Odkara Büyüsü – En Kuvvetli Aşk Tılsımı

Odkara Büyüsü – En Kuvvetli Aşk Tılsımı

Odkara büyüsü bir çeşit aşk büyüsü olup genel olarak gideni geri getirme büyüleri üzerine kurgulanan bir işlemdir. Aşık etmek, bir insanı terk ettiği kişiye geri döndürmek ya da ayrılmış sevgilileri tekrar barıştırmak gibi birçok farklı sonucu bizlere sunabildiği için aşk büyüleri arasından çok tercih edilir. Lakin bu büyüyü her medyum yapamaz. Bu yüzden de çok fazla bilinen bir aşk büyüsü çeşididir diyemeyiz. Odkara büyüsü el yazması büyük kadim büyü kitaplarında adı çok fazla geçen bir işlem olduğu gibi tarihçesine bakarsanız da genellikle OrtaDoğu ve Doğu Hindistan’da çok sık uygulandığını görürsünüz.

Hatta rivayetler öyle geniştir ki Gılgamış Destanında bile aşk büyüsü konuları işlenmiş olup orada Odkara büyüsünün de adı geçer. Anlayacağınız bu kadar eski bir tarihe sahip olduğu için bilinmesi normal ancak uygulanması konusu oldukça karışıktır. Bu yüzden de birçok medyuma bu soruyu sorduğunuzda daha durumun tam olarak en anlama geldiğini bile anlayamadıklarını rahatlıkla fark edebilirsiniz. Peki nedir bu Odkara büyüsü, tam olarak nasıl uygulanır ve kimler bu aşk büyüsü tılsımının büyük etkisinden faydalanabilirler? Gelin şimdi bu konu hakkında bilgi alalım…

Odkara Büyüsü Nedenleri ve Etkileri

12 gün büyüsü olarak da adı geçen bu işlemde genel amaç ayrılmış eşlerin birbirlerine yeniden bağlanmasıdır. Fakat bu işlem için evlilik şartı aranmadığı gibi bir tarafın platonik olması durumlarından bile etki etmesinden dolayı çok farklı amaçlara hizmet edebilir. Aslında bakarsanız şeytani olarak tasarlanmış bir odkara büyüsünde kişinin emelleri hangi yönde vuku bulacaksa ona göre çalışma yapılır. Bu da irade yönetimi nazarında kişi kendisine karşı hiç bir şey hissetmediği birine aşık olduğunu sanabilir. Daha da ileri gidip onun tüm isteklerine karşılık verebilir. Bu gibi durumlar bir insanın tüm hayatına sahip olmak anlamına geleceğinden Odkara büyüsünün şeytani uygulanması anlamına gelir. Ha sorarsanız bu şekilde işlem yapan var mı diye oldukça fazladır. Ancak hocamız bu konuda net bir tavır almış olup, hiç kimsenin günahına girmemekte ve sadece rahmani işlemler için görüşmeler sağlamaktadır.

Odkara vefk-i temsil

Bu büyünün nedenlerinden bir diğer dikkat çeken detay ise ayrılmış sevgililer konusunda neredeyse yüzde yüz etkilere sahip olmasıdır. Ayrılmış bir insanın çektiği acı neticesinde doğru ve güvenilir bir medyumdan odkara aşk büyüsü talep etmesi tüm acılarına son verebilir ve kendisine yepyeni bir kapının anahtarını uzatabilir. Ancak bunlar doğru insanlarla bir araya gelmek ile doğru orantılı olduğu için bir sahtekarın odkara büyüsü yaptım tutmadı demesi üzerine tüm bu olguyu kötüleme ihtimali de elbette ki olacaktır. Bu yüzden kiminle işlem yaptırdığınıza ve amaçlarınızın ne olduğuna dair gerçekten iyi bir istişare yapmış olmalısınız. Her arzu edilen amaca dönük hizmet veren hocalardan uzak durmalı ancak bilgi sahibi olma konusunda hem yanlışı hem de doğruyu bilmelisiniz.

Odkara Büyüsü Süresi

12 gün içinde etki gösterdiği için bazı yazıtlarda ve kitabelerde 12 gün büyüsü olarak da bilinir. Fakat bu süre diğer işlemlerde olduğu gibi şaşmaz! Bazı havas ve ledün konularında yeri geldikçe sizlere sürelerin opsiyonel olduklarını ve duruma göre değişkenlikler gösterebildiklerinden bahsetmiştik. Ancak odkara büyüsü denince olaylar farklı cereyan eder. Süre kesinlikle değişmez. Zaten 11 günde sonuç beklenmez ya da 13 güne geçildiyse işlemden medet umulmaz. Süreler son derece nettir ve işlem bu ayrıntıya göre şekillendirilir.

Odkara işleminde aşık etme vefki yazılır. Bu basit celblerden son derece farklı detaylar içerir. Öncelikle hüddam Apraziyel ya da İfrit kavminden bir cin seçilir. Bu vefkin içine hapsedilmesi karşı tarafı etki altına almak için çok ciddi bir önem taşıyacağı için medyumun hüddam sanatına hakim olması çok önemlidir. Diğer medyumlar ise bu işlem ve diğer aşk büyüsü çalışmalarına birer enerji ritüeli isimlerini takarak çeşitli translarla başarılı olmayı denerler. Fakat inanın böyle bir şey mümkün olmayacaktır. Bir hüddam eğitmeden ve Odkara sözüyle yönlendirmeden arzu ettiğiniz birlikteliğe sahip olmanız mümkün olamaz!

Vefkin yazılmasına müteakip kuluçka süresi başlar ve yazım işlemin ilk hafta sonuna denk gelir. Bundan sonraki tüm yönlendirmeler oldukça ağır işlemler anlamına gelir. Bir insanın iradesini kırmanın ne denli zor olduğunu bu süreçte medyum şahsın zorlanmasından rahatça anlayabilirsiniz. Bunun içinde yakın takip ve olaylara dahil olma hassasiyeti göstermeniz şarttır.

Odkara büyüsü özel el yazımları

Odkara Büyüsünde İsimlerin Mühürlenmesi

Odkara işleminin en can alıcı noktası ilk haftanın sonuna gelinirken bahse konu vefkin tam ortasına her gece safran mürekkebi ile bağlanacak kişinin adının yazılmasıdır. Bu sırada Hüddam ile irtibatta kurulacağı için çok sıkı bir süreç anlamına gelir. Hüddamdan her onay alındığında vefkin içine yazılan isim tekrarlanır. İşlem boyunca 12, sürecin bu aşaması payına 7 kez yazılmış olması anlamına gelir. Olası bir gün atlama ya da o gece Hüddamdan yanıtları alamamak işlemi sekteye uğratır ve tutmasını sağlar. Bu yüzden süreç kesindir demiştik. Ne bir eksik ne bir fazla gün…

Odkara büyüsüne “”3 Hüddamlı büyü” “12 Günlük Aşk Büyüsü” gibi isimler verildiğini duyabilirsiniz. Hatta bazı kaynaklarda bu sürenin daha kısa tutulduğunu da iddia edenler olabilir. Fakat birebir hazineden verdiğimiz bilgidir ve bunun daha kısası bir süre söz konusu olamaz. Süre konusunda kişinin ruh halinden ziyade medyumun ruh hali çok önemlidir. Zira bu işleme bunca gün dayanabilecek ruhani ağırlığa sahip medyuma karşılaşma ihtimaliniz özellikle internet ortamında oldukça zordur. Bu yüzden odkara büyüsü gibi kesin sonuç veren geri getirme büyülerinde eğer net bir sonuç arıyorsanız mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Bunun dışındaki tüm detaylar sizlere hüsran olarak dönebilecek şişirme bilgilerle doludur.

İşlemin Tehlikesi :

  • Bu işlemdeki en büyük tehlikeli Apraziyel ya da İfrit cininin yönlendirdiğini kişiye aşık olması durumudur. Bu çok az görülmek ile birlikte karşılaşılma ihtimali olan bir durumdur. Bu yüzden de medyum şahsın oldukça tecrübeli olması bu gibi durumların atlatılması anlamında çok büyük önem arz eder. Aksi durumlarda bu işlerin içinden çıkabilmek çok zor olur. Kaş yapayım derken göz çıkarmak gibi bir durum yaşanır ve çok kötü sonuçlar doğar. Burada sayamayacağımız binbir ihtimale gark olmamak adına net bir sonuç görmek için doğru bir medyum ile Odkara büyüsü planlayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir