitirmek ve mutlu etmek,
 • Artık soğuduğunu söyleyen ve terk eden bir insanın yeniden eve döndürmek,
 • Bazı hastalıkların tedavisinde (Bu oldukça az kullanılan bir yöntemdir)
 • Şeytani olarak hazırlanırsa bir insanı hasta da edebilir ayrıca işinden gücünden edebilir,
 • Büyük ailelerin içine fitne fesat sokmak ve kötülük yapıp huzursuzluk çıkarmak için de papaz büyüsü etkileri yapılabilir. Çok ciddi hazırlanırsa geri dönüşü olmayan etkiler bırakabilir.
 • Bir kişiyi kayıtsız şartsız aşka düşürebilir, bir insanın kulu kölesi haline getirebilir.

Papaz büyüsü neden yapılır diye merak eden tüm kardeşlerimiz için özellikle şu ayrıntıyı açıkça söylemek gerekir ki genellikle biten evlilikleri kurtarmak için başvurulur. Ayrıca papaz büyüsü etki süresi olarak da meraklarınız için belirtmek gerekiyor ki etkisi süresizdir. Tam anlamıyla tasarlanıp uygulanmış bir işlemin süresi söz konusu değildir. Bozulana kadar etkileri devam edecektir. Bu çoğu zaman ömürlük işlemler anlamına gelir.

Diğer tüm maddeler ve bunların dışında bir takım özel durumlarda da kullanılıyor olsa da en çok evlilik kurumu için başvurulduğu bilinir. Ancak çok istisnai durumlar olarak da birini hasta etmek, bir erkeği karısından ayırmak, bir kadını kocasından ayırmak, bir kişinin rızkını bağlamak ve bunun gibi şeytani içeriklerinin de olduğu başkaca hallerde yine papaz büyüsünün tesir alanlarına girmektedir.

Papaz büyüsü denince akla tek bir işlem gelmez. Oldukça fazla sayıda papaz büyüsü mevcuttur. Bunların için de yine kara büyüleri örnek vermek yerinde olacaktır. Tüm kara büyüler olmasa da bir çoğunda papaz büyüsü etkileri görülebilir. Bazı etkileri gördüğünüz zaman eğer ki içinizde papaz büyüsü ihtimaline karşı şüphe uyanıyorsa Medyum Turan hocadan destek alabilirsiniz. Kendisi bu konuda uzmandır ve talep edeceğiniz cevaplara karşılık verebilecek yetenek ve tecrübeye sahiptir.

Daha fazla bilgi için lütfen sayfamızdaki yorumlara göz atarak okuyucularımızın ve işlem yaptıran insanlarımızın deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirler…

“Papaz Büyüsü” için 37 yorum

 1. Turan hoca ile 1 hafta önce papaz büyüsüne başladık. Bugün telefonum 3 oldu çalıyor. Beni unutan bir adam nasıl oldu da böyle deli gibi arıyor inanılmaz mutluyum. Arkadaşlar hiç macera aramayın, Turan hoca papaz büyüsü konusunda tek ve en iyi kişidir bu kadar net. İsteyenlere referans olurum…

   1. Tabi veririm ben o işlemin üzerine bir çok arkadaşımı da götürdüm kendisine. Allah’a şükür herkes memnun, dediğim gibi kendisinden çok memnunuz. Sizin de bir sıkıntınız var ise hocadan yardım alın. İyi ve güvenilir bir insandır…

    1. Güzel ve onore edici yorumun için Allah razı olsun Zerda Hanım. İnsanlar keşke sizin gibi kadirşinas olsa…

     1. Merhaba hocam ben açıkçası büyü tarzı şeylerden korkarım ve dinende caiz değil fakat boşanmanın eşiğindeyken papaz büyüsü yapmak acaba Allah katında günah mı bilgi verir misiniz bu konuda

     2. Büyü olarak tasarlanan her şey günahtır. Fakat büyü detayları olmaksızın yapılan rahmani işlemler vardır. Aile bütünlüğünü koruyacak küçük aşk tılsımlarının zararı olmaz. Burada her işlemin isminin büyü olarak addedilmesinin sebebi toplumda bu şekilde biliniyor olmasıdır.

 2. Turan hocam papaz büyüsü 11. Gün gelişmeleri buradan yazacağım arkadaşlar. Merak etmeyin objektif olarak sizler için yorumlarımı paylaşacağım. Şu ana kadar hergün bilgi verdi hocamız son 3 gün inşallah…

 3. Turan hocam nasılsın, bugün 8. Gün biraz biraz etkiler oluyo gibi ama ben tam olarak nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum. Sizi bugün atayacaktım ama çekindim çok fazla rahatsızlık vermek istemedim. Ama hem çok heyecanlı hem de ne yapacağımı bilmez bir haldeyim. Bana yardım edin hocam size çok ihtiyacım var.

 4. Turan hocamın papaz büyüsü konusunda uzmanlığını tartışmaya bile gerek yoktur. 4 yıldır düzelmeyen işlerimin sebebi meğerse bu olaymış. Hem buldu hem de bozdu sağ olsun. Hakkını ne yapsam ödeyemem. Ayrıca sadece rahmani işlemler ile çalışması da onun ne kadar özel bir insan olduğunu gösteriyor. Tanıyınca sizler de bu durumu anlayacaksınız.

 5. Papaz büyüsü konusunda uzman hoca Turan Bey’dir. Ben kendisini uzun yıllardır tanırım. Bir çok zor koşulda yardımımıza koşmuş bir insandır. Hem ilmi, hemde insanlığı çok yücedir. Ben yardım isteyen arkadaşlar olursa kendilerine seve seve referans olmak isterim. Yeri yurdu belli hocalardan yardım alın.

 6. Hocam işlemin 9. Günü bugün etkiler ne zaman başlayacak çok sabırsızlanıyorum. Geceleri uyku tutmuyo valla hocam nasıl geçecek bu günler bilmiyorum. Siz elinizden geleni yapıyorsunuz biliyorum. Sesinizi duymak bana iyi geliyor.

 7. Bende ayni seyleri yasiyorum esim beni aldatti iki oglum var neyaptiysak eve donduremedik cok zorgunler yasiyorum evliligimiz cok gzldo aramiza biri girdi yuvam yikildi bosanma asamasindayiz papaz buyusu nden supheleniuorum neolursunuz yardimci olun

    1. İşlem için fiyata gelene kadar birçok şey konuşulması gerekiyor. Beni arayın ki detayları görüşelim…

 8. En kısa sürede papaz büyüsü işlemlerinde sonuç almak için hocamı bende tavsiye ederim. Benim evliliğimi resmen ipten aldı. Kabala büyüsünde de muhteşem bir el emeği var. İsteyen arkadaşlara referans olabilirim değerli dostlar

 9. Hocam eşim beni biriyle sosyal medya üzerinden aldattı boşanma aşamasındayız 3 çocuğumuz var bu yuvayı nasıl kurtarırız

  1. Birkaç cümle ile açıklamak oldukça zor tabi, beni ararsanız ne yapabileceğimize bakmak isterim…

 10. Papaz büyüsü ve kabala işlemlerinde kendisine güvenim sonsuz. Tam 3 kere beni ipten aldı. Hatta tüm arkadaş çevrem çok memnun kalarak işlemler yaptırdı. Bu yüzden kendisine rahatlıkla referans olurum arkadaşlar…

  1. Merhaba bende papaz büyüsü yaptırmak istiyorum peşimde olan birini kendimden soğutup uzaklaştırmak için nasıl etkisi ne kadar zamanda oldu

 11. Hocam teşekkür ederim, sonuç mükemmel, ben sizi araştırırken bir sürü şüphe içindeydim, artık en ufak bir tereddüt duymuyorum. Çünkü sonuçlar inanılmaz derece iyi… Hocam sağ olun var olun yuvamı kurtardınız…

 12. Hocam peşimde biri var ve sürekli beni tehdit ediyor görüşmem için beni mecbur tutuyor bu kişiyi kendimden soğutup uzaklaştırmak istiyorum yardım edin lütfen

  1. Sibel Hanım özel olarak görüşelim, daha farklı yöntemlerde uygulanabilir elbette. Ancak özel olarak bakmak gerekiyor.

 13. Bende hocama 2 yıl önce gitmiştim. Bugün ailecek bir aradaysak kendisi sayesindedir. Allah ondan bin kere razı olsun. Bizi düşmanlarımızdan kurtardı ve aile bütünlüğümüzü sağlamamızda çok yardımcı oldu.

 14. merhaba çok araştırdıktan sonra tesadüfen buldum kendisini . zorda olsa konuşabildik insallah sorunuma çare olacak umudum var ücreti denkleştirdiğimde baslayacagiz ve insallah kendisini ziyarete de gidecegim

 15. Turan hocamla geçen ay başladığımız işlemden başarı ile çıktık. Çok şükür hayallerime kavuştum. İyi ki varsınız hocam. Kendisi çok muhterem bir kişilik, ayrıca çok insancıl biridir. İşlemi geciken ya da olmayan insanlar gibi çamur atmak adamlık değil. Hocanın çalışma ortamını görseniz aklınız gider. Bu denli yoğun ve derin birinin kıymetini bilin. Piyasada hocayım diye gezen bin tane dolandırıcı var. Kendisi için ben kefilim isteyenlere numaramı da veririm. Durumu anlatırım.

 16. Bu işlem için Turan hocayı 3 yıl önce bulmuştum. Kendisi çok ciddi bir güven verdi ve ben dahil 5 arkadaşımında hayatına dokundu. Papaz büyüsü konusunda daha iyi bir uzman bulabileceğinizi sanmıyorum. Hem ayırma hemde birleştirme büyüsü şeklinde tesirlerini yapabiliyor. Hocanın bence en iyi bildiği çalışma. Tekrar sağ olun hocam hem bir selamun aleyküm demek, hem de arayış içinde olan arkadaşlara referans olmak istedim…

 17. 3 gün ila 3 ay arasında sonuç vereceğini konuşmuştuk hocamla bu işlemin. 15 günde Allah’ın izniyle sonuç aldık. Papaz büyüsü üzerinde bu kadar hakim olan başka bir hoca bulamazsınız. Özellikle kabala büyüsü ile birleşen pek çok ritüele hakim olan Turan Hocam konusunda bende isteyenlere referans olabilirim. Artık ömürlük dostluğumuz var kendisiyle…

  1. Galip bey teşekkür ederim. Allah razı olsun güzel düşünceleriniz için. Sağlıcakla kalınız…

 18. Bugün papaz büyüsünde 18. gün ve işlem günün ilk ışıklarıyla hareket gösterdi arkadaşlar. Papaz büyüsünde çok met ettiler Turan hocayı inanmakla ne kadar iyi yapmışım. Herşey için sağ olun hocam. Ailem kurtulacak sayenizde…

 19. Slm bizde hocamla kabala calismasi yapiyoruz 17 inci gün bugun insallah sabirla heycanla bende bekliyorum insalla
  Basaracaz hocamla birlikde.bende henüz bir gelisme yok.oldugu burdan bende herkesi bilgilendircem insallah.hocama güveniyorum.saygilar hocam

  1. Tamam İbrahim Bey, bayramdan dolayı biraz yoğunum sonuç alacağız merak etmeyin Allah’ın izniyle iyi bayramlar…

 20. Papaz büyüsü konusunda çok araştırma yapmıştım. Hatta 2 kez kandırılmıştım. Tüm umutlar tükendi derken Turan Hocamı buldum. 3 haftalık bir süre son kez sabrettim. Çok zor ve sabırsız bir süreçti ama Allah’ın izniyle başardık. Kendisinin ilmine de bilgisine de çok güvenirim. Papaz büyüsü konusunda siteler arasındaki yeri zaten başarısını anlatır cinsten.

 21. Hocam bi medyum boşandıktan sonra bana papaz büyüsü yapıldığını söyledi. Aramaya güvenemedim. Gerçekten varmı yoksa yalan mı söyledi onuda bilemedim. Nolur yardımcı olun

  1. Reyhan Hanım ben şimdi ne diyeyim. Kendisi ile iletişime geçin lütfen. Kimdir, necidir, gerçekten bakım yapmış mıdır? Ben bunları bilemem bu şekilde ne yazık ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir