Mezarlık Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Mezarlık Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Mezar büyüsü denince aslında aklımıza ölüm büyüleri gelebilir. Fakat esas konu biraz daha farklıdır. Bu konunun derinine inince şeytani olarak tasarlanmış hemen her işlemin sonuç aşamasında hazırlanmış bir takım malzemelerin mezarlıklara gömülmesi ya da mezarlıkları yakılması gibi durumlar yaşanabildiği görülür. Bu yüzden de mezar büyüsü denince aslında işlemin bir mezar teması üzerine değil, mezarlığın belirlenen kötü amaç uğruna işlemin bir aşamasında kullanılan bir yer olduğunu bilmemiz gerekir.

Mezarlıkta son bulan büyüler için de havas ve ledün ilimleri içinde araştırmalar yapacak olursanız genel olarak sabun büyüsü, taş büyüsü, iğne büyüsü ya da vudu büyülerindeki bez bebeklerin gömülmesi gibi işlemler karşınıza çıkacaktır. Aslında adını burada vermeye kalksak bir sürü farklı içeriği de yine saymak mümkündür lakin bu işlemlerin bir çoğunda amaç aynı yalnızca usuller farklı olarak belirir.

Medyumların mezarlık büyüsü olarak telaki ettikleri işlemlerse şeytani işlemlerin tümü olarak başlık altında toplanabilir. Bu ismi bir başlık olarak düşünecek olursanız saydığımız ve sayabileceğimiz pek çok isim yine bu ad ile anılabilir. Peki nedir bu tesirin sonuçları, neden insanlar mezarlıklara büyü gömmek ister ya da bu neden bir gerekliliktir. Şimdi biraz daha derinlemesine bu bu durumu inceleyelim. Ayrıca bizlere en çok sorulan: Mezara gömülen büyü için rukye, mezarda büyü buldum ne yapmalıyım, mezara gömülen muska kaç günde etki eder, mezarın ayak ucuna konulan büyü hangileridir vesaire gibi sorulara da cevap niteliği taşıyacak bir yazı okuyacaksınız.

Mezarlık büyüsü etkileri ve sonuçları

Mezarlık Büyüleri Neden Yapılır?

Aslında genel olarak insanların arasına fitne fesat sokmak, bir insanı işinde başarısız kılmak, aile hayatını bitirmek, hasta etmek ve yatağa mahkum etmek, tıpta karşılığı olmayan pek çok hastalığı başına bela etmek için bu tarz işlemleri yapabilirler. Mezarlıklara gömülen muskaların ya da orada yakılan vefklerin ağır ve ateşli tesirleri kime karşı uygulandıysa çok kısa sürelerde karşılık bulur ve o kişiyi etkisi altına alır. Bu etki altına giren insanın saydığımız etkileri görmesi çok ama çok kısa sürer. Bu yüzden ani ruh hali değişimleri ya da birtakım beklenmeyen ataklar yaşadığınızda bu büyülerden şüphe etmek yerinde bir durum oluşturabilir.

Her ne kadar kötü insanların yaptıkları genel olarak söylense de mezarlık büyüleri için bazen kötü bir insan olmaya gerek olmaz. Bizler intikam almak için kendisine yapılan bir kötülüğe cevaben bu işlemlere kalkışan insanları da görüyoruz. Bu yüzdendir ki her zaman şeytani işlem olarak yorumlamak ne kadar doğrudur bilemeyiz. Lakin bu işlemin sonuçlarında kişilerin içine girecekleri etkileri baz aldığımız için bu yorumu yapabiliyoruz. Tabi ki etik anlamda herkesin kendi içindeki hesaplaşması ve vicdanen rahat hissetmesi ya da hissetmemesi kendisini bağlayacaktır.

Bazen çok az görünse de ve genel olarak eski kitabelerde adı geçse de ölmüş insana büyü yapan kişilerde vardır. Bunun etkileri ne kadar görülür bilemeyiz fakat inanışlara göre böyle şeyleri deneyen ve yapmak adına çok ciddi durumları göze alan kişilerin de olabildiğini söyleyebiliriz. Burada bu konudan bahsetmemizin neden mezarlıklarda sahipsiz olarak bulunmuş muskaların nedenleri arasından görünmesidir. Sizler eğer ki yakınlarınızın mezarlarında buna benzer durumlar ile karşılaşırsanız bundan şüphe edebilirsiniz. Oldukça düşük bir ihtimal gibi görünse de yine de hafızamızda kalmasında fayda olacaktır.

Mezarlık Büyülerinde Sonuçlar

Aslında çok fazla söylenecek bir söz yok bu konu ile ilgili. Zaten işlemin başında ve sonunda sizler için çok sayıda bilgiyi verdik. Mezarlık büyünün ne olduğunu ve sonucunda insanların ruhani ve fiziksel olarak nasıl da kötü etkiler görebildiğini artık herkes biliyor. Bu yüzden bizlere düşen bu gibi atakları bizlere karşı tasarlaması muhtemel insanlardan uzak durmaktır. Bu konuda özellikle mezarlık büyülerinde karşı tedbir almak ve koruma yaptırmak istiyorsanız Turan hocamız ile dilediğiniz vakit iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp yoluyla kendisine ulaşabilir ve tanışma şansına sahip olabilirsiniz. Hayırlı günler ve hayırlı ömürler dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir