Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl ve Neden Yapılır

Kara büyüler sınıfında incelediğimiz ölü toprağı büyüsü işleminde adından da anlaşılacağı üzere mezardan alınan bir avuç toprak işlemin birinci malzemesi olarak bilinmektedir. İşlem içinde çok farklı etkiler planlanabileceği gibi bazen oldukça hedefsel de çalışılabilir. Ölü toprağı büyüsü etkileri denince onlarca başlık altında anlatımlar yapılabilir. Bilinen en etkili tesiri ise insanları hasta ederek onlara verilebilecek olan zararlardır.. Her zaman bu amaçla kullanılmasa da genel olarak ölü toprağı büyüleri insanların ruh hallerini son derece olumsuz olarak etkileyen ve onlara sıkıntı veren işlemlerden biridir. Belirtildiği gibi bir kara büyüdür.

Bu büyü yapıldıktan sonra insanlara inme inmesi, sebepsiz felçler, büyük fakat teşhisi konamayan hastalıklar ve en çok da psikolojik sorunlar yoğun olarak görülebilir. Hatta toplumda çoğu kez ilaç kullanıp rahatlayan ancak tam olarak hastalığın tanısı konulamadığı için çeşitli ihtimaller dahilinde doktor tedavisi gören insanları bulabilirsiniz. Bu insanların çoğu psikolojik sorunları olduklarını tahmin edip bu şekilde telkinler alırlar. Ancak ne yazık ki hiç kimse büyü yapılmış olma ihtimalini başta düşünmez.

Zaten bazı insanlar bu ihtimali sonunda da düşünmüyor ve öylece acılar içinde kalıyorlar. Bu nedenle de yaşanan çok kötü durumlar karşısında çaresizlik içinde harap ve bitap düşüyorlar. Öncelikle bu işlemin ya da tüm kara büyülerin insan bedeni üzerindeki etkilerini iyi bilmek gerek. Her hastalık fizyolojik değildir. Ölü toprağı büyüsü yapılan bir insanın yaşayacağı yoğun ve olumsuz etkiler çok trajik yerlere varabilir. Şaşırtıcı ve bir o kadar da üzücü etkiler verebilir. Bu yüzden temkinli olmak ve yersiz olmamak şartıyla her şeye şüphe ile yaklaşmak şarttır.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü yapılırken önceden hazırlanmış ve birtakım dualarla bezenmiş saman kağıtlarımıza kabristandan alınan toprağı koymak gerekir. Bu sırada sıralı olarak işlemlerin yapılacağı bir 7-10 gün arası süreç belirlenmelidir. Bu süreç işlemin kuluçka süresini teşkil edecek ve sonlandığında işlem tüm yoğunluğu ile görülecektir. Bu büyüyü yaparken önce kişinin anne ve baba isimlerinin bilinmesi, yaş bilgisine bazı özel bilgilerine hakim olunması sonra da fotoğrafının bahse konu kağıtlar içinde bir kaç kez kesildikten sonra konması gerekir.

Kağıtların zaman zaman yakılması ya da gömülmesi gerekebilir. Bu işlem gidişatından hocamızın sizler için tasarlayacağı çalışma planı içinde belli olacaktır. Büyünün etkileri en fazla 10 gün içinde görülmeye başladıktan sonra kişinin üzerine müthiş yoğunlukta bir ağırlık çökecektir. Kullanılan cinlerin bu yoğun stresi altında kalan kişi birçok hastalık teşhisinden şüphe edecektir. Fakat ne kadar doktora gitse de bir sonuç alması mümkün olmayacaktır. Bu saatten sonra da psikolojik denilecek ve daha ağır ilaç yüklemeleri yapılacaktır. Bu işin genel ve doğal seyri budur.

Yapılış aşamasında medyumların çok zorlandıklarını biliyoruz. Gece yapılan bir işlem olduğu için özellikle uykusuzluk ile mücadele gerekmektedir. Medyum kişiler her için bu işlemleri zaten yapmazlar. Ancak yapan hocalarında ne gibi etkiler görmek üzerine bu işi kurguladıklarını iyice öğrenmek gerekir. Etkilerin istenmediği şekilde ortaya çıkması çok sık karşılaşılan bir durum olduğu için ön bilgilendirme kesin olarak doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Genel olarak intikam amaçlı düşünülen bu işlemlerin farklı özel durumlar içinde kendine bu ilmin içinde yer bulabildiğini de belirtebiliriz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Bozulur

  • Öncelikle işlemin kaç günlük bir kuluçkaya tabi tutulduğu ve özümsenmesinin ne kadar uzun tutulduğunun rabıta bakımlarıyla belirtilmesi gerekir.
  • Hazırlanan topraklı muskanın yok edilmesi gerekiyor. Bunun için bazen Hüddamlardan yardım alınabilir. Fakat ulaşılabilir bir yerde görünüyorsa kişinin o muskayı oradan alıp kendi imkanlarıyla yok etmesi gereklidir.
  • Ancak eğer muska yakılarak imha edildiyse o zaman işlemi bozmak için farklı bir vefk hazırlanması gerekir. Bunun içinde yine farklı bakımlardan destek alınması gerekir.
  • Elma sirkesinden yardım alınabildiği bazı medyumlarca belirtilse de ölü toprağı büyüsünün bozarken bu malzemelerin çok fazla bir ferini göremezsiniz. Asıl olan sağlam bir işlem hazırlamak gerektiğidir. Bir panzehirdir bu işlemi çözebilecek olan şey.

Bu işleminde en çok karşılaşılan etkilerden biri de evin içindeki huzursuzluğun çok kısa sürelerde sıçrama göstermesidir. Eşinizin ya da aile büyüklerinizden birinin anlam veremediğiniz değişimlerine tanık oluyorsanız ölü toprağı büyüsüne maruz kalmış olabileceğinden şüphe etmelisiniz. Bir hocadan da bakım yapmasını isteyebilir ve bu işlem için bir sonuç bekleyebilirsiniz. Bozulmaz ve uzun süreler etkilerini sürdürür ise insan sağlığı açısından çok yıkıcı tesirler gösterebilen bir çalışmadır.

“Ölü Toprağı Büyüsü” için 2 yorum

  1. Ben evde buldum bir havuc toprak içinde sulunca gibi bir kaç farklı renk şeyler vardir.Evde bunu bulamadım önce çok huzursuzluk vardır ve kızım psikolojik olarak geçen sene kocaman bir kriz yaşadı ve kendin 4 üncü katta attı.Rabim,sukurlar olsun ona kurtardı ve hiç bir şey ona olmadı,bir mucize yaptı .Sonra doktorlar ilaç verdiler hala devam ediyor ilacın.Ayni zaman ben hep farklı hastalar aynı anda oldu hala devam hastaliklari.Ben bu toprak bulduktan sonra attım bir çayda .Lütfen bana anlatabilir misiniz bu toprak gerçek bir büyü mü?Eğr büyü ne yapmak lazım?Çok saygilar

    1. Beni Whatsapp ile arayın lütfen size bildiklerimi anlatabileyim. Bu durum hassasiyeti olan bir konu olduğu için buradan bir şeyler yazmak istemiyorum. Geçmiş olsun Allah sıhhat ve sağlık versin size… Görüşmek üzere..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir