Örümcek Ağı Büyüsü

Örümcek Ağı Büyüsü

Adından da anlaşılacağı gibi örümcek ağları kullanılarak yapılan ve insanları çok ciddi bağlama büyüsü etkiilerine sokan işlemlere örümcek ağı büyüsü denir. Elbette sadece bir türü yoktur. Bu isimde uygulanabilen onlarca farklı örümcek ağı büyüsü bulmak mümkündür. Fakat bizler bu yazımızda size bu çalışma ana hatlarıyla neleri ifade eder ve bizler örümcek ağır büyüsü denince ne anlamalıyız bu konulardan bahsetmek istiyoruz.

Örümcek ağlarını gelişigüzel bir şekilde temin etmek işlemlerin doğru vuku bulmasına adına yanlış bir uygulama olur. Bu ağlar en kalın cinsten olanlardan (mümkünse tarantula) seçilmelidir. Herhangi bir ince örümcek ağları ile bu işlem yapılmaz. Zaten sürekli olarak örümcek ağları büyülerinden yardım alan medyumların çalışma ortamlarından daha önceden temin edilmiş ağlar mevcuttur. Fakat bu malzemenin yanında amaca uygun olarak tedarik edilmesi gereken farklı malzemelerde gerekir. Peki hangi tür malzemeler ile örümcek ağı büyüsü yapılır?

  • Örümcek ağı büyüsü yapmak için eğer amaç bir insanı deli gibi bağlamak ise o zaman bir adet fotoğrafı, doğum tarihi, anne ve baba isimleri ayrıca doğum yerinin de gerekebildiği bir takım özel bilgileri sağlamak gerekir. Bağlama büyüsü olarak örümcek ağları bu malzemeler ile ortam bir kullanım alanına dahil olacak ve bir takım sıralı ritüellerin arasında girecektir. Ayrıca “Al Atlas” adıyla bilinen özel okunmuş kumaşlarında yine örümcek ağı büyüsünden kullanıldığını biliyoruz.

Örümcek ağı büyüsünde hüddamlardan yardım almak yerine bir tılsım yaratılması ve spritüel olarak da kişinin ruhani boyutuna ulaşılması hedeflenir. Genellikle cinler ile iletişime girilmesi gerekemez. Aslında bağlama büyüsü denince hemen aklımıza hüddamlarla olan çalışmalar gelir bu doğru bir bilgidir fakat örümcek ağı büyüsünde bu konu biraz daha farklı olarak ortaya çıkar. Bu durumun yanı sıra yaratılan tılsım kesinlikle doğru bir günlük çalışma sırasından geçmiş olmalıdır. 21 gün ideal süre olarak düşünülebilir. Örümcek ağı büyüsünü bir insanı bağlama üzere kullanacaksanız bu süreçten daha kısa zamanda etki etme şansı yoktur. Bu yüzden daha kısa sürede sizlere temin edebileceğini iddia eden insanlar kadim büyü kitaplarındaki bilgilerden uzak anlamına gelir. Bu da bilginin teyit edilmesi zaruriyeti doğurur. Bunu da amatör insanların yapma şansı olmadığı için suistimale açık durumlar yaratılır. Bu konuda dikkatli olmanızı öneririz.

Örümcek Ağı Büyüsünde Farklı Etkiler

Bazen de insanlar için farklı amaçlar güdülebilir. Bir insanı aşk ve sevgi yüküyle bağlamanın dışında bazen de basiretinin bağlanması, kısmetinin bağlanması ya da kötü emellere alet edilmesi gibi amaçlar güdülebilir. Bu durumlar örümcek ağı büyüsünde şeytani etkilerin görülebildiği aşamalardır. Biraz da tehlikeli bir durum yaratılmış olur. Ancak örümcek ağları insanı manen çepeçevre sardığından amacınız ne olursa olsun size hizmet edecek bir tılsım yaratılır. Bunlar bazen bez bebek büyüsü işlemlerinden yardım alınarak da yapılır. Oldukça karışık birtakım hamleler barındırdığı için sırasıyla sizlerin anlayabileceği dilden yazmak da bir hayli zordur. Fakat uzman bir medyum sizlere örümcek ağı büyüsünün tüm etkilerini açıkça aktarabilir. Turan hocamız örümcek ağı büyüsünün hem şeytani hem de rahmani etkileri konusunda uzmandır.

örümcek ağı büyüsü nasıl yapılır

Örümcek Ağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Bahse konu 21 günlük süreç içerisinde birçok hamle yapılacağı aşikar ancak bunların içinde en zor olanı örümcek ağlarına düğüm atmaktır. Ayrıca her düğüme bir dua üfleneceği için son derece dakik olmak gerekir. Bu süreçte işlem yapılırken kaçırılan bir gün ya da eksik atılan bir düğüm işlemin olumsuz etkiler vermesine sebep olur. Ayrıca tutmama ihtimali de doğmuş olur. Bu yüzden örümcek ağlarının düğümlenmesi aşaması çok zaman alacağı için işlem 3 haftaya kadar uzayabilmektedir.

İşlemin yapılışı medyumdan medyuma farklılık gösterse de asıl amacı belirledikten sonra hamlelerin sırası ve okunacak duaların seçimi konusunda büyük kitaplardan destek alabilirsiniz. Özellikle havas ilminde yeri olan kara büyülerin örümcek ağları ile yapılabilecek tüm tılsımlar hakkında açık bilgiler verdiği bilinmektedir.

Örümcek ağı büyüsünde herhangi bir talebin içinde girip beklentilerinizi yeşillendirdiyseniz dikkat etmeniz gereken çok temel kurallar vardır. Bu kurallara uymanız oldukça elzem ve önemlidir. Bu kuralları sırasıyla aktaracak olursak ;

  1. Büyüyü talep eden kişinin süreç boyunca alkol ve uyuşturucu kullanması yasaktır. Ayrıca yüksek etki için çeşitli meditasyonlarla hocanın çalışmasına destek vermesi yerinde bir davranış olacaktır.
  2. Peyderpey hoca tarafından verilen tüm işlemlerin harfiyen yerine getirilmesi gerektiği gibi olası tüm beklenmeyen hareketler de kendisine an ve an ulaştırılmalıdır. Sürekli bir irtibat halinde olunmalıdır.
  3. Örümcek ağı büyüsü etkisine maruz kalacak olan kişinin tüm karakteristik değişimleri de yine en geç birkaç günde bir olacak şekilde hocaya aktarılmalıdır.
  4. Bu işlemin de diğer tüm havas ve ledün çalışmaları gibi bir sır olduğunu ve hiç bir surette tılsımı bozacak bir hamle olan üçüncü kişiye anlatmamanız gerektiğini unutmamalısınız. Tılsımı bozacak ve tüm gark edilen enerjiyi yerle bir edecek tüm durumlardan imtina etmeli ve yasaklardan kaçınmalısınız.
  5. Ayrıca kadın ya da erkek fark etmeksizin bu süreçte cinsel birliktelik yaşamamalısınız. Her gününüz bunca emekten sonra karar verdiğiniz bu ritüele odaklanmalı ve işlemin bir parçası olmaktan kaçınmamalısınız.

Örümcek Ağı Büyüsü Sonuçları

Asıl emel ne ise o uğurda çok farklı ve kişisel sonuçları almanın mümkün olduğu örümcek ağı büyüsünde genel olarak aşkı zerk etmek ve bir aile kurumunu inşa etmek üzerine işlemler tasarlanmaktadır. Fakat bunun dışında son derece istisnai görünse de talepler değişkenlik göstermekte ve bu durum neticesinde Turan hocamız bazen bu işlemden sizler için destek alabilmektedir. Yani bu işlem sadece duygusal bağların oluşması anlamında kullanılmaz.

Gizli ilimlerde her işlemin altı öylesine doludur ki birkaç cümle ile tüm etkilerinden ya da sonuçlarından bahsedebilmek elbette son derece zor ve anlamsızdır. Burada ve tüm yazılarımızda genel olarak işlemlerin özetlerini ve sizler için aklınızda bir ışık yakabilecek bilgileri aktarmaya çalışıyoruz. Tüm ayrıntıları alabilmek için internet sayfalarında araştırma yapmak yerine medyumlarla yüz yüze görüşmek ve merak ettiğiniz tüm soruları yöneltmek çok daha doğru bir tercih olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir