Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Tüm Detaylar

Nohut büyüsü işleminde tahmin edeceğiniz gibi bir takım özel detaylar mevcuttur. Bu yazımızda sizlere nohut büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi ne olur, nohut büyüsü neden yapılır gibi bu işlem ile ilgili en çok sorulan sorulara yanıt bulacak bilgiler paylaşacağız. Öncelikle nohut büyüsü bir bağlama büyüsü olarak düşünülmelidir. Nohut büyüsü sevgiliyi en kısa sürede bağlayan işlemlerin başında gelir desek çok da yanlış olmaz. Peki nasıl yapılır bir de kendi kendimize bu işlemi yapmamız mümkün müdür? Şimdi biraz daha nohut büyüsü hakkında detaylı bilgiler verelim.

Nohut Büyüsünün Amacı Nedir?

Nohut büyüsünün amacı iki kişiden birinin kalbi soğuduğunda onu yeniden alevlendirmektir. Kor gibi bir alev insanın içinde nohut büyüsü sayesinde düşer. Bu işlemden sonra dargın eşlerin barıştığı ve bir daha ayrılmamak üzere bir araya geldikleri çok defa karşımıza çıkan ve en çok görülen etkilerdendir. Ayrıca nohut büyüsü yaparken kadim büyü kitaplarının bizlere sunduğu etkiler çok önemlidir. Bu konuda “Zargon” isimli kitabın nohut büyüsü adına bizlere en güzel bilgileri verdiğiniz bilmelisiniz. Ayrıca kitap iki kalp arasındaki en büyük ve güçlü köprüyü yapabilecek, en büyük sevdalanma büyüsü olarak tarif eder bu işlemi. Yani bu işlemin tılsımının gücü öylesine yücedir ki yapılan kişinin çok ciddi bir etki altına gireceği kesindir. Bu yüzden nohut büyüsü amacının dışında kullanıldığında istenmeyen etkilere sebep olabileceğinden çok dikkatli olmak şarttır.

Nohut Büyüsü hakkında bilinmeyenler

Nohut Büyüsü Etkisi Nedir?

Etkisi süreleri her havas ilmi çalışmasında olduğu gibi biraz da kişiye göre farklılıklar gösterebilir. Ancak her ne kadar fark etse de üç aşağı beş yukarı 14 günlük bir zaman zarfını gözden geçirmekte fayda var. Ancak bir yöntemi daha var ki bu işlemin süresini biraz daha kısaltıp etkileri güçlendirmektedir. 1111 kez kişinin ismi nohut büyüsü eylemi gerçekleştirilirken zikredilir ise, şansımızın çok daha arttığı hatta nohut büyüsünün bir gecede bile etki eden özel haline geldiği zaman zaman görülmüştür. Tabi bu işlemi medyum hocanın yapması mümkün değildir. Nohut büyüsü kuralları der ki; “Bu işlemi talep eden her kim ise, bilhassa kendi kendine sevdiğinin ismini zikretmelidir.”Dolayısıyla bunu göze alabilen insanların medyum Turan hocamız ile birlikte koordineli bir çalışmaya girişmeleri halinde gerçekten çok yüz güldüren sonuçlar doğacaktır. Aksi takdirde süreç iki haftaya kadar uzayabilir.

Tabi bu süreçler etkilerini çok fazla değiştirmez. Nohut büyüsünün kişi üzerindeki etkisi en kısa sürede ortaya çıkar. Zaten bu gözle görülür bir hale geleceği için en ufak bir değişimde bile eğer işlem yaptırdığınız medyum kişiyi bilgilendirirseniz manüpilasyonu daha kolay bir zaman zarfı yaşanacaktır. Etkileri gözle görülür halde yaşamak için biraz fedakarlık ve özveri göstermek şarttır. Aksi durum her işlemde olduğu gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Ayrıca tekrar etmek te fayda görüyoruz ki hiç bir zaman amatör ellerde hayata geçmemeli ve anlatılanın aksine kişinin yardım almadan yapmaması gereken bir işlemdir.

Medyum Turan Hoca Nohut Büyüsünü Anlatıyor

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü yapmaya karar veren insanların Turan hocadan da icazet aldıktan ve işlemi başlattıktan sonra ihtiyacı olan malzemeler yalnızca 3 kalemdir. Bunlar:

  • 33 adet nohut tanesi
  • 1 adet büyük tahta kaşık
  • Bir miktar sicim ip

Kullanılacak olan tahta kaşığın nohutların içine sığabilecek kadar büyük olması kafidir. Ancak bir de sicim ipin daha rahat dolanması için en tepesine bir delik açıp oradan geçirerek sarmanız daha mantıklı olacaktır. Bu işlem sırasında zaten Medyum Turan hoca yanınızda olacağı için bir sorun olmayacaktır. Tarifi biraz daha derindir ve 33 tane nohudun her gün 3 adetini kullandığımız bir ritüel geliştirmek durumundayız. Ayrıca nohut büyüsünde okunacak özel dualarda mevcuttur. Bunlar Hüddamı çağırmak yani Apraziyel Efendi olarak bilinen bizlere pek çok bağlama büyüsünde yardımcı olan varlığı çağırmak için uygulanacaktır. Bizlerin bu isteklerine ses verip de yardımcı olmak istediği anda nohut büyüsünün çarpıcı etkisi hayata geçecektir. İşte o andan itibaren de sevdiğiniz kişinin siz olmadan yaşaması mümkün değildir. En imkansız görülen durumların bile nohut büyüsü sayesinde gerçek olduğunu unutmamanız gerekir.

Nohut Büyüsünde En Gizli Sırlar Turan Hoca Anlatıyor

Nohut Büyüsü Yapılışı:

  • Değerli okurlar öncelikle işlem için hazırladığımız nohutları sakin ve sessiz bir ortamda kaşığın üzerine sadece 3 tanesini koyarak işleme başlıyoruz. Bu her günün belirli saatlerinde diğer 3’er taneyi koyarak devam edecek olan işlemin ilk hamlesidir. Sonrasında günlük olarak yaklaşık 40 dakikamızı alacak olan bir takım duaların okunması sırası vardır. Bunlar her zaman abdest alarak ve niyet ederek yapılması gereken çalışmalardır. Ayrıca kesinlikle zihnimizin temiz olması, asla şeytani bir takım dürtülere ve nefse yenilmediğimiz bir zaman dilimi içinde olmamız da çok gereklidir.
  • Kıbleye karşı olarak yapmamız işlemin daha verimli olacağını bizlere defalarca göstermiştir. Ayrıca kişinin bir adet fotoğrafı (Çok gerekli değil) var ise onu da işlem sırasında tam karşımıza almak yine Hüddam Apraziyal efendiye hedef göstermek açısından çok faydalı olur. Sonrasında bu nohutları her gün 3 tane olacak şekilde kaşığımıza koyuyoruz. Yine dualarımızı okuyor niyetlerimizi her gün tekrarlıyoruz. 11 gün içinde bu işlem 3’er adet nohutla birlikte son bulmuş oluyor.
  • Her nohut koyduğumuz günün akşamında 7 düğüm atmak gerekiyor edindiğim sicim ip ile. Kaşığa dolayarak ya da farklı bir şekilde yapılabilir. Ancak bu düğümler tam 7 adet olmalıdır. Zaten işlemin son aşamalarına gelindiğinde 7 adet düğümü atmak oldukça zor olacaktır. Hüddamın size ses verdiği bu zorlanma aşamalarında anlamak daha da mümkün bir durumdur.
  • Nohut Büyüsünde niyet çok önemlidir. Bu işlemi yaparken aklımızın ve kalbimizin sadece istediğimiz kişi ile yanıp tutuşması gerekir. Bir nevi trans ortamı yapılmalıdır. Meditasyon gibi düşüneceğiniz bu süreci Turan hoca oldukça başarılı olarak yapabilmektedir. Kendisi sadece nohut büyüsünde değil hemen hemen tüm havas ilmi ve ledün ilmi işlemlerinde meditasyonu sıklıkla yapmaktadır. İşlemlerin ana teması aklımızın gücüyle de yönlendirebilmek üzerine dayalıdır. Günümüzde tüm metafizik işlemleri büyülerin gerçekliğini bir şekilde kanıtlamaktadır.
  • Nohut büyüsünde 11 günün ardından 3 günlük saklama aşamasına geçilmelidir. Eskiden bu işlemi toprağa gömerek saklayan insanların olduğunu söylerler ama günümüzde ofis ortamında saklamak ta uygun düşer. Bu saklama boyunca Zebur’dan ve İncil’den okunacak bağlama duaları bulunmaktadır. Bunlar kuluçkaya yatan işlemi son derece güçlendirecek olup, 14’üncü akşamın sonunda bir ok gibi kalbime saplanması sağlayacaktır sevdiğiniz kişinin.

Nohut Büyüsü İşlemi İçin Uyarılar

  • Nohut Büyüsünü piyasadaki kitaplar üzerinden, yazarı ismi cismi tanınmamış kişilerin verdiği yemek tarifine benzer saçma sapan bilgilerden asla gerçekleştiremezsiniz. Nohut büyüsü diğer tüm bağlama büyüsü olarak tanımlanan işlemler gibi çok sert geri dönüşler içerir. Her işlemin olduğu gibi bu işlemin de bir tersi vardır. Sizler eğer Hüddam ile irtibata geçtikten sonra bir hata yaparsanız sonra işler tamamen sarpa sarabilir. Bu yüzden asla kendi başınıza ev ortamında bu işlemleri denemeyiniz. Ayrıntılı olarak anlatmış olmamızın sebebi bu işlemi yapacak olan kişiye bu soruları sorabilmenizdir. En büyük detay ise yukarıda belirtmedik ama her işlem için sizden sözlü vekalet alınıp alınmadığıdır. Bu konuya da son derece dikkat etmenizde fayda vardır.
  • Ayrıca kesinlikle çeşitli videolarda insanların bu konudaki deneyimlerini de ciddiye almayınız. Nohut büyüsü yaptım şöyle oldu, böyle oldu. Hepsi hikaye… Gerçek bir işlem deneyimi ve yüz güldüren sonuçlar için işin ehlinden ve bu konuda bir ömür harcamış olan Turan hocadan bilgi alabilir daha sonra tekrar aklınızdaki durumları değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir