Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü

Ölüm büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kişinin hayatına kastederek en kuvvetli cinleri kullanıp onu ölüme sürükleyen büyüdür. Eskiden çok sık kullanılsa da günümüzde bu büyüyü yapan insanlar son derece gizli çalışmaktadır. Ancak son derece şeytani olan bu işlemi yapmak da yaptırmak da çok tehlikelidir. Bu yüzden büyük vebal anlamına gelecek bir işlemdir. Ölüm büyüsünde etkiler çok kısa sürelerde ortaya çıkabileceği için önlem almak üzerine bir zaman zarfı kalmayabilir. Bu yüzden genel olarak ölüm büyüsü ve diğer büyülere karşı temkinli olmak gerekir. Her zaman için büyü büyülere karşı bir koruma cevşeni taşımak gerçekten önemlidir. Düşmanların insanlara neler yapabileceğini ve insanların şeytana hizmet için her zaman tetikte olduklarını unutmayınız. Ayrıca atalarımız “Su uyur düşman uyumaz.” şeklinde bir tabirde bulunmuşlardır. Bunun cümle bile ne kadar elim bir durum yaratılabileceğini bizlere göstermektedir.

Ölüm büyüsü olarak sabun büyüsü tercih edildiği gibi mum büyüsü de yapılabilir. Bunlar sadece bir kaç örnek teşkil eder. Genel olarak sadece cinlerin kullanıldığı hiç bir materyale ihtiyaç duymadan da insanların hayatına kastederek güçte medyumların olduğunu da bilmeniz gerekir. Bu yüzden böyle bir şüpheye düştüğünüzde vakit kaybetmemek gerekir. Genel anlamda ölüm büyüsü etkilerini gördüğünüz kişilerin üzerine çok ani bir şekilde ağırlık çöker. Çok kısa sürelerde yatağa düşebilir ayrıca hayattan ve sevdiklerinden bir anda soğuyabilir. 10 yatsı vakti pek çok ölüm büyüsü tarifinde tasvir edilen süredir. Bu süre içinde kişiyi mutlak surette hayatını elinden alacak derecede hasta düşürürler. Bu cinlerin etkileri çok büyük olmaktadır. Bu yüzden ölüm büyüsüne yakalanan bir insanın kaçma ya da kurtulma şansı büyük bir iyileştirme ritüeline maruz kalmadan mümkün değildir. Bu şekilde büyü yapan insanların zaten insanlıktan çıktıklarını bilmeniz gerekir. Ancak ne yazık ki bu bir gerçektir ve yüz yıllardır insanlar tarafından kara büyülere hizmet adına uygulanmaktadır.

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Az önce de belirttiğimiz gibi ölüm büyüsünü sabun ile ya da mum ile yaparlarsa eriyene kadar ki süreç kişinin hayatını tasvir edecektir. Bu malzeme erirken kişi de aynı zamanda erimeye başlayacaktır. Bu zaman da ne kadar tıp biliminden yardım istense de bir teşhis konulamayacaktır. Genel de ölümler kalp krizi ya da sinir krizinden sonra intihar şeklinde kayıtlara geçmektedir. Fakat bunların elbette resmi evraklardaki isimleri olduğunu bilmek gerekir. Asıl neden her ne kadar farklı olsa da somut şeyler olmadığı için kanıtlamak mümkün değildir. Ayrıca büyünün etkilerine inanmayan kişi sayısı da fazladır. Fakat sizler ister inanın ister inanmayın bunlar kabul görmüş ve her dinde de aktarılan gerçeklerdir. Harut ve Marut’un insanlara büyüyü öğrettiği yıllardan beri yapılmaktadır. Ölüm büyüsü de İfrit’in araya girdiği ve kişiyi mutlak surette ölüme götürdüğü işlemdir.

Ölüm Büyüsü Etkileri Turan Hoca Anlatıyor

Bu işlem yapılırken domuz bağırsakları, köpek dili gibi kulağımıza iğrenç gelen ihtiyaçlar kullanılır. Ayrıca ölüm büyüsü yapılacak kişi ile ilgili o kimsenin fotoğrafı, saç kılı, bir adet iç çamaşırı, kanı ya da özel bazı eşyalar kullanılabilir. Bunlar bir araya geldikten sonra ayin başlar. Bu ayin tam anlamıyla Elzer kavminden olan İfrit cininin medyumun sözlerine kulak vermesine kadar sürer. Bu ses verme işlemi eğer ki orada bulunursanız sizlerin de duyacağı şekilde cereyan eder. Akabinde süreç başlamış olur. Kum saati yalnızca 10 yatsı zamanını gösterecektir. Sonrasında ölüm gerçekleşir. Bu süreçte her yatsı sonrası hazırlanan bir takım gıdalar köpeğe yedirilecektir. Bu işlem için bahsettiğimiz malzemelerin kullanıldığı genel de son derece iğrenç ortamlar kullanılır. Şeytanın ve cinlerin en çok sevdiği ortamlar pis yerlerdir. Bu yüzden de bu ritüel genel anlamda kokusuna bile tahammül edemeyeceğiniz ortamlarda gerçekleşir.

Ölüm Büyüsü Etkisi

Etkileri ise belirttiğimiz üzere 10 gün içinde kesin olarak ortaya çıkar. Bu süreçte günlük olarak şeytani medyumun tüm hamleleri yaptığından emin olabilirsiniz. Muntazam olarak uygulanan 10 günlük periyottan sonra işlem tamamlanır. Bu kişiler hiç bir vicdan azabı çekmez ve yeni kurbanları için pazarlıklara girişirler. Bu yüzden bu şekilde yaşayan insanlardan her zaman uzak durmanız gerekir. Bizim bahsetmek istediğimiz size düşman insanlar bu kişilerin sözlerine itibar etmeleri durumunda bu tarz işlemlere kalkışabiliyorlar. Sonrasında pişman da olsalar bir anlık gaflet sonunu getiren eylemlere vesile oluyor. Dönüşü imkansız olan bir yol olan ölüm büyüsü kişilerin hayatlarına son veriyor. Bu kadar iğrenç ve kötü bir durum ne yazık ki hırstan ve nefretten gözü kör olmuş ayrıca nefsine yenik düşmüş bir kişiyi ne yazık ki etkilemiyor. Sonu ne olursa olsun göze alıyorlar. Allah bizleri böyle insanların şerrinden korusun…

Ölüm Büyüsü Neden Yapılır

Genel anlamda iki kategori altında toplamak uygun gibi görünüyor. Bugüne kadar ki deneyimlerimiz ve duyduklarımızın akabinde iş yaşamındaki rekabetin gözün kör eden hırsları bir de miras yüzünden bir an önce rahata kavuşmak isteyen akrabaların bu büyü şekline müracaat ettikleri biliniyor. Artık insanların beline silah takıp insanları öldürebildiği dünyada bu şekilde yaklaşımların olması da tuhaf karşılanmıyor. Bu medyumları bir şekilde bulup ciddi maddi beklentileri karşılayarak ölüm büyüsü ritüeline başvuruyorlar. Ayrıca bu büyünün son derece oldukça maliyetli olduğunu da bildirmekte fayda var. Ancak gözü kara insanlar bunu düşünmüyor emellerine ulaşmak üzere bu işlemlere başvurmaktan çekinmiyorlar.

Sabun büyüsü konumuzda ve mum büyüsü konumuzda ölüm büyüsünün en temel etkilerini sizler için derledik. Dilerseniz yazılarımızın üzerine tıklayarak o makalelere de göz atabilir. Bu büyünün etkilerini de okuyabilirsiniz. Genel olarak bu iki çalışmanın sonuçları ölüm büyüsü etkileriyle aynıdır. Sonuçları biraz fark edebilir ancak etkiler büyük oranda benzerdir.

Turan-hoca-kara-buyulerden-olum-buyusu

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur

Evet, bunca anlatımdan sonra bu şekilde şüpheleriniz olduğunu ve bir takım endişeler taşıdığınızı düşünecek olursak ölüm büyüsü nasıl bozulur bu konuya da eğilmekte fayda var. Bu büyünün bozulması için çok ciddi bir gayret sarf edilmelidir. Ayrıca sadece 10 gün içinde vuku bulduğunu düşünecek olursanız ölüm büyüsünü bozmak için çok da fazla bir zaman söz konusu değildir. Bu yüzden de bir an evvel işe koyulmak gerekecektir.

Büyüyü bozmak için kaçıncı güne denk geldiğimizi bir takım rabıta ve remil bakımlarıyla kestirmek mümkündür. Su bakımları da bazen bizlere yol haritası çizmemiz de yardımcı olur. Fakat yine de oldukça zor ve garantisi olmayan bir sürece girildiğini bilmek gerekir. Ölüm büyüsü tesiri başladıktan sonra İfrit Cinini durdurmak hiç de kolay olmayacaktır. Onun istediği karşılıkları verebilmek ve bir şekilde ikna edebilmek gerçekten çok ciddi bir Ledün ilmi uzmanlığı gerektirdiği gibi dirayetli ve sabırlı bir tutum da gerekecektir. Bunlar için medyum kişinin tüm işini gücünü bırakıp yalnızca ölüm büyüsünü bozma işlemi yönlenmesi gerekiyor. Bunu da her medyum elbette ki üstlenmeyecektir.

  • Bu gibi durumların yaşanmasına mahal vermemek için herhangi bir büyüye maruz kalmadan önce mutlak surette bir koruma yaptırmak gerekir. Bizleri koruyan hamayıl muskaları ve zırhlar vardır. Bu muskaların hazırlanması ve içine yazılacak koruyucu ayetlerin güzelce birleştirilmesi neticesinde ölüm büyüsü dahil hiç bir büyü bedenimize işlemez. Bu yüzden pek çok aşk tılsımı ya da bağlama tılsımının bir şekilde çözüm yolları bulunabilirken ölüm büyüsü ya da papaz büyüsü gibi çok tesirli kara büyülerin çözümünü beklemek yersiz olur. Bunlara hiç yakalanmamayı tercih etmek ve koruma altında bir hayat yaşamak daha doğru olacaktır. Büyüler için koruma yazdırmak üzere Turan hocayla ayrıca görüşebilirsiniz. Kendisi bu konuda oldukça iyi bir yol gösterici olacaktır.

“Ölüm Büyüsü” için 2 yorum

    1. Bunun yapıldığından şüphe ediyorsanız bakımlarla anlayabiliriz. Beni whatsapptan arayın. Fakat böyle bir işlem talep edecekseniz ben bu işlemi yapmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir