Muhabbet Duasının Özel Tılsımları

Muhabbet Duasının Özel Tılsımları

Genel olarak evli çiftlerin ya da yeni ayrılmış gönül bağı olan sevgililerin birbirlerine yeniden aşk duymaları için yazılan tılsım türlerine verilen isim muhabbet duası tılsımlarıdır. Bu tılsımların yazımları sırasında çok yoğun bir dönem geçiren medyumlar aslında çok ta kolay bir şekilde bu kadar ağır yüklerin altına girmez. Genel olarak büyü yapmak tılsım ve vefk yazmaktan daha kolaydır. Bu yüzden şeytani etkileri çok kısa sürelerde büyü yaparak görmek mümkünken rahmani yöntemler ile ilerleyip özel duaları bir araya getirmeye uğraşmak hayli zordur.

Ancak zor olan bu yolu seçip insanların sorunlarına merhem olabilmek bir medyum hocanın bize kalırsa en önemli mahayetidir. Muhabbet duası kimlere yapılır dendiği zaman genelde evli çiftleri barıştırmak akla gelse de bir çok farklı imkanı bize sunan işlemlerdendir. Bu işlemleri bir araya hakkıyla getiren hoca en barışmaz denen kişilerin bile aralarındaki buzları eritebilir ve onlara yenir bir şans getirebilir. Bu nedenle genel olarak boşanma kararı almadan önce bu işlemleri yapmak daha uygun olur. Çiftler arasında sevgili ya da evli olsunlar fark etmeksizin ayrı kalınan zaman zarfı uzadıkça muhabbet tılsımlarının tesirleri de azalacaktır.

Özel tılsımları yazmak için en önemli detay iyi bir havas bilgini olmak ve bilhassas gece saatlerini ve kuşluk vakitlerini bu işe ayırma lüksüne sahip olmaktır. Medyumlara dikkat edecek olursanız özellikle internet ortamında çok sayıda işi bir anda alıp işleyebildiklerini görürsünüz. Toplu halde aynı gece bir çok insan için çalışabilmek elbette mümkündür fakat söz konusu bir muhabbet duası yazmak ve bunu bir muska haline çevirmek ise bir kaç gün başka bir iş ile ilgilenemeyeceği kadar yoğun çalışacağı anlamına gelir. Bu nedenle bu işlemler hem çok zaman aldığı için hem de maddi anlamda kişileri zorladığı için herkese uygulanmaz.

Bir de genel olarak yanlış bilinen muhabbet uygulaması olarak sizlere aktarmak istediğimi detay şudur ki; İşlem yapan hocalar sizlere kargo ile bir şeyler gönderiyorlarmış. Bu durum aslı olmayan son derece gereksiz ve saçma bir uygulamadır. Aslında şahsi fikrimce dolandırıcılığın dik alasıdır. Bu nedenle kimseden kargo ile bir şey almayınız. Velev ki hocanız gerçekten bu işlemi yaptı ve gönderdi olası bir terslikte evinizdeki bu nasıl göndereceğininizi bilmediğiniz enerji ile başbaşa kalırsınız. Bu durum son derece tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Asla birinin gönderdiği bir muskayı ya da celbi evinize sokmayın. Bu konu hakkında ve diğer tüm konular hakkında en esaslı uyarı istisnasız bu durum olacaktır.

Son olarak değinmekte fayda görüyorum ki 7 günlük bir muhabbet duası çalışmasından sonra çok büyük oranda çiftler arasında barışma sağlandığı görülmüştür. Ayrıca akraba ya da kardeşler arasında da çok sık uygulandığı için başarı oranları yine aynı sayılabilir. Bir kişi ile barışmak, ya da bir üçüncü kişiyi barıştırmak, çocuğunuzun ya da bir arkadaşınızın ilişkisini kurtarmak için bile bu yöntem uygulanabilir. Aslında havas ilmine hakim birinin kendi başına bile uygulayabileceği bir işlemken hata kabul etmediği için bu işlemler ile bir alakanız yok ise kesinlikle yardım almakta fayda var.

Not : Muhabbet duası yazacağım diyerek sizlerden malzeme parası talep edenlere inanmayınız. Bu işlemin herhangi bir malzemesi yoktur. Bu işlem zaten bize verilen soyut enerji mefhumları olan dualar aracılığıyla hayata geçirilir. Duanın da ücreti yoktur. Hayırlı Günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir