Makas Büyüsünün Özellikleri

Makas büyüsü öncelikle sevenleri ayırmak konusunda çok ciddi bir etkiye sahip Ledün ilmi içerisinde kendisine yer bulmuş bir uygulamadır. Tarih boyunca gönül ilişkilerine ket vurabilen, bir üçüncü kişi tarafından genel olarak kıskançlık ve haset duygularına esir düşülerek yapılan bir büyüdür.

Genel hatlarıyla ilim adamlarına danışıldığında evli kişiler için ekseriyetle yapıldığı söylense de günümüzde biliyoruz ki bekar olup da ilişki yürüten kişilerin pek çoğu bu duruma maruz kalabiliyor. Çok sayıda yazıyı şu şekilde okuyabilirsiniz: “Biz düne kadar çok iyi anlaşıyorduk ancak son zamanlarda benden çok soğudu, bir anda ayrılmak istedi!” gibi yaklaşımlar bize makas büyüsü yapıldığından şüphe etmemiz için başlangıç metni oluşturabilir.

Makas büyüsü işleminde demir makaslar tercih edilir

Tabi ki her zaman tek bir ihtimal üzerinde durmaz medyumlar. Bir çok sonucun elbette pek çok nedeni olabilir. Ayrıca her ayrılan kişide derhal bu uygulamaya maruz kalmış anlamına gelmez. Burada daha çok gözetmemiz gereken konu şu olacaktır ki, “Kişi durup dururken, ortada bir neden yokken hatta nişan ya da düğün gibi organizasyonlara henüz girişmişken birden bire kopacaktır”. Bu tip durumlar bir üçüncü şahsın olabileceği ve size ya da durumunuza göz koymuş olma ihtimalini arttıracaktır. Bundan sonra iş tabi ki medyum hocalara düşer. Bir bakım yapılmalıdır ve durum gerçekten makas büyüsü ile mi ilgili yoksa genel hatlarıyla farklı bir ayırma büyüsü mü uygulanıyor bakılmalıdır.

Makas Büyüsünün Etki Süreleri Nedir

Genelde bu işlem için bir gecede sonuç veren büyü yakıştırması yapanları görebilirsiniz. Sebebine gelince; Bir gecede dizilebilen bir eylemler zinciri vardır ve hemen ertesi günü de sonuç verebilir. Bu doğrudur. Fakat kalıcı bir etki isteniyorsa bir günde etki eden makas büyüsü yerine daha çok zamana yayılan ve etkisini daha da istediğiniz gibi alabileceğiniz çalışmalara yönelmek gerekir. Bu bir haftayı bulan bir eylem süresine tekabül eder.

Daha önce ayırma büyüsü olarak sayılan domuz yağı büyüleri, Lamia büyüleri gibi işlemlerin 3 aya kadar uzayabilen etki sürelerinden bahsetmiştik. Hatta pek çok danışan bu konu üzerinde kendi testini de yapmıştır. Zaman geçtikte nasıl da etkilerin güçlendiği konusunda çok insan hemfikirdir. Fakat makasa büyüsün aceleci davranmak tıpkı verdiğimiz örneklerde olduğu gibi kalıcı bir etkinin yolunu kapacaktır. Bu nedenle en az 41 güne yayılan bir seçenek oluşturmak daha doğru olur.

Özet yapacak olursak makas büyüsü yapmayı düşünenlerin bu süreyi gözden çıkarmış olmaları şarttır. Şimdi gelelim bu büyü aslında ne anlama geliyor, şeytani midir yoksa rahmani midir ve bizlere bu konuda ne gibi paylar düşüyor bu konuda fikir yürütmeye…

Makas Büyüsü Nedenleri

Nedeni ne olursa olsun bir üçüncü şahıs rolüne geçip, ticari kaygılar neticesinde bu işlemleri planlayan medyumlardan biri olarak hiç bir zaman ön plana çıkmamıştır Turan hoca. Bu gibi etkileri hocamızın en çok değer verdiği aile bütünlüğü kavramına zarar verdiği için genel olarak ayrılan kişileri barıştırmak ya da yenilen evlenmelerini sağlamak üzerine bir yaklaşım sergilemektedir. Hakkındaki yüzlerce yorumdan da bu konu net olarak anlaşılabilir. Dileyen herkes sayfamızın yorum bölümünde ayırma büyülerine karşı olan Turan hocanın genel tutumunu da tecrübe etmiş herkesin yorumuna göz atabilir. Her biri yaşanmış bir öyküdür.

Konumuza dönecek olursak da makas büyüsü yapan insanların mutlaka bir sebepleri olacaktır kendilerine göre. Ama bunu kabul edip etmemek konusunda hocalarında çok seçici olduğunu ne yazık söyleyemeyeceğim. Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız. Ani kararlar verilen ayrılık konusuna çok hızlı gelinen hadiselerde aklımızdan bu ihtimalin de olabileceği her zaman geçmelidir.

Makas Büyüsü Nasıl Yapılır

Aslında insanlara yol göstermek gibi olmaması açısından tüm detayları vermek istemiyoruz. Ancak genel hatlarıyla tarif edelim ki böyle bir durum ile karşılaşan insanların da bir fikri olsun. Öncelikle makasın her iki koluna da isimlerin yazılması gerekir. Eğer böyle bir şey duyarsanız kesinlikle bu işlemin uygulandığına emin olabilirsiniz. Sol koluna kadın, sağ koluna da erkeğin adı yazılır. Bir gecede hazırlanabilmesinin kolaylığı da buradan gelir. İsimler yazılıp bir karışım hazırlanır. Kişilerin kapılarına, ulaşılabiliyorsa yatak odalarına bu karışımdan bir miktar sürülür. Karışımın içinde her türlü musibetten oluşma sıvı vardır. Domuz yağından kertenkele kanına kadar her türlü karışımı insanlar şeytani işlemlerinde kullanırlar. Eğer ki bu hanenize sirayet ederse belirgin ve ani farklılaşmalar görebilmeniz işten bile değildir. Bu yüzden yazının başında belirttiğimiz her zaman tetikte ve dikkatli olmanız gerektiği konusunda bilgiler verdik.

Makasın ortasına asla kapanmaması için genellikle çiftlerden erkek olanının bir eşyası da sıkıştırabiliyor. Bir çok farklı kullanım alanı var. Bu yüzden dikkatli olmak gerekiyor. Birkaç ritüelden daha bahsetmek mümkün tabi ancak daha fazla detay verip  şeytana yol göstermek istemeyiz.

  • Makas büyüsünde ekmek kullanıldığını da duyabilirsiniz. Yine ekmek aynı şekilde makas ile kesilirken bir takım dualar okumak sureti ile nüfuzun bu çift üzerinde yoğunlaşması sağlanır. Genel olarak dünya dışı varlıkların kullanıldığı durumlarda ekmek kullanımı da vardır. Makasın kestiği ekmek bir daha asla birleşmeyeceği gibi makas büyüsü ile ayrılan çiftlerinde bir daha birleşmeyeceği düşünülür.

Her ne sebep ile yapılırsa yapılsın bu işlemlerin insanları mutsuz ettiği ve yuva yıkan büyülerden olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu şekilde ani gelişen durumlar yaşıyor ve ailenizin için sıkıntı çektiğini düşündüğünüz kişiler var ise vakit kaybetmeden bir medyumdan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Hayırlı Günleriniz olsun inşallah.

“Makas Büyüsünün Özellikleri” için 4 yorum

  1. Selamün aleyküm hocam 8 aylık evliyim severek evlendim ve hergun eşimle kavgaediyoruz. İkimizde şiddet gösteriyoruz birbirimize. Hiç durmadan ağlıyorum pisikolojikmen tamamen çöktüm kendime zarar veriyorum. Eşimin ailesi de benden çok hoslanmiyolar. Bu sabah rüyamda en yakın arkadaşım salavat çekip ağlayarak sana büyü yapmışlar dedi rüyanın etkisinde kaldım. Sizce üstümde büyü var mı hocam..

    1. Whatsapp ile bana kendinizi tanıtın ve bu mesajı gönderin. Adınızı da söylemediğiniz için şu an hitap edemedim. Ama detaylı bakım yaparız inşallah.

  2. Hocam evde bulduğum birkaç yabancı cisim sonucu bazı medyumlarla ileyişime geçtim ve büyü yapıldığı bilgisine ulaştım. Eşimizle aramızda eski muhabbetimiz yok maalesef. Benim rüyalarım genelde çıkıyor. Rüyamda bana makas büyüsü yapıldığı söylendi hayatımda ilk kez rüyamda duymuştum ve sonra araştırdığımda gerçek olduğunu duydum. Bunun bozulması ve yapılıp yapılmafığına dair bilgisini nasıl alabilirim.??

    1. Bunun için bana ulaşabilir ve soracağım bir kaç soruya yanıt vererek durumuna bakmamızı sağlayabilirsin. Geçmiş olsun dileklerimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir